165 BILDER FRA FREDAGENS RITT PÅ TRANSØSTERDALENS NETTSIDER
Hildegunn Hovdenak, Molde CK stilte til start på Tynset som fersk norgesmester fra Rjukan sist helg. (Arrangørfoto)
TransØsterdalens nettsider
TransØsterdalen på Facebook
Kondis.no kommer med mer fra TransØsterdalen gjennom helga!
De beste i Trans Østerdalen 1. etappe 14.08.2020: |
||||
|
|
|
|
|
Damer Elite
|
|
|
|
|
Plass
|
Navn
|
Klubb
|
Tid
|
Etter
|
1
|
Hildegunn Hovdenak
|
Molde CK
|
02:03:24
|
+0:00
|
2
|
Berit Nordsæter Resell
|
Lillehammer CK
|
02:05:29
|
+2:05
|
3
|
Anne Helene Reiten
|
Trollheimen SK
|
02:05:29
|
+2:05
|
4
|
Synne Steinsland
|
SK Rye sykkel / Team Skeno-Sfit Helse
|
02:09:24
|
+6:00
|
5
|
Tone Kristin Larsen
|
SK Rye sykkel
|
02:13:21
|
+9:57
|
6
|
Andrea Patricia Coucheron
|
Bærum OCK
|
02:22:32
|
+19:08
|
7
|
Heidi Indergård
|
Molde CK
|
02:35:38
|
+32:14
|
|
|
|
|
|
Menn Elite
|
|
|
|
|
1
|
Vidar Mehl
|
Raufoss & Gjøvik SK / Hard Rocx Swix
|
01:46:42
|
+0:00
|
2
|
Marius Fjeld
|
Asker CK
|
01:46:42
|
+0:00
|
3
|
Ole Hem
|
Romeriksåsen SK / Wilier 7C Force
|
01:46:42
|
+0:00
|
4
|
Martin Røste Omdahl
|
Raufoss & Gjøvik SK
|
01:46:42
|
+0:00
|
5
|
Håvard Gjeldnes
|
Trollheimen SK
|
01:46:44
|
+0:02
|
6
|
Fredrik Haraldseth
|
Bærum OCK / Hard Rocx Swix
|
01:46:45
|
+0:03
|
7
|
Emil Hasund Eid
|
Kloppa Off Road Klubb / Hard Rocx Swix
|
01:46:45
|
+0:03
|
8
|
Knut Erik Nesteby
|
Savalen SK
|
01:46:45
|
+0:03
|
9
|
Vebjørn Rønning
|
Tønsberg CK
|
01:48:26
|
+1:44
|
10
|
Odd Erlend Hansen Berg
|
Raufoss & Gjøvik SK / Birk Sport Racing
|
01:48:46
|
+2:04
|
|
|
|
|
|
Master
|
|
|
|
|
Menn
|
|
|
|
|
1
|
Truls Veslum
|
Asker CK
|
01:54:22
|
+0:00
|
2
|
Jan Olav BEITMYREN
|
Lysaker Sportsklubb
|
01:54:22
|
+0:00
|
3
|
Alexander Hagen
|
Soon CK
|
01:54:22
|
+0:00
|
4
|
Kenneth Lømo
|
CK Elverum
|
01:54:22
|
+0:00
|
5
|
Roar Skalstad
|
Kongsberg IF Sykkel
|
01:54:22
|
+0:00
|
6
|
Jan Kristian Haugnæss
|
Eiker CK
|
01:54:23
|
+0:01
|
7
|
Tor Bjørnstad-Tuveng
|
Savalen SK
|
01:54:23
|
+0:01
|
7
|
Dagfinn Bang-Johansen
|
IF Frøy
|
01:54:23
|
+0:01
|
9
|
Jørn Espen Bolstad
|
Fiskum IL
|
01:54:26
|
+0:04
|
10
|
Øyvind Briseid
|
Asker CK
|
01:56:16
|
+1:54
|
|
|
|
|
|
Kvinner
|
|
|
|
|
1
|
Kristin Ankile
|
Drammen CK
|
02:17:52
|
+0:00
|
2
|
Maiken Kallesen
|
IF Frøy
|
02:26:10
|
+8:18
|
3
|
Nina Malme Gulbrandsen
|
IF Frøy
|
02:44:32
|
+26:40
|
4
|
Liv Janne Jacobsen
|
IF Frøy
|
03:04:56
|
+47:04
|
5
|
Siv Ellen Grewe
|
IF Frøy
|
03:04:56
|
+47:04
|
|
|
|
|
|
Menn
|
|
|
|
|
1
|
Stein Motrøen
