Trysil-Knut Rennet 2004
TRYSIL-KNUT-RENNET 2004
PL NAVN KLUBB SLUTTID
M 1
1 Mats Conny Øien, Osen IL 01:32:27
2 Hans A.Østerhagen, Ottestad IL 01:35:11
M 2,M 3,M 4
1 Thomas Kjerstad, Rustad IL 01:20:35
2 Petter Leistad, Våler IF 01:22:35
3 Sven Nylund, Nordbygda Ski 01:23:56
4 Ulf Erik Strand, Kongsvinger 01:26:17
5 Knut Venger Pedersen, Eidsvoll Verk Skiklubb 01:27:52
6 Ole Marius Eriksen, Gjøvik Sk. 01:27:53
7 Stig Hagen, SOIL 01:30:58
8 Vegard Harviken, StrandbygdaIL 01:30:59
9 Bjørn Erik Lilleøkseth Nordbygda Ski 01:31:27
10 Erland Kristiansen, SOIL 01:31:32
11 Tom Paulsen, Rustad IL 01:33:08
12 Even Thorstad, Nes Ski 01:33:16
13 Tor Erik Bakken, Øyer/Tretten 01:33:35
14 Ingar Kristiansen, SOIL 01:35:51
15 Tom Erik Henden, Dalådal 01:35:57
16 Kjetil Flenvold, NordreTrysilIL 01:36:24
17 Sindre Østhagen, Fredrikstad Skiklubb 01:36:56
18 Geir Lundsbakken, Åslia 01:39:21
19 Johannes Østerås, Høgskolen i Hedmark 01:41:21
20 Tommy Torgersen, Lørenskog Friidr klubb 01:48:23
21 Lars Klynderud, Milslukern 02:06:45
22 Tor Inge Langøyen, Hernes IL 02:13:20
M 5
1 Jan Olav Beitemyren, Gjøvik CK 01:25:07
2 Geir Øvergård, Bergheim IL 01:26:24
3 Rune Svartvadet, Vesta Forsikring Bil 01:27:50
4 Ole M. Nyberget, Stor Elvdal 01:28:02
5 Dag Moe, Hernes IL 01:30:26
6 Per Ola Granerud, Rendalen IL 01:31:03
7 Harald Nyberg, Vestre Trysil 01:39:57
8 Stein Halvorsen, Åslia 01:42:20
9 Terje Olsen, Furnes 01:43:22
10 Terje Bakkum, Øyer/Tretten 01:44:01
M 6
1 Dag Nylund, Nordbygda Ski 01:21:51
2 Odd W. Hansen, Gjøvik Skiklubb 01:22:08
3 Rune Gilde, Hernes IL 01:31:00
4 Otto Grafsrønningen, Hernes IL 01:31:21
5 Stein Paulsen, Rustad IL 01:33:06
6 Ingvald Håberget, Hernes IL 01:34:16
7 Øyvind Sandbakk, Nordre Trysil IL 01:50:18
8 Bjarne Brenden, Vestre Trysil 01:55:09
9 Erik Blixt, Slettås 01:55:34
10 Geir Brenden, Vestre Trysil 02:10:02
M 7
1 Bent Høyby, Fenstad 01:29:11
2 Arild Nordsveen, Furnes 01:30:25
3 Hans Peter Moestue, Hernes IL 01:34:57
4 Erik Nøstberg, Rustad IL 01:35:45
5 Tor Strand, Fenstad 01:37:28
6 Jan K. Kindølshaug, Fåset IL 01:40:46
7 Kai Petter Westerheim, Furnes 01:40:54
8 Egil Dybdal, Elverum Post 01:44:51
9 Terje Silihagen, Bergheim IL 01:50:49
10 Jan Storsveen, Vestre Trysil 01:54:28
11 Idar Elvevoll, Jessheim 02:02:38
M 8
1 Tore Negård, KIL ski 01:27:23
2 Gjermund Kjerstad, Rustad IL 01:35:58
3 Geir Røstum Lien, Hamar Politiidrettslag 01:36:08
4 Tom Foss, AEK Bil 01:36:16
5 Hans Petter Bronken, J/H 01:36:29
6 Ellef Odden, Fåset IL 01:37:45
7 Magne Martinsen, Trysilgutten 01:43:05
8 Ole P. Hoem, Strandbygda IL 01:43:30
9 Steinar Andersen, Stor Elvdal 01:45:56
10 Tore Olsen, Hamar Skiklubb 01:46:52
11 Ove Stengrundet, N.Trysil IL 01:49:01
12 Erik Westby, Østerdal Politi IL 01:50:33
13 Bjørn Håkon Skjerpen, Braskereidfoss IL 02:01:34
M 9
1 Erik Sandberg, Stor Elvdal 01:31:24
2 Odd Arild Strand, Stor Elvdal 01:36:27
3 Ottar Bekkevold, N.Trysil IL 01:42:16
4 Snorre Hagen, SOIL 01:58:29
5 Nils Østerhaug, Moelv 02:03:06
M 10
1 Geir E. Øverby, Trysilgutten 01:43:05
2 Johan Lind, Hamar IL 01:44:24
3 Henning Westerheim, Åslia 01:49:32
4 Leif Farbu, Hamar Skiklubb 01:51:53
5 Oddmund Solheim, NVE 01:53:15
M 11
1 Einar Berger, OPIL 01:53:14
2 Torbjørn Hoelstad, Sørskogbygda IL 01:54:47
3 Halstein Ødegård, Nordbygda Ski 02:06:33
M 12
1 Herleik Nylund, Nordbygda Ski 02:05:28
M 13
1 Odd Nerby, Vestre Trysil 02:16:53
K 1
1 Trine Fjeldstad, Hernes IL 01:59:19
K 2, K 3, K 4
1 Elisabeth Westby, Hernes IL 01:58:18
2 Marianne Opsal, Ullensaker Kisa 02:01:11
K 5
1 Marianne Harviken, Hernes IL 01:56:44
K 7
1 May E. Olsen, Hamar Skiklubb 02:01:45
K 8
1 Aud Jovall, Furnes 01:59:20
K 9
1 Kari Synstad, Hamar Skiklubb 02:01:45
2 Randi Bekkelund, Osen IL 02:03:15
K 10
1 Bjørg Farbu, Hamar Skiklubb 02:23:45
Beste kvinnelige løper:
Marianne Harviken, Hernes IL 01:56:44
Beste mannlige løper:
Thomas Kjerstad, Rustad IL 01:20:35
Beste 3-kvinnerslag:
1 Marianne Harviken, Hernes IL 01:56:44
Elisabeth Westby, Hernes IL 01:58:18
Trine Fjeldstad, Hernes IL 01:59:19
Sammenlagt tid: 05:54:21
2 May Eidem Olsen, Hamar Skiklubb 02:01:45
Kari Synstad, Hamar Skiklubb 02:01:45
Bjørg Farbu, Hamar Skiklubb 02:23:45
Sammenlagt tid: 06:27:15
Beste 5-mannslag:
1 Thomas Kjerstad, Rustad IL 01:20:35
Tom Paulsen, Rustad IL 01:33:08
Stein Paulsen, Rustad IL 01:33:06
Erik Nøstberg, Rustad IL 01:35:45
Gjermund Kjerstad, Rustad IL 01:35:58
Sammenlagt tid: 07:38:32
2 Dag Moe, Hernes IL 01:30:26
Rune Gilde, Hernes IL 01:31:00
Otto Grafsrønningen, Hernes IL 01:31:21
Ingvald Håberget, Hernes IL 01:34:16
Hans Peter Moestue, Hernes IL 01:34:57
Sammenlagt tid: 7:42:00
3 Dag Nylund, Nordbygda Ski 01:21:51
Sven Nylund, Nordbygda Ski 01:23:56
Bjørn Erik Lilleøkseth,Nordbygda Ski 01:31:27
Halstein Ødegård, Nordbygda Ski 02:06:33
Herleik Nylund, Nordbygda Ski 02:05:28
Sammenlagt tid: 08:29:15
4 Harald Nyberg, Vestre Trysil 01:39:57
Jan Storsveen, Vestre Trysil 01:54:28
Bjarne Brenden, Vestre Trysil 01:55:09
Geir Brenden, Vestre Trysil 02:10:02
Odd Nerby, Vestre Trysil 02:16:53
Sammenlagt tid: 9:56:29
Samleside for Trysil-Knut Rennet