2020 2021
2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  
2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999   1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

MAI

28.05. Ecotrail Oslo
28.05. Farsund Maraton
28.05. Fjelløpet Varden Opp
28.05. Hamarløpet
28.05. Molde7topper
28.05. Moltustranda Mosjonsfestival - Motbakkeløp
28.05. Parkrun, alle løp
28.05. Steinkjermila
28.05. Ulriken Opp
28.05. Vartdalsstranda Halvmaraton
27.05. Moltustranda Mosjonsfestival - gateløp
26.05. Brurunden - Kjell Halvarssons minneløp
26.05. Espe Rundt, 6. løp
26.05. Kjoseløpet
26.05. KM terrengløp, Oslo og Akershus
26.05. Knartamarsjen
26.05. Landstafetten
26.05. Linnatrimmen
26.05. Linnekleppen Opp
26.05. Ryggejoggen
26.05. Storehaugen Opp
26.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
26.05. Åkersætra 666 m.o.h.
25.05. Hafrsfjordløpet
25.05. Hansastafetten
25.05. Holavatnet rundt 7
24.05. Agderpostens Terrengkarusell, 5. løp
24.05. Borredalen Rundt
24.05. Forbordsfjellet Opp
24.05. Fornebuløpet
24.05. Gampen, 6. løp
24.05. GT-Karusellen, 2. løp
24.05. Mjøsparkløpet, Hamarkarusellens 3. løp
24.05. Romerike Løpskarusell, 3. løp
24.05. Sport 1 Karusellen, 3. løp
24.05. Springkarusellen , 4. løp
24.05. Sturlas markakarusell, 2. løp
24.05. VABIK, Kjellandsmarka Rundt
24.05. Varden trimkarusell - Stathelle
23.05. Finnskogkarusellen, 1. løp
23.05. Kaland løpskarusell, 3. løp
23.05. Oslo Sticup, 2. løp (virtuelt løp)
22.05. Bodø Run Soløyvannet Rundt
22.05. Grefsenkollen Opp
22.05. Graabeinløpet
22.05. Kvennstuguløpet
22.05. Straumemila
22.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
22.05. Totenvikaløpet
22.05. Tromsøkarusell, 4. løp - Krokenmila
21.05. Diamond League, Birmingham
21.05. Flåmsdalenløpet
21.05. Göteborgsvarvet
21.05. Hålogalandstafetten
21.05. Johaug Upp
21.05. Malvikingen Opp
21.05. Namsosløpet
21.05. Nidaros Løpefest
21.05. Parkrun, alle løp
21.05. Saltdalsløpet
21.05. Sandnesløpet
21.05. Sandefjordsløpet
21.05. Soria Moria til Verdens Ende
21.05. Spåret 5000 m, Stockholm Stadion
21.05. Synshovden Opp
21.05. Sømnamile
21.05. Øvrumskollen Opp
21.05. Åndalsnesløpet
19.05. Bergen Fjellkarusell, 3. løp
19.05. Espe Rundt, 5. løp
19.05. Fredrikstadkarusellen, 1. løp
19.05. Langtrampen, 1. løp
19.05. Linnatrimmen
19.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 1. løp
19.05. Ryggejoggen
19.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
19.05. Terrengkarusellen Bekken
19.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 7. løp
19.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
19.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
19.05. Vestmar trimkarusell - Studsdalen
18.05. Bykarusellen Perseløp 2
18.05. Gampen, 5. løp
18.05. Holavatnet rundt 6
18.05. Land Løpskarusell Lands museum
18.05. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
18.05. Tromsøkarusell, 3. løp
18.05. Vestfold løpskarusell , 4. løp
17.05. KM langdistanse, Trøndelag
16.05. Oslo Sticup, 1. løp (virtuelt løp)
16.05. Skifjelløpet
15.05. Grunnlovsmila
15.05. Kickmaster Ultra Maraton
15.05. København Marathon
15.05. Løbestævne - Fevik
15.05. Ogndalsstafetten
15.05. Perseløpet
15.05. Riga Marathon
15.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
15.05. Åsaneløpet
14.05. Eikenosa opp
14.05. Holmenkollstafetten
14.05. Land Løpskarusell Søndre Land Idrettspark
14.05. Magni Maraton, mai
14.04. Night of the 10.000 m PB's
14.05. Parkrun, alle løp
14.05. The race of the champions - Backyard Masters
14.05. Vårslippløpet
13-17.05. 17. Mairaton (virtuelt løp)
13.05. Diamond League, Doha
13.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
12.05. Espe Rundt, 4. løp
12.05. Linnatrimmen
12.05. Romerike Løpskarusell, 2. løp
12.05. Ryggejoggen
12.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
12.05. Terrengkarusellen Lianvannet rundt
12.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 6. løp
12.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
11.05. Arne Risa Classic
11.05. Blodomløpet (inkl. UKI-karusellen, 2. løp)
11.05. Dalbotn - SHLK
11.05. Follotrimmen Finstad skole 3. løp
11.05. Gampen, 4. løp
11.05. Holavatnet rundt 5
11.05. Land Løpskarusell Dokka Stadion
11.05. Nybrottkarusellen, 1. løp
11.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
10.05. Agderpostens Terrengkarusell, 4. løp
10.05. Borredalen Rundt
10.05. Drammenskarusellen, 3. løp
10.05. GT-Karusellen, 1. løp
10.05. Hamarkarusellen, 2. løp
10.05. Kanada Rundt
10.05. Nordmarks12er'n
10.05. Ryeløpet
10.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
10.05. Stomperudkarusellen, 2. løp
10.05. Sturlas markakarusell, 1. løp
10.05. Tordenskioldløpet (avlyst)
10.05. Tromsøkarusell, 2. løp
10.05. Varden trimkarusell - Gulset
09.05. Kaland løpskarusell, 2. løp
09.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 2. løp
09.05. Namdalskarusellen, 2. løp
08.05. Ilsengløpet
08.05. KM Terrengløp, Møre og Romsdal
08.05. Norgestesten
08.05. Praha Marathon
08.05. Romerike Ultra
08.05. Sandvinløpet
08.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
07.05. Askøy på langs
07.05. Gaular løpskarusell, 1. løp
07.05. Glommaløpet
07.05. Krystallmarsjen
07.05. Mariestad Stadslopp
07.05. Nekrotrail
07.05. Nordens Ark Trailrun
07.05. Parkrun, alle løp
07.05. Stadionmila
07.05. Steinsland Bygdemaraton
07.05. Sunnhordland maraton
07.05. Ålesund Maraton
06-15.05. Oslo løpsfestival, Nøklevann Rundt
06.05. Albyløpet
06.05. Tinfosløpet
06.05. Undheim halvmaraton og 10 km
05.05. Espe Rundt, 3. løp
05.05. Lillestrøms Høyeste
05.05. Linnatrimmen
05.05. Ryggejoggen
05.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
05.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 5. løp
05.05. Terrengkarusellen Bekken gård
05.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.05. Bykarusellen Perseløp 1
04.05. Bølerstafetten
04.05. Follotrimmen NMBU 2.løp
04.05. Gampen, 3. løp
04.05. Holavatnet rundt 4
04.05. Land Løpskarusell Lyngstrand Camping
04.05. Midtåsenløpet
04.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
04.05. Søreideløpet
04.05. Vestfold løpskarusell, 3. løp
03.05. Agderpostens Terrengkarusell 3
03.05. Bergen Fjellkarusell, 2. løp
03.05. Borredalen Rundt
03.05. Drammenskarusellen, 2. løp
03.05. Rekordløpet Lier
03.05. Romerike Løpskarusell, 1. løp
03.05. Tromsøkarusell, 1. løp
03.05. Tipperunden, Hamarkarusellens 1. løp
03.05. Varden trimkarusell - Stridsklev
02.05. Titanløpet
02.05. Vitality London 10k
01-14.05. Holmenkollstafetten virtuelt
01.05. 1. mailøpet (avlyst)
01.05. Askstafetten
01.05. Breimstafetten
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. Frostatingløpet
01.05. Grue Halvmaraton
01.05. KM terrenløp, Innlandet
01.05. Konradløpet
01.05. Olavstafetten
01.05. Sabbaløpet
01.05. Skjold på tvers
01.05. Strandamila/Midtbygdens halvmaraton
01.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
01.05. Ulfstindmila
01.05. Vibeke Westbye Skofteruds minneløp

APRIL

30.04. Bergen City Marathon
30.04. CC-løpet Hamar
30.04. Fjellseterløpet
30.04. Kanonløpet
30.04. Larviksløpet
30.04. Parkrun, alle løp
30.04. Romsdal 5/10/halv
30.04. Råskinnet
30.04. SA-løpet
30.04. Schjongs5ern
30.04. Siddisløpet / Siddisspretten
30.04. Skogvokteren Ultra
30.04. Torghatten Maraton
30.04. VABIK Hardhausen (utsatt)
30.04. Viggaløpet
30.04. Ørasprinten
29.04. Driv karusellen, 2. løp
29.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
28.04. Espe Rundt, 2. løp
28.04. Linnatrimmen
28.04. Ryggejoggen
28.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
28.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 4. løp
28.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
28.04. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
27.04. Fjellhamarstafetten og Ungdomsstafett
27.04. Gampen, 2. løp
27.04. Holavatnet rundt 3
27.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
27.04. Terrengløpskarusellen 3
26.04. Agderpostens Terrengkarusell 2
26.04. Borredalen Rundt
26.04. Drammenskarusellen, 1. løp
26.04. Fløibanen Opp
26.04. Follotrimmen Ski stadion
26.04. Sport 1 Karusellen, 1. løp
26.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
26.04. Trøndersk Vinterkarusell- Trønderjogg
26.04. Varden trimkarusell - Hjellevannet rundt
25.04. Kaland løpskarusell, 1. løp
25.04. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 1. løp
25.04. Namdalskarusellen, 1. løp
25.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 2. løp (utsatt)
24.04. Baksjøløpet
24.04. Baroniløpet
24.04. Berseløpet
24.04. Furumo terrengløp
24.04. Hamburg Marathon
24.04. NM terrengløp kort løype, stafett
24.04. Perseløpet maraton vår
24.04. Rotevatnet Rundt
24.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
24.04. Trongjo Ned
24.04. Wien City Marathon
23.04. Fevik halvmaraton
23.04. Florø Maraton Rett Vest
23.04. Monolittløpet
23.04. Namsos-stafetten
23.04. NM terrengløp Kort løype
23.04. Parkrun, alle løp
23.04. Retiroløpet
23.04. Røyse Ultra
23.04. Sentrumsløpet
23.04. Valderløpet
23.04. Østmarka Backyard Ultra
22.04-01.05. Oslo løpsfestival, Bygdøy
22.04. Driv karusellen, 1. løp
22.04. Sandnes Ultratrail
21.04. Bergen Fjellkarusell, 1. løp
21.04. Espe Rundt, 1. løp
21.04. Fjordløpet Jeløya (utsatt)
21.04. Ryggejoggen
21.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
21.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 3. løp
21.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.04. Flyplassløpet (avlyst)
20.04. Gampen, 1. løp
20.04. Holavatnet rundt 2
20.04. Terrengløpskarusellen 2
20.04. Vestfold løpskarusell, 2. løp
19.04. Agderpostens Terrengkarusell 1
19.04. Borredalen Rundt
19.04. Gateløpet - Rekrutteringscup
19.04. Springkarusellen, 3. løp
19.04. Terrengløp Ørin
18.04. Boston Marathon
18.04. Perseløpet
18.04. PåskeMaraton
18.04. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp (utsatt)
17.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
16.04. Parkrun, alle løp
16.04. Ryggejoggen
15.04. Sjutoppsturen
14.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
13.04. Night of Highlights 10 000 meter
12.04. Borredalen Rundt
12.04. PåskeHareMaraton
10.04. Rotterdam Marathon
10.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
09.04. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
09.04. KRSUltra
09.04. Magni Maraton, apr.
09.04. Parkrun, alle løp
09.04. Piltevarden motbakkeløp
09.04. Ryggejoggen
08-18.04. Kondisløpets maratonstafett
08.04. Terrengløp Egersund
08.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
07.04. Banestevne, Bislett
07.04. Mobergslia Opp (avlyst)
07.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
07.04. UKI-karusellen, 1. løp
06.04. Fristafetten
06.04. Holavatnet rundt 1
06.04. Terrengløpskarusellen 1
06.04. Vestfold løpskarusell, 1. løp
06.04. Vårdilten
05.04. Borredalen Rundt
05.04. Springkarusellen, 2. løp
04.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
03.04. Barcelona halvmaraton
03.04. Berlin halvmaraton
03.04. Fredrikstadløpet
03.04. Hannover Marathon
03.04. Paris Marathon
03.04. Rekordløpet Lier
03.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
03.04. Sørstranda Rundt (Nordfjordkarusellen 1. løp)
02.04. Holmestrand maraton
02.04. Industriløpet
02.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra inkl. NM 100 km
02.04. Mortenløpene m/KM i Terrengløp
02.04. Parkrun, alle løp
02.04. Poznan halvmaraton
02.04. Ryggejoggen
02.04. Trongjo Opp
02.04. Øymila, SHLK 1
01-10.04. Oslo løpsfestival, Frognerstranda

MARS

31.03. Åsane løpskarusell, 4. løp
31.03. Terrengkarusellen i Kristiansand, 1. løp
31.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
29.03. Borredalen Rundt
27.03. Hamar Vårløp
27.03. Istanbul halvmaraton
27.03. Perseløpet 1
27.03. Roma Maraton
27.03. Rotevatnet Rundt
26-27.03. Veteran-NM innendørs, Grimstad
26.03. Frozen Lake Marathon
26.03. Parkrun, alle løp
26.03. Ryggejoggen
26.03. Torekov-Båstad
24.03. "Løp eller gå for livet"
22.03. Springkarusellen, 1. løp
20.03. LPA Trail, Gran Canaria
20.03. New York City Half
20.03. Vårens Raskeste Eventyr
19.03. Parkrun, alle løp
19.03. Ryggejoggen
19.03. Solastranden halvmaraton
19.03. Stokkaløpet
19.03. Vårtävlingarna del 2, Göteborg
18-20.03. VM i friidrett innendørs, Beograd
16.03. Hamarkarusellen Vinter, 6. løp
16.03. Trøndersk Vinterkarusell, 4. løp
14.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
12.03. 8 km Landeveisløp
12.03. Magni Maraton, mar.
12.03. Mulismilen
12.03. Parkrun, alle løp
12.03. Ryggejoggen
12.03. Viborg 50 km
12.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
12.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
12.03. Vintarkarusell Eikanger, 6. løp
10.03. Vinterløp 5 km
10.03. Åsane løpskarusell, 3. løp
08.03. Barklay Marathons
08.03. Bjørgene løpskarusell, 6. løp
08.03. Snøkuten - Kaashagarunden
08.03. Strandebarm vinterkarusell, 8. løp
06.03. Rekordløpet Lier, 2. løp
06.03. The TEN, Calif.
06.03. Tokyo Marathon
06.03. Ultra Marathon Runified 50 km, Sør-Afrika
06.03. Ålesund vintermaraton
05-08.03. KK-Mila, Kvinnedagen (virtuelt løp)
05.03. Brakvatnet vinterkarusell, 5. løp
05.03. Egersund halvmaraton og mila
05.03. Parkrun, alle løp
05.03. Ryggejoggen
05.03. Vinterkarusellen, Mandal
05.03. Winterrun Trondheim (avlyst)
04-06.03. Transgrancanaria
04-06.03. UM Friidrett innendørs, Steinkjer
03.03. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp
02.03. Frikarusellen, 6. løp
01-31.03. Kondisløpet 5 km (virtuelt løp)

FEBRUAR

26-27.02. Sørvestmesterskapet
27.02. Boston University Last Chance Meet
27.02. Castellon 10k
26.02. Parkrun, alle løp
26.02. Ryggejoggen
21-27.02. Solo Race
21.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
20.02. Alicante halvmaraton & 10k
20.02. Sevilla Marathon
19.02. Bislett 50 km (avlyst)
19.02. Maratonkarusellen, 2. løp/Februar maraton
19.02. Parkrun, alle løp
19.02. Ryggejoggen
17.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
17.02. World Athletics Indoor Tour, Liévin
16.02. Hamarkarusellen Vinter, 5. løp
14-20.02. Solo Race
13.02. Monaco Run 5 km
13.02. Trøndersk Vinterkarusell, 5. løp
12-13.02. Tyrvinglekene
12.02. Bodø Run Winter
12.02. Boston University David Hemery Valentine Invitational
12.02. Ekeberg Backyard Ultra
12.02. Holmestrand Cannonball Ultra
12.02. Magni Maraton, feb.
12.02. Parkrun, alle løp
12.02. Robust-løpet
12.02. Ryggejoggen
12.02. Vinterkarusellen, Kristiansand
12.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
12.02. Winterrun Bergen (avlyst)
10.02. Åsane løpskarusell, 2. løp
09.02. Frikarusellen, 5. løp
08.02. Snøkuten - Glestadrunden
07-13.02. Solo Race
05-06.02. Innendørs-NM friidrett, Ulsteinvik
05.02. Brakvatnet vinterkarusell, 4. løp
05.02. Grimstadvatnet rundt, 4. løp
05.02. Parkrun, alle løp
05.02. Ryggejoggen
05.02. Vinterkarusellen, Søgne
05.02. Vintarkarusell Eikanger, 5. løp
05.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
05.02. Vintertrimmen, 4. løp
05.02. Winterrun Oslo (avlyst)
04..02. Koldbrann 99K
03.02. Czech Indoor Gala
03.02. Lillestrøms Høyeste
01-27.02. Winterrun (virtuelt løp)
01.02. Bjørgene løpskarusell, 5. løp

JANUAR

31.01-06.02. Solo Race
31.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp
30.01. Rekordløpet Lier, 1. løp
30.01. Sevilla halvmaraton
29.01. Bø 5 km
29.01. Parkrun, alle løp
29.01. Ryggejoggen
29.01. Vinthundsvintern, Sollentuna
28.01. World Athletics Indoor Tour, Karlsruhe
27.01. Åsane løpskarusell, 1. løp
24-30.01. Solo Race
22.01. Maratonkarusellen, 1. løp/Bergen Vintermaraton
22.01. Parkrun, alle løp
22.01. Telemark vinterkarusell, 1. løp (avlyst)
22.01. Vinterkarusellen i Ålesund, 3. løp
22.01. Vinterkarusellen på Romerike, 6. løp
19.01. Frikarusellen, 4. løp
19.01. Hamarkarusellen Vinter, 4. løp
18.01. Trøndersk Vinterkarusell, 4. løp (utsatt)
17-23.01. Solo Race
16.01. Houston Marathon
15.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
15.01. Ryggejoggen
15.01. Solastranden halvmaraton og 5 km (utsatt til 19. mars)
11.01. Snøkuten - Nordhagarunden
10-16.01. Solo Race
10.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp (utsatt)
09.01. 10k, Valencia
08-17.01 The Spine Race 2022
08.01. Askløpet (utsatt)
08.01. Brakvatnet vinterkarusell, 3. løp (avlyst)
08.01. Grimstadvatnet rundt, 3. løp
08.01. Magni Maraton, jan.
08.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
08.01. PolarNight Marathon (avlyst)
08.01. Ryggejoggen
08.01. Vinterkarusellen på Romerike, 5. løp (utsatt)
08.01. Vintertrimmen, 3. løp
08.01. Vintarkarusell Eikanger, 4. løp (avlyst)
04.01. Bjørgene løpskarusell, 4. løp (avlyst)
03-09.01. Solo Race
02.01. Romjulstrim og stafett (avlyst
01.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
01.01. Ryggejoggen