Plass Navn Klasse Tid Dato Løp
1 Even Brøndbo Dahl M23-34 14.25 14.04-31.05 Perseløpet
2 Trond Ørjan Eide M23-34 14.47 Uke 22 Solo Race 
3 Sverre Solligård M23-34 15.03 Uke 17 Solo Race 
4 Marius Vedvik M23-34 15.14 22-29.03 Mulismilen 
5 Henning Offigstad M35-39 15.25 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
5 Sebastian Conrad Håkansson M23-34 15.25 Uke 24 Solo Race 
7 Eivind Flugstad Østberg M23-34 15.26 17.04-31.12 OA-Femmern
7 Magnus Erstad M23-34 15.26 29.04 Covid series 
9 Jørgen Korum M23-34 15.28 Uke 22 Solo Race 
10 Geir Gjessing M23-34 15.38 Uke 17 Solo Race 
10 Erik Fossen Nilsen M 15.38 Uke 24 Solo Race 
12 Stian Karlsen Dyrseth M23-34 15.44 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
13 Tony Gjerde  M20-39 15.51 22.04 Run4Life vårkarusell 
14 Kristian Thon M 15.56 14.04-31.05 Perseløpet
15 Vegard Ølstad Dalberg  M 16.07 17.04-31.12 OA-Femmern
16 Sivert Haga Hebnes 16.12 29.03 AFB #1
17 Håvard Andersen Bråthen M 16.13 Uke 21 Solo Race 
18 Tor-Aanen Kallekleiv M35-39 16.15 fom 30.03 Bergen City Marathon
19 Marius Vesterås M 16.16 17.04-31.12 OA-Femmern
20 Alexander Owren  M30-34 16.17 6.06 Sommernattsløpet
21 Magnus Torp Antonsen M 16.23 06-12.04 Kondis' påskecup  5km
22 Henrik Einangshaug M 16.26 20.04-26.04 IUA-virtuellen
22 Mathias Aas Rolid   M 16.26 17.04-31.12 OA-Femmern
24 Eskil Høien M 16.27 Uke 22 Solo Race 
24 Stian Angermund-Vik MS 16.27 22-29.03 Mulismilen 
26 Martin Reppen  M18-19  16.30 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
27 Morten Risberg  M30-34 16.33 6.06 Sommernattsløpet
28 Jonas Riseth  M23-34  16.35 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
28 Sven Nevin M12-13 16.35 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
30 Magnus Salberg M20-34 16.37 14.04-31.05 Perseløpet 
31 Fredrik Lorentzen M 16.38 29.04 Covid series 
32 Øystein Solligård M 16.41 Uke 19 Solo Race 
33 Håvard Jakobsen  M45-49  16.44 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
34 Jan Erik Wergeland M 16.45 Uke 20 Solo Race 
35 Håkon Hjemly M 16.46 14.04-31.05 Perseløpet
36 Roger Thompson M40-49 16.48 28.03 Run4Life vårkarusell 
37 Eivind Aasrum Midtgarden M 16.49 14.04-31.05 Perseløpet
38 Erlend Hansen M 16.51 Uke 20 Solo Race 
39 Mårten Soleng Skinstad M 16.54 17.04-31.12 OA-Femmern
39 Per Ove Walaker M 16.54 Uke 22 Solo Race 
41 Tore Kristen Stafset M 16.55 06-12.04 Kondis' påskecup  5km
42 Markus Hauge-Espelien M23-34 16.56 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
43 Leif Kåre Hatlevoll M35-39 16.58 22-29.03 Mulismilen 
44 Petter Soleng Skinstad M 16.59 17.04-31.12 OA-Femmern
45 Erlend Berger M 17.00 14.04-31.05 Perseløpet
45 Pål Onsrud M 17.00 17.04-31.12 OA-Femmern
47 Jarle Wermskog M 17.02 14.04-31.05 Perseløpet
48 Ludvik Benco M 17.06 14.04-31.05 Perseløpet
49 Stian Valstad Berg  M20-24 17.11 6.06 Sommernattsløpet
49 Torbjørn Grønningen 17.11 29.03 AFB #1
51 Henrik Brøvig M20-39 17.13 12.04 Run4Life vårkarusell 
52 Daniel Beeder M23-34 17.15 27.04-03.05 Åsane #2
52 Eivind Bjørhei M20-39 17.15 22.03 Helgeløpet #1
52 Tage Morken Augustson M23-34 17.15 fom 30.03 Bergen City Marathon
52 Tommy Armani M 17.15 14.04-31.05 Perseløpet
52 Bjørn Balstad M35-39 17.15 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
57 Simon Lund Eikrem M45-49 17.16 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
58 Erlend Angelo M 17.20 Uke 17 Solo Race 
58 Jan Olav Smalås  M40-44  17.20 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
58 Tobias Bergslid  M20-22  17.20 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
61 Jann Post M 17.22 14.04-31.05 Perseløpet
62 Mats Holvik  M30-34 17.23 6.06 Sommernattsløpet
63 Are Fossheim  M16-17  17.25 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
63 Thomas Schjøtt Hannevig M23-34 17.25 fom 30.03 Bergen City Marathon
63 Torkil Klingen  M18-19  17.25 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
63 Trygve Andresen M40-44 17.25 22-29.03 Mulismilen 
67 Markus Midtsjø M 17.26 Uke 21 Solo Race 
68 Anders Brænna M35-39 17.27 14.04-31.05 Perseløpet 
69 Jon Gulbrandsen M 17.28 14.04-31.05 Perseløpet
69 Magnus Sedeniussen M 17.28 14.04-31.05 Perseløpet
71 Mattis Haug M 17.29 14.04-31.05 Perseløpet
72 Magne Strømeng M 17.30 Uke 20 Solo Race 
