Arrangørens Facebookside
Arrangørenes hjemmeside
Komplette resultatlister
De beste i Sjusjørennet 13.12.2015
|
|||
G 11 år - 2km | |||
Plass | Navn | Klubb | Tid Etter |
1 | Mathias Hoelsveen | Raufoss IL | 07:38 |
2 | Eskil Rød | Oppegård IL | 08:10 00:32 |
3 | Birk Haugnes | Oppegård IL | 08:31 00:53 |
4 | Wilhelm Hjelpdahl Deinboll | Bækkelagets SK | 08:49 01:11 |
5 | Fredrik Camillo Wille | Oseberg Skilag | 08:59 01:21 |
6 | Petter Kolloen | Ringsaker IF | 09:05 01:27 |
7 | Jens Kristian Aas | Try, ILet | 09:10 01:32 |
8 | Sigurd Harr-Haga |
Oppegård IL | 09:13 01:35 |
9 | Daniel Egedius | Vind IL | 09:28 01:50 |
10 | Andreas Hermansen Sveen | Åsen IL | 10:03 02:25 |
J 11 år - 2km | |||
1 | Malin Hoelsveen | Raufoss IL | 08:09 |
2 | Sarah Rehn | Rustad IL | 09:17 01:08 |
3 | Iselin Stangstuen Kjeldsberg | Vind IL | 09:57 01:48 |
4 | Johanne Matheson | IL Jardar | 10:07 01:58 |
5 | Nina Galtung Skar | Try, ILet | 10:24 02:15 |
6 | Mari Aarskog Bjerke | Ottestad IL | 10:38 02:29 |
7 | Martine Homme Johaug | Øvrevoll Hosle IL | 10:52 02:43 |
8 | Anniken Frodahl Lystad | IL Jardar | 11:23 03:14 |
9 | Sofie Kjær Jørgensen | Nesodden IF - Ski | 11:26 03:17 |
10 | Marikken Eidslott | Lyn Ski - Ski | 15:45 07:36 |
G 12 år - 2km | |||
1 | Kristian Kongssund | Næroset IL | 07:49 |
2 | Sigurd Nordaas | Strandbygda IL | 08:03 00:14 |
3 | Eskil Engdal | Vind IL | 08:04 00:15 |
4 | Halvor Dolven | Asker SK | 08:08 00:19 |
5 | Mikkel Sletvold | Ullensaker SK | 08:11 00:22 |
6 | Kristoffer Berg Kløvstad | Brøttum IL | 08:20 00:31 |
7 | Lars Kongssund | Næroset IL | 08:23 00:34 |
7 | Kristian Engebakken | Nordbygda/Løten Ski | 08:23 00:34 |
9 | Philip Unnersaker | Oppegård IL | 08:36 00:47 |
10 | Henrik Grøttum Engen | Røa IL | 08:37 00:48 |
J 12 år - 2km | |||
1 | Synne Børresen Bollingmo | Raufoss IL | 08:32 |
2 | Kajsa Hansen Bakken | Trysilgutten IL | 08:34 00:02 |
3 | Ida Hult | Ottestad IL | 08:38 00:06 |
4 | Mathilde Lindblad | 08:40 00:08 | |
5 | Marte Johanne Hjelmeset | Gjelleråsen IF | 08:45 00:13 |
6 | Jessica Silber | Vind IL | 08:46 00:14 |
7 | Mille Baastad Berg | IL Jardar | 08:48 00:16 |
8 | Aurora Gaarder Strand | Strandbygda IL | 08:55 00:23 |
9 | Andrea Myrhaug Tofte | 09:00 00:28 | |
10 | Live Eide Longva | Ottestad IL | 09:06 00:34 |
G 13 år - 3km | |||
1 | Henrik Jevanord | Moelven IL/ Team Sjusjøen | 09:38 |
2 | Per Ingvar Tollehaug | Vestfossen IF/ Eiker Ski | 09:44 00:06 |
3 | Anders Grini | Moelven IL/ Team Sjusjøen | 09:48 00:10 |
4 | Johannes Galåen Edelssønn | Kjelsås IL | 09:56 00:18 |
5 | Andreas Grimerud | Moelven IL/ Team Sjusjøen | 10:11 00:33 |
6 | Marius Gaden | Brøttum IL | 10:17 00:39 |
