Søkbare resulater på EQ-Timing
Reportasjen fra rennet: Johan Hoel og Solveig Lie Støverud vant Sjusjøen Skimarathon
Stort bildegalleri: Se 300 bilder fra Sjusjøen Skimarathon
42,2 km, klassisk - kvinner: |
|||||
Plass
|
Navn | Klubb | Klasse | Tid | Etter |
1 | Solveig Lie Støverud |
Holmen IF / Team Ragde Charge
|
K19-20
|
2:32:53.3 | +0:00.0 |
2 | Julie Kvale Støstad |
Birkebeineren, IF / Team Næringsbanken Stora Enso
|
K26-30
|
2:36:41.6 | +3:48.3 |
3 | Marthe Bjørnsgaard |
Lillehammer Skiklub
|
K31-35
|
2:40:37.6 | +7:44.3 |
4 | Ida Ramstad |
Lillehammer Skiklub
|
K21-25
|
2:40:39.9 | +7:46.6 |
5 | Pernille Gullikstad |
Søre Ål IL
|
K21-25
|
2:44:59.6 | +12:06.3 |
6 | Ragnhild Haukåen |
Ringebu/Fåvang SK
|
K26-30
|
2:47:11.6 | +14:18.3 |
7 | Marit Øygard |
Rogne IL
|
K21-25
|
2:48:49.7 | +15:56.4 |
8 | Hege Skari |
Lillehammer Skiklub
|
K51-55
|
2:54:35.7 | +21:42.4 |
9 | Julie Byhring |
Oslo
|
K36-40
|
2:59:16.8 | +26:23.5 |
10 | Guro Ørbeck |
Gjerdrum IL
|
K26-30
|
3:02:28.0 | +29:34.7 |
11 | Live Kolstad Haanshus |
Lillehammer Skiklub
|
K41-45
|
3:07:54.7 | +35:01.4 |
12 | Andrea Fjellseth |
Oslo
|
K31-35
|
3:09:37.6 | +36:44.3 |
13 | Gunn Karoline Høgset |
Ål IL
|
K26-30
|
3:10:37.8 | +37:44.5 |
14 | Kari Lier |
Ring IL
|
K46-50
|
3:10:39.5 | +37:46.2 |
15 | Thine Hestnes |
Oslo
|
K26-30
|
3:11:02.9 | +38:09.6 |
16 | Ingvill Odden |
Lillehammer Skiklub
|
K26-30
|
3:14:23.3 | +41:30.0 |
17 | Bodil Kolsgaard |
Gjøvik Skiklubb
|
K56-60
|
3:15:52.8 | +42:59.5 |
18 | Kari Mette VIKA |
MjøsSki
|
K51-55
|
3:20:09.2 | +47:15.9 |
19 | Christina Eide |
Brøttum
|
K46-50
|
3:21:32.9 | +48:39.6 |
20 | Frøydis Varberg |
Lillehammer Skiklub
|
K31-35
|
3:21:45.8 | +48:52.5 |
21 | Iren Tryggestad |
Rustad IL
|
K61-65
|
3:22:06.3 | +49:13.0 |
22 | Marthe Moengen |
Lørenskog SK
|
K26-30
|
3:23:40.2 | +50:46.9 |
23 | Carina Eberhardt |
SV Freudenstadt
|
K31-35
|
3:23:51.5 | +50:58.2 |
24 | Guro Skari Berger |
Lillehammer
|
K21-25
|
3:23:58.2 | +51:04.9 |
25 | Fanny Forsman |
DNB
|
K31-35
|
3:24:57.8 | +52:04.5 |
26 | Victoria Vermelid |
SK Vidar
|
K26-30
|
3:24:59.1 | +52:05.8 |
27 | Berit Nesheim Hægeland |
Rustad IL
|
K51-55
|
3:25:33.2 | +52:39.9 |
28 | Brith Line Øverland |
Fana IL / Fana Langrenn
|
K56-60
|
3:28:20.6 | +55:27.3 |