72 Marcus Nordahl M35-39 17.30 Uke 22 Solo Race 
72 Øystein Wergeland M 17.30 Uke 18 Solo Race 
75 Ole Leirvik  M45-49  17.31 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
76 Erlend Stafset M 17.32 06-12.04 Kondis' påskecup  5km
77 Anders Quist Nyrnes M23-34 17.33 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
78 Henning Mortensen M20-39 17.34 27.03 Run4Life vårkarusell 
78 Per Arne Rolstad M20-39 17.34 22.03 Helgeløpet #1
80 Tom Roger Vege-Tangen M 17.36 Uke 18 Solo Race 
81 Kristian Selbekk Liaklev M23-34 17.38 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
82 Jørgen Krogsæter  17.40 29.03 AFB #1
83 Dag Øyvind Tønsberg  M25-29 17.41 6.06 Sommernattsløpet
84 Tommy Øvsterud M40-49 17.42 30.05 Run4Life vårkarusell 
85 Ola Balestrand M35-39 17.43 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
86 Hans Christian Tungesvik M 17.44 14.04-31.05 Perseløpet
86 Jonathan Devik  M18-19  17.44 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
86 Øystein Gøthesen M45-49 17.44 6.06 Sommernattsløpet
86 Vemund Trebostad Viken  M18-19  17.44 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
90 Alf-georg Joranger M 17.46 14.04-31.05 Perseløpet
91 Henrik Angermund M40-44 17.47 22-29.03 Mulismilen 
91 Trygve Vaka M 17.47 Uke 19 Solo Race 
91 Jan Billy Aas M20-39 17.47 7.06 Helgeløpet #9
94 Kjell Arne Olsen M50-59 17.49 14.03 Run4Life vårkarusell 
94 Marian  Brandt M40-44 17.49 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
96 Alf Håvard Stensø M14-17 17.51 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
96 Vidar Ellefsen M 17.51 Uke 24 Solo Race 
98 Alf-Morten Aakervik M 17.52 27.04-03.05 IUA-virtuellen
98 Tor Andre Krogstad MS 17.52 22-29.03 Mulismilen 
98 Iver Dalsaune Thun M14-17 17.52 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
101 Lars Petter Stormo M 17.53 14.04-31.05 Perseløpet
101 Rune Romnes M 17.53 Uke 21 Solo Race 
103 Kristoffer Lamøy M 17.54 14.04-31.05 Perseløpet
103 Mads Berge  M20-39 17.54 25.04 Helgeløpet #3
103 Marius Elvedal M 17.54 14.04-31.05 Perseløpet
106 Kent Scott Johnsen M40-44 17.55 6.06 Sommernattsløpet
106 Ulf Forseth Indgaard  M23-34  17.55 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
108 Henning A. M 17.56 06-12.04 Kondis' påskecup  5km
108 Terje Olstad Beck   M 17.56 17.04-31.12 OA-Femmern
110 Øystein Myrland  M 17.58 17.04-31.12 OA-Femmern
111 Magnus Solbakk  M23-34  17.59 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
111 Svein-Åge Karlsen M 17.59 Uke 15 Solo Race 
111 Tommy Birkeland M40-44 17.59 fom 30.03 Bergen City Marathon
111 Sverre Jensen M45-49 17.59 01-30.06 Kondisløpet
115 Harald Slettemark M50-59 18.00 26.04 Helgeløpet #3
115 Johan Kristian Undeland M 18.00 Uke 16 Solo Race 
117 Hilmar Kråkenes 18.01 29.03 AFB #1
118 Tor-Arne Fjellvikås M45-49 18.03 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
119 Martin Vatshaug M35-39 18.04 6.06 Sommernattsløpet
119 Trygve Brautaset M50-54 18.04 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
121 Ketil Opland 18.05 25.04 AFB #2
121 Kristoff Bjørn Simon M35-39 18.05 22-29.03 Mulismilen 
123 Richard Williamson M35-39 18.09 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
123 Tore isaksen  M45-49 18.09 6.06 Sommernattsløpet
125 Halvor Myhrvold M20-39 18.10 22.03 Helgeløpet #1
126 Daniel Hermundstad M30-34 18.11 6.06 Sommernattsløpet
126 Øyvind Loftås M40-44 18.11 fom 30.03 Bergen City Marathon 
128 Morten Teigen M50-54 18.15 fom 30.03 Bergen City Marathon 
129 Helge Simmenes M40-44 18.16 31.03-05.04 Åsane #1
129 Lasse Tjugum Amundsen  M40-44 18.16 6.06 Sommernattsløpet
129 Yngve Lægreid  18.16 29.03 AFB #1
132 Stian Olsson  M23-34  18.17 04-10.05 Namdal vårkarusell #2
133 Terje A. Wad-Gylterud M40-44 18.20 6.06 Sommernattsløpet
134 Tomas Moe Skjølsvold M35-39 18.23 18-24.05 Trønderjogg Sololøp
135 Haakon Skjelnes M14-17 18.26 fom 30.03 Bergen City Marathon
136 Geir Aase M 18.27 Uke 18 Solo Race 
136 Mikael Thomasli Storli M 18.27 Uke 15 Solo Race 
136 Roger Nyhammer M45-49 18.27 22-29.03 Mulismilen 
139 Daniel Næss 18.28 29.03 AFB #1
139 Lars Grøtting M 18.28 Uke 17 Solo Race 
139 Tor Fauske M 18.28 Uke 22 Solo Race 
142 Marius Osvold M 18.29 06-12.04 Kondis' påskecup  5km
142 Lars Harald Blikra M60-64 18.29 18-24.05 Trønderjogg Sololøp