2020 2021
2019  2018  2017  2016  2015  2014  2013  2012  2011  2010  2009  
2008  2007  2006  2005  2004  2003  2002  2001  2000  1999   1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

NOVEMBER

30.11. Trøndersk Vinterkarusell, 2. løp
29.11. Geiteryggen-løpet
28.11. Vinterkarusellen i Bergen, 2. løp
27.11. Adventskarusell Bodø - 1. søndag i advent
27.11. Rotevatnet Rundt
27.11. Warandecross, Tilburg
26.11. Arborettrimmen 2
26.11. Bislett 24 Hour Indoor Challenge
26.11. Karmøy Maraton
26.11. Parkrun, alle løp
26.11. Ryggejoggen
26.11. Torsdagsløpet, Sarpsborg
24.11. Nightrun Kristiansand
22.11. Hamarkarusellen Vinter, 2. løp
20.11. Cross Internacional de Itálica
20.11. Maspalomas Marathon
20.11. Kondisløpet Elverum
20.11. Rekordløpet Lier
20.11. Zevenheuvelenloop
19.11. BlåmansLøpene / 3 løp til Blåmanen
19.11. Parkrun, alle løp
19.11. Ryggejoggen
19.11. Torsdagsløpet, Sarpsborg
16.11. Frikarusellen, 2. løp
15.11. Snøkuten - Glestadrunden
14.11. VABIK - Refleksløpet
13.11. Jessheim Vintermaraton
12.11. 3-Sjøersløpet
12.11. Magni Maraton, nov.
12.11. Novemberflåset, Strömstad
12.11. Parkrun, alle løp
12.11. Ryggejoggen
12.11. Sportsmandens Jubileumsløp 5km
12.11. Søgne Moroton
12.11. Torsdagsløpet, Sarpsborg
12.11. Viksjøen Rundt - SHLK
12.11. Vinterkarusellen på Romerike, 2. løp
12.11. Ålesund vinterløp 1
10.11. Nightrun Oslo
10.11. Østmarka Trail Challenge-Hodelyktløpet
08.11. Nightrun Trondheim
07.11. Vinterkarusellen i Bergen, 1. løp
06.11. New York City Marathon
06.11. Nordisk mesterskap i terrengløp
06.11. Perseløpet
05.11. Arborettrimmen 1
05.11. Barfrostløpet
05.11. BlåmansLøpene / 3 løp til Blåmanen
05.11. Brakvatnet vinterkarusell, 1. løp
05.11. Finalloppet
05.11. Grimstadvatnet rundt, 1. løp
05.11. Parkrun, alle løp
05.11. Ryggejoggen
05.11. Torsdagsløpet, Sarpsborg
05.11. VM terrengultra, Thailand
04-06.11. Kullamannen
02.11. Nightrun Bergen
02.11. Renna Rundt - Borredalen
01.11. Nightrun Sandnes

OKTOBER

30.10. Frankfurt Marathon
30.10. Glesværløpet
30.10. Jar AlleHelgensUltra 50 km
30.10. Norgestesten
30.10. Ottestad løpsfestival
30.10. Slitusprinten
30.10. Svalandsgubben
29.10. 7-fjellstur i Tønsberg
29.10. Brønnøysund Criterium - SHLK
29.10. Hinnaløpet
29.10. Høytorp Opp
29.10. Parkrun, alle løp
29.10. Ryggejoggen
29.10. Torsdagsløpet, Sarpsborg
29.10. Vinterkarusellen på Romerike, 1. løp
27.10. Trappecupen, 1. løp
27.10. Åsane løpskarusell, 8. løp
26-30.10. Madeira Ocean & Trails
26.10. Frikarusellen, 1. løp
25.10. Borredalen Rundt
25.10. Hamarkarusellen Vinter, 1. løp
23.10. Bygdøymila
23.10. Ekholt Halvmaraton
23.10. Gjesdal Trailrun
23.10. Gråkallen opp
23.10. Valencia halvmaraton
22.10. Backyard Sandefjord
22.10. Bergen Maraton/Maratonkarusellen, 5. løp
22.10. BlåmansLøpene / 3 løp til Blåmanen
22.10. Djupadalten
22.10. Fredrikstad Maraton
22.10. Gulsetløpet
22.10. Hamar Backyard Ultra
22.10. Hytteplanmila
22.10. Kystløpet
22.10. Moaløpet
22.10. Mærraskallen
22.10. Parkrun, alle løp
22.10. Snipsøyrvatnet Rundt
22.10. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.10. Linnatrimmen
20.10. Terrengkarusellen i Kristiansand, 20. løp
19.10. Baneløp Nordhus
18.10. Borredalen Rundt
18.10. Hamarkarusellen-Moskogenløpet
18.10. Snøkuten - Nordhagarunden
16.10. Amsterdam Marathon
16.10. Fitjardalten
16.10. Perseløpet maraton
16.10. Rekordløpet Lier
16.10. Søndagsløpet, Sarpsborg
15.10. Bergen City Milen
15.10. Brakvatnet halvmaraton
15.10. Furumomila
15.10. Ivar Formos Minneløp
15.10. Kruke's Backyard Ultra-Trail Challenge
15.10. Nøklevann Rundt
15.10. Parkrun, alle løp
15.10. RE-MILA
15.10. Rognstadkollen Opp
15.10. Åpent Botnanmesterskap i Landeveisløp
13.10. Linnatrimmen
13.10. Terrengkarusellen i Kristiansand, 19. løp
13.10. Torsdagsløpet, Sarpsborg
12.10. Rosa Sløyfe-løpet Oslo
11.10. Bergen Fjellkarusell, 6. løp
11.10. Borredalen Rundt
09.10. Fredrikstadmarka Rundt
09.10. Løbestævne, Fevik
09.10. München Marathon
09.10. NM terrengløp, lang løype
09.10. Søndagsløpet, Sarpsborg
08.10. Cross Mar de Pulpí
08.10. EM 50 km, Spania
08.10. Göteborg Marathon
08.10. Magni Maraton, okt.
08.10. Parkrun, alle løp
08.10. Rosa Sløyfe-løpet Kristiansand
08.10. Skeikampen Opp
08.10. Sørfjorden halvmaraton
06.10. Linnatrimmen
06.10. Rosa Sløyfe-løpet Stavanger
06.10. Rosa Sløyfe-løpet Haugesund
06.10. Torsdagsløpet, Sarpsborg
06.10. Åsane løpskarusell, 7. løp
05.10. Namdalskarusellen, 7. løp - Hestmarka 5 km
04.10. Borredalen Rundt
04.10. Rosa Sløyfe-løpet Bergen
04.10. Springkarusellen, 10. løp
02.10. Brüssel Marathon
02.10. London Marathon
02.10. Nybrottkarusellen, 4. løp
02.10. Rosa Sløyfe-løpet Trondheim
02.10. Søndagsløpet, Sarpsborg
01.10. Backyard Stavanger
01.10. Bjoa Halvmaraton
01.10. Bodø Run Bodøryggen
01.10. Hommelstødilten - SHLK
01.10. NM/ Gloppen Halvmaraton
01.10. Norgesløpet (inkl. UKI-karusellen, 6. løp)
01.10. Parkrun, alle løp
01.10. Rakt Upp
01.10. Romsdal 5/10/halv
01.10. Skåbu fjellmaraton (Jotunheimvegen Ultra)
01.10. Stoltzekleiven Opp, dag 2
01.10. Strandvoldrunden
01.10. Trondheim Skogsmaraton
01.10. Østfold Ultra Trail Challenge

SEPTEMBER

30.09-01.10. Spartathlon
30.09. Stoltzekleiven Opp, dag 1 
29.09. Linnatrimmen  
29.09. Ryggejoggen  
29.09. Terrengkarusellen Ferista  
29.09. Terrengkarusellen i Kristiansand, 18. løp 
29.09. Torsdagsløpet, Sarpsborg  
28.09. Idrettsheialøpet  
28.09. Namdalskarusellen, 6. løp - Klompen opp  
27.09. Agderpostens Terrengkarusell, 15. løp  
27.09. Borredalen Rundt  
27.09. Drammenskarusellen, 6. løp  
27.09. GT-Karusellen, 7. løp - Lauvhøgda  
27.09. Nidarø Rundt (inkl. Trøndersk vk1)  
27.09. Sport 1 Karusellen, 8. løp, Kirkerunden  
27.09. Varden trimkarusell - Hjellevannet rundt  
25.09. Berlin-Marathon  
25.09. Bråtesten  
25.09. Dølisjøen Rundt  
25.09. Fagerheikongen  