|
Kolbotn SK
|
01:57:57
|
+0:00
|
2
|
Gaute Moen
|
Trollheimen SK / J Reiten AS
|
02:01:58
|
+4:01
|
3
|
Michael Rene Helgestad
|
Eiker CK
|
02:01:59
|
+4:02
|
4
|
Terje Gunnestad
|
Solum TSK / Equinor
|
02:01:59
|
+4:02
|
5
|
Tom Bergene
|
Eiker CK
|
02:02:02
|
+4:05
|
6
|
Ronny Hansen
|
GAN BIL
|
02:03:22
|
+5:25
|
7
|
Lars Erik Lundberg
|
Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins Corner
|
02:03:46
|
+5:49
|
8
|
Ken Olav Phillips
|
Tynset IF
|
02:05:25
|
+7:28
|
9
|
Henrik Dalbakk
|
TYNSET
|
02:05:40
|
+7:43
|
10
|
Geir Zachariassen
|
Vang Skiløperforening Sykkel
|
02:05:40
|
+7:43
|
|
|
|
|
|
Kvinner
|
|
|
|
|
1
|
Elin Bjørnstad-Tuveng
|
Savalen SK
|
02:22:15
|
+0:00
|
2
|
Aina Røsten
|
TYNSET
|
02:22:36
|
+0:21
|
3
|
Malin R. Håvik
|
Trollheimen SK
|
02:35:38
|
+13:23
|
4
|
Ida Aakvik
|
Trollheimen SK
|
02:36:38
|
+14:23
|
5
|
Berit Benjaminsen
|
IF Frøy
|
02:36:52
|
+14:37
|
6
|
Anna Lina Toverud
|
Kolbotn SK
|
02:36:53
|
+14:38
|
7
|
Elisabeth Espeland
|
TYNSET
|
02:37:31
|
+15:16
|
|
|
|
|
|
2-manslag
|
|
|
|
|
Kvinner
|
|
|
|
|
1
|
Thrude Natholmen
|
Sandefjord SK / Oslofjord Cycling team
|
02:16:03
|
+0:00
|
2
|
Hanne Beate Melby
|
Molde CK / Team Molle riders
|
02:16:03
|
+0:00
|
3
|
Klara Lyngnes
|
Sagene IF Sykkel / På hjul
|
02:21:05
|
+5:02
|
4
|
Lisbeth Austad
|
Ullensaker CK / Team Avinor
|
02:25:15
|
+9:12
|
5
|
Marit Gystøl
|
Stiftstaden SK Trondheim / Trondheim El.
|
02:25:32
|
+9:29
|
6
|
Jane Helen Burås
|
Nitelva CK / Team Schwartz/Burås
|
02:30:45
|
+14:42
|
7
|
Tone Marie Schwartz
|
Nitelva CK / Team Schwartz/Burås
|
02:30:45
|
+14:42
|
8
|
Sissel Kulseth Østvold
|
Team Rena
|
02:31:23
|
+15:20
|
9
|
Aasne Fenne Hoksrud
|
Team Full Kontroll
|
02:34:42
|
+18:39
|
10
|
Siw Storsveen
|
CK Elverum
|
02:36:24
|
+20:21
|
11
|
Anne Lise Magnussen
|
CK Elverum
|
02:36:24
|
+20:21
|
|
|
|
|
|
Menn
|
|
|
|
|
1
|
Eirik Fiskvik
|
Savalen SK / Fiskene
|
01:58:05
|
+0:00
|
2
|
Martin Johansson
|
M2M
|
01:58:07
|
+0:02
|
3
|
Magnus Cederholm
|
SK Rye sykkel / M2M
|
01:58:07
|
+0:02
|
4
|
Anders Fiskvik
|
Savalen SK / Fiskene
|
01:58:07
|
+0:02
|
5
|
Andreas Hoemsnes Sæter
|
Molde CK / Team Axess
|
02:03:25
|
+5:20
|
6
|
Trond Stokke
|
Molde CK / Team Axess
|
02:03:25
|
+5:20
|
7
|
Benjamin Hassel
|
RB Hassel
|
02:03:25
|
+5:20
|
8
|
Nikolai Hassel
|
Fossum IF Sykkel / RB Hassel
|
02:03:25
|
+5:20
|
9
|
Andreas Tollan
|
Raufoss & Gjøvik SK / Pils & Pøls
|
02:03:53
|
+5:48
|
10
|
Stein Halvorsen
|
CK Elverum
|
02:03:54
|
+5:49
|