Halvmaraton kvinner |
||||||
Pl
|
Navn | Klubb | Klasse | Tid | Etter | Netto |
1 | ÅLERUD Mari Gjølberg |
Rygge IL
|
K40-44
|
1:24:04 | +0:00 | (1:24:01) |
2 | HAUGE Anette |
Oslo
|
K35-39
|
1:29:40 | +5:36 | (1:29:28) |
3 | SØDAL BREISTRAND Camilla |
Oslo
|
K23-34
|
1:31:44 | +7:40 | (1:31:40) |
4 | AURDAL Ingvild |
Fetsund
|
K50-54
|
1:36:57 | +12:53 | (1:36:52) |
5 | HOLSTAD Agnes |
Trondheim
|
K23-34
|
1:39:54 | +15:50 | (1:39:46) |
6 | LILLE Cecilie |
Oslo
|
K45-49
|
1:39:59 | +15:55 | (1:39:49) |
7 | HASSELSTRØM Kaja |
Fredrikstad IF
|
K23-34
|
1:40:57 | +16:53 | (1:40:50) |
8 | RASCH JAKOBSEN Marie |
Oslo
|
K23-34
|
1:42:21 | +18:17 | (1:42:13) |
9 | RANGBERG Anbjørg |
Tren Saltnes
|
K35-39
|
1:42:54 | +18:50 | (1:42:50) |
10 | NORDBRØDEN Hanna F. |
Cowi BIL
|
K35-39
|
1:43:12 | +19:08 | (1:43:00) |
11 | GJØLBERG Birgit |
Rygge IL
|
K40-44
|
1:45:43 | +21:39 | (1:45:32) |
12 | KITTILSEN Hege |
Bøler IF Friidrett
|
K50-54
|
1:46:36 | +22:32 | (1:46:27) |
13 | DRANGSHOLT Elin |
Bekkestua
|
K65-69
|
1:46:49 | +22:45 | (1:46:41) |
14 | HOLTEN HJEMDAL Ingeborg |
Kråkerøy
|
K23-34
|
1:49:08 | +25:04 | (1:48:55) |
15 | KIRKEBØ Stine |
Skjærhalden
|
K40-44
|
1:49:15 | +25:11 | (1:49:01) |
16 | ÅSHEIM Kristin |
Osloo
|
K23-34
|
1:50:31 | +26:27 | (1:50:20) |
17 | EVENSEN Anette |
Kongsberg RC
|
K45-49
|
1:50:31 | +26:27 | (1:50:14) |
18 | BJØRNSEN Suzanne Skotvedt |
Oslo
|
K45-49
|
1:50:47 | +26:43 | (1:50:31) |
19 | JANSEN Olivia |
Oslo
|
K23-34
|
1:51:37 | +27:33 | (1:51:23) |
20 | PATO Ines |
Oslo
|
K35-39
|
1:52:26 | +28:22 | (1:52:07) |
|
||||||
Halvmaraton menn |
||||||
1 | ORAUG Pål |
Sarpsborg IL
|
M45-49
|
1:16:14 | +0:00 | (1:16:13) |
2 | BERTHEUSSEN Kim |
Kristiansand S
|
M40-44
|
1:17:02 | +0:48 | (1:17:00) |
3 | WIUM Magnar |
Idd Sportsklubb
|
M35-39
|
1:19:56 | +3:42 | (1:19:53) |
4 | ROGNLI Robert |
Larvik
|
M50-54
|
1:20:08 | +3:54 | (1:20:07) |
5 | JAKOBSEN Ken-Robert |
Idrottslaget i BUL
|
M45-49
|
1:21:49 | +5:35 | (1:21:47) |
6 | ROSTAD Kristoffer |
Råde
|
M35-39
|
1:22:16 | +6:02 | (1:22:15) |
7 | WOLTHER Jens Sandbrekke |
Oslo
|
M23-34
|
1:22:26 | +6:12 | (1:22:23) |
8 | KARLSEN Mathias |
Skogens_Kongler
|
M23-34
|
1:22:54 | +6:40 | (1:22:50) |
9 | OLSEN Tor Erik |
Granstangen Skole
|
M50-54
|
1:23:16 | +7:02 | (1:23:13) |
10 | UGLEBAKKEN Steinar |
Gresvik
|
M40-44
|
1:23:24 | +7:10 | (1:23:17) |
11 | TRONSTAD Egil |
Spydeberg IL
|
M50-54
|
1:23:36 | +7:22 | (1:23:34) |
12 | VÆRNES Jonathan Storheil |
Oslo
|
M23-34
|
1:24:05 | +7:51 | (1:24:02) |
13 | BROX Vegard |
Bøler IF
|
M45-49
|
1:24:34 | +8:20 | (1:24:31) |
14 | KVAM Martin |
Oslo
|
M23-34
|
1:24:48 | +8:34 | (1:24:45) |
15 | TOKERUD Morten |
Color Line
|
M40-44
|
1:25:09 | +8:55 | (1:25:07) |
16 | KNUDSEN Jacob |
Nordstrand IF Tri
|
M50-54
|
1:25:11 | +8:57 | (1:25:08) |
17 | NILSEN Jørn Espen |
Engelsviken
|
M35-39
|
1:26:11 | +9:57 | (1:26:10) |
18 | JØRGENSEN Mads |
Oppegård
|
M45-49
|
1:26:14 | +10:00 | (1:26:12) |
19 | BAKKER Robin |
Triton Lillestrøm
|
M40-44
|
1:26:20 | +10:06 | (1:26:17) |
20 | JOSEFSEN David |
|
M23-34
|
1:26:50 | +10:36 | (1:26:49) |
21 | TIDEMANN Mats |
Sportsklubben Vidar
|
M23-34
|
1:26:53 | +10:39 | (1:26:49) |
22 | ANDERSEN Stein Kamfjord |
Idrottslaget i BUL
|
M50-54
|
1:27:36 | +11:22 | (1:27:29) |
23 | MITTUN-KJOS Thomas |
Oslo
|
M50-54
|
1:27:54 | +11:40 | (1:27:48) |
24 | MELLEBY Sverre |
Nordstrand IF Triathlon
|
M40-44
|
1:28:11 | +11:57 | (1:28:07) |
25 | WETHAL Joakim |
Idrottslaget i BUL
|
M45-49
|
1:28:23 | +12:09 | (1:28:16) |
26 | ELIASSON Ulf |
SON
|
M40-44
|
1:28:33 | +12:19 | (1:28:29) |
27 | WESTLUND Anders Folke |
Oslos Ølglade RC
|
M23-34
|
1:28:46 | +12:32 | (1:28:41) |
28 | NOSSEN Henrik Lund |
Norconsult BIL
|
M35-39
|
1:28:58 | +12:45 | (1:28:56) |
29 | SELLISETH Tom |
Fet Friidrettsklubb
|
M55-59
|
1:29:05 | +12:51 | (1:29:02) |
30 | NÆSS Håkon |
Hokksund
|
M23-34
|
1:29:22 | +13:08 | (1:29:17) |
31 | OLSEN Ulf Roger |
Torp
|
M55-59
|
1:29:50 | +13:36 | (1:29:45) |
32 | GUTHU Geir Ole |
Cowi BIL
|
M35-39
|
1:30:05 | +13:51 | (1:29:59) |
33 | KUVENE Mats |
151 tar Maran
|
M23-34
|
1:30:19 | +14:05 | (1:30:13) |
34 | NYBORG Thor Erik |
Spydeberg
|
M45-49
|
1:30:48 | +14:34 | (1:30:42) |
35 | SKAVERN Stian |
Halden
|
M35-39
|
1:30:48 | +14:34 | (1:30:46) |
36 | SPERNES Øystein |
Team Banjo
|
M40-44
|
1:30:51 | +14:37 | (1:30:44) |
37 | GRINDAHL Espen |
Fredrikstad Tri.kl
|
M50-54
|
1:30:53 | +14:39 | (1:30:52) |
38 | PINÅS Tor Christian |
Fredrikstad IF
|
M50-54
|
1:31:04 | +14:50 | (1:31:00) |
39 | DYRKORN Morten |
Moss
|
M45-49
|
1:31:23 | +15:09 | (1:31:14) |
40 | OLSEN Alexander |
Gressvik
|
M23-34
|
1:31:49 | +15:35 | (1:31:43) |
41 | JØRGENSEN Pål |
Tromsø Løpeklubb
|
M45-49
|
1:31:50 | +15:36 | (1:31:45) |
42 | BIRKELAND Andreas |
Pæddekommen
|
M23-34
|
1:32:20 | +16:06 | (1:32:14) |
43 | SØLBERG Håvard |
Granstangen Skole
|
M23-34
|
1:32:40 | +16:26 | (1:32:30) |
44 | SMIDESANG Aadne |
Lillehammer IF
|
M60-64
|
1:32:48 | +16:34 | (1:32:43) |
45 | HOLSTAD Haavard Haktor |
Søndre Land IL
|
M55-59
|
1:32:54 | +16:40 | (1:32:46) |
46 | MADEIRA Giovanni |
Bjørnemyr
|
M23-34
|
1:32:56 | +16:42 | (1:32:50) |
47 | BREVIK Ole-Martin |
Spil
|
M23-34
|
1:32:58 | +16:44 | (1:32:52) |
48 | KJÆRMANN Audun |
Oslos Ølglade RC
|
M23-34
|
1:33:25 | +17:11 | (1:33:20) |
49 | RYGG Jone Rivrud |
Oslo
|
M35-39
|
1:33:30 | +17:16 | (1:33:26) |
50 | TOLLEFSEN Anders |
Sankthanshaugen LK
|
M50-54
|
1:33:31 | +17:17 | (1:33:27) |
|
||||||
5 km kvinner |
||||||
1 | SOLBERG Malin Søtorp |
Sarpsborg IL
|
K18-19
|
18:27:00 | +0:00 | (18:25) |
2 | PRØITZ Klara Helen Homlung |
Sarpsborg IL
|
K14-15
|
18:56:00 | +0:29 | (18:55) |
3 | FINNESTAD Astrid |
Sarpsborg IL
|
K18-19
|
19:10:00 | +0:43 | (19:09) |
4 | WEDEGE Amalie |
Halden løpeklubb
|
K23-34
|
19:27:00 | +1:00 | (19:24) |
5 | WISSTING Jenny |
Svorkmo NOI
|
K45-49
|
19:54:00 | +1:27 | (19:51) |
6 | BONES Mari |
Sarpsborg IL
|
K40-44
|
20:18:00 | +1:51 | (20:14) |
7 | FOSSHEIM SOLBERG Ellinor |
Oslo IL Triatlon
|
K16-17
|
20:32:00 | +2:05 | (20:30) |
8 | FUGLESTEG Ella |
Fredrikstad IF
|
K12-13
|
21:13:00 | +2:46 | (21:09) |
9 | MARIE Oraug |
Sarpsborg IL
|
K12-13
|
21:48:00 | +3:21 | (21:46) |
10 | THARALDSEN Maria |
Fredrikstad
|
K23-34
|
21:55:00 | +3:28 | (21:50) |
11 | GATHEN Hege |
Fredrikstad IF
|
K55-59
|
22:39:00 | +4:12 | (22:33) |
12 | SMIDESANG Anne |
Fåberg
|
K50-54
|
22:46:00 | +4:19 | (22:42) |
13 | BRIMSHOLM Hedvig |
Fredrikstad IF
|
K14-15
|
23:20:00 | +4:53 | (23:13) |
14 | WÅHLBERG Karin |
Fredrikstad IF
|
K12-13
|
23:24:00 | +4:57 | (23:17) |
15 | VALSTAD Jennifer |
Bøler IF
|
K16-17
|
23:31:00 | +5:04 | (23:20) |
16 | KRAKELI Anne Kim |
Gamle Fredrikstad
|
K50-54
|
23:35:00 | +5:08 | (23:27) |
17 | SKARPENES Carine |
Saltnes
|
K35-39
|
23:53:00 | +5:26 | (23:44) |
18 | JØRGENSEN Tina |
Gressvik
|
K35-39
|
25:17:00 | +6:50 | (25:04) |
19 | HANSEN Wenche B |
Bamford1869
|
K45-49
|
26:02:00 | +7:35 | (25:53) |
20 | BRATSBERG Irina Buer |
Fredrikstad IF
|
K45-49
|
26:06:00 | +7:39 | (25:57) |
|
||||||
5 km menn |
||||||
1 | MONKVIK Adrian |
Sarpsborg IL
|
M16-17
|
15:47:00 | +0:00 | (15:46) |
2 | HESJEDAL-TRONSTAD Fredrik |
Spydeberg IL
|
M16-17
|
15:47:00 | +0:00 | (15:46) |
3 | HESJEDAL-TRONSTAD Herman |
Spydeberg IL
|
M18-19
|
16:24:00 | +0:37 | (16:22) |
4 | HUSEBYE AAMODT Emil |
Fredrikstad Skiklubb
|
M18-19
|
17:06:00 | +1:19 | (17:04) |
5 | HASSELEID Magnus |
Kragerø IF Friidrett
|
M35-39
|
17:40:00 | +1:53 | (17:39) |
6 | ROTH Thomas |
Ullensaker/Kisa IL
|
M23-34
|
17:46:00 | +1:59 | (17:44) |
7 | LANDE JOHANSEN Sverre |
Sarpsborg IL
|
M18-19
|
17:52:00 | +2:05 | (17:50) |
8 | BRUSTAD Jonas |
Manstad
|
M35-39
|
18:09:00 | +2:22 | (18:08) |
9 | VALSTAD Keino |
Bøler IF
|
M50-54
|
18:29:00 | +2:42 | (18:27) |
10 | HARSTAD JACOBSEN Herman |
Fredrikstad IF
|
M14-15
|
18:54:00 | +3:07 | (18:52) |
11 | JORANGER Oliver Stauning |
Fredrikstad IF
|
M12-13
|
18:57:00 | +3:10 | (18:56) |
12 | JORANGER Alf-Georg |
Fredrikstad IF
|
M45-49
|
18:58:00 | +3:11 | (18:57) |
13 | NÅVIK Filip |
Moss IL
|
M16-17
|
18:58:00 | +3:11 | (18:57) |
14 | BERGSHOLM Einar |
Ås IL
|
M55-59
|
19:00:00 | +3:13 | (18:57) |
15 | BERBU Andreas |
Svorkmo N.O.I.
