44 skøyteløpere trosset de vanskelige forholdene og stilte på distanser fra 5 til 50 km på Dølisjøen.
(Foto: Steinar Saghuag)
Ole Wiseth fra Søre Ål IL går så vannspruten står på sin 50 km. (Foto: Steinar Saghuag)
Marie Hornslien, som var beste dame på 20 km med tida 1.26.01, får premien av n'Amund sjøl.
(Foto: Steinar Saghuag)
Ole Wiseth og Amund Sjøbrend. (Foto: Steinar Saghaug)
Amundløpets hjemmesider
Amundløpets side på Facebook
Dølisjøens side på Facebook
Slåstad IL på Facebook
Mange bilder og videoer på Steinar Saghaugs Facebookside
Søkbare resultater (EQ Timing)
Resultater Amundløpet 06.02.2016 |
||||
50km | ||||
Pl | Navn | Klubb | Tid | Difftid |
1 | Wiseth Ole |
Søre Ål Il
|
1:48:49.0 | 00:00.0 |
2 | Spikkerud Erlend |
Ponduskameratene
|
1:57:34.0 | 08:45.0 |
3 | Myrene Jon Kåre |
Ponduskameratene
|
1:57:35.0 | 08:46.0 |
4 | Antonsen Roar |
Aurskog-Høland Triatlon
|
2:02:07.0 | 13:18.0 |
5 | Aas Nils Einar |
Aktiv Skøyteklubb
|
2:07:17.0 | 18:28.0 |
6 | Ernø Lars Petter |
Oslo Speedskaters
|
2:07:31.0 | 18:42.0 |
7 | Aas Svein Kåre |
Privat
|
2:10:44.0 | 21:55.0 |
8 | Hendriks Coen |
Kongsvinger Skøyteklubb
|
2:21:23.0 | 32:34.0 |
9 | Fladhus Runar Lund |
Geithus IL
|
2:29:24.0 | 40:35.0 |
10 | Fjeldstad Bjørn |
Båstad IL
|
2:35:13.0 | 46:24.0 |
11 | Kristiansen Ronny |
|
2:39:25.0 | 50:36.0 |
12 | Hamming Harry |
Geithus IL
|
2:41:31.0 | 52:42.0 |
20km - Kvinner | ||||
1 | Hornslien Marie |
|
1:26:01.0 | 00:00.0 |
2 | Lund Siri Gihle |
Geithus IL
|
1:28:54.0 | 02:53.0 |
20km - Menn | ||||
1 | Steinbekken Knut Ingar |
|
1:08:27.0 | 00:00.0 |
1 | Steinbekken Martin |
|
1:08:27.0 | 00:00.0 |
3 | Hagen Ivar |
|
1:21:05.0 | 12:38.0 |
10km - M15-16 | ||||
1 | Sæther Håkon |
Sand IF
|
27:06.0 | 00:00.0 |
10km - Menn | ||||
1 | Nordsetmoen Erland |
|
23:52.0 | 00:00.0 |
2 | Midtstigen Endre |
Midtstigen Allstars
|
28:49.0 | 04:57.0 |
3 | Midtstigen Per |
|
29:36.0 | 05:44.0 |
4 | Thoner Gunnar |
|
30:17.0 | 06:25.0 |
5 | Midtstigen Svein Olav |
|
35:28.0 | 11:36.0 |
5km - M11-12 | ||||
1 | Lohne Aarstad Anders |
Skarnes Il
|
19:00.0 | 00:00.0 |
5km - M13-14 | ||||
1 | Sæther Sigurd |
Sand IF
|
14:47.0 | 00:00.0 |
2 | Nyborg Colin |
Sand IF
|
15:39.0 | 00:52.0 |
3 | Jonsrud Ragnar |
|
21:06.0 | 06:19.0 |
5km - K13-14 | ||||
1 | Aarstad Oda L |
|
16:23.0 | 00:00.0 |
Trim | ||||
Storberget Jørn |
|
Fullført | ||
Nilsen Ann Kristin |
|
Fullført | ||
Ludvigsen Jens |
|
Fullført | ||
Delbekk Jarle |
Kongsvinger Skøyteklubb
|
Fullført | ||
Eidskrem Tove |
|
Fullført | ||
Husås Lars Roar |
|
Fullført | ||
Saghaug Steinar |
Slåstad Idrettslag
|
Fullført | ||
Sydtangen Per Håkon |
|
Fullført | ||
Aanerud Martha Håkonssdatter |
|
Fullført | ||
Håkonssønnaanerud Kristian |
|
Fullført | ||
Øksdahl Grete |
|
Fullført | ||
Vestli Asgeir |
|
Fullført | ||
Kverndokk Snorre |
Aktiv Skøyteklubb
|
Fullført | ||
Sveheim Per Ivar |
|
Fullført | ||
Eliassen Kverndokk Sigurd |
Aktiv Skøyteklubb
|
Fullført | ||
Eliassen Kverndokk Guro |
Aktiv Skøyteklubb
|
Fullført | ||
Haugen Jan Ove |
|
Fullført | ||
Haugen Kasper |
|
Fullført | ||
Lorentzen Irene |
|
Fullført | ||
Lysheim Hans |
|
Fullført | ||
Lysheim Helene |
|
Fullført | ||
Lysheim Josefine |
|
Fullført | ||
Andreassen Heidi |
|
Fullført | ||
Eliassen Hege |
Aktiv Skøyteklubb
|
Fullført |