Tirsdag 14. mai arrangeres årets 2. løp i Kongsvingerkarusellen på Liermoen med 4 km for aktive og trimmere og 500 meter for barn. Start fra klokka 17 for trim uten tidtaking og klokka 19 for de som skal løpe på tid. Påmelding kan på gjøres nett skal her eller med bankkort eller på Vipps ved start.
Samleside for Kongsvingerkarusellen
Kongsvingerkarusellens facebookside
Terminliste for Kongsvingerkarusellen 2019
Klassevis resultater 1. løp
Resultater Kongsvingerkarusellen 1. løp - Bruløpet 30.04.2019: |
|||||
Kvinner:
|
|||||
Plass
|
Navn | Klubb | Klasse | Tid | Etter |
1 | Ingeborg Rosager |
Granli Il
|
K 13-19
|
20:00.0 | +0:00.0 |
2 | Marthe Aasum |
KIRKENÆR
|
K 20-31
|
21:00.0 | +1:00.0 |
3 | Emilie Ruud Lia |
Team Emilie
|
K 7-12
|
22:56.0 | +2:56.0 |
4 | Kristina Kvarv Andreassen |
Kongsvinger IL Fotball
|
K 32-44
|
23:17.0 | +3:17.0 |
Gunn Helen Hagen |
Oppstad IL
|
K 32-44
|
DNF | ||
|
|||||
Menn:
|
|||||
1 | Henrik Nilsson |
Kongsvinger IL Friidrett
|
M 20-31
|
16:52.0 | +0:00.0 |
2 | Christoffer Enderud Hansen |
Galterud IF
|
M 13-19
|
17:02.0 | +0:10.0 |
3 | Ole Morten Korsmo |
Sagli Grus AS
|
M 32-44
|
17:57.0 | +1:05.0 |
4 | Henrik Malnes |
Kil Fotball
|
M 13-19
|
18:12.0 | +1:20.0 |
5 | Ole Kenneth Olsen |
Kristiansen Bilberging utleie
|
M 20-31
|
18:35.0 | +1:43.0 |
6 | John Arne Holtet |
Magnor IL
|
M 45-59
|
18:40.0 | +1:48.0 |
7 | Petter Vestmo Almåsbak |
Granli IL
|
M 13-19
|
18:54.0 | +2:02.0 |
8 | Sebastian Bjørnseth |
KONGSVINGER
|
M 13-19
|
19:03.0 | +2:11.0 |
9 | Mats Emil Sand |
Galterud IF
|
M 32-44
|
19:04.0 | +2:12.0 |
10 | Hans Kristian Snare |
Granli IL
|
M 32-44
|
19:18.0 | +2:26.0 |
11 | Kristian Myhre Hellerud |
Granli Il-Ski
|
M 20-31
|
19:26.0 | +2:34.0 |
12 | Marius Fjell |
Granli IL
|
M 20-31
|
19:49.0 | +2:57.0 |
13 | Kristian Øse Aasum |
Granli IL
|
M 13-19
|
19:56.0 | +3:04.0 |
14 | Kjell Langfoss |
ÅBOGEN
|
M 45-59
|
19:59.0 | +3:07.0 |
15 | Simen Vestmo Almåsbak |
Granli
|
M 13-19
|
20:03.0 | +3:11.0 |
16 | Rune Lund |
Kongsvinger Kommune
|
M 45-59
|
20:23.0 | +3:31.0 |
17 | Tommy Utgård |
KONGSVINGER
|
M 32-44
|
21:10.0 | +4:18.0 |
17 | Karsten Ellevold |
Oppstad IL Friidrett
|
M 7-12
|
21:10.0 | +4:18.0 |
19 | Ole Jacob Ellevold |
Oppstad IL Friidrett
|
M 7-12
|
21:18.0 | +4:26.0 |
20 | Torgrim Finsrud |
Magnor UL Langrenn
|
M 45-59
|
21:20.0 | +4:28.0 |
21 | Martin Holtet |
Granli IL
|
M 7-12
|
21:26.0 | +4:34.0 |
22 | Ivan Skadsdammen |
Givas
|
M 32-44
|
21:41.0 | +4:49.0 |
23 | Magnus Vestmo Almåsbak |
Grue
|
M 7-12
|
22:43.0 | +5:51.0 |
24 | Øyvind Olsen |
Laje
|
M 20-31
|
23:00.0 | +6:08.0 |
25 | Morten Indstøy |
Givas
|
M 32-44
|
23:25.0 | +6:33.0 |
26 | Terje Ludvigsen |
Kongsvinger Kommune
|
M 45-59
|
24:48.0 | +7:56.0 |
27 | Thor Øieren |
Østcom
|
M 60-99
|
25:13.0 | +8:21.0 |
28 | Morten Brænd |
Magnor UL
|
M 60-99
|
25:41.0 | +8:49.0 |