Kondismedlem Sponset innhold

Ellefsen og Ellingsbø enere

Åsta Sørensen Kielland, Tommy Jørgensen, Margrete Ellingsbø og Håvard Ellefsen ble løypevinnere i det 8. løpet i Gå-Joggen ved Hempa skole i Brumunddal. Det var totalt 134 deltakrere, hvorav 33 "flaug" på tid.

Bildet: Margrete Ellingsbø fikk en liten revansje på Ida Gjermundshaug Pedersen fra KM i terrengløp for en måned tid siden da dette bildet ble tatt




Samleside for Gå-Joggen

Resultater fra Gå-Joggen 30.05.2012:
Arrangør: Moelven Langmoen AS

 

Kort Løype

K  <12      1     Ingelin Sandnes Knutzen       Vang håndball       10,13

K12-15      1     Åsta Sørensen Kielland        Hamar Skiklubb      07,52

K60-64      1     Margrethe Bergaust            Veldre Fri          09,59

M  <12      1     Daniel Sandnes Knutzen        Hamar Skateboard    07,53

M12-15      1     Sebastian Mikkelsen           Brumundddal SK      08,28
M25-29      1     Tommy Jørgensen               Team Jørgensen      07,37

M40-44      1     John Ivar Knutzen             Hamar Skiltforening 10,15

M50-54      1     Jon S Kielland                Furnes              08,06

M55-59      1     Knut Ivar Aasen               Elverum kommune     08,29

M65-69      1     Leif Nordstad                 Hamar kommune       10,37

 

Lang løype

K20-24      1     Ida Gjermundshaug Pedersen    Nybygda IL          14,01

K35-39      1     Britt Gjermundshaug           DNB                 16,54

K40-44      1     Margrete Ellingsbø            FIK Orion           13,53

K45-49      1     Bente Langøigjelten           Hamar skiklubb      17,41

K50-54      1     Marit Heide Romsås            Mjøsski             18,00

M12-15      1     Sander Berntsen                                   14,00

M30-34      1     Håvard Ellefsen               SU-kameratene       12,30

            2     Heine Toftegaard              Hamar skiklubb      12,45

M35-39      1     Miroslaw Baran                Veldre Friidrett    13,40

M40-44      1     Frank Tore Bertnsen                               12,52

            2     Tommy Mikkelsen               Mjøsski             13,29

            3     Sindre Bårdseng               Vang SF             13,51

            4     Kjell-Petter Ellingsbø        Veldre Friidrett    14,34

M45-49      1     Jon Storsveen                 Ottestad Sykkel     13,15

            2     Pål Erik Langøigjelten        Hamar skiklubb      13,25

            3     Hans Tore Riibe               Hamar skiklubb      13,30

M50-54      1     Robert Tørudstad              Nybygda             14,19

            2     Kjell Skarpnord               Mjøsski             15,25

            3     Edvin Elisenberg              Hamar O-klubb       15,45

            4     Henning Holter Christensen    Hamar skiklubb      16,00

            5     Halvor Hagen                  Hamar skiklubb      17,36

M55-59      1     Rune Lysbakken                Stange SK           16,52

M65-69      1     Ole Peter Bergaust            Veldre Friidrett    14,36