- kondis.no var mange steder i helgen

smiler_til_kondisfotgrafen

kondis.no trenger flere reportere!

Men vi ønsker at enda flere kan smile enda mer til enda flere kondisfotografer, slik som Tero her gjør.

Publisert Sist oppdatert

Der det kondisjoneres er kondis.no på plass

kondis.no har igjen vært tilstede på mange av arrangementene i helgen og ingen nettsteder dekker så mange kondisjonsarrangementer som oss.
her et lite utvalg:

Bli medlem!
Vi ønsker imidlertid å bringe deg som leser (og helst som medlem!) ennå flere reportasjer.
Det aller viktigste du som leser kondis.no kan gjøre er å ihvertfall være/bli medlem. Vi har ingen statstøtte og lever av annonser og medlemsinntektene.
Så synes du at vi gjør din kondisjonstrening/konkurrering rikere ved å skrive om hundrevis av arrangementer hvert år ( i tillegg til å utarbeide terminlister m.m.) så meld deg inn hvis du ikke er medlem.

Bli medlem!


Vi trenger flere reportere!
Med 1500 løpsarrangementer og flere hundre sykkelritt, turritt, oreienteringskonkurranser og et stadig økende antall multisportarrangement i Norge og med en rekke arrangementer i utlandet med stadig flere norske med
er det helt umulig for de rundt 40 reporterne som skriver for kondis.no å være tilstede over alt.

Hva kan du bidra med?
I flere fylker har vi ingen reprotere, som i det meget aktive Vestfold fylke.

  • Vi trenger folk som kan lage reportasjer, vi trenger folk som kan ta i mot reportasjer, resultatlister, forhåndsstoff fra folk/arrangører bearbeide disse å legge det ut.
  • Er du godt kjent i et løpsmiljø, sykkel, ski, orientering, multisportmiljø kan du være en viktig ressurs for kondis.no ved å knytte kontakter og be folk ta noen bilder når de er med på arrangementer, få ord og bilder før/etter et arrangement fra arrangører. Peke til forhåndsstoff, reportasjer fra lokalaviser og bloggere.
  • Alle som vil bidra uansett hvor mye de har tid er hjertelig velkommen. Ønsker du å lage en reportasje fra et arrangement og ikke noe mer i første omgang så ta kontakt du også!

Ta kontakt med nettredaktør Heming Leira !

Powered by Labrador CMS