25.09. Gjesdalmilå  
25.09. Hanguren Rundt  
25.09. Heim halvmaraton  
25.09. Loddefjordløpet  
25.09. Ørsjødilten  
25.09. Ranheim til topps (avlyst)  
25.09. Rekordløpet Lier  
25.09. Søndagsløpet, Sarpsborg  
24.09. Austevollsløpet  
24.09. Budor løpefest  
24.09. Byløpet  
24.09. Flyplassmila  
24.09. Glekse opp  
24.09. Hauernløpet  
24.09. Hvalermila  
24.09. Hodlekve rundt  
24.09. Kvalheimmila  
24.09. Parkrun, alle løp  
24.09. PB Milå  
24.09. Sørmila  
24.09. Svartskogløpet  
24.09. Tjøllingmila  
24.09. Torvikbukt Rundt  
24.09. Årefjorden Rundt  
23-25.09. Lidongöloppet  
22-25.09. 100k, Roubion-Nice 
22.09. Klovneløpet  
22.09. Linnatrimmen  
22.09. Nordmarka Ultra Challenge  
22.09. Perseløpet  
22.09. Ryggejoggen  
22.09. Terrengkarusellen Lianvannet rundt  
22.09. Terrengkarusellen i Kristiansand, 17. løp  
22.09. Torsdagsløpet, Sarpsborg  
21.09. Banestevne,Trondheim stadion  
21.09. Bykarusellen Perseløp 6  
21.09. Namdalskarusellen, 5. løp  
20.09. Agderpostens Terrengkarusell, 14. løp  
20.09. Borredalen Rundt  
20.09. Drammenskarusellen, 5. løp  
20.09. GT-Karusellen, 6. løp  
20.09. Hamarkarusellen-Løvbergsmoenløpet  
20.09. Varden trimkarusell - Skien Fritidspark  
18.09. København halvmaraton  
18.09. Landskampen Opp (avlyst)  
18.09. Lina Roindt  
18.09. Nesaksla Opp  
18.09. Søndagsløpet, Sarpsborg  
17-18.09. EM 24-timers, Verona  
17.09. Bodøstafetten  
17.09. Galdane Rundt  
17.09. Hanatrappene Opp  
17.09. Harstad Summits Trail Marathon  
17.09. Kodalmila  
17.09. Molo til molo  
17.09. Oslo Maraton - inkl NM maraton  
17.09. Parkrun, alle løp  
17.09. Romerikes Råeste  
17.09. Sentrumsløpet i Egersund  
17.09. Stjernemila  
17.09. Stockholm halvmaraton  
17.09. Tåsentier'n  
16.09. Oslo Maraton - "3 for alle"  
15.09. Espe Rundt, 21. løp  
15.09. Langtrampen, 4. løp  
15.09. Linnatrimmen  
15.09. Ryggejoggen  
15.09. Terrengkarusellen Ferista  
15.09. Terrengkarusellen i Kristiansand, 16. løp  
15.09. Torsdagsløpet, Sarpsborg  
15.09. Ulsrudvann Rundt, 6. løp  
15.09. Åsane løpskarusell, 6. løp  
14.09. Kvervet - SHLK
14.09. Holavatnet rundt 17  
14.09. Mosvannsløpet  
14.09. Skansemyren Banekarusell - 10000 meter  
14.09. Sørdalskarusellen - Elvaløpet  
13.09. Borredalen Rundt  
13.09. Drammenskarusellen, 4. løp  
13.09. Romerike Løpskarusell, 8. løp  
13.09. Springkarusellen, 9. løp  
13.09. Sport 1 Karusellen Løp 7, Berganrunden  
13.09. Sturlas markakarusell, 10. løp  
13.09. Varden trimkarusell - Siljan  
12.09. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 7. løp  
11.09. 5th Avenue Mile  
11.09. Frogn på langs  
11.09. Halden Byløp (avlyst)  
11.09. Jungerløpet  
11.09. Perseløpet  
11.09. Saksumdal Ultra  
11.09. Søndagsløpet, Sarpsborg  
11.09. Tallinn Marathon  
11.09. Tromsøkarusell, 15. løp  
11.09. Årungen Rundt  
10-11.09. Mors 100 miles  
10.09. Aibel-Sprinten  