29 | Line Hem |
Hamar
|
K26-30
|
3:29:47.0 | +56:53.7 |
30 | Oda Krågebakk |
Trondheim
|
K26-30
|
3:33:39.1 | +1:00:45.8 |
31 | Trine Sogn Tomasgaard |
Drøbak Frogn IL Langrenn
|
K61-65
|
3:34:59.4 | +1:02:06.1 |
32 | Line Kalland |
Magnor UL
|
K46-50
|
3:35:37.7 | +1:02:44.4 |
33 | Hilde Gunnufsen |
Oslo
|
K51-55
|
3:35:50.1 | +1:02:56.8 |
34 | Solfrid Håkenstad |
Beitostølen
|
K51-55
|
3:37:42.1 | +1:04:48.8 |
35 | Ingunn Husmoen |
Rustad IL
|
K51-55
|
3:39:02.8 | +1:06:09.5 |
36 | Monika Nygård |
Askim
|
K26-30
|
3:44:48.8 | +1:11:55.5 |
37 | Anne Weider Aasen |
Oslo
|
K51-55
|
3:45:40.9 | +1:12:47.6 |
38 | Hilde Huse |
Oslo
|
K61-65
|
3:46:35.4 | +1:13:42.1 |
39 | Tone Sørumshaugen |
Gjøvik Skiklubb
|
K51-55
|
3:47:02.7 | +1:14:09.4 |
40 | Anne Mai Sletten |
Lillehammer
|
K41-45
|
3:50:10.5 | +1:17:17.2 |
41 | Martine Gran |
JAR
|
K41-45
|
3:52:19.9 | +1:19:26.6 |
42 | Britt Heskestad |
Stavanger Skiklubb
|
K56-60
|
3:54:46.1 | +1:21:52.8 |
43 | Julie Kvale |
Oslo
|
K31-35
|
3:56:18.4 | +1:23:25.1 |
44 | Andrea Hanssen Gjølstad |
Brandval/Kongsvinger Orienteringsklubb
|
K26-30
|
3:56:47.4 | +1:23:54.1 |
45 | Ane Ingeborg Heskestad |
Skien
|
K46-50
|
3:59:07.3 | +1:26:14.0 |
45 | Solveig Kolstad |
Oslo
|
K31-35
|
4:00:09.2 | +1:27:15.9 |
45 | Hilde Sofie Høilund |
Aurskog Sparebank
|
K51-55
|
4:01:03.3 | +1:28:10.0 |
46 | Matilde Tørudbakken Slettan |
Hamar
|
K17-18
|
4:05:08.9 | +1:32:15.6 |
47 | Kaja Nyquist |
Lillehammer Skiklub
|
K41-45
|
4:09:44.5 | +1:36:51.2 |
48 | Kristin Isachsen |
Asker SK
|
K66-70
|
4:12:54.1 | +1:40:00.8 |
49 | Hilde Kveseth |
Oslo
|
K36-40
|
4:21:35.3 | +1:48:42.0 |
49 | Eline Fjermestad |
Oslo
|
K31-35
|
4:23:19.1 | +1:50:25.8 |
51 | Reidun Isachsen |
Nesodden
|
K56-60
|
4:24:27.9 | +1:51:34.6 |
42,2 km, klassisk - 100 beste menn: |
|||||
1 | Johan Hoel |
Åsen IL / Team Ragde Charge
|
M26-30
|
2:06:42.5 | +0:00.0 |
2 | Morten Eide Pedersen |
Lillehammer Skiklub / Team Eksjöhus
|
M36-40
|
2:07:04.7 | +0:22.2 |
3 | Eirik Sverdrup Augdal |
Ringkollen Skiklubb
|
M26-30
|
2:07:23.0 | +0:40.5 |
4 | Fredrik Helgestad |
Hamar SK / Team Kaffebryggeriet
|
M26-30
|
2:09:00.6 | +2:18.1 |
5 | Thomas JOLY |
Team Næringsbanken Stora Enso
|
M26-30
|
2:12:35.8 | +5:53.3 |
6 | Henning Lie |
Vang Skiløperforening
|
M31-35
|
2:12:36.1 | +5:53.6 |
7 | Amund August Korsæth |
Trøsken IL / Team Elon Oslofjord
|
M21-25
|
2:12:38.1 | +5:55.6 |
8 | Sivert Bergan |
Larvik Ski/Yc rør Sjusjøen Skiteam
|
M26-30
|
2:12:39.7 | +5:57.2 |
9 | Petter Soleng SKINSTAD |
Team Coop / Team Coop Madshus
|
M31-35
|
2:12:40.0 | +5:57.5 |
10 | Per Tollehaug |
Eiker Skiklubb / Eiker Ski / Team Synnfjell
|
M21-25
|
2:14:57.5 | +8:15.0 |
11 | Henrik Arntzen Joks |
Forsøk, IL / Team Næringsbanken Storaenso
|
M21-25
|
2:14:58.6 | +8:16.1 |
12 | Eirik Fosnæs |
Team Cereal Killers / Bouvet BIL
|
M31-35
|
2:15:00.3 | +8:17.8 |
13 | Tobias Holter |
Team Cereal
|
M31-35
|
2:15:01.1 | +8:18.6 |
14 | Stian Roti SVENDBY |
Lyn Ski / Lyn Ski Moseteråsen
|
M31-35
|
2:15:02.9 | +8:20.4 |
15 | Magnus Bleken |
Rudsbygd IL
|
M36-40
|
2:15:06.1 | +8:23.6 |
16 | Jonas Bergli |
Snertingdal IF Ski / Team Synnfjell / Backe BIL
|
M26-30
|
2:17:46.6 | +11:04.1 |
17 | Ole Eirik Fuglehaug EKREM |
Lillehammer Skiklub
|
M26-30
|
2:18:02.9 | +11:20.4 |
18 | Ole Sollien Hulbak |
Fiskebeinern SK
|
M26-30
|
2:18:18.8 | +11:36.3 |
19 | Adrian Hellerud |
Hokksund IL
|
M21-25
|
2:19:16.6 | +12:34.1 |
20 | Jens ANDERSEN |
Gjerdrum IL / Sport1 Kløfta
|
M26-30
|
2:22:12.1 | +15:29.6 |
21 | Oddvin Offigstad |
Øyer-Tretten IF
|
M36-40
|
2:22:17.3 | +15:34.8 |
22 | Lars Øvrebø |
Gaular IL
|
M21-25
|
2:22:17.5 | +15:35.0 |
23 | Erik Øfstedal |
Sjåstad/Vestre Lier IL
|
M21-25
|
2:24:30.1 | +17:47.6 |
24 | Jonas AMUNDSEN |
Nes Ski
|
M31-35
|
2:24:34.7 | +17:52.2 |
25 | Håvar Rimfeldt-Kvale |
Glipptak IL
|
M36-40
|
2:27:22.7 | +20:40.2 |
26 | Sander Berger |
Trøgstad SK - Ski
|
M21-25
|
2:27:57.0 | +21:14.5 |
27 | Jørn Hemma |
Brøttum
|
M51-55
|
2:28:40.8 | +21:58.3 |
28 | Theodor Tofteberg |
Ebil
|
M31-35
|
2:28:42.8 | +22:00.3 |
29 | Geir STRANDBAKKE |
Lillehammer Skiklub
|
M56-60
|
2:28:45.8 | +22:03.3 |
30 | Henrik Nøkleby |
Team Driv Trening
|
M26-30
|
2:28:55.9 | +22:13.4 |
31 | Vegard Hamnes |
Lillehammer Skiklub
|
M31-35
|
2:29:31.2 | +22:48.7 |
32 | Morten Andreas Løchen |
Oslo Kommune BIL
|
M36-40
|
2:30:03.3 | +23:20.8 |
33 | Peder Gjølstad Røhnebæk |
Brandval/Kongsvinger Orienteringsklubb
|
M31-35
|
2:30:04.6 | +23:22.1 |
34 | Anders Horvei |
Gjerdrum IL - Ski
|
M21-25
|
2:30:05.3 | +23:22.8 |
35 | Nicolai Brekke |
Team Cereal Killers
|
M31-35
|
2:30:26.8 | +23:44.3 |
36 | Anders Hevrøy |
Ringkollen SK / Team Driv Trening
|
M51-55
|
2:31:33.2 | +24:50.7 |
37 | Christian Svarstad |
Team Mosetertoppen Skiline
|
M51-55
|
2:33:01.8 | +26:19.3 |
38 | Even Mobrenna |
Nord-Odal IL
|
M21-25
|
2:33:23.9 | +26:41.4 |
39 | Paal Sneve |
Skrautvål IL
|
M56-60
|
2:33:54.6 | +27:12.1 |
40 | Andreas Ruud-Tronsmoen |
Tynset IF
|
M26-30
|
2:34:07.1 | +27:24.6 |
41 | Kjetil Tyrom |
Follebu SK
|
M26-30
|
2:34:11.4 | +27:28.9 |
42 | Kristian Jevanord |
Deloitte BIL
|
M26-30
|
2:34:16.8 | +27:34.3 |
43 | Henrik Romundstad |
Heming, IL
|
M26-30
|
2:34:48.1 | +28:05.6 |
44 | Lars Håkonsen |
Holmestrand
|
M21-25
|
2:36:28.3 | +29:45.8 |
45 | Jonas Sørgård |
Kavesk Atlet Klubb
|
M21-25
|
2:36:31.0 | +29:48.5 |
46 | Ulrich Løkken |
Curs
|
M26-30
|
2:36:39.0 | +29:56.5 |
47 | Petter LEISTAD |
Aktivklinikken Lillehammer AS
|
M41-45
|
2:36:41.7 | +29:59.2 |
48 | Odd Arnvid Bollingmo |
Raufoss IL Langrenn
|
M51-55
|
2:36:44.0 | +30:01.5 |
49 | Sigurd Eggen |
Alvdal IL
|
M31-35
|
2:37:08.0 | +30:25.5 |
50 | Vetle Dahl Frislie |
Stabæk IF
|
M26-30
|
2:37:11.1 | +30:28.6 |
51 | Øyvind Wennersberg |
Mysen IF
|
M66-70
|
2:37:25.4 | +30:42.9 |
52 | John Kvale |
Østre Toten Skilag
|
M66-70
|
2:37:33.3 | +30:50.8 |
53 | Morten Strømsodd |
Ringkollen Skiklubb
|
M56-60
|
2:37:35.3 | +30:52.8 |
54 | Bent Christian Inglingstad |
Tollernes IL
|
M51-55
|
2:37:37.7 | +30:55.2 |
55 | Tron Witt |
Fossum IF
|
M41-45
|
2:37:42.3 | +30:59.8 |
56 | Kjell Vegard Opheim |
MjøsSki / Team Næringsbanken Stora Enso
|
M51-55
|
2:37:48.2 | +31:05.7 |
57 | Jonathan Schjøtt Staubo |
Fearnsport
|
M36-40
|
2:40:08.3 | +33:25.8 |
58 | Henrik Kjærnsli |
Lillehammer Skiklub
|
M26-30
|
2:40:14.6 | +33:32.1 |
59 | Martin Grønvold |
Stor-Elvdal Skiklubb
|
M26-30
|
2:40:20.8 | +33:38.3 |
60 | Lasse Svendsen |
Gurken IL
|
M31-35
|
2:40:23.2 | +33:40.7 |
61 | Per Eivind Gurvin |
Førde IL
|
M51-55
|
2:41:25.2 | +34:42.7 |
62 | Knut Berntsen |
Vestringen IL
|
M51-55
|
2:42:11.3 | +35:28.8 |
63 | Audun Sveen FROGNER |
Vang Skiløperforening / Deloitte BIL
|
M31-35
|
2:42:23.0 | +35:40.5 |
64 | Eirik Gulli |
Lillehammer Skiklub / Team Mosetertoppen Skiline
|
M31-35
|
2:42:31.3 | +35:48.8 |
65 | Kristian Østlie |
Oslo
|
M31-35
|
2:42:52.5 | +36:10.0 |
66 | Andreas Bossum |
Søre Ål IL
|
M26-30
|
2:43:26.0 | +36:43.5 |
67 | Johan Jakobsson |
XC Sthlm SC
|
M51-55
|
2:43:31.0 | +36:48.5 |
68 | Jørgen Korstad |
Kåbbåi Racing Team
|
M21-25
|
2:43:36.5 | +36:54.0 |
69 | Anders Kolloen |
Nybygda IL
|
M51-55
|
2:43:59.5 | +37:17.0 |
70 | Lars Erik Andersen |
Oslo
|
M41-45
|
2:44:14.5 | +37:32.0 |
71 | Harald Ringen |
Rustad IL
|
M61-65
|
2:44:26.9 | +37:44.4 |
72 | Jonas Berntsen Markeng |
Skreia Langfjøllaug
|
M31-35
|
2:45:11.4 | +38:28.9 |
73 | Kenneth Wilskog |
Strandbygda IL / Team Innlandet Sport
|
M26-30
|
2:45:33.8 | +38:51.3 |
74 | Helge Kolstad |
Trimtexcyclingteam / ECO Stor
|
M51-55
|
2:45:43.8 | +39:01.3 |
75 | Anders Røhnebæk |
Sopra Steria
|
M26-30
|
2:46:22.7 | +39:40.2 |
76 | Ola Kornerud CHRISTENSEN |
Konnerud IL
|
M31-35
|
2:46:30.1 | +39:47.6 |
77 | Mikael Storløkken |
Drøbak-Frogn IL
|
M26-30
|
2:46:50.4 | +40:07.9 |
78 | Terje Gomo |
Oppegård IL / Team Næringsbanken Stora Enso
|
M51-55
|
2:47:33.3 | +40:50.8 |
79 | Bernt Tennstrand |
Mesnali Skilag / Team Næringsbanken
|
M51-55
|
2:47:33.8 | +40:51.3 |
80 | Andreas Pihlstrøm |
Kjelsås IL
|
M51-55
|
2:47:42.0 | +40:59.5 |
81 | Amund Holmsen |
Team Sjattå
|
M46-50
|
2:48:21.7 | +41:39.2 |
82 | Tor Jacobsen |
Oslo
|
M36-40
|
2:48:33.2 | +41:50.7 |
83 | Bent Olav Aamodt |
Fredrikstad SK / Fredrikstad Skiklubb
|
M51-55
|
2:48:44.8 | +42:02.3 |
84 | Filip Amundsen |
Årnes Sport
|
M21-25
|
2:49:22.9 | +42:40.4 |
85 | Aksel Aarum |
Trøgstad SK - Ski
|
M19-20
|
2:49:35.2 | +42:52.7 |
86 | Johan Pettersson |
Lørenskog
|
M31-35
|
2:49:51.0 | +43:08.5 |
87 | Ole Amund Øvstehage |
Vestringen IL
|
M36-40
|
2:49:52.7 | +43:10.2 |
88 | Sondre Ferl-Runningshaugen |
Hol il
|
M21-25
|
2:50:27.2 | +43:44.7 |
89 | Erik Gundersen |
Team Swix
|
M26-30
|
2:50:41.6 | +43:59.1 |
90 | Andreas Osnes |
Capgemini Invent
|
M26-30
|
2:51:46.8 | +45:04.3 |
91 | Stian Snekkerhaugen |
Moelv
|
M26-30
|
2:51:48.0 | +45:05.5 |
92 | Rune Gilde |
Elverum
|
M61-65
|
2:52:16.6 | +45:34.1 |
93 | Gøran Aas |
Oslo
|
M36-40
|
2:52:16.9 | +45:34.4 |
94 | Henrik FURU |
Gjerdrum IL
|
M26-30
|
2:52:25.5 | +45:43.0 |
95 | Ola Kjonerud |
Lillehammer Skiklub / Team Mosetertoppen Skiline
|
M56-60
|
2:52:29.7 | +45:47.2 |
96 | Morten Fenger-Grøn |
Silkeborg Skiklub
|
M51-55
|
2:52:47.0 | +46:04.5 |
97 | Torbjørn Hægeland |
Rustad IL / Rustad L
|
M51-55
|
2:52:49.2 | +46:06.7 |
98 | Håvard Offigstad |
Søre Ål Idrettslag
|
M26-30
|
2:53:03.6 | +46:21.1 |
99 | Michael Eriksson |
Lillehammer Skiklub
|
M31-35
|
2:53:40.5 | +46:58.0 |
100 | Asgeir Risheim Kvam |
Søre Ål IL / Såob / Sweco BIL
|
M36-40
|
2:54:07.2 | +47:24.7 |
|
|||||
42,2 km, fri - Kvinner: |
|||||
1 | Kirsten Daae Wiig |
Ullensaker SK
|
K21-30
|
2:24:07.5 | +0:00.0 |
2 | Ine Skjellum |
Søndre Ål Sportsklubb/Fiskebeinern SK
|
K21-30
|
2:28:35.5 | +4:28.0 |
3 | Andrea Andersen |
Oslostudentenes Idrettsklubb
|
K21-30
|
2:59:45.1 | +35:37.6 |
4 | Ingrid Klokk Sandberg |
Advokatfirmaet Thallaug
|
K31-40
|
3:00:05.1 | +35:57.6 |
5 | Tone Marie Schwartz |
Skedsmokorset
|
K51-60
|
3:51:12.8 | +1:27:05.3 |
|
|||||
42,2 km, fri - Menn: |
|||||
1 | Oskar Lockert Skjold |
Åsen IL - Ski / Team AF Håndverk/ Åsen IL
|
M21-30
|
2:00:46.8 | +0:00.0 |
2 | Henrik Husdal |
Bækkelagets SK / Team Mjøs-Produkter
|
M21-30
|
2:00:53.5 | +0:06.7 |
3 | Ole Christian Wendel |
Anna Asset Managment
|
M31-40
|
2:09:32.8 | +8:46.0 |
4 | Håkon Ramstad |
Gjøvik SK
|
M31-40
|
2:09:33.0 | +8:46.2 |
5 | Svein Tore SINNES |
Tonstad IL
|
M41-50
|
2:10:25.4 | +9:38.6 |
6 | Håvard Berge |
Oslo
|
M21-30
|
2:12:57.6 | +12:10.8 |
7 | Gøran Syversen |
Harestua IL
|
M51-60
|
2:15:59.5 | +15:12.7 |
8 | Kristian Heggebø |
Vindafjord IL
|
M31-40
|
2:17:36.2 | +16:49.4 |
9 | Stian Lund |
Kjelsås IL
|
M21-30
|
2:18:13.1 | +17:26.3 |
10 | Ole Christian Mork |
Kjekkas IF
|
M31-40
|
2:18:36.2 | +17:49.4 |
11 | Syver Røhnebæk Kongsrud |
Vikersund IF / Nygård Sport
|
M21-30
|
2:20:52.1 | +20:05.3 |
12 | Vebjørn Rønning |
Sandvika Cykle Club
|
M21-30
|
2:21:22.6 | +20:35.8 |
13 | Ole Anders ek LUNDBY |
Drøbak-Frogn IL / Norconsult BIL
|
M21-30
|
2:22:17.2 | +21:30.4 |
14 | Sindre Weydahl |
Båstad IL Ski
|
M41-50
|
2:25:41.3 | +24:54.5 |
15 | Fredrik Starheim |
Rambøll
|
M21-30
|
2:26:27.3 | +25:40.5 |
16 | Håkon Lodding |
Fossum IF
|
M31-40
|
2:28:08.5 | +27:21.7 |
17 | Kjell Husom |
Ringebu/Fåvang Skiklubb
|
M31-40
|
2:28:15.3 | +27:28.5 |
18 | Christoffer Hagen |
Team Driv Trening
|
M31-40
|
2:28:22.6 | +27:35.8 |
19 | Joakim Hasle |
Team Driv Trening / EY BIL
|
M21-30
|
2:31:11.4 | +30:24.6 |
20 | David BLEICH |
Oppegård IL
|
M21-30
|
2:31:24.2 | +30:37.4 |
21 | Ole Kristian Frydenlund |
Mjøsski/Bdo
|
M31-40
|
2:41:03.5 | +40:16.7 |
22 | Øystein Vamsæter Sætre |
Åsen IL - Ski
|
M15-16
|
2:41:19.7 | +40:32.9 |
23 | Magnus Esberg |
Lillehammer Skiklub
|
M41-50
|
2:42:34.9 | +41:48.1 |
24 | Harald Harsson |
Elopak BIL
|
M51-60
|
2:55:15.4 | +54:28.6 |
25 | Martin Christiansen |
Veidekke
|
M21-30
|
2:58:22.0 | +57:35.2 |
26 | Mons Bottel Mølstad |
MjøsSki
|
M15-16
|
2:58:23.5 | +57:36.7 |
27 | Nicolas Maza |
Oslo
|
M41-50
|
2:59:13.2 | +58:26.4 |
28 | Øyvind Pedersen |
Lillehammer Skiklub
|
M31-40
|
2:59:31.2 | +58:44.4 |
29 | Kristoffer Schulz Solum |
Simostranda IL
|
M21-30
|
3:00:06.6 | +59:19.8 |
30 | Dan Eigil Aurland |
Kjellmyra IL
|
M51-60
|
3:00:09.1 | +59:22.3 |
31 | Halvard Grendstad |
Oslo
|
M31-40
|
3:01:25.0 | +1:00:38.2 |
32 | Kjell Reidar Nervold |
IL Jardar
|
M71+
|
3:04:48.7 | +1:04:01.9 |
33 | Jarle Eikehaug |
Ørn, Idrettsforening
|
M21-30
|
3:05:05.6 | +1:04:18.8 |
34 | Jørgen Røvig |
Soon Skiklubb
|
M51-60
|
3:07:07.7 | +1:06:20.9 |
35 | Håvard Andersen |
Stokke IL / Team Motvind
|
M21-30
|
3:08:30.2 | +1:07:43.4 |
36 | Audun Midttun Systad |
Lyn Ski
|
M21-30
|
3:10:19.1 | +1:09:32.3 |
37 | Kjetil Engen-Fadnes |
Brumunddal
|
M41-50
|
3:10:28.9 | +1:09:42.1 |
38 | Per Christian Enge |
Oddersjaa SSK / EY BIL
|
M21-30
|
3:11:57.1 | +1:11:10.3 |
39 | Crister Bjeglerud |
Østerås
|
M31-40
|
3:15:17.7 | +1:14:30.9 |
40 | Kay Ely Kuehne |
Unterseen
|
M41-50
|
3:15:56.2 | +1:15:09.4 |
41 | Daniel Turner |
Oslo
|
M31-40
|
3:20:34.3 | +1:19:47.5 |
42 | Erik Rodesjø |
Beitostølen
|
M41-50
|
3:34:41.4 | +1:33:54.6 |
43 | Anders Lindberg |
Kjellmyra
|
M41-50
|
3:40:32.1 | +1:39:45.3 |
44 | Toshiaki Sakata |
Oslo
|
M41-50
|
3:42:27.2 | +1:41:40.4 |
45 | Fredrik Larsen |
Solør Ski
|
M31-40
|
3:46:49.8 | +1:46:03.0 |
46 | Roar Sundby |
Nitelva SK
|
M51-60
|
3:51:10.7 | +1:50:23.9 |
21,1 km, klassisk - Kvinner : |
|||||
1 | Kari Svelstad Kittelsen |
Søre Ål Idrettslag
|
K41-50
|
1:40:43.9 | +0:00.0 |
2 | Cathrine Hengebøl |
BDO
|
K31-40
|
1:55:56.5 | +15:12.6 |
3 | Anne Moian Nydal |
Asker
|
K61-70
|
2:05:20.4 | +24:36.5 |
4 | Cecilie Sjølie |
JAR
|
K21-30
|
2:07:39.0 | +26:55.1 |
5 | Astrid Faber Fenger-Grøn |
Silkeborg Orienteringsklub
|
K15-20
|
2:07:45.9 | +27:02.0 |
6 | Anette Sundby |
Nitelva sk
|
K51-60
|
2:09:08.4 | +28:24.5 |
|
|||||
21,1 km, klassisk - Menn: |
|||||
1 | Anders Grini |
Mjøsski
|
M21-30
|
1:05:51.1 | +0:00.0 |
2 | Henrik Gullikstad |
Søre Ål IL
|
M21-30
|
1:20:38.5 | +14:47.4 |
3 | Johan Dalgaard |
Kolding
|
M15-20
|
1:36:39.1 | +30:48.0 |
4 | Arnfinn Stubrud |
Lillehammer Skiklub
|
M71+
|
1:36:45.0 | +30:53.9 |
5 | Andreas Gustavsen |
Nybygda IL
|
M21-30
|
1:40:50.7 | +34:59.6 |
6 | Petter Nilsen Haugen |
Raufoss IL Langrenn
|
M15-20
|
1:41:02.7 | +35:11.6 |
7 | Roar Nydal |
Asker SK
|
M61-70
|
1:45:54.3 | +40:03.2 |
8 | Phillip Doughty |
Dorset
|
M71+
|
1:55:07.0 | +49:15.9 |
9 | Roar Øverby |
Vingrom
|
M71+
|
1:56:32.4 | +50:41.3 |
10 | Pawel Janik |
Ottestad
|
M41-50
|
2:00:30.7 | +54:39.6 |
11 | Mikkel Proschowsky |
Rodinia Generation
|
M41-50
|
2:09:09.2 | +1:03:18.1 |
|
|||||
21,1 km, fri - Kvinner: |
|||||
1 | Ronja Håkenstad Evertsen |
Beitostølen
|
K21-30
|
1:28:50.0 | +0:00.0 |
2 | Ida Hessledahl |
Københavns Skiklub
|
K41-50
|
1:35:09.6 | +6:19.6 |
3 | Vilma Havas |
Tromsø
|
K31-40
|
1:48:39.7 | +19:49.7 |
|
|||||
21,1 km, fri - Menn: |
|||||
1 | Harald Øygard |
Rogne IL
|
M21-30
|
1:00:12.6 | +0:00.0 |
2 | Hamish William Drysdale Wolfe |
Øystre Slidre IL
|
M21-30
|
1:04:52.2 | +4:39.6 |
3 | Sigurd Øygard |
Rogne IL
|
M21-30
|
1:05:45.2 | +5:32.6 |
4 | Otto Hesseldahl Kjærulff |
Københavns Skiklub
|
M15-20
|
1:13:41.0 | +13:28.4 |
5 | Claus Kjærulff-Jørgensen |
Københavns Skiklub
|
M41-50
|
1:14:07.9 | +13:55.3 |
6 | Øyvind Hansen |
Lillestrøm
|
M41-50
|
1:18:09.6 | +17:57.0 |
7 | Frederik Holmberg |
Københavns Skiklub
|
M15-20
|
1:19:53.3 | +19:40.7 |
8 | Henning Astrup |
Hvalstad
|
M21-30
|
1:27:00.6 | +26:48.0 |
9 | Alfred Baggetun |
Høyanger
|
M61-70
|
1:27:38.9 | +27:26.3 |
10 | Bård Hauan Andersen |
Team Taxviken
|
M31-40
|
1:28:04.5 | +27:51.9 |
11 | Kjartan Øxseth |
Lunderseter IL
|
M31-40
|
1:34:36.3 | +34:23.7 |
12 | Jørgen Fiskerud |
Lillestrøm
|
M41-50
|
1:57:59.7 | +57:47.1 |
13 | Christoffer Berggren-Raanæs |
Lillestrøm
|
M41-50
|
2:12:31.3 | +1:12:18.7 |
14 | Luc Wathelet |
Søre Ål IL
|
M41-50
|
2:14:30.4 | +1:14:17.8 |