Feltet på brua over Trysileelva telte 3 damer og 32 herrer. (Foto: Hans Martin Nysæter)
Kristian Klevgård brukte 45.35 på 13 km med 917 høydemeter stigning. (Foto: Hans Martin Nysæter)
Tomas Nilsen, Ullesaker SK var andremann til topps, vel minuttet bak Klevgård. (Foto: Hans Martin Nysæter)
Thrude Natholmen, Sandefjord SK la Trysil under seg seg på 57.41. (Foto: Hans Martin Nysæter)
Det er ikke bare bare å holde seg på sykkelen i den siste bratte stigningen opp fra Fageråsen.
Video fra målgang:
Trysilrittets nettsider
Trysilrittets Facebookside med flere bilder
Resultater (pdf)
Resultater Trysil 1132 Topprittet 30.06.2017: |
|||||
|
|
|
|
|
|
Klasse
|
Plass
|
Fornavn
|
Etternavn
|
Klubb
|
Tid
|
K 30-39
|
1
|
Dorthe Berg
|
Aalstad
|
Vang skiløperforening
|
01:08:48
|
|
2
|
Lone
|
Kopperud
|
Team Lone vs Kenneth
|
01:32:08
|
|
|
|
|
|
|
K 40-49
|
1
|
Thrude
|
Natholmen
|
Sandefjord SK
|
0:57:51
|
|
|
|
|
|
|
M 15-16
|
1
|
Oliver Sørbråten
|
Solberg
|
Soon CK/Energihuset Merida
|
0:52:56
|
|
2
|
Halvor
|
Lutnæs
|
Trysil sykkelklubb
|
1:01:52
|
|
|
|
|
|
|
M 17-19
|
1
|
Sander
|
Røsås
|
IF Frøy / NTG Lillehammer
|
0:50:55
|
|
2
|
Jonas
|
Trontveit
|
Vang skiløperforening / sykkel
|
0:52:35
|
|
|
|
|
|
|
M 20-29
|
1
|
Kristian
|
Klevgård
|
Tvk Elite
|
0:45:35
|
|
2
|
Eyvind
|
Bjørsland
|
|
1:00:37
|
|
3
|
Kenneth
|
Granlien
|
Team Lone vs Kenneth
|
1:02:34
|
|
4
|
Svenn-Martin
|
Søgaard
|
Ck Elverum
|
1:02:45
|
|
5
|
Alexander
|
Trondsen
|
Ullensaker CK
|
1:06:42
|
|
|
|
|
|
|
M 30-39
|
1
|
Lars
|
Eriksson
|
Perbellum SS
|
0:50:50
|
|
2
|
Lars Jørgen
|
Dahl
|
kjekkas IF
|
0:53:41
|
|
3
|
Olav
|
Jørgensen
|
Team Hurum Sport
|
0:54:16
|
|
4
|
Torgeir Skårerverket
|
Andersen
|
CK Elverum
|
1:00:21
|
|
|
|
|
|
|
M 40-49
|
1
|
Tomas
|
Nilsen
|
Ullensaker CK
|
0:46:37
|
|
2
|
Sigmund
|
Aas
|
if Frøy
|
0:49:47
|
|
3
|
Jonny
|
Trontveit
|
Vang skiløper forening / sykkel
|
0:50:31
|
|
4
|
Tommy
|
Jensen
|
Team Kjekkas
|
0:51:50
|
|
5
|
Lars
|
Martinsen
|
|
0:53:46
|
|
6
|
Mattias
|
Janson
|
Ulricehamns CK
|
0:58:44
|
|
7
|
Frank-Robert
|
Larsen
|
|
1:00:13
|
|
8
|
Pål
|
Lovin-Hansen
|
|
1:28:55
|
|
9
|
Knut Arild
|
Grefsrud
|
Bingsfoss sk
|
1:29:15
|
|
|
|
|
|
|
M 50-59
|
1
|
Niclas
|
Bjarnegård
|
CK Sportson Jönköping
|
0:50:19
|
|
2
|
Frode
|
Engelund
|
Ceres
|
0:51:00
|
|
3
|
Erik
|
Landheim
|
ottestad
|
0:51:15
|
|
4
|
Ketil
|
Arntsen
|
Ck øst
|
1:00:09
|
|
5
|
Christian
|
Boye
|
|
1:03:44
|
|
6
|
Lars
|
Busterud
|
Vang Skiløperforening, sykkel
|
1:07:38
|
|
7
|
Ole
|
Langbraaten
|
|
1:27:49
|
|
8
|
Jens
|
Eriksen
|
DSV Solutions AS
|
1:29:59
|
|
|
|
|
|
|
M 60-69
|
1
|
Per
|
Orderud
|
Bingsfoss
|
1:00:25
|
|
2
|
Bjørn
|
Nysæter
|
Trysil SK
|
1:09:46
|