Glommaløpet er et samarbeid mellom Fredrikstad IF og Sarpsborg IL og startet på torget i Sarpsborg lørdag ettermiddag. Målgangen var i Gamlebyen i Fredrikstad.
Årets raskeste løper var August Flø som løper for arrangørklubben Fredrikstad IF. Han kom i mål på 56.33 og var med det 17 sekunder foran Ole-Hermann Røhr, Rygge IL som løp på 56.50. På tiden 58.40 kom både Lars-Kristian Lunde og Even Storeheier, men førstnevnte krysset målstreken først og sikret dermed 3. plassen.
August Flø har selv løyperekorden på 51:01 som ble satt i 2017.
Totalvinner i kvinneklassen var Marte Sendstad på 1.07.38. Bak henne fulgte løperne tett med Inger Lise Hystad på 1.08.16, Anniken Wallin på 1.08.17og Marie Grønneberg på 1.08.18 på 4. plass.
Julie Larsen, Sarpsborg IL har løyperekorden for kvinner på 1:00:01 - satt i 2017.
Stafetten, som løper samme distanse, men fordelt på 10 etapper, ble vunnet av GIF-joggen på 1.01.35 som løp i herreklassen. Dameklassen ble vunnet av Borregaard FoU på 1.22.49, mens mix-klassen vant Hagle Eiendomsservice på 1.03.18.
Det var 530 deltakere som fullførte det 16 km lange løpet på tid. I tillegg var det 37 som løp uten tidtaking.
Det var 71 stafettlag á 10 etapper - som gir 710 deltakere.
I tillegg kommer barneløpet med 37 og 6 som deltok i ungdomsløpet som ble arrangert med start og mål på Sarpsborg Torg.
Dette gir totalt 1320 deltakere og er en god økning fra fjorårets deltakertall på 1141, men litt bak rekordåret 2017 med 1703 fullførende deltakere inkludert barneløp og stafettløpere.
Alle resultater
Arrangementets hjemmeside
Tidligere års Kondis-artikler om Glommaløpet
Rekordtider i det 5. og største Glommaløpet - 2017
Glommaløpet vunnet av Pål Oraug og Siri Størmer - 2016
Strålende dag langs Glomma da Strupstad og Lerkerød vant - 2014
Stor interesse for Glommaløpet mellom Sarpsborg og Fredrikstad - 2014
Mor og sønn vant Glommaløpet - 2013
Løp fra Sarpsborg til Fredrikstad - 2013
Nytt løp og stafett langs Glomma - 2013
SE BILDER FRA LØPET NEDENFOR RESULTATENE
Alle resultater
Resultater kvinner totalt
Plassering | Fornavn | Etternavn | Klubb | Klasse | Tid | Tid bak vinner |
1 | Marte | Sendstad | K35-39 | 01:07:38 | 00:00 | |
2 | Inger Lise | Hystad | Østbygda IL | K40-44 | 01:08:16 | 00:37 |
3 | Anniken | Wallin | Salmin Norge | K35-39 | 01:08:17 | 00:38 |
4 | Marie | Grønneberg | Fredrikstad IF | K40-44 | 01:08:18 | 00:39 |
5 | Hilde | Gudem | Sportsklubben Vidar / Team Günter | K40-44 | 01:09:41 | 02:02 |
6 | Kathrine Ruud | Hansen | Kathrine Ruud Hansen / Kvernhuset BIL | K35-39 | 01:13:31 | 05:53 |
7 | Birgitte | Bjerkenes | ROLVSØY | K40-44 | 01:13:40 | 06:01 |
8 | Kjersti | Væge | OSLO | K40-44 | 01:14:42 | 07:03 |
9 | Elin | Jacobsen | SARPSBORG | K45-49 | 01:15:58 | 08:20 |
10 | Gunn | Grevsnes | Oppegård IL | K40-44 | 01:16:07 | 08:29 |
11 | Mona | Johannessen | Brevpost IL | K50-54 | 01:16:12 | 08:33 |
12 | Ingrid Oldervik | Mathiasen | Ingrid Oldervik Mathiasen | K35-39 | 01:16:27 | 08:49 |
13 | Stine | Haalien | BLOMMENHOLM | K23-34 | 01:16:37 | 08:58 |
14 | Hege | Gathen | Fredrikstad IF | K50-54 | 01:17:00 | 09:22 |
15 | Merete | Bolin | Skiløperne/Team Sportsmanden | K50-54 | 01:17:23 | 09:45 |
16 | Karoline | Johansen | Fredrikstad Triatlonklubb | K20-22 | 01:17:40 | 10:01 |
17 | Heidi | Ellefsen | Heidi Ellefsen | K40-44 | 01:17:55 | 10:17 |
18 | Line | Hoff | Hamar IL | K45-49 | 01:18:21 | 10:43 |
19 | Kaja | Hasselstrøm | FREDRIKSTAD | K23-34 | 01:18:47 | 11:09 |
20 | Kjersti | Myhre | Friskus og Svettis | K55-59 | 01:19:34 | 11:55 |
21 | Martine | Grav Børthus | Trøsken IL | K23-34 | 01:19:36 | 11:58 |
22 | Iris Marie | Lauritzen | Ørje IL / Marker Orienteringslg | K23-34 | 01:20:52 | 13:14 |
23 | Tina | Bergstrøm | Fredrikstad IF | K55-59 | 01:21:21 | 13:42 |
24 | Mia Christine | Funderud Sælen | Ørje IL | K18-19 | 01:21:30 | 13:52 |
25 | Solveig | Pladsen | GAMLE FREDRIKSTAD | K35-39 | 01:23:11 | 15:33 |
26 | Karoline | Myhren | FIL Bamse Senior | K23-34 | 01:23:22 | 15:44 |
27 | Merete | Sannerholt | Skien Svømmeklubb | K50-54 | 01:23:38 | 15:59 |
28 | Johanne | Ruyter | FFK Kvinner | K23-34 | 01:23:44 | 16:05 |
29 | Anne Kim | Krakeli Elton | OSLO | K45-49 | 01:24:11 | 16:32 |
30 | Kristin | Josefsen | Fredrikstad IF | K50-54 | 01:24:46 | 17:08 |
31 | Charlotte | Barbulla | Soonløp | K45-49 | 01:24:57 | 17:19 |
32 | Maria | Brække | KRÅKERØY | K40-44 | 01:24:57 | 17:19 |
33 | Ida | Augustin | GIF Joggen | K23-34 | 01:24:59 | 17:21 |
34 | Micheline Roko | Kavli | SARPSBORG | K45-49 | 01:25:22 | 17:43 |
35 | Marianne | Eriksen | BORGENHAUGEN | K23-34 | 01:25:26 | 17:48 |
36 | Helene Snilsberg | Andersen | Brynild Gruppen Bil | K23-34 | 01:26:24 | 18:45 |
37 | Helén | Arnesen | Sans Senja | K45-49 | 01:26:32 | 18:54 |
38 | Trine | Lyrek | Trasti og Trine | K45-49 | 01:26:46 | 19:07 |
39 | Kathrine | Hoff | KNAPSTAD | K45-49 | 01:26:47 | 19:08 |
40 | Elisabeth | Thorsvik | Follo Løpeklubb | K40-44 | 01:26:55 | 19:16 |
41 | Anette Hovind | Johansen | KRÅKERØY | K35-39 | 01:27:01 | 19:22 |
42 | Ida Christin | Stenrud | Fredrikstad Fotballklubb | K23-34 | 01:27:20 | 19:42 |
43 | Merete | Sohlberg | GRESSVIK | K45-49 | 01:27:46 | 20:07 |
44 | Agnes | Benediktsdottir | Skiløperne | K45-49 | 01:27:47 | 20:08 |
45 | Ann-Kristin | Bigum | Saugbrugs BIL | K40-44 | 01:27:54 | 20:16 |
46 | Heidi | Berg | GRESSVIK | K45-49 | 01:28:15 | 20:36 |
47 | Kristin | Vikanes | GAMLE FREDRIKSTAD | K23-34 | 01:28:26 | 20:48 |
48 | Henriette | Jelsnes | RAKKESTAD | K35-39 | 01:28:33 | 20:54 |
49 | Helene | Nordtvedt | TRONDHEIM | K23-34 | 01:28:44 | 21:06 |
50 | Matilda | Sjaaeng | DAL | K40-44 | 01:28:57 | 21:18 |
51 | Linda Cathrine | Tangen | BORGENHAUGEN | K23-34 | 01:28:59 | 21:20 |
52 | Marte Sletten | Bergsland | Trøsken IL | K20-22 | 01:29:10 | 21:31 |
53 | Eli Birgitte | Pettersen | VESTERØY | K40-44 | 01:29:23 | 21:45 |
54 | Gro Merete | Ertnes | Romerike Ultraløperklubb | K50-54 | 01:29:50 | 22:11 |
55 | Kristine | Liepina | SARPSBORG | K23-34 | 01:30:12 | 22:34 |
56 | Hege Kristin | Heier | SARPSBORG | K45-49 | 01:30:18 | 22:40 |
57 | Heidi | Mork | KRÅKERØY | K45-49 | 01:30:25 | 22:46 |
58 | Vilde | Ulfski | Fam. Ulfski | K23-34 | 01:30:27 | 22:49 |
59 | Stine | Ferguson | FREDRIKSTAD | K40-44 | 01:30:36 | 22:58 |
60 | Marianne | Moe | GAMLE FREDRIKSTAD | K45-49 | 01:30:39 | 23:01 |
61 | Kristin | Hansen | HUNNDALEN | K45-49 | 01:30:46 | 23:07 |
62 | Kari Elisabeth | Graham | Fredrikstad IF | K55-59 | 01:31:45 | 24:06:00 |
63 | Anna | Emanuelsson | SARPSBORG | K40-44 | 01:32:00 | 24:21:00 |
64 | Ellen | Mobakken | KRÅKERØY | K60-64 | 01:32:01 | 24:22:00 |
65 | Silje | Kjølle | SK Svette | K23-34 | 01:32:02 | 24:24:00 |
66 | Cecilie Brox | Olsen | ROLVSØY | K23-34 | 01:32:04 | 24:26:00 |
67 | Hege | Iversen | MANSTAD | K40-44 | 01:32:05 | 24:26:00 |
68 | Mari | Lausund Grinna | FIL Bamse Senior | K23-34 | 01:32:10 | 24:31:00 |
69 | Randi Synnøve | Kraugerud | BRUMUNDDAL | K40-44 | 01:32:14 | 24:35:00 |
70 | May | Ulvåen | Fredrikstad IF | K65-69 | 01:32:21 | 24:43:00 |
71 | Elisabeth | Skaret | Lørenskog Friidrettslag | K60-64 | 01:32:30 | 24:51:00 |
72 | Gunn | Kølbel | Unger Fabrikker | K45-49 | 01:32:31 | 24:52:00 |
73 | Sofie Ulfeng | Skjenken | Team Skjenken | K23-34 | 01:32:42 | 25:04:00 |
74 | Kjersti Gram | Andersen | Skimilajoggen | K55-59 | 01:32:44 | 25:06:00 |
75 | Elin | Gulbrandsen | SARPSBORG | K35-39 | 01:32:46 | 25:07:00 |
76 | Helga | Kringen | Skiløperne | K45-49 | 01:33:06 | 25:28:00 |
77 | Henriette | Skari-Hansen | Denofa | K40-44 | 01:33:14 | 25:36:00 |
78 | Torunn | Kaugerud | SARPSBORG | K40-44 | 01:33:43 | 26:04:00 |
79 | Satpal | Kaur | SARPSBORG | K45-49 | 01:33:44 | 26:06:00 |
80 | Maria Dahle | Karlsen | GRESSVIK | K35-39 | 01:33:56 | 26:18:00 |
81 | Monica | Arnesen | Kvernhuset BIL | K40-44 | 01:33:59 | 26:20:00 |
82 | Karoline | Bogetveit | YVEN | K23-34 | 01:34:02 | 26:23:00 |
83 | Eli Barbro Alvik | Thonvald | LILLESTRØM | K50-54 | 01:34:10 | 26:31:00 |
84 | Eline | Skari | Skiløperne | K45-49 | 01:34:11 | 26:33:00 |
85 | Mette | Kvernland | LYSAKER | K50-54 | 01:34:30 | 26:52:00 |
86 | Ina | Dahlsveen | TRANBY | K40-44 | 01:34:45 | 27:07:00 |
87 | Siri Jordal | Iversen | KRÅKERØY | K40-44 | 01:34:46 | 27:07:00 |
88 | Kirsti Margrethe | Kazinci | GRESSVIK | K45-49 | 01:34:59 | 27:20:00 |
89 | Line | Agersborg-Sandøy | SARPSBORG | K23-34 | 01:35:07 | 27:28:00 |
90 | Ingrid | Nøstdal | GAMLE FREDRIKSTAD | K35-39 | 01:35:09 | 27:31:00 |
91 | Voica | Imrik | FREDRIKSTAD | K50-54 | 01:35:12 | 27:34:00 |
92 | Hilde | Ødegaard | SARPSBORG | K55-59 | 01:35:30 | 27:51:00 |
93 | Anne Therese | Ruud | K45-49 | 01:35:38 | 28:00:00 | |
94 | Tonje | Alexandersen | LANGHUS | K40-44 | 01:35:58 | 28:19:00 |
95 | Monika Sand | Johannessen | Monika Sand Johannessen / Denofa | K40-44 | 01:35:59 | 28:21:00 |
96 | Claudia | Nguyen | SARPSBORG | K45-49 | 01:36:01 | 28:23:00 |
97 | Birgitte Wold | Dahl | Actic Fredrikstad | K45-49 | 01:36:09 | 28:31:00 |
98 | Kine | Kolverud | RYGGE | K40-44 | 01:36:22 | 28:43:00 |
99 | Tina | Simensen | GRÅLUM | K23-34 | 01:36:25 | 28:46:00 |
100 | Ane | Østensvig-Larsen | SELLEBAKK | K35-39 | 01:36:51 | 29:12:00 |
101 | Lone Thode | Kristoffersen | K20-22 | 01:36:54 | 29:16:00 | |
102 | Ingvild Solberg | Hansen | SARPSBORG | K23-34 | 01:36:54 | 29:16:00 |
103 | Geirhild | Snildal Engen | Hytteplan Sport | K50-54 | 01:36:55 | 29:17:00 |
104 | Sandra | Thoresen | FREDRIKSTAD | K55-59 | 01:36:58 | 29:20:00 |
105 | May Kristin | Hendset | ROLVSØY | K23-34 | 01:37:02 | 29:24:00 |
106 | Tatiana | Eide | KRÅKERØY | K35-39 | 01:37:08 | 29:30:00 |
107 | Kristin | Johansen | Heimly Runners | K45-49 | 01:37:15 | 29:36:00 |
108 | Gry | Stendal | Gry Stendal | K35-39 | 01:37:35 | 29:57:00 |
109 | Oda Kristin | Pedersen | Brynild Gruppen Bil | K23-34 | 01:37:48 | 30:10:00 |
110 | Maria | Kristiansen | MANSTAD | K35-39 | 01:37:51 | 30:13:00 |
111 | Wenche B | Hansen | KOLSÅS | K40-44 | 01:37:55 | 30:16:00 |
112 | Maria E. | Rønning | KRÅKERØY | K23-34 | 01:38:16 | 30:37:00 |
113 | Marte | Sjøblom | Follo Brannvesen | K23-34 | 01:38:27 | 30:49:00 |
114 | Charlotte | Høyum | MANSTAD | K23-34 | 01:38:37 | 30:59:00 |
115 | Erna | Larsen | MOSS | K60-64 | 01:38:40 | 31:01:00 |
116 | Renate | Torp | DAL | K45-49 | 01:39:21 | 31:42:00 |
117 | Hilde | Hauge | OSLO | K45-49 | 01:39:28 | 31:49:00 |
118 | Gini | Lockhart-Pedersen | Windy City Striders | K50-54 | 01:39:50 | 32:12:00 |
119 | Solveig | Strømberg | FREDRIKSTAD | K50-54 | 01:39:50 | 32:12:00 |
120 | Lene | Ogre | Nemus | K35-39 | 01:40:13 | 32:34:00 |
121 | Kathrine | Gustavsen | ROLVSØY | K35-39 | 01:40:33 | 32:55:00 |
122 | Mona | Alnes | Oppegård IL | K50-54 | 01:40:56 | 33:18:00 |
123 | Marianne | Iversen | BORGENHAUGEN | K40-44 | 01:41:27 | 33:48:00 |
124 | Anette | Frøyland | Sats Sarpsborg | K50-54 | 01:41:35 | 33:56:00 |
125 | Rebecka | Pettersen | SARPSBORG | K23-34 | 01:41:40 | 34:02:00 |
126 | Rebecca | Iversen | SARPSBORG | K23-34 | 01:41:42 | 34:03:00 |
127 | Camilla Opstad | Arnesen | YVEN | K40-44 | 01:41:59 | 34:20:00 |
128 | Ann-Hege | Indrevoll | Femirun | K50-54 | 01:42:17 | 34:39:00 |
129 | Line | Blomkvist | GAMLE FREDRIKSTAD | K23-34 | 01:42:18 | 34:39:00 |
130 | Annette Veronica | Loftus | GRESSVIK | K35-39 | 01:42:55 | 35:17:00 |
131 | Hilde | Wiberg | DILLING | K50-54 | 01:43:06 | 35:28:00 |
132 | Marta | Kowalska | SELLEBAKK | K35-39 | 01:44:39 | 37:00:00 |
133 | Susanne | Vist | Nordvis Mosjonsklubb | K45-49 | 01:45:10 | 37:32:00 |
134 | Siri Merete | Schön | OPPAKER | K23-34 | 01:45:25 | 37:47:00 |
135 | Jeanette | Hasselblom | STRÖMSTAD | K45-49 | 01:46:45 | 39:06:00 |
136 | Ann-Therese Bjørsvik | Githmark | HAFSLUNDSØY | K35-39 | 01:46:52 | 39:14:00 |
137 | Marie | Hedlund | MANSTAD | K23-34 | 01:47:04 | 39:25:00 |
138 | Lene | Høyaas | KLAVESTADHAUGEN | K45-49 | 01:47:48 | 40:09:00 |
139 | Ann-Kristin Skjelle | Asbjørnsen | GRÅLUM | K35-39 | 01:48:04 | 40:25:00 |
140 | Ann-Christin | Ulfski | Fam.Ulfski | K50-54 | 01:49:05 | 41:26:00 |
141 | Maren | Dramstad | Bauta Styrke | K23-34 | 01:49:16 | 41:38:00 |
142 | Ida Marie | Steinsmo | Våler Mk/Bdo | K35-39 | 01:51:41 | 44:03:00 |
143 | Nina | Veby | Skiløperne | K55-59 | 01:51:42 | 44:04:00 |
144 | Henriette | Einarsen | SELLEBAKK | K23-34 | 01:55:35 | 47:57:00 |
145 | Guro Elise | Berg | SARPSBORG | K40-44 | 01:58:09 | 50:31:00 |
146 | Lena-Marie | Sønsterud | SKJEBERG | K35-39 | 01:59:01 | 51:23:00 |
147 | Lene | Stræte | Team Heier | K35-39 | 01:59:41 | 52:03:00 |
Alle resultater
Resultater menn totalt
Plassering | Fornavn | Etternavn | Klubb | Klasse | Tid | Tid bak vinner |
1 | August | Flø | Fredrikstad IF | M23-34 | 56:33:00 | 00:00 |
2 | Ole-Hermann | Røhr | Rygge IL | M40-44 | 56:50:00 | 00:16 |
3 | Lars-Kristian | Lunde | Slevik IL | M35-39 | 58:40:00 | 02:06 |
4 | Even | Storeheier | Østbygda Løpegruppe | M18-19 | 58:40:00 | 02:06 |
5 | Håkon | Urdal | Team Sportsmanden | M35-39 | 59:02:00 | 02:29 |
6 | Christer | Hult | Lire BK | M40-44 | 59:24:00 | 02:50 |
7 | Benjamin | Dolva | BERGEN | M23-34 | 59:33:00 | 02:59 |
8 | Magnus Cato | Andersen | Fredrikstad IF | M23-34 | 59:51:00 | 03:17 |
9 | Svein-Åge | Karlsen | Rygge IL | M35-39 | 01:00:25 | 03:51 |
10 | Erik | Stigen | Fredrikstad Skiklubb | M18-19 | 01:00:45 | 04:12 |
11 | Jørgen | Sjaastad | M35-39 | 01:00:47 | 04:13 | |
12 | Emil | Magnussen | KRÅKERØY | M40-44 | 01:00:53 | 04:19 |
13 | Christer | Guttormsen | BORGENHAUGEN | M23-34 | 01:00:57 | 04:23 |
14 | Lars Vincent | Andersen | Team Jobzone BI | M23-34 | 01:01:19 | 04:46 |
15 | Rune | Eriksen | Rygge IL | M60-64 | 01:01:35 | 05:01 |
16 | Helge Petter | Brenden | Rygge IL | M50-54 | 01:01:35 | 05:01 |
17 | Frank | Blindheim | Romerike Ultraløperklubb | M45-49 | 01:02:03 | 05:29 |
18 | Øystein | Borg | Team Egg | M35-39 | 01:02:26 | 05:53 |
19 | Stian | Elton | Team Günter | M45-49 | 01:02:48 | 06:14 |
20 | Johnny | Stensrud | Rygge IL | M55-59 | 01:03:05 | 06:31 |
21 | Petter | Sandtangen | Hevingen IL | M23-34 | 01:03:10 | 06:36 |
22 | Anders | Folkvang | Sarpsborg IL | M35-39 | 01:03:22 | 06:49 |
23 | Jan Billy | Aas | Drøbak-Frogn IL / Team Sprtsmanden | M35-39 | 01:03:44 | 07:10 |
24 | Sindre | Weydahl | Team Anthon/Båstad IL Ski | M35-39 | 01:04:20 | 07:46 |
25 | Rasmus | Rønning Vatne | FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:04:33 | 08:00 |
26 | Øyvind | Kvernen | Drøbak-Frogn IL / Hverdagstreneren | M45-49 | 01:04:35 | 08:01 |
27 | Rune | Nilsen | GRÅLUM | M45-49 | 01:04:38 | 08:04 |
28 | Bjørn | Nøstvik | Halden Triathlonklubb | M50-54 | 01:04:46 | 08:12 |
29 | Aanon | Røring | Saugbrugs BIL | M55-59 | 01:04:49 | 08:15 |
30 | Øystein | Austerheim | Saugbrugs «I Bedre Form» | M45-49 | 01:05:21 | 08:47 |
31 | Malte Sebastian | Hinsch | Northern Runners / Sissies Sind Schuld | M40-44 | 01:05:27 | 08:53 |
32 | Svein Tore | Edvardsen | HALDEN | M45-49 | 01:05:31 | 08:58 |
33 | Lars | Krogsrud | GRESSVIK | M45-49 | 01:05:36 | 09:02 |
34 | Tor-Allan | Vassvik | Legs Miserables | M23-34 | 01:05:42 | 09:08 |
35 | Jan Erik | Buan | Team Runners Nordmøre | M45-49 | 01:05:44 | 09:11 |
36 | Frode | Bjørland | Kvernhuset BIL | M35-39 | 01:05:50 | 09:17 |
37 | Martin | Sondaj | Fredrikstad Skiklubb | M45-49 | 01:06:16 | 09:42 |
38 | Lars-Erik | Hansen | M35-39 | 01:06:23 | 09:49 | |
39 | Espen | Grindahl | Fredrikstad Triatlonklubb | M45-49 | 01:06:25 | 09:51 |
40 | Erik | Jørstad | MANSTAD | M40-44 | 01:06:31 | 09:58 |
41 | Morten | Borge | YVEN | M45-49 | 01:06:59 | 10:25 |
42 | Sindre | Wormdahl | SELLEBAKK | M23-34 | 01:07:08 | 10:34 |
43 | Jakob | Kirkebak | MOSS | M35-39 | 01:07:10 | 10:36 |
44 | Knut-Andre | Larsen | Hevingen IL | M23-34 | 01:07:12 | 10:38 |
45 | Thomas | Andersen | ENGELSVIKEN | M45-49 | 01:07:13 | 10:40 |
46 | Melvin | Lystad | ASKIM | M16-17 | 01:07:14 | 10:40 |
47 | Jesper | Leiro | Gresvikif | M16-17 | 01:07:25 | 10:51 |
48 | Martin | Sture | FREDRIKSTAD | M45-49 | 01:07:31 | 10:57 |
49 | Per Ove | Haugland | Nylende IF | M40-44 | 01:07:51 | 11:17 |
50 | Frode | KORSMO | Moelven IL - Friidrett | M35-39 | 01:07:55 | 11:21 |
51 | Eirik | Kjølberg Klonteig | Brynild Gruppen Bil | M35-39 | 01:08:01 | 11:27 |
52 | Robin | Bakker | SSK Skjetten Tri | M35-39 | 01:08:01 | 11:27 |
53 | Louis | Gonda | Kelda Vikings | M23-34 | 01:08:05 | 11:31 |
54 | Pål | Simonsen | Bodø Friidrettsklubb | M55-59 | 01:08:08 | 11:34 |
55 | Ulf Roger | Olsen | TORP | M50-54 | 01:08:12 | 11:38 |
56 | Hans Petter | Iversen | SARPSBORG | M40-44 | 01:08:14 | 11:40 |
57 | Knut Magne | Furuheim | Fredrikstad IF | M55-59 | 01:08:15 | 11:41 |
58 | Regin | Wernersen | Fredrikstad IF | M45-49 | 01:08:39 | 12:05 |
59 | Fredrik | Tjernes | SIGGERUD | M23-34 | 01:08:40 | 12:06 |
60 | Christian | Berg | Kelda Vikings BIL | M23-34 | 01:08:43 | 12:09 |
61 | Anders | Prytz | Telenor BIL | M23-34 | 01:08:45 | 12:11 |
62 | Martin | Helgesen | Sarpsborg IL | M35-39 | 01:09:03 | 12:30 |
63 | Espen | Skaar | Fortum | M35-39 | 01:09:22 | 12:48 |
64 | Vidar | Kristensen | Konnerud | M45-49 | 01:09:25 | 12:51 |
65 | Gunnar | Berthelsen | Lyn Ski | M60-64 | 01:09:40 | 13:06 |
66 | Heine | Magnussen | KRÅKERØY | M40-44 | 01:09:43 | 13:09 |
67 | Tonny | Holte | Sturla | M40-44 | 01:09:43 | 13:10 |
68 | Jacob | Sture | FREDRIKSTAD | M16-17 | 01:09:47 | 13:13 |
69 | Magnus | Bjur | GAMLE FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:09:55 | 13:22 |
70 | Daniel | Wellendorf | FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:10:00 | 13:26 |
71 | Thomas | Andresen | Varteig Il/Fredrikstad Triatlonklubb | M45-49 | 01:10:01 | 13:28 |
72 | Julian Teige | Haakaas | Trøgstad Skiklubb | M16-17 | 01:10:09 | 13:35 |
73 | Morten | Hagen | Lundeløperne | M45-49 | 01:10:13 | 13:39 |
74 | Mikkel | Trøstheim | Sport 1 Flå | M20-22 | 01:10:16 | 13:42 |
75 | Richard | Lindstrøm | Richard Lindstrøm | M40-44 | 01:10:44 | 14:11 |
76 | Diego | González | OSLO | M35-39 | 01:11:06 | 14:32 |
77 | Eirik | Wormdahl | OSLO | M23-34 | 01:11:06 | 14:32 |
78 | Thomas Rene | Hansen | Oslofjord triatlon | M45-49 | 01:11:12 | 14:38 |
79 | Paal | Pettersen | KRÅKERØY | M45-49 | 01:11:13 | 14:39 |
80 | Kristoffer | Nordheim | Equipe Ganger-Rolv | M35-39 | 01:11:17 | 14:44 |
81 | Bjørn Arild | Smaaberg | Varteig IL | M40-44 | 01:11:18 | 14:44 |
82 | Kristian | Lyngmo | Lundeløperne | M40-44 | 01:11:19 | 14:46 |
83 | Alexander | Henriksen | Team Egg | M35-39 | 01:11:23 | 14:49 |
84 | Kjell | Heinrich | Team Nordic Trail | M18-19 | 01:11:28 | 14:54 |
85 | Lasse | Lieberknecht | Sleipner Motor AS | M50-54 | 01:11:30 | 14:56 |
86 | Anders | Bro | OSLO | M35-39 | 01:11:30 | 14:56 |
87 | Cato | Hansteen | Romerike Ultraløperklubb | M35-39 | 01:11:33 | 14:59 |
88 | Sven | Simonsen | FiF | M55-59 | 01:11:38 | 15:04 |
89 | Satya | Twanabasu | OSLO | M35-39 | 01:11:38 | 15:04 |
90 | Hans-Jørgen | Lund | Skiløperne/Team Sportsmanden | M55-59 | 01:11:50 | 15:16 |
91 | Petter | Martinsen | FREDRIKSTAD | M50-54 | 01:11:56 | 15:23 |
92 | Glenn | Kristiansen | Romerike Ultraløperklubb | M40-44 | 01:11:58 | 15:24 |
93 | Daniel | Lawton | TRANBY | M40-44 | 01:12:00 | 15:26 |
94 | Rolf Arild | Myran | RØDBERG | M50-54 | 01:12:02 | 15:28 |
95 | Stian | Mork | MOSS | M35-39 | 01:12:07 | 15:33 |
96 | Nerijus | Radavicius | FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:12:08 | 15:34 |
97 | Tomas | Wang | No Router bgp 3292 | M35-39 | 01:12:12 | 15:38 |
98 | Christian | Elsebutangen | Romerike Ultraløperklubb | M45-49 | 01:12:23 | 15:49 |
99 | Leif Morten | Jamissen | SARPSBORG | M45-49 | 01:12:27 | 15:53 |
100 | Espen Andersen | Nordenhaug | HALDEN | M35-39 | 01:12:28 | 15:54 |
101 | Tommy | Heggenes | Trøsken il | M35-39 | 01:12:49 | 16:15 |
102 | Richard | Kjellvik | Manstad Sprint/Ultra/Tri | M40-44 | 01:12:52 | 16:18 |
103 | Mahesh | Minkar | KRÅKERØY | M40-44 | 01:12:53 | 16:19 |
104 | Gunnar | Jonsson | Skiløperne | M50-54 | 01:12:58 | 16:25 |
105 | Lars Sigurd | Vedø | OSLO | M35-39 | 01:13:00 | 16:26 |
106 | Ole Christian | Lier | Fredrikstad IF | M55-59 | 01:13:02 | 16:28 |
107 | Jarle | Jørgensen | Fredrikstad IF | M40-44 | 01:13:03 | 16:29 |
108 | Jarl Andre | Lindvig | KRÅKERØY | M35-39 | 01:13:19 | 16:45 |
109 | Andreas Johansen | Heier | Evo Fitness | M23-34 | 01:13:22 | 16:48 |
110 | Glenn | Klausen | Gjensidige Sport Øst | M45-49 | 01:13:38 | 17:04 |
111 | Glenn | Mathisen | Heimly Runners | M40-44 | 01:14:01 | 17:27 |
112 | Tommy | Hugubakken | TYNSET | M45-49 | 01:14:07 | 17:33 |
113 | Kenneth | Larsen | M23-34 | 01:14:09 | 17:35 | |
114 | Erik | Hals | Bergen Triathlon Club / Fredrikstad Triathlonklubb | M23-34 | 01:14:10 | 17:36 |
115 | Leif Gunnar | Arnesen | Sans Senja | M50-54 | 01:14:10 | 17:36 |
116 | Anders | Dahl | E-Co BIL | M23-34 | 01:14:15 | 17:41 |
117 | Audun | Joheim | TOLVSRØD | M23-34 | 01:14:16 | 17:42 |
118 | Jørgen | Nilsen | Stadionklinikken | M35-39 | 01:14:28 | 17:54 |
119 | Espen | Nystad | HALDEN | M45-49 | 01:14:30 | 17:57 |
120 | Stein Ivar | Johansen | GREÅKER | M55-59 | 01:14:36 | 18:03 |
121 | Pål-Helge | Nilssen | Northern Runners | M45-49 | 01:14:43 | 18:09 |
122 | Henrik Lund | Raagaard | Fredrikstad IF | M75+ | 01:14:45 | 18:11 |
123 | Jens | Hogsted | Team Princess | M55-59 | 01:14:50 | 18:16 |
124 | Stefano | Nichele | OSLO | M35-39 | 01:14:55 | 18:21 |
125 | Aasmund | Danielsen | Superløpstegteam | M40-44 | 01:14:56 | 18:22 |
126 | Frank | Skaftun | SARPSBORG | M55-59 | 01:14:58 | 18:24 |
127 | Fredrik | Hildebrand | Jm Running Team | M50-54 | 01:15:12 | 18:38 |
128 | Jonas | Vidnes | KRÅKERØY | M23-34 | 01:15:15 | 18:41 |
129 | Anders | Andersen | TORP | M35-39 | 01:15:33 | 18:59 |
130 | Carl Erik Aabø | Skagen | Berg IL | M23-34 | 01:15:37 | 19:03 |
131 | Halvard | Grini | Fredrikstad Idrettsforening | M45-49 | 01:15:41 | 19:07 |
132 | Vidar | Bratsberg | Raskere enn Bettan | M40-44 | 01:15:41 | 19:08 |
133 | Ole-Martin | Thorvaldsen | ENGELSVIKEN | M40-44 | 01:15:42 | 19:08 |
134 | Emanuel | Berg | ARVIKA | M35-39 | 01:15:44 | 19:10 |
135 | Pål Anders | Thunæs | SKJEBERG | M50-54 | 01:15:52 | 19:18 |
136 | Glenn | Jessesen | SARPSBORG | M40-44 | 01:15:52 | 19:18 |
137 | Jørn Gisle | Magnussen | Skjeberg ck | M50-54 | 01:15:56 | 19:22 |
138 | Vidar Lothe | Karlsen | Brynild Gruppen Bil | M45-49 | 01:16:05 | 19:32 |
139 | Roar | Bjærum | HALDEN | M60-64 | 01:16:11 | 19:37 |
140 | Anders | Brynildsen | Brynild Gruppen Bil | M45-49 | 01:16:14 | 19:40 |
141 | Ole Marcus | Langsholt | ISE | M40-44 | 01:16:15 | 19:41 |
142 | Jesper | Bennetsen | SKI | M50-54 | 01:16:20 | 19:46 |
143 | Espen | Hjardar | Kvernhuset BIL | M50-54 | 01:16:23 | 19:49 |
144 | Helge Schie | Rasmussen | Hvaler Kommune | M40-44 | 01:16:24 | 19:50 |
145 | Per | Hermansen | MOSS | M50-54 | 01:16:39 | 20:05 |
146 | Oliver | Hugubakken | ELGÅ | M23-34 | 01:16:44 | 20:10 |
147 | Oelrik | Werbrouck | KRÅKERØY | M45-49 | 01:16:56 | 20:22 |
148 | Ole Christoffer | Heieren Hansen | Ole Christoffer Heieren Hansen | M23-34 | 01:17:04 | 20:30 |
149 | Ole Martin | Forsetlund | FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:17:08 | 20:35 |
150 | Jon Andreas | Balchen | FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:17:12 | 20:38 |
151 | Ole Kristian | Sørensen | MANSTAD | M23-34 | 01:17:12 | 20:38 |
152 | Magne | Markussen | Kingsrød Transport AS | M40-44 | 01:17:13 | 20:39 |
153 | Jon-Vidar | Jessesen | SARPSBORG | M35-39 | 01:17:14 | 20:40 |
154 | Ole-Richard | Pedersen | Slevik IBK | M40-44 | 01:17:20 | 20:46 |
155 | Pål Anders | Delebekk | BORGENHAUGEN | M45-49 | 01:17:20 | 20:46 |
156 | Knut Jostein | Sandvik | Ullerøy il | M50-54 | 01:17:22 | 20:49 |
157 | Erik | Haakaas | Trøgstad Skiklubb | M45-49 | 01:17:34 | 21:00 |
158 | Henrik | Nordlie | SARPSBORG | M23-34 | 01:17:36 | 21:03 |
159 | Marcus | Ogre | Nemus | M35-39 | 01:17:53 | 21:19 |
160 | Lars Erik | Sørensen | MANSTAD | M23-34 | 01:17:56 | 21:22 |
161 | Jonas | Mostad Hansen | FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:18:16 | 21:42 |
162 | Runar Saur | Modahl | Fredrikstad Skiklubb | M18-19 | 01:18:18 | 21:44 |
163 | Ole Kristian | Thoresen | RÅDE | M40-44 | 01:18:22 | 21:48 |
164 | Jon | Bjørke-Hill | FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:18:46 | 22:12 |
165 | Morten | Bruheim | TORP | M35-39 | 01:18:49 | 22:15 |
166 | Per Harald | Nilsen | Fredrikstad IF | M60-64 | 01:19:02 | 22:28 |
167 | Jon Ove | Ebeltoft | Skjeberg Cykleclub | M50-54 | 01:19:19 | 22:45 |
168 | David | Josefsen | GAMLE FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:19:20 | 22:46 |
169 | Tor | Dalen | Rustad IL | M60-64 | 01:19:23 | 22:49 |
170 | Anders | Ottersten | KRÅKERØY | M35-39 | 01:19:24 | 22:51 |
171 | Dag | Kristiansen | HOLMESTRAND | M55-59 | 01:19:27 | 22:53 |
172 | Kenneth | Antonsen | Rye Sp.Kl. / Hey'di AS | M40-44 | 01:19:40 | 23:07 |
173 | Trond-Vidar Due | Hansen | Kondis | M45-49 | 01:19:47 | 23:13 |
174 | Jonas | Kirkerød | TORP | M20-22 | 01:19:48 | 23:14 |
175 | Ulf | Kingsrød | BORGENHAUGEN | M45-49 | 01:19:49 | 23:15 |
176 | Karl-Erik | Diskerud | Tell Reklamebyrå | M55-59 | 01:19:52 | 23:18 |
177 | Erik | Danielsen | Hvaler Kommune | M23-34 | 01:19:54 | 23:20 |
178 | Arne | Nysted | DRAMMEN | M40-44 | 01:19:57 | 23:23 |
179 | Anders Schjøllert | Fredheim | FREDRIKSTAD | M45-49 | 01:19:58 | 23:24 |
180 | Martin | Fredheim | KRÅKERØY | M40-44 | 01:20:00 | 23:26 |
181 | Pål | Flodin | GAMLE FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:20:05 | 23:31 |
182 | Sindre | Haraldsen | Fredrikatad IF | M40-44 | 01:20:08 | 23:34 |
183 | Henrik | Ottersen | Advokatfirmaet Helland Ingebrigtsen | M40-44 | 01:20:09 | 23:35 |
184 | Terje R | Svensson | Fredrikstad IF | M55-59 | 01:20:18 | 23:44 |
185 | Reidar | Stenseng | Konnerud IL | M50-54 | 01:20:22 | 23:48 |
186 | Jon | Frøyland | Skjeberg CK | M50-54 | 01:20:25 | 23:51 |
187 | Terje | Moe | GAMLE FREDRIKSTAD | M45-49 | 01:20:31 | 23:57 |