10.09. Drømmemila, Skarpsno Arena  
10.09. Gaular løpskarusell, 4. løp  
10.09. Grimstad Maraton  
10.09. Hardangervidda Marathon  
10.09. Hedersløpet  
10.09. Hell 6-timers  
10.09. Livarden Rundt  
10.09. Lyderhorn opp  
10.09. Magni Maraton, sep.  
10.09. Midtfjellet Halvmaraton  
10.09. Nærsnes Backyard run   
10.09. Parkrun, alle løp  
10.09. Saksumdal OPP  
10.09. Schjongstesten  
10.09. Skarsteinsetra Opp  
10.09. Skjervøy 20:1000  
10.09. Torvikbukt 6 topper  
10.09. Trysilrypa  
10.09. Urke Challenge - Saksaløpet  
10.09. Åmotdammen Terrengløp  
09-11.09. Borisa Hanžekovića Memorial, Zagreb  
08.09. Espe Rundt, 20. løp  
08.09. Linnatrimmen  
08.09. Ryggejoggen  
08.09. Skaubygda terrengkarusell, 12. løp  
08.09. Terrengkarusellen Nilsbyen  
08.09. Torsdagsløpet, Sarpsborg  
08.09. Terrengkarusellen i Kristiansand, 15. løp  
08.09. UKI-karusellen, 5. løp  
08.09. Varden Opp  
08.09. Vestmar trimkarusell - Kragerø Resort  
07.09. Blodslitet  
07.09. Bruvollenstafetten  
07.09. Bykarusellen Perseløp 5  
07.09. Follotrimmen Hvitsten 8. løp  
07.09. Folke5ern - Harstadkarusellen  
07.09. Gampen, 11. løp  
07.09. Holavatnet rundt 16  
07.09. OABIK Terrengkarusell, 8. løp  
07.09. Sognsvann Rundt  
07.09. Sørdalskarusellen - Olympiaparkløpet  
07.09. UIA-løpet  
06.09. Agderpostens Terrengkarusell, 13. løp  
06.09. Borredalen Rundt  
06.09. Forusløpet  
06.09. GT-Karusellen, 5. løp  
06.09. Hamarkarusellen - Stangehallenløpet  
06.09. Stomperudkarusellen, 4. løp  
06.09. Sturlas markakarusell, 9. løp  
06.09. Tromsøkarusell, 14. løp  
06.09. Varden trimkarusell - Jarseng  
06.09. Varingskollen Opp  
06.09. Veldremila  
04.09. Botnantrampen  
04.09. Drammen Halvmaraton  
04.09. Finnskogkarusellen, 4. løp  
04.09. Fjellaløpet  
04.09. Hamar Maraton  
04.09. Hessjøen Rundt  
04.09. ISTAF Berlin  
04.09. Resfjellet opp  
04.09. Røykenmila  
04.09. Sluseløpet  
04.09. Stordløpet  
04.09. Søndagsløpet, Sarpsborg  
04.09. Tysåsen Rundt  
04.09. Vestbyløpet  
03.09. Furusjøen Rundt-løpet/marsjen  
03.09. KK-mila  
03.09. Kystjegerløpet  
03.09. Markus-løpet  
03.09. Melshornløpet  
03.09. Mistbergløpet  
03.09. Nordmarkstravern - inkl. NM terrengultra  
03.09. Numedalsløpet  
03.09. Olasheiløpet  
03.09. Parkrun, alle løp  
03.09. Pølsemilå  
03.09. Romsdalseggenløpet  
03.09. Sandsøyløpet  
03.09. Sherpatrappa Opp  
03.09. SkiLøpet  
03.09. Trondheim Maraton  
03.09. Valdresløpet  
03.09. Vestfold Maraton  
02-11.09. Oslo løpsfestival - Hvervenbukta  
02-04.09. Knarvikmila, alle distanser   
02.09. Diamond League, Brüssel  
02.09. Valestrandsmarka Rundt, 9. løp  
01.09. Espe Rundt, 19. løp  
01.09. Linnatrimmen  
01.09. Nydalsløpet  
01.09. Ryggejoggen  
01.09. Skaubygda terrengkarusell, 11. løp  
01.09. Terrengkarusellen i Kristiansand, 14. løp  
01.09. Torsdagsløpet, Sarpsborg  
01.09. Ulsrudvann Rundt, 5. løp

AUGUST