7 | Mathias Myran | Eidsvold Værks Skiklub | 10:20 00:42 |
8 | Peder Elias Nordseth | Snertingdal IF Ski | 10:21 00:43 |
9 | Jonas Hoelsveen | Raufoss IL | 10:40 01:02 |
10 | Jørgen Evensen Lund | Vind IL | 10:47 01:09 |
J 13 år - 3km | |||
1 | Victoria Nitteberg | Nesodden IF - Ski | 10:11 |
2 | Maja Ellefsrud | Nesodden IF - Ski | 10:15 00:04 |
3 | Emma Axelsson | Oppegård IL | 10:18 00:07 |
4 | Tirill Marie Møller Gundersen | Lyn Ski - Ski | 10:20 00:09 |
5 | Karoline Wergeland Kvestad | Runar, IL | 10:23 00:12 |
6 | Nora Doksrød | Runar, IL | 10:26 00:15 |
7 | Frida Fodstad | Eidsvold Værks Skiklub | 10:54 00:43 |
8 | Kristine Kvamme | Søre Ål IL | 10:55 00:44 |
9 | Gjendine Eidslott | Lyn Ski - Ski | 11:00 00:49 |
10 | Nora Sødal Raastad | Lyn Ski - Ski | 11:02 00:51 |
G 14 år - 3km | |||
1 | Even Hemma | Brøttum IL/ Team Sjusjøen | 08:47 |
2 | Kasper Engeset | IL Jardar | 08:55 00:08 |
3 | Jonas Hylen | Kvikne IL | 08:57 00:10 |
4 | Oskar Lunde Ragnhildsløkken | Vind IL | 09:05 00:18 |
5 | Simen Fritzner | Gjelleråsen IF | 09:13 00:26 |
6 | August Myrvold | Kjellmyra IL | 09:21 00:34 |
7 | Henrik Vandvik Tørstad | Oppegård IL | 09:22 00:35 |
8 | Vegard Aarstad | Ås IL | 09:26 00:39 |
9 | Tarjei L Nesheim | Bærums Skiklub | 09:27 00:40 |
10 | Audun Nordaas | Strandbygda IL | 09:33 00:46 |
J 14 år - 3km | |||
1 | Caroline Plukkerud | 10:09 | |
2 | Live Lerfald Bergum | 10:42 00:33 | |
3 | Synne Råheim Borge | Oppegård IL | 10:45 00:36 |
4 | Kristiane Rolstad | Kjelsås IL | 10:52 00:43 |
5 | Ingvild Haugstad Sandvik | Follebu SK | 11:08 00:59 |
6 | Ida Marie Haarstad | Asker SK | 11:50 01:41 |
7 | Ingrid Stenberg | Strandbygda IL | 12:14 02:05 |
8 | Oda Lohne Aarstad | Skarnes IL | 12:15 02:06 |
9 | Inanda Bekken | Stokke IL | 13:13 03:04 |
10 | Anette Berg Kløvstad | Brøttum IL/ Team Sjusjøen | 13:26 03:17 |
G 15 år - 6km | |||
1 | Lars Agnar Hjelmeset | Gjelleråsen IF | 16:42 |
2 | Petter Thorslund Aadland | Nittedal IL | 16:51 00:09 |
3 | Simen Sethne | Kolbukameratene, IL | 17:01 00:19 |
4 | Fredrik Glomsrud Stenersen | Oppegård IL | 17:19 00:37 |
5 | Axel Holth-Siegel |
Oppegård IL | 17:58 01:16 |
6 | Sondre Selberg | Strømmen og Lillestrøm SK | 18:01 01:19 |
6 | Vegard Stokke | Bækkelagets SK | 18:01 01:19 |
8 | August Jarbeaux | Gjelleråsen IF | 18:03 01:21 |
9 | Magnus Braathen Olsen | Oppegård IL | 18:08 01:26 |
10 | Jakob Høgalmen Stavang | Oppegård IL | 18:10 01:28 |
J 15 år - 6km | |||
1 | Nora Andersen | Røa IL | 18:54 |
2 | Helene Marie Fossesholm | Vestfossen IF/ Eiker Ski | 18:55 00:01 |
3 | Ida Ramstad | Nittedal IL | 19:24 00:30 |
4 | Martine Grøttum Engen | Røa IL | 19:31 00:37 |
5 | Carina Sveen | Strandbygda IL | 19:56 01:02 |
6 | Hedda Bakkemo | Gjøvik SK | 20:02 01:08 |
7 | Marthine Herger Lindgren | Jutul IL | 20:07 01:13 |
8 | Nora Galåen | Kjelsås IL | 20:21 01:27 |
9 | Julie Sofie Franksdatter Aas | Jutul IL | 20:29 01:35 |
10 | Ida Benjaminsen | MjøsSki | 20:37 01:43 |
G 16 år - 6km | |||
1 | Ansgar Evensen | Vind IL | 16:12 |
2 | Jon Rabe Osnes | Oseberg Skilag | 16:30 00:18 |
3 | Kristian Kammerud | Ringkollen SK | 16:40 00:28 |
4 | Simen Syversen | Hamar SK | 16:49 00:37 |
5 | Sondre Haneberg | Oppegård IL | 16:50 00:38 |
6 | Sørum IL | 16:58 00:46 | |
7 | Sigurd Rustad | Vang Skiløperforening | 17:06 00:54 |
8 | Arngrim Sørumshaugen | Gjøvik SK | 17:09 00:57 |
9 | Jostein Wiig Dagestad | Haslum IL | 17:16 01:04 |
10 | Fredrik Grønlund | Ringkollen SK | 17:19 01:07 |
J 16 år - 6km | |||
1 | Karianne Olsvik Dengerud | Kjelsås IL | 17:55 |
2 | Maria Morken Norheim | Kjelsås IL | 18:46 00:51 |
3 | Karen Amalie Nordseth | Snertingdal IF Ski | 19:09 01:14 |
4 | Kristine Kleivi | Kjelsås IL | 19:18 01:23 |
5 | Pernille Gullikstad | Søre Ål IL | 19:23 01:28 |
6 | Stine Johansen | Åslia Skilag | 19:48 01:53 |
7 | Kristine H Strandlie | Gjøvik SK | 19:56 02:01 |
8 | Karoline Wardberg Høiby | Åsmarka IL/ Team Sjusjøen | 20:39 02:44 |
9 | Helene Nybakken Hansen | MjøsSki | 20:56 03:01 |
10 | Thea Helene L Foss | Gjøvik SK | 21:02 03:07 |
M 17 år - 9km | |||
1 | Sivert Leander Johansen | Drammens Ballklubb | 24:05:00 |
2 | Emil Sørgård | Ringkollen SK | 24:10 00:05 |
3 | Petter Stokkeland | Tistedalen FL | 24:29 00:24 |
4 | Kristian Larsen | MjøsSki | 24:38 00:33 |
5 | Ottestad IL | 24:56 00:51 | |
6 | Martin Haarstad | Asker SK | 25:09 01:04 |
8 | Nicolay Sevang | Lyn Ski - Ski | 25:09 01:04 |
8 | Sjur Kvisle | Asker SK | 25:15 01:10 |
9 | Edvard August Lund | Rustad IL/ Team Kollen | 25:34 01:29 |
10 | Emil Arnkværn | Fossum IF | 25:38 01:33 |
K 17 år - 6km | |||
1 | Amalie Winnes | Konnerud IL | 18:29 |
2 | Tuva Bakkemo | Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn | 18:39 00:10 |
3 | Ingvil Ahlsand | Kjelsås IL/ Team Kollen | 18:56 00:27 |
4 | Vera Johanne Norli | Haslum IL | 19:09 00:40 |
5 | Aurora Moholth | IL Bevern/ Team Drammen | 19:33 01:04 |
6 | Elisabeth Hagen Helgesen | Lørenskog SK - Ski | 19:36 01:07 |
7 | Elena Bekken | Stokke IL | 19:37 01:08 |
8 | Maren Søberg Korgerud | Ringkollen SK | 19:39 01:10 |
9 | Eline Bergundhaugen | Mesnali Skilag/ Team Sjusjøen | 19:49 01:20 |
10 | Oda Hatlestad Hovland | IL Jardar | 19:55 01:26 |
M 18 år - 9km | |||
1 | Tor Olav Hægeland | Rustad IL/ Team Kollen | 23:22 |
2 | Aksel Bru-Hemmingby |
Strømmen og Lillestrøm SK | 23:47 00:25 |
3 | Lars Sørensen | Rustad IL/ Team Kollen | 23:52 00:30 |
4 | Christopher Christoph. Grindhaug | Heming, IL - Ski | 24:15 00:53 |
5 | Aslak Groseth | Ringkollen SK | 24:21 00:59 |
6 | Petter Vangen Lunåsmo | Tynset IF | 24:22 01:00 |
6 | Emil Robert Book Bratbak | Lillehammer Skiklub | 24:22 01:00 |
8 | Petter Ihlebæk | 24:23 01:01 | |
9 | Eirik Sørgård Anderssen | Lillomarka SK | 24:28 01:06 |
10 | Johannes Bordal | MjøsSki | 24:30 01:08 |
K 18 år - 6km | |||
1 | Madeleine Nilsen Austad | Mogutten IL - Ski/ Team Odal | 22:14 |
M 19/20 år-9km | |||
1 | Erland Kvisle | Asker SK/ Team G-Sport Asker |
22:21 |
2 | Halvor Kleivi | Lyn Ski - Ski/ Team Kollen | 22:56 00:35 |
3 | Harald Ihlebæk | Bækkelagets SK | 23:02 00:41 |
4 | Ola Nygård Snellingen | Svea Skilag/ Team Hadeland | 23:19 00:58 |
5 | Per Ola Flaten Bredvold | Brøttum IL | 23:20 00:59 |
6 | Bjørn André Aaslund | Heming, IL - Ski/ Team Kollen | 23:23 01:02 |
7 | Daniel May Instanes | Fana IL | 23:26 01:05 |
8 | Kristoffer Bryhn | ROS, IL/ Team Drammen | 23:33 01:12 |
9 | Jens Storås Sommer | Lillehammer Skiklub | 23:43 01:22 |
10 | Heming, IL - Ski/ Team Kollen | 23:49 01:28 | |
K 19/20 år-6km | |||
1 | Amalie Håkonsen Ous | Nes Ski | 17:52 |
2 | Anine Ahlsand | Kjelsås IL/ Team Kollen | 18:02 00:10 |
3 | Bertine Thorsnes Lefdal | IL Bjørn - Ski | 19:01 01:09 |
4 | Marte Nordlunde | Follebu SK | 19:14 01:22 |
5 | Kristin Helland-hansen |
IL Jardar | 20:00 02:08 |
6 | Oda Myrvold Thorud | Strømmen og Lillestrøm SK | 20:01 02:09 |
7 | Marthe Sofie Buraas | Lillehammer Skiklub | 20:05 02:13 |
8 | Karoline Haug | Hamar SK | 20:27 02:35 |
9 | Christina Sveen | Strandbygda IL | 21:43 03:51 |
KS - 6km | |||
1 | Marie Renée Sørum Gangsø | Svea Skilag | 18:41 |
2 | Pia Sofie Måbø | Lillehammer Skiklub | 18:50 00:09 |
3 | Margrete Røssum Dyrhovd | Krødsherad IL | 18:52 00:11 |
4 | Anne Storslett | Moelven IL | 19:18 00:37 |
5 | Oda Nerdrum | Ringkollen SK | 19:30 00:49 |
6 | Marte Erfjord | Hafslo IL | 21:02 02:21 |
MS - 9km | |||
1 | Øyvind Fjeld Moen | Kjelsås IL | 22:06 |
2 | Torstein Bu | Førde IL | 22:07 00:01 |
3 | Eirik Kurland Olsen | Lillehammer Skiklub | 22:17 00:11 |
4 | Geir Ludvig Aasen Ouren | Vingrom IL/ Team Synnfjell | 23:08 01:02 |
5 | Vinjar Skogsholm | Åslia Skilag | 23:11 01:05 |
6 | Sivert Halfdan Bergan | Larvik Ski/ Team Synnfjell | 23:15 01:09 |
7 | Thomas Gifstad | Oppegård IL | 23:16 01:10 |
8 | Henrik Skarpnord | MjøsSki | 23:21 01:15 |
9 | Stian Berg | Jømna/Heradsbygd Langrenn | 23:24 01:18 |
10 | Marcus Braathen | Bækkelagets SK | 23:26 01:20 |
FH MJ stå - 1km | |||
1 | Olav Hisdal | Korsvoll IL | 08:04 |
FH KS stå - 6km | |||
1 | Anne Karen Olsen | Svea Skilag | 25:03:00 |