188 | Odd Olav | Aamodt | 24Wellness | M40-44 | 01:20:35 | 24:01:00 |
189 | Magne | Kjøniksen | E-Co Energi BIL | M50-54 | 01:20:38 | 24:05:00 |
190 | Kjell Arne | Johansen | Fredrikstad IF | M65-69 | 01:20:43 | 24:09:00 |
191 | Espen | Andersen | BORGENHAUGEN | M23-34 | 01:20:46 | 24:13:00 |
192 | Kai | Svåsand | GAMLE FREDRIKSTAD | M45-49 | 01:20:53 | 24:19:00 |
193 | Anders | Hansen | MANSTAD | M35-39 | 01:20:56 | 24:22:00 |
194 | Daniel | Robertsen | Team D&C Eiendom AS | M35-39 | 01:20:59 | 24:25:00 |
195 | Terje | Hansen | Fredrikstad if | M60-64 | 01:21:00 | 24:26:00 |
196 | Robert | Reece | FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:21:09 | 24:36:00 |
197 | Per Ivar | Bigum | Saugbrugs BIL | M40-44 | 01:21:17 | 24:43:00 |
198 | Jens A. | Erixon | OSLO | M50-54 | 01:21:19 | 24:45:00 |
199 | Jørn Kåre | Reiersgård | Friskis&Svettis Tønsberg | M50-54 | 01:21:23 | 24:49:00 |
200 | Frode | Jenshagen | SELLEBAKK | M40-44 | 01:21:31 | 24:57:00 |
201 | Helge Jacob | Horn | SKI | M65-69 | 01:21:34 | 25:00:00 |
202 | Bill | Bjerkehagen | Trømborg IL | M50-54 | 01:21:44 | 25:10:00 |
203 | Tom | Grendal | Skjergard / Skjeberg CK | M45-49 | 01:21:49 | 25:15:00 |
204 | Thomas | Berg | GRESSVIK | M45-49 | 01:21:53 | 25:19:00 |
205 | Odd | Johansen | RÅDE | M65-69 | 01:21:57 | 25:23:00 |
206 | Ivar Asbjørn | Bredesen | Oslo Handicapil. | M40-44 | 01:22:00 | 25:26:00 |
207 | Baard | Flatland | Brynild Gruppen Bil | M50-54 | 01:22:11 | 25:37:00 |
208 | Christoffer Myrvold | Karlsen | FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:22:14 | 25:40:00 |
209 | Eivind | Sandvik | GRESSVIK | M55-59 | 01:22:14 | 25:40:00 |
210 | Jørgen | Johannessen | FREDRIKSTAD | M35-39 | 01:22:20 | 25:46:00 |
211 | Steinar | Angelskår | Fredrikstad IF | M65-69 | 01:22:23 | 25:49:00 |
212 | Kim Arne | Hammerstad | SK Svette | M23-34 | 01:22:25 | 25:52:00 |
213 | Bjørn | Rogndalen | KLAVESTADHAUGEN | M50-54 | 01:22:32 | 25:58:00 |
214 | Håvard Hauge | Thorsen | NØTTERØY | M35-39 | 01:22:32 | 25:58:00 |
215 | Tom-Helge | Butteberg | JESSHEIM | M45-49 | 01:22:32 | 25:58:00 |
216 | Alexander | Baustad | SARPSBORG | M23-34 | 01:22:34 | 26:00:00 |
217 | Eivind | Holten | M23-34 | 01:22:37 | 26:03:00 | |
218 | Bengt | Henriksen | Team D&C Eiendom AS | M35-39 | 01:22:38 | 26:04:00 |
219 | Carl | Eriksson | HALDEN | M35-39 | 01:22:38 | 26:04:00 |
220 | Ørjan | Bergsnev | LAKSELV | M55-59 | 01:22:40 | 26:06:00 |
221 | Richard | Greaker | Eltek | M23-34 | 01:22:41 | 26:07:00 |
222 | Terje | Ingvoldstad | Modum Friidrettsklubb / Smultringgjengen / Godt Gjort | M50-54 | 01:22:49 | 26:16:00 |
223 | Anders | Dege | FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:23:02 | 26:28:00 |
224 | Sasa | Bausovac | RÅDE | M35-39 | 01:23:08 | 26:34:00 |
225 | Reidar | Peersen | SKIEN | M65-69 | 01:23:09 | 26:35:00 |
226 | Mads | Krogstd | KRÅKERØY | M20-22 | 01:23:10 | 26:36:00 |
227 | Simen | Lunde | HAFSLUNDSØY | M23-34 | 01:23:12 | 26:38:00 |
228 | Anders Johan | Krosby | FREDRIKSTAD | M70-74 | 01:23:23 | 26:49:00 |
229 | Rino | Rådahl | Egmont | M55-59 | 01:23:28 | 26:54:00 |
230 | Ole Fredrik | Hauge | Europris | M40-44 | 01:23:40 | 27:06:00 |
231 | Eirik | Saltnes | Visma Smartskill | M55-59 | 01:23:41 | 27:07:00 |
232 | Jo-Inge | Paulsrud | BORGENHAUGEN | M45-49 | 01:23:48 | 27:14:00 |
233 | Roar | Henriksen | Skjeberg Sport | M50-54 | 01:23:52 | 27:18:00 |
234 | Tom Ivar | Sannerholt | Skien Svømmeklubb | M50-54 | 01:24:08 | 27:34:00 |
235 | Freddy | Norenberg | Gif-Joggen | M50-54 | 01:24:09 | 27:35:00 |
236 | Ole Martin | Kristiansen | Hagebrygg | M23-34 | 01:24:19 | 27:45:00 |
237 | Christian Bro | Matland | FREDRIKSTAD | M40-44 | 01:24:24 | 27:50:00 |
238 | Roy Harry | Enoksen | Rygge IL | M65-69 | 01:24:26 | 27:52:00 |
239 | Cato | Brekke Andersen | Kjedekollisjon | M40-44 | 01:24:28 | 27:54:00 |
240 | Bjørn | Johannessen | Halden IL | M45-49 | 01:24:31 | 27:57:00 |
241 | Sander | Bang-Jacobsen | TORP | M16-17 | 01:24:41 | 28:08:00 |
242 | Tor Erik | Strømnes | GAMLE FREDRIKSTAD | M40-44 | 01:24:54 | 28:20:00 |
243 | Stian | Kanstrup | KRÅKERØY | M35-39 | 01:24:54 | 28:21:00 |
244 | Mats | Dahlgren | KRÅKERØY | M35-39 | 01:24:55 | 28:21:00 |
245 | Geir | Lynne | Raadhusgruppen Rekruttering og Lederutvelgelse AS | M50-54 | 01:24:57 | 28:23:00 |
246 | Ruben | Martinez | KRÅKERØY | M35-39 | 01:24:59 | 28:25:00 |
247 | Anders | Fladeby | Halden Kommune | M23-34 | 01:25:13 | 28:39:00 |
248 | Pål | Finjord | Sarpsborg Bilsenter | M45-49 | 01:25:15 | 28:41:00 |
249 | Lars | Torply | GREÅKER | M23-34 | 01:25:26 | 28:52:00 |
250 | Ole Christian | Sæll | Ryggejoggen | M45-49 | 01:25:37 | 29:03:00 |
251 | Trygve | Lervik | KRÅKERØY | M60-64 | 01:25:42 | 29:08:00 |
252 | Tore | Gundersen | HAFSLUNDSØY | M50-54 | 01:25:42 | 29:09:00 |
253 | Sjur | Pettersen | FREDRIKSTAD | M45-49 | 01:25:43 | 29:10:00 |
254 | Albert | Ingebrigtsen | SARPSBORG | M55-59 | 01:25:58 | 29:24:00 |
255 | Chris | Axford | KRÅKERØY | M40-44 | 01:26:00 | 29:26:00 |
256 | Stein Roger | Berg | Kråkerøy | M50-54 | 01:26:00 | 29:26:00 |
257 | Martin | Lind Gaarden | SARPSBORG | M23-34 | 01:26:12 | 29:38:00 |
258 | Werner | Ruyter | Cicignon Old Boys | M50-54 | 01:26:19 | 29:45:00 |
259 | Gjermund | Titlestad | BORGENHAUGEN | M45-49 | 01:26:20 | 29:46:00 |
260 | Tor-Erik | Torgersen | Yrosvik | M45-49 | 01:26:20 | 29:46:00 |
261 | Magnus | Bain | MOSS | M40-44 | 01:26:23 | 29:49:00 |
262 | Heine | Jensen | Nakensneglebloggerne | M35-39 | 01:26:29 | 29:55:00 |
263 | Erlend | Gunnarson | FÆRVIK | M16-17 | 01:26:30 | 29:56:00 |
264 | Anders | Kirkerød | SARPSBORG | M35-39 | 01:26:42 | 30:08:00 |
265 | Tommy | Forsberg | Malermestrene Forsberg AS | M40-44 | 01:26:51 | 30:17:00 |
266 | Geir | Solli | Brynild Gruppen Bil | M50-54 | 01:26:58 | 30:24:00 |
267 | Frode | Paulsrud | OSLO | M40-44 | 01:27:00 | 30:27:00 |
268 | Rune | Berntzen | RÅDE | M45-49 | 01:27:05 | 30:31:00 |
269 | Endre Olav | Jønland | BORGENHAUGEN | M60-64 | 01:27:19 | 30:45:00 |
270 | Lars | Rishøi | STRÖMSTAD | M55-59 | 01:27:20 | 30:47:00 |
271 | Kolbjørn | Gunnarson | FÆRVIK | M45-49 | 01:27:22 | 30:48:00 |
272 | Ole-Petter Mork | Sandersen | Ole-Petter Mork Sandersen | M40-44 | 01:27:27 | 30:53:00 |
273 | Knut | Lind | SARPSBORG | M40-44 | 01:27:27 | 30:53:00 |
274 | Alf | Slydahl | BORGENHAUGEN | M45-49 | 01:27:32 | 30:58:00 |
275 | Jørn Anders | Bjercke | JCB Hage og Grøntarealer as | M23-34 | 01:27:36 | 31:02:00 |
276 | Morgan | Fresh | HALDEN | M23-34 | 01:27:42 | 31:08:00 |
277 | Arild | Skagen | Saugbrugs BIL | M45-49 | 01:27:42 | 31:08:00 |
278 | Lars-Ketil | Liane | Fredrikstad Skiklubb | M55-59 | 01:27:45 | 31:11:00 |
279 | Erik Andreas | Malm | FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:27:45 | 31:11:00 |
280 | Jørgen | Andreassen | Markedspartner | M35-39 | 01:27:52 | 31:18:00 |
281 | Tom | Alexandersen | LANGHUS | M65-69 | 01:27:52 | 31:18:00 |
282 | Thor-Erik | Dahlberg | Team 6-10 Jaakonaho | M23-34 | 01:27:54 | 31:20:00 |
283 | Petter | Veland | Spydeberg IL | M23-34 | 01:27:54 | 31:21:00 |
284 | Erik Moursund | Nilsen | Betonmast | M40-44 | 01:27:56 | 31:22:00 |
285 | Axel Henrik | Staib | Rygge IL | M70-74 | 01:27:56 | 31:22:00 |
286 | Hans-Petter | Lystad | ASKIM | M45-49 | 01:28:12 | 31:39:00 |
287 | Fredrik | Hansen | CK Øst | M23-34 | 01:28:20 | 31:47:00 |
288 | Christer | Svendsen | Hagebrygg | M35-39 | 01:28:25 | 31:51:00 |
289 | Aleksander Vold | Kristiansen | RANHEIM | M23-34 | 01:28:32 | 31:59:00 |
290 | Lars Petter | Møller | KRÅKERØY | M55-59 | 01:28:55 | 32:21:00 |
291 | Anders | Fagerli | TORP | M23-34 | 01:29:00 | 32:26:00 |
292 | Thomas | Eriksen | SELLEBAKK | M35-39 | 01:29:05 | 32:31:00 |
293 | Simen | Wik | SKJEBERG | M45-49 | 01:29:10 | 32:37:00 |
294 | Ole Kristian | Olsen | Sleipner Motor | M35-39 | 01:29:19 | 32:45:00 |
295 | Andreas | Willassen | GAMLE FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:29:40 | 33:06:00 |
296 | Ole | Paulsen | Mossjonistene | M50-54 | 01:29:41 | 33:07:00 |
297 | Thomas | Ruyter | Askim IF | M50-54 | 01:29:46 | 33:13:00 |
298 | Magnus | Aalerud | SKJEBERG | M35-39 | 01:29:47 | 33:13:00 |
299 | Kieran | Dunn | Gjensidige Sport Øst | M35-39 | 01:29:51 | 33:17:00 |
300 | Robert | Fiko | VÅLER I ØSTFOLD | M55-59 | 01:29:53 | 33:19:00 |
301 | Even | Solerød | GRESSVIK | M45-49 | 01:29:56 | 33:22:00 |
302 | Tor Helge | Solheim | Glomma Papp | M50-54 | 01:29:58 | 33:24:00 |
303 | Øyvind | Joheim | TOLVSRØD | M55-59 | 01:30:05 | 33:31:00 |
304 | Per Åge | Pettersen | Cicignon old Boys | M55-59 | 01:30:07 | 33:33:00 |
305 | Marius Andre | Ophus | SELLEBAKK | M35-39 | 01:30:07 | 33:34:00 |
306 | Dani Mikael Østensvig | Larsen | SELLEBAKK | M35-39 | 01:30:28 | 33:54:00 |
307 | Tor Henning | Skau | Trimklubben Tectak | M45-49 | 01:30:30 | 33:57:00 |
308 | Vegard | Høland | SARPSBORG | M23-34 | 01:30:32 | 33:58:00 |
309 | Håkon | Thinggaard | BORGENHAUGEN | M40-44 | 01:30:35 | 34:01:00 |
310 | Paul | Ferguson | FREDRIKSTAD | M40-44 | 01:30:36 | 34:03:00 |
311 | Morten | Hansen | FIF | M55-59 | 01:30:41 | 34:07:00 |
312 | Arild | Hansen | HUNNDALEN | M50-54 | 01:30:45 | 34:12:00 |
313 | Tore | Berntsen | Markedspartner | M50-54 | 01:30:52 | 34:18:00 |
314 | Jon | Stenshorne Storesund | LYSAKER | M23-34 | 01:31:09 | 34:35:00 |
315 | Martin | Simensen | Unger Fabrikker | M40-44 | 01:31:14 | 34:41:00 |
316 | Kristian | Rekvin | TISTEDAL | M23-34 | 01:31:19 | 34:46:00 |
317 | Tom | Wahlgren | Sarpsborg Orienteringslag | M70-74 | 01:31:20 | 34:46:00 |
318 | Kim | Johansen | KRÅKERØY | M40-44 | 01:31:23 | 34:49:00 |
319 | Slåle | Rudsrud | M50-54 | 01:31:25 | 34:51:00 | |
320 | Håkon | Viggen | OSLO | M45-49 | 01:31:28 | 34:54:00 |
321 | Erik | Glomsrød | Saugbrugs BIL | M23-34 | 01:31:37 | 35:03:00 |
322 | Alexander Braseth | Halle | FREDRIKSTAD | M40-44 | 01:31:45 | 35:11:00 |
323 | Jan | Roald | LYSAKER | M65-69 | 01:31:46 | 35:12:00 |
324 | Leif Roar | Jørgensen | Fredrikstad IF | M75+ | 01:31:56 | 35:22:00 |
325 | Truls | Rundgren | MANSTAD | M23-34 | 01:31:56 | 35:22:00 |
326 | Kjetil | Johansen | SARPSBORG | M45-49 | 01:32:04 | 35:30:00 |
327 | Joachim | Richardsen | TORP | M23-34 | 01:32:14 | 35:40:00 |
328 | Erlend | Førsund | Markedspartner | M40-44 | 01:32:18 | 35:44:00 |
329 | Henrik | Gaarden | SARPSBORG | M23-34 | 01:32:18 | 35:44:00 |
330 | Sverre Sigurd | Aarmo | Sarpsborg Sykleklubb | M60-64 | 01:32:22 | 35:48:00 |
331 | Vidar | Fluske | Mantruck&Bus Norge | M50-54 | 01:32:29 | 35:55:00 |
332 | Stisn | Rysjedal | FREDRIKSTAD | M40-44 | 01:32:29 | 35:55:00 |
333 | Geir | Engen | Geir Engen / Hytteplan Sport | M50-54 | 01:32:32 | 35:58:00 |
334 | Terje | Nundal | Friskis & Svettis | M50-54 | 01:32:45 | 36:11:00 |
335 | Andre Sahlin | Johansen | GAMLE FREDRIKSTAD | M23-34 | 01:33:12 | 36:38:00 |
336 | Vegard | Krabberød | KRÅKERØY | M45-49 | 01:33:37 | 37:03:00 |
337 | Ole | Lystad | FREDRIKSTAD | M50-54 | 01:33:54 | 37:20:00 |
338 | Stian | Pedersen | Europris/Skiløperne | M45-49 | 01:33:56 | 37:22:00 |
339 | Hans-Åge | Skjenken | Team Skjenken | M55-59 | 01:34:03 | 37:29:00 |
340 | Espen | Tomren | Ultramann | M35-39 | 01:34:10 | 37:36:00 |
341 | Helge | Simonsen | Skiløperne / Joggekammeratene | M55-59 | 01:34:15 | 37:41:00 |
342 | Daniel | Nybakk | Menn i Helse | M23-34 | 01:34:29 | 37:55:00 |
343 | Lasse | Imrik | FREDRIKSTAD | M50-54 | 01:35:12 | 38:38:00 |
344 | Egil | Tønnesen | M70-74 | 01:35:38 | 39:04:00 | |
345 | Roar | Olsen | Gif-Joggen | M55-59 | 01:36:02 | 39:29:00 |
346 | Pål | Briancourt | SARPSBORG | M35-39 | 01:36:09 | 39:35:00 |
347 | Christer | Jørnholt | SELLEBAKK | M60-64 | 01:36:15 | 39:41:00 |
348 | Jacob Wierenfeldt | Jacobsen | Badedyret | M35-39 | 01:36:20 | 39:46:00 |
349 | Sindre | Henriksen | Betonmast | M23-34 | 01:36:40 | 40:06:00 |
350 | Ola | Haalien | JLT Norway | M60-64 | 01:36:48 | 40:14:00 |
351 | Christian | Strømme | Team D&C Eiendom AS | M35-39 | 01:36:50 | 40:16:00 |
352 | Stig | Barstad | FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:37:04 | 40:30:00 |
353 | Vidar | Pratumchai-Børresen | OSLO | M23-34 | 01:37:11 | 40:37:00 |
354 | Frode Ulvik | Hansen | Ås | M40-44 | 01:37:15 | 40:41:00 |
355 | Anders | Tronstad | Labil | M50-54 | 01:37:27 | 40:53:00 |
356 | Pål | Johanessen | OPPEGÅRD | M45-49 | 01:37:55 | 41:21:00 |
357 | Tom | Ugland | DRAMMEN | M35-39 | 01:37:56 | 41:22:00 |
358 | Jonas | Holth | VESTERØY | M23-34 | 01:38:32 | 41:58:00 |
359 | Lars Petter | Hassel | HAFSLUNDSØY | M23-34 | 01:39:01 | 42:27:00 |
360 | Sven | Gustavsen | SARPSBORG | M40-44 | 01:39:10 | 42:37:00 |
361 | Richart | Sponheim | ROLVSØY | M23-34 | 01:39:31 | 42:57:00 |
362 | Per Christian | Heines | Zenith Survey | M45-49 | 01:39:33 | 42:59:00 |
363 | Tobias Lynghaug | Toften | Mosjonistene | M40-44 | 01:40:19 | 43:45:00 |
364 | Jan Roger | Johansen | GRÅLUM | M35-39 | 01:40:39 | 44:05:00 |
365 | Lars | Veder | DILLING | M50-54 | 01:41:10 | 44:36:00 |
366 | Gjermund | Antonsen | SKJEBERG | M40-44 | 01:41:59 | 45:25:00 |
367 | Alasdair | Mcneill | KRÅKERØY | M45-49 | 01:42:51 | 46:17:00 |
368 | Kiran | Nandedkar | OSLO | M40-44 | 01:45:04 | 48:30:00 |
369 | Alf Thode | Skog | BORGENHAUGEN | M60-64 | 01:45:07 | 48:33:00 |
370 | Tor | Jacobsen | Born to run | M55-59 | 01:45:07 | 48:33:00 |
371 | Håvard | Nordbø | Nordvis Mosjonsklubb | M45-49 | 01:45:10 | 48:36:00 |
372 | Raymond | Robertsen | HAMMERFEST | M45-49 | 01:45:24 | 48:50:00 |
373 | Arne A. | Martinsen | RUDSHØGDA | M70-74 | 01:45:32 | 48:58:00 |
374 | Daniel Erik | Nielsen | SOLBERGMOEN | M23-34 | 01:46:46 | 50:12:00 |
375 | Joakim | Tryland | M40-44 | 01:47:33 | 50:59:00 | |
376 | Knut Veiulf | Holme | GAMLE FREDRIKSTAD | M55-59 | 01:49:07 | 52:33:00 |
377 | Ronny | Hansen | TORP | M35-39 | 01:50:14 | 53:40:00 |
378 | Jonas | Johansen | SARPSBORG | M23-34 | 01:52:02 | 55:28:00 |
379 | David | Weber | SARPSBORG | M50-54 | 01:58:09 | 01:01:36 |
380 | Truls | Sønsterud | SKJEBERG | M40-44 | 01:59:01 | 01:02:28 |
381 | Erik Andreas | Faukland | OSLO | M40-44 | 02:04:33 | 01:07:59 |
382 | Thomas | B. Jensen | FREDRIKSTAD | M50-54 | 02:21:19 | 01:24:45 |
Alle resultater
BILDER FRA LØPET
Starten på barneløpet. (Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
Starten for de uten tidtaking. (Foto: Rolf B. Gundersen)
Starten for de som løp med tidtaking. (Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
Ole-Hermann Røhr. (Foto: Rolf B. Gundersen)
Håkon Urdal. (Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
Hilde Gudem og Hans Petter Iversen. (Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
(Foto: Rolf B. Gundersen)
Kristin og Arild Hansen og (Foto: Rolf B. Gundersen)
Malte Sebastian Hinsch. (Foto: Rolf B. Gundersen)
Seiersintervju med August Flø. (Foto: Finn Rune Christiansen)
Marte Sendstad vant kvinneklassen. (Foto: Finn Rune Christiansen)
Spurtoppgjør om 3. plassen i herreklassen. De fikk begge 58.40, men Lars-Kristian Lunde (til venstre) knep 3. plassen foran Even Storeheier. (Foto: Finn Rune Christiansen)
GIF-joggen (Gresvik IF) som var raskeste stafettlag. (Foto: Finn Rune Christiansen)
Anniken Wallin(Foto: Finn Rune Christiansen)
(Foto: Finn Rune Christiansen)
Kristoffer Nordheim. (Foto: Finn Rune Christiansen)
Ankermann på stafettlaget til Solcellespesialistene løper i mål. (Foto: Finn Rune Christiansen)
(Foto: Finn Rune Christiansen)
Ole Kristian Sørensen. (Foto: Finn Rune Christiansen)
Ole Kristian Thoresen (til venstre). (Foto: Finn Rune Christiansen)
Årets medalje. (Foto: Finn Rune Christiansen)