31.08. Follotrimmen Siggerudhallen, 7. løp
31.08. Gampen, 10. løp
31.08. Holavatnet rundt 15
31.08. Kambomila
31.08. OBIKs Terrengløpskarusell, 7. løp
31.08. Oppstemten Opp
31.08. Skansemyren Banekarusell - 5000 meter
31.08. Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet
31.08. Vestfold løpskarusell, 8. løp
30.08. Agderpostens Terrengkarusell, 12. løp
30.08. Borredalen Rundt
30.08. Romerike Løpskarusell, 7. løp
30.08. Springkarusellen, 8. løp
30.08. Spitzen Leichtathletik, Luzern
30.08. Sport 1 Karusellen 6. løp - Leikvangrunden
30.08. Sørkedalsløpet
30.08. Sturlas markakarusell, 8. løp
30.08. Tromsøkarusell, 13. løp - Krokenmila
30.08. Varden trimkarusell - Stathelle
29.08. Arnaløpet
29.08. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 6. løp
28.08. Eidsvoll Verk 6-timers
28.08. Emblemsfjellet Opp
28.08. Flemstubben
28.08. Høgåsen Rundt
28.08. Kleiva Opp
28.08. Kluken Opp
28.08. Mjøndalsløpet
28.08. Norgestesten 5
28.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
28.08. TMC Tindløpet
27.08. Alta Ultramaraton
27.08. Averøy 3 Fjell
27.08. Bystien Førde Opp
27.08. Børvasstindan Classic
27.08. EXTRA-løpet
27.08. Grenlandsløpet
27.08. Kystleden Halvmaraton Horten-Tønsberg
27.08. Løvstakken Opp
27.08. Mandalsmaraton
27.08. Nipkollen Challenge
27.08. Oppdal Fjellmaraton
27.08. Parkrun, alle løp
27.08. Stavanger Marathon
27.08. Styrkeprøven Rett Vest
27.08. TMC Ultra/HalvUltra
27.08. Vegabølgen - SHLK
27.08. Vennafjellet Opp
27.08. VM 100k, Berlin
27.08. Vossaton
27.08. Østmarka Trail Challenge - Flyktningeruta
26-28.08. Junior-NM, Bærum
26.08. Diamond League, Lausanne
26.08. TMC Ekstremløpet
25.08. DHL-stafetten
25.08. Elveløpet
25.08. Fredrikstadkarusellen, 3. løp
25.08. Langtrampen, 3. løp
25.08. Ryggejoggen
25.08. Skaubygda terrengkarusell, 10. løp
25.08. Terrengkarusellen i Kristiansand, 13. løp
25.08. Terrengkarusellen Lian
25.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
25.08. Vestmar trimkarusell - Berg museum
25.08. Åsane løpskarusell, 5. løp
24.08. Bykarusellen Perseløp 4
24.08. Follotrimmen Langhus 6.løp
24.08. Gampen, 9. løp
24.08. Holavatnet rundt 14
24.08. Land Løpskarusell Lyngstrand Camping
24.08. Memoriał Wiesława Maniaka, Stettin
24.08. OBIKs Terrengløpskarusell, 6. løp
24.08. Sørdalskarusellen - Fløymyrløpet
23.08. Agderpostens Terrengkarusell, 11. løp
23.08. Borredalen Rundt
23.08. GT-Karusellen, 4. løp
23.08. Hamarkarusellen - motbakkeløp, 7. løp
23.08. Romerike Løpskarusell, 6. løp
23.08. Sturlas markakarusell, 7. løp
23.08. Trafford Gold Standard
23.08. Tromsøkarusell, 12. løp
23.08. Varden trimkarusell - Gulset
22.08. Finnskogkarusellen, 3.løp
22.08. Sommerkarusellen i Bergen, 5. løp
21.08. Bringebærløpet
21.08. Gaular løpskarusell, 3. løp
21.08. Rekordløpet Lier
21.08. Stornebba Opp
21.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
20.08. Balestrand opp
20.08. Bergen Skogsmaraton
20.08. Christian Frederik-løpet
20.08. Forest Run Elverum
20.08. Hovdenuten Opp
20.08. Høyjord Rundt og Rundt
20.08. Kårvatn Skyrun
20.08. Langs Åkrafjorden
20.08. Lyngenfjord Skyrun
20.08. Milæ
20.08. Nerskogsløpet (avlyst)
20.08. Nordvest Maraton
20.08. Parkrun, alle løp
20.08. Preikestolen Trailrun
20.08. Reykjavik Marathon
20.08. Ringeriksmaraton
20.08. Sámi Maraton
20.08. Sørmarka Cannonball marathon
20.08. Ultravasan
20.08. Varig Orkla Forsikring-løpet
20.08. Veten opp - sea to summit
19-28.08. Oslo Løpsfestival – Maridalsvannet rundt
19-21.08. NM veteraner, Tromsø
19.08. Valestrandsmarka Rundt, 8. løp/Ole Bull-løpet
18.08. Bergen Fjellkarusell, 5. løp
18.08. Espe Rundt, 18. løp
18.08. Ryggejoggen
18.08. Skansemyren Banekarusell - 3000 meter
18.08. Skaubygda terrengkarusell, 9. løp
18.08. Terrengkarusellen i Kristiansand, 12. løp
18.08. Terrengkarusellen Strandlinjen rundt
18.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
18.08. Ulsrudvann Rundt, 4. løp
17.08. Holavatnet rundt 13
17.08. Nybrottkarusellen, 3. løp
17.08. OBIKs Terrengløpskarusell, 5. løp
17.08. Perseløpet
17.08. Vestfold løpskarusell, 7. løp
17.08. Ålesund sommerløp 4
16.08. Agderpostens Terrengkarusell, 10. løp
16.08. Borredalen Rundt
16.08. EM i friidrett (5000 m menn), München
16.08. Sport 1 Karusellen, 5. løp
16.08. Springkarusellen, 7. løp
16.08. Stomperudkarusellen, 3. løp
16.08. Sturlas markakarusell, 6. løp
16.08. Varden trimkarusell - Stridsklev
15-21.08. EM i friidrett, München
15.08. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 5. løp
15.08. Maraton-EM, München
14.08. Eikåsløpet
14.08. Kvilhaugen Opp
14.08. Løbestævne, Fevik
14.08. Sierre-Zinal, Valais
14.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
14.08. Tromsøkarusell, 11. løp
13.08. Bodø Run Festival
13.08. Hardanger halvmaraton
13.08. Kongsberg Runmore (tidl. Kongsberg maraton)
13.08. Lårdal Upp
13.08. Magni Maraton, aug.
13.08. Parkrun, alle løp
13.08. Skåla Opp
13.08. Svanstul Fjelløp
13.08. Søndre Nordstrandsløpet
13.08. Toppremien
13.08. Trysilmila
13.08. Vikerfjell Challenge
12-14.08. UM i friidrett, Trondheim
12.08. Rondane 100
11.08. Espe Rundt, 17. løp
11.08. Ryggejoggen
11.08. Skaubygda terrengkarusell, 8. løp
11.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
11.08. Vestmar trimkarusell - Studsdalen
10.08. Arne Hamarsland 1500 meter Tribute
10.08. Diamond League, Monaco
10.08. Energimila
09.08. Borredalen Rundt
09.08. Hedemarkløpet, Hamarkarusellens 6. løp
09.08. Tromsøkarusell, 10. løp
08.08. Sommerkarusellen i Bergen, 4. løp
07.08. Altamila
07.08. Follaheiløpet
07.08. Grønliåsen rundt
07.08. Perseløpet
07.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
06.08. Bèrghem Ultra Trail (avlyst)
06.08. Eggemotesten
06.08. Fagerhøyløpet
06.08. Hadsel Maraton
06.08. Kniveåsen Rundt
06.08. Kongsvinger Maraton
06.08. Malmvegen Minneløp
06.08. Oslofjorden Rundt
06.08. Parkrun, alle løp
06.08. Saudehornet rett opp
06.08. Skeikampen Rundt
06.08. Stranda Fjord Trail Race
06.08. Telegrafruta Ultra
06.08. Tromsø Skyrace - Hamperokken
05-14.08. Oslo løpsfestival - Korketrekker’n opp
05-07.08. Norgeslekene
05.08. Valestrandsmarka Rundt, 7. løp
04.08. Espe Rundt, 16. løp
04.08. Ryggejoggen
04.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.08. Tromsø Skyrace - Blåmann Vertical (avlyst)
02-06.08. U20-VM i friidrett, Colombia
02.08. Borredalen Rundt
02.08. UKI-karusellen, 4. løp

JULI

31.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
30.07. Egebergs minneløp
30.07. Folksam Grand Prix, Göteborg
30.07. Jordbærdilten
30.07. Kvitfjell Langlaup
30.07. Meråker Mountain Challenge
30.07. Parkrun, alle løp
30.07. Riasten rundt
29.07. Kvitfjell Opp
28.07. Espe Rundt, 15. løp
28.07. Ryggejoggen
28.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
26.07. Borredalen Rundt
27.07. Ålesund sommerløp 3
25-29.07. Etape Bornholm
24.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
23.07. Blefjells Beste
23.07. Folkeløpet
23.07. Hornindalsvatnet Maraton
23.07. Parkrun, alle løp
22-24.07. VM i fjelløping, Andorra
21.07. Espe Rundt, 14. løp
21.07. Ryggejoggen
21.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.07. Kraftløpet
19.07. Borredalen Rundt
17.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
16-25.07. VM i Friidrett, Eugene
16-17.07. Nordisk/baltisk mesterskap U23 / Nordisk landskamp U20, Malmö
16.07. 1851 OppNed
16.07. Kvasshovden Opp
16.07. Kyststien Trail Ultra
16.07. Lustrafjorden Inn
16.07. Parkrun, alle løp
15.07. Kraftprovet
14.07. Espe Rundt, 13. løp
14.07. Feriespretten
14.07. Ryggejoggen
14.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
13.07. Sommerstevnet, Bislett
12.07. Borredalen Rundt
10.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
09.07. Brunlanesløpet
09.07. Hardangerjøkulen Ultra (avlyst)
09.07. Hellesyltløpet
09.07. Hornindal Rundt
09.07. Norges raskeste 5 km 
09.07. Parkrun, alle løp
09.07. Risberget Rundt
09.07. Strömstadmilen
09.07. Sunnfjord Ultra
08.07. Valestrandsmarka Rundt, 6. løp
07.07. Espe Rundt, 12. løp
07.07. Ryggejoggen
07.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
06.07. Perseløpet
06.07. Ramnanuten Opp
06.07. Romsdal 5/10/halv
05.07. Borredalen Rundt
04-07.07. U18-EM i Friidrett, Jerusalem
03.07. Folksam Grand Prix, Karlstad
03.07. Jomfrulandsløpet
03.07. Rekordløpet Lier
03.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
03.07. Vidasete Opp (avlyst)
02.07. Breidablik Opp
02.07. Jotunheimen Ultimate Challenge
02.07. Jølster Maraton
02.07. Kristiansund Halvmaraton
02.07. Lofoten Skyrace
02.07. Parkrun, alle løp
02.07. Rødtangen Rundt
02.07. Solan Gundersens Bergmaraton
01-03.07. EM i Fjelløp, La Palma

JUNI

30.06. Diamond League, Stockholm
30.06. Espe Rundt, 11. løp
30.06. Ryggejoggen
30.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
29-06-10.07. VM veteraner, Tampere
29.06-02.07. St Olavsloppet,
29.06. Holavatnet rundt 12
29.06. Land Løpskarusell Kråkvika Hov
28.06. Borredalen Rundt
28.06. Skansemyren Banekarusell - 1500 meter
27.06. Sommerkarusellen i Bergen 3. løp
26.06. Mefjellet Opp
26.06. Perseløpet
26.06. Tveitafjellet Opp
26.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
26.06. Svinestranda Opp
25.06. Bankmila
25.06. Femundløpet
25.06. Fjordløpet, Jeløya
25.06. Flørlitrappene Opp
25.06. Kaptein Dreyers Minneløp
25.06. Kristinaløpet
25.06. Krokskogen Halvmaraton
25.06. Lundehøgda Opp
25.06. Mensen Ernst Minneløp
25.06. Parkrun, alle løp
25.06. Romeriksåsen på langs
25.06. Storehesten Opp
25.06. VABIK - Sommerskogsløpet
25.06. Veressjøen Rundt / Minisjøen
24-26.06. Trail 100 Andorra
24-26.06. Mont Blanc Marathon
24-26.06. NM i Friidrett, Stjørdal
24.06. Hokus Pokus Ultra
24.06. Salomon Xreid - Ryfylke
24.06. Skagerrakmila
23.06. Espe Rundt, 10. løp
23.06. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 4. løp/Kongsbergløpet
23.06. Linnatrimmen
23.06. Ryggejoggen
23.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
22.06. Holavatnet rundt 11
22.06. Namdalskarusellen, 4. løp
22.06. Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
22.06. Tromsøkarusell, 8. løp
22.06. Ålesund sommerløp, 2. løp
21.06. Agderpostens Terrengkarusell, 9. løp
21.06. Borredalen Rundt
21.06. Romerike Løpskarusell, 5. løp
21.06. Springkarusellen, 6. løp
21.06. Terrengkarusell i Kristiansand, 11. løp
21.06. Trønder-Øst løpet
20-30.06. Oslo løpsfestival - Fornebu Rundt, 10 km
20.06. Finnskogkarusellen, 2. løp
19.06. Norgestesten 4
19.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
19.06. Trollenykjen Opp
18.06. 3 toppsløpet på Jeløya (3TL)
18.06. Bergen Fjell og Fjordtur
18.06. Besseggløpet
18.06. Blomstermila
18.06. Farrisløpene
18.06. Fra Fjord til Helvete
18.06. Helgøyløpet
18.06. HHTUltra 55 km
18.06. Lomseggen Upp (avlyst)
18.06. LøpE39 Halvmaraton
18.06. Midnight Sun Marathon
18.06. Molden Opp
18.06. Nøsen Hundreds Ultramarathon
18.06. Parkrun, alle løp
18.06. Pinåsløpet
18.06. Randabergfjellet Opp
18.06. Sentrