Bli med Maxpulse og Kondis på tur til Cinque Terre i Nord-Italia.
En opplevelse: En vandringstur i flotte Cinque Terre er en opplevelse utenom det vanlige. (kred.: Freeartist - Istock © Kondis/Maxpulse)

Meld på før nyttår om du vil være med Kondis til Cinque Terre

Den 6. januar må vi betale depositum på flysetene vi har reservert til turen vi skal ha til Cinque Terre den 5.-8. april. Da vil antall flyseter bli redusert til et minimum, og det er stor fare for at vi blir tidlig fullbooket. Vil du være sikret plass på vår langhelg til Cinque Terre i Italia for en aktiv ferie med gode opplevelser og nydelig mat, bør du derfor melde på tidlig.

Publisert Sist oppdatert

Enten du er interessert i fotturer, løping eller svømming er Cinque Terre noe for enhver smak. Bli med Kondis og Maxpulse på tur så kan du få en kombinasjon av alle tre!

Her blir det muligheter for både fjellvandring mellom de fem byene som utgjør Cinque Terre, og løpeturer i flott terreng med nydelig utsikt. Dette er muligheten til å oppleve noe av det mest sjarmerende Italia har å by på sammen med andre treningsglade mennesker i alle aldre.

Her kan du lese mer om turen og melde deg på. Turen er åpen for alle. Kondismedlemmer får 1000 kroner i rabatt.

Powered by Labrador CMS