|
M45-49
|
19:04:00 | +3:17 | (19:01) |
16 | HAUKELID Ruben |
Kråkerøy
|
M23-34
|
19:11:00 | +3:24 | (19:05) |
17 | WISSTING Martinus |
Svorkmo NOI
|
M16-17
|
19:15:00 | +3:28 | (19:12) |
18 | HEIER Andreas Johansen |
Yven
|
M23-34
|
19:17:00 | +3:30 | (19:14) |
19 | OVERN Karl Erik |
Fitmen Concepts
|
M35-39
|
19:26:00 | +3:39 | (19:24) |
20 | ANDERSEN Anders Harald |
Fredrikstad IF
|
M40-44
|
19:31:00 | +3:44 | (19:27) |
|
||||||
3 km kvinner |
||||||
1 | SOLBERG Hennie Fossheim |
Oslo IL Triatlon
|
K13
|
11:18:00 | +0:00 | |
2 | LEBESBY-GARCIA Gisel |
Fredrikstad IF
|
K13
|
13:11:00 | +1:53 | |
3 | MITTUN-KJOS Paula |
Lyn
|
K13
|
14:08:00 | +2:50 | |
4 | WISSTING Elvira |
Svorkmo NOI
|
K11
|
14:48:00 | +3:30 | |
5 | NYGREN Lydia |
Fredrikstad IF
|
K12
|
16:29:00 | +5:11 | |
6 | KARLSEN Live Aune |
Kongsberg
|
K12
|
16:35:00 | +5:17 | |
7 | NYGREN Ellinor |
Fredrikstad IF
|
K11
|
16:38:00 | +5:20 | |
8 | SOLBERG ROSNES Signe |
Fredrikstad IF
|
K12
|
16:40:00 | +5:22 | |
9 | FURUHEIM Vilma |
Kråkerøy
|
K11
|
16:53:00 | +5:35 | |
10 | KARLSEN Amalie |
Kongsberg
|
K14
|
17:04:00 | +5:46 | |
|
||||||
3 km menn |
||||||
1 | SOLBERG Bo August Fossheim |
Ås il
|
M11
|
11:33:00 | +0:00 | |
2 | STOKSETH Troy V. |
Halden Løpeklubb
|
M11
|
11:49:00 | +0:16 | |
3 | NÅVIK Didrik |
Moss IL
|
M12
|
13:17:00 | +1:44 | |
4 | SCHAUG Lars Godli |
Kråkerøy IL
|
M12
|
13:53:00 | +2:20 | |
5 | PETTERSEN Kristoffer |
Fredrikstad
|
M15
|
13:58:00 | +2:25 | |
6 | PETTERSEN Karl |
Fredrikstad
|
M12
|
14:06:00 | +2:33 | |
7 | ASTRUP HAUGEN Sverre |
Fredrikstad IF
|
M11
|
14:56:00 | +3:23 | |
8 | FURUHEIM Henri |
Kråkerøy
|
M11
|
15:27:00 | +3:54 | |
9 | KJENNE GAUSTAD Victor |
Fredrikstad IF
|
M11
|
15:33:00 | +4:00 | |
10 | REBNORD-SPERLIN Vetle |
Kråkerøy
|
M14
|
15:41:00 | +4:08 |
Resultater Fredrikstadløpet 2024
Fredrikstadløpet med vel 400 deltakere til sammen på 3 km, 5 km og halvmaraton gikk av stabelen søndag 7. april. Mari Gjølberg Ålerud og Pål Oraug var best av vel 250 løpere på halvmaraton. Her er resultatene: