Totalt var 190 påmeldt og 173 som fullførte en eller flere distanser i Kondisløpet høsten 2020.
Beste kvinne og mann på hver distanse fikk drikkebelte og smørepakke fra SWIX, mens seks andre fikk drikkebelte som uttrekkspremie.
Ny smurning: I smørepakka fra SWIX finner vi blant annet et utvalg fra den nye fluorfrie festesmurningen: VP-serien.
Resultater 3-kilometer herrer:
1 | Frode | Semb | Aprimo Rådgivning | 00:11:09 |
2 | Christian | Prestegård | Team Kondis/ Loen Active | 00:11:45 |
3 | Frank | Skaftun | Team Kondis | 00:12:21 |
4 | Morten | Tindslett | 00:12:59 | |
5 | John Olav | Johansen | Team Kondis | 00:13:10 |
6 | Harald | Alstad | Team Kondis Trondheim | 00:13:24 |
7 | Preben | Rugholm | Team Kondis | 00:13:31 |
8 | Per Morten | Hjemgård | Team kondis | 00:13:53 |
9 | Mark | Thompson | 00:13:54 | |
10 | Rolf | Meek | Team Kondis | 00:14:34 |
11 | Rolf | Bakken | 00:14:48 | |
12 | Jostein | Jakobsen | Team Kondis Trondheim | 00:15:40 |
13 | Tore | Aune | 00:15:47 | |
14 | Kjetil | Sletten | Team Kondis Trondheim | 00:16:32 |
15 | Jo Inge | Melien | Team Kondis | 00:17:14 |
16 | Fredrik | Nilsen | UiT BIL | 00:17:52 |
17 | Tore | Stafset | Team Kondis | 00:19:09 |
18 | Svein Eirik | Pettersen | 00:20:20 | |
19 | Magnar | Nilsen | Team kondis | FINISHED |
Resultater 3-kilometer damer:
1 | Kristin | Opland | Team Kondis Trondheim | 00:10:51 |
2 | Ingunn | Monsen | SK Vidar / Team Kondis | 00:14:00 |
3 | Mona | Opsahl | Team Kondis | 00:14:42 |
4 | Marthe | Aune | Team kondis | 00:15:11 |
5 | Marianne | Johansen | Team Kondis | 00:17:01 |
6 | Cristina Pulido | Ulvang | Team Kondis | 00:19:01 |
7 | Oline | Yksnøy | Team Kondis | 00:22:00 |
8 | Brit | Bergmann | Team Kondis | 00:22:37 |
9 | Hege | Henriksen | romerike ultaløperklubb | 00:33:21 |
10 | Lena | Holte - Møane | 00:45:00 | |
11 | Herborg Andrea | Horvei | Team Kondis | FINISHED |
Resultater 5-kilometer herrer:
1 | Martin | Ukkelberg Sløgedal | Marnardal IL | 00:16:19 |
2 | Tom Erik | Herskedal | Team Kondis | 00:18:31 |
3 | Tore | Bjerkrheim | 00:19:33 | |
4 | Christian | Prestegård | Team Kondis / Loen Active | 00:20:12 |
5 | Tor | Lillekroken | Team Kondis | 00:21:17 |
6 | Frank | Skaftun | Team Kondis | 00:21:27 |
7 | Morten | Tindslett | 00:21:36 | |
8 | Preben | Rugholm | 00:21:37 | |
9 | Øyvind | Rise | 00:21:45 | |
10 | Harald | Alstad | Team Kondis Trondheim | 00:23:08 |
11 | Mark | Thompson | 00:23:35 | |
12 | Håkon | Myhre | Lekolar BIL | 00:23:55 |
13 | Rune | Fossheim | Team Kondis | 00:24:44 |
14 | Per Morten | Hjemgård | Team kondis | 00:25:22 |
15 | Rolf | Meek | Team Kondis | 00:26:01 |
16 | Kjetil | Sletten | Team Kondis Trondheim | 00:26:13 |
17 | Morten | Brænd | Team Kondis | 00:27:00 |
18 | Rolf | Bakken | Team Kondis Elverum | 00:27:33 |
19 | Jo Inge | Melien | Team Kondis | 00:29:51 |
20 | Jo Inge | Melein | Team Kondis | 00:32:15 |
21 | Svein Eirik | Pettersen | Sandnes IL/Team Sportsmanden | 00:34:18 |
22 | Kåre R. | Haugen | Monkehåjen GT | FINISHED |
22 | Magnar | Nilsen | Team Kondis | FINISHED |
Resultater 5-kilometer damer:
1 | Ingrid | Ukkelberg | Marnardal IL | 00:17:38 |
2 | Kristin | Opland | Team Kondis Trondheim | 00:17:54 |
3 | Camilla-Marie | Flaaten | Team kondis Trondheim | 00:19:48 |
4 | Sol | Hagen | Team Kondis Trondheim / Telenor | 00:21:09 |
5 | Jorid | Sunnset | Team Kondis Trondheim | 00:21:15 |
6 | Ingunn | Monsen | SK Vidar / Team Kondis | 00:22:42 |
7 | Vigdis G | Sandø | Team Kondis | 00:23:24 |
8 | Bente Skjelstad | Svendsen | 00:27:56 | |
9 | Hanne | Sigstad | 00:29:27 | |
10 | Cristina Pulido | Ulvang | Team Kondis | 00:31:19 |
11 | Hege | Henriksen | romerike ultraløperklubb | 00:32:01 |
12 | Oline Lovise | Yksnøy | Team Kondis | 00:37:30 |
13 | Lena | Holte - Møane | 01:30:00 | |
14 | Herborg Andrea | Horvei | Team Kondis | FINISHED |
Resultater 10-kilometer herrer:
1 | Kristoffer | Petersen Skonnord | Team Kondis | 00:35:22 |
2 | Ørjan | Bergfalk | Bø milers | 00:38:15 |
3 | Øyvind | Borg | Team Kondis | 00:39:29 |
4 | Gjermund | Øydvin | 00:39:35 | |
5 | Frode | Bratvedt | Team Kondis | 00:41:01 |
6 | Tim | Bennett | Team Kondis | 00:41:12 |
7 | Christian | Prestegård | Team Kondis / Loen Active | 00:42:59 |
8 | Tom | Staavi | Team Kondis | 00:43:14 |
9 | Frank | Skaftun | Team Kondis | 00:45:13 |
10 | Andreas | Moen | DK Leiret | 00:46:04 |
11 | Morten | Tindslett | 00:47:01 | |
12 | Rolf | Bakken | Team Kondis | 00:47:20 |
13 | Harald | Alstad | Team Kondis Trondheim | 00:49:04 |
14 | Kristian Berg | Tomren | Advokatfirmaet Thallaug | 00:51:39 |
15 | Preben | Rugholm | Team Kondis | 00:52:12 |
16 | Jo Inge | Melien | Team Kondis | 00:55:21 |
17 | Per Morten | Hjemgård | Team kondis | 00:55:40 |
18 | Mark | Thompson | 00:56:54 | |
19 | Roar | Nisja | Team Kondis | 00:57:00 |
20 | Jan | Christiansen | 00:59:06 | |
21 | Vile | Horg | Team Kondis | 00:59:19 |
22 | Svein Eirik | Pettersen | Sandnes IL/Team sportmanden | 01:00:25 |
23 | Magnar | Nilsen | Team Kondis | FINISHED |
Resultater 10-kilometer damer:
1 | Kristin | Opland | Team Kondis Trondheim | 00:36:28 |
2 | Marit | Haslie | Elverum | 00:37:43 |
3 | Vibeke | Klevstad | Team Kondis | 00:44:33 |
4 | Ingunn | Monsen | SK Vidar / Team Kondis | 00:48:05 |
5 | Marthe | Aune | Team kondis | 00:54:46 |
6 | Merete | Stokke | Team Kondis | 00:56:59 |
7 | Cristina Pulido | Ulvang | Team Kondis | 01:13:53 |
8 | Lena | Holte - Møane | 02:30:00 | |
9 | Herborg Andrea | Horvei | Team Kondis | FINISHED |
Resultater halvmaraton herrer:
1 | Terje | Krangsås | 01:20:02 | |
2 | Ørjan | Bergfalk | Bø milers | 01:24:19 |
3 | Erik | Østerholt | Forrest Gump Running Club | 01:29:35 |
4 | Amund | Sigstad | Team Kondis | 01:29:57 |
5 | Christoffer | Hvammen | Team Kondis | 01:34:58 |
6 | Geir Helge | Skattebo | Fagernes IL | 01:38:03 |
7 | Rolf | Bakken | Team Kondis | 01:39:39 |
8 | Frank | Skaftun | Team Kondis | 01:45:40 |
9 | Vidar | Olderkjær | Team Kondis | 01:48:42 |
10 | Morten | Tindslett | 01:49:00 | |
11 | Kjell Enok | Grude | Kondis Team | 01:50:38 |
12 | Harald | Alstad | Team Kondis Trondheim | 01:52:50 |
13 | Preben | Rugholm | Team Kondis | 01:54:42 |
14 | Lauritz | Dyrkolbotn | MHI | 01:55:42 |
15 | Asgeir Jerstad | Lien | Team Kondis Trondheim | 01:58:29 |
16 | Per Morten | Hjemgård | Team kondis | 02:00:27 |
17 | Mark | Thompson | Team Kondis | 02:01:48 |
18 | Svein Erik | Pettersen | Sandnes IL/Team sportmanden | 02:11:45 |
19 | Erling | Uttisrud | 02:19:48 | |
20 | Jo Inge | Melien | Tem Kondis | 02:20:34 |
21 | Finn | Larsen | Team Kondis | 02:22:53 |
22 | Jan | Christiansen | 02:30:16 |
Resultater halvmaraton damer:
1 | Mona | Grindberg | Verdal Friidrettsklubb | 01:33:02 |
2 | Anne Renate | Bergtun | Team Kondis / Asker Skiklub | 01:37:01 |
3 | Kristin | Opland | Team Kondis Trondheim | 01:42:38 |
4 | Monica Lothe | Urke | 01:58:16 | |
5 | Ingunn | Monsen | SK Vidar / Team Kondis | 02:02:27 |
6 | Marianne | Røhme | Team Kondis | 02:44:41 |
7 | Cristina Pulido | Ulvang | Team Kondis | 02:48:35 |
8 | Herborg Andrea | Horvei | Team Kondis | FINISHED |
Resultater maraton herrer:
1 | Ole Christian | Lien | Brandval/Kongsvinger OK | 02:46:45 |
2 | Torbjørn | Høitomt | Team Kondis | 02:46:49 |
3 | Kenneth | Breen | Team Kondis | 02:52:32 |
4 | Sondre | Bolstad | Team Kondis/ Lillehammer IF | 02:53:04 |
5 | Fridtjof | Stalsberg | Litago Bros / Team Kondis | 03:13:49 |
6 | Steinar | Landa | Team Kondid | 03:15:35 |
7 | Yngve | Rubi | 03:23:12 | |
8 | Bjørn Ivar | Haugen | Team Kondis | 03:29:04 |
9 | David | Cheshire | Team Kondis / Litago Bros | 03:39:49 |
10 | Rolf | Bakken | Team Kondis Elveum | 03:44:29 |
11 | Frank | Skaftun | Team Kondis | 03:45:51 |
12 | Morten | Tindslett | 03:49:05 | |
13 | Henrik | Hande Nilsen | Team Kondis | 03:52:02 |
14 | Morten Solfjeld | Jensen | Team Kondis / Morten's RC | 03:58:29 |
15 | Hallvard | Harang | Hell Ultraløperklubb | 04:04:22 |
16 | Preben | Rugholm | Team Kondis | 04:10:25 |
17 | Frank Alfred | Johnson | Team kondis | 04:12:51 |
18 | Vebjørn | Sjåstad | 04:14:29 | |
19 | Svein Eirik | Pettersen | Sandnes IL/Team sportmanden | 04:43:57 |
20 | Mark | Thompson | Team Kondis | 04:54:18 |
21 | Harald | Alstad | Team Kondis Trondheim | 05:05:55 |
22 | Jo Inge | Melien | Team Kondis | 05:46:29 |
23 | Arne | Rognebakke | Team Kondis | 07:24:00 |
25 | Kenneth | Breen | Team Kondis | FINISHED |
Resultater maraton damer:
1 | Silje | Eklund | Team kondis | 02:45:44 |
2 | Ingrid | Ukkelberg | Marnardal IL | 02:52:52 |
3 | Inger Dagny | Saanum | 02:53:33 | |
4 | Randi Marie | Dyrkolbotn | MHI | 03:08:08 |
5 | Oddveig | Odland | Team Kondis | 03:09:52 |
6 | Siv Elise | Seland | Undheim IL | 03:23:05 |
7 | Grete | Rugland | Konsmo IL | 03:32:14 |
8 | Rakel Enoksen | Hagen | Team Kondis | 03:34:59 |
9 | Bente | Langøigjelten | Team Kondis | 03:52:18 |
10 | Maria Johanne | Jerstad Lien | Team Kondis Trondheim | 04:03:20 |
11 | Lise Lotte Berg | Ågedal | 04:16:21 | |
12 | Ingunn | Monsen | SK Vidar / Team Kondis | 04:17:20 |
13 | Beate | Elvebakk | Team Kondis | 05:15:29 |
14 | Hege | Kvitting | Team Kondis | 05:20:37 |
15 | Nina Haaland | Kristoffersen | Team Kondis | 05:24:52 |
16 | Cristina Pulido | Ulvang | Team Kondis | 05:59:36 |
17 | Annika | Kieding | Team sporty | FINISHED |
17 | Herborg Andrea | Horvei | Team Kondis | FINISHED |
17 | Nina | Weber | Team sporty | FINISHED |
Følgende vant drikkebelte fra SWIX i uttrekkspremie:
Rakel Enoksen | Hagen |
Mark | Thompson |
Svein Erik | Pettersen |
Vigdis G | Sandø |
Mona | Opsahl |
Morten | Brænd |
Uttrekkspremier: Ultimate Nordic bidrog med to Ultra Pro 5 drikkesekker og tre Ultra Handheld Chill drikkeflasker som premier til Kondisløpet høsten 2020.
Følgende vant Ultra Pro 5 drikkesekker fra Ultimate Nordic:
Herborg Andrea | Horvei |
Cristina Pulido | Ulvang |
Følgende vant Ultra Handheld Chill drikkeflaske fra Ultimate Nordic:
Vile | Horg |
Cristina Pulido | Ulvang |
Kristian Berg | Tomren |
Vinterløpejakke: Kondis gir bort denne flotte vinterløpejakka fra Craft og Team Kondis-butikken som uttrekkspremie til en person som har meldt på med Team Kondis som lag. De som har meldt på med andre varianter av Team Kondis, som for eksempel Team Kondis Trondheim, ble også med i trekningen.
Vinneren av denne Craft Club Jacket ble Nina Haaland Kristoffersen fra Mandal som stilte til start på maraton med Team Kondis som lag.
I tillegg gir vi også bort Skigo-hansker og bøker fra Kondisbutikken som uttrekkspremier blant deltakerne.
Her er vinnerne av Skigo-hanskene:
Frode | Bratvedt |
Morten | Tindslett |
Herborg Andrea | Horvei |
Her er vinnerne av en valgfri bok hver fra Kondisbutikken:
Tom | Staavi |
Ingunn | Monsen |
Monica Lothe | Urke |
Totalt har 16,2 prosent av alle deltakerne mottatt en premie fra Kondisløpet høsten 2020. GRATULERER så mye til alle vinnerne!
Påmeldingen til Kondisløpet vinter 2021, som strekker seg fra januar og ut mars, er nå åpnet. Her er det mulig å vinne sko fra skoleverandøren On. I tillegg blir det også her flotte uttrekkspremier fra Kondisbutikken og Teamkondisbutikken. Du kan lese mer om løpene og premiene her. Det kan så absolutt lønne seg å legge inn en eller flere distanser i Kondisløpet som en del av treninga gjennom vinteren. De som gjennomfører alle fem distansene får også denne gangen en gratis samlemedalje på 90 mm i diameter.
Lykke til alle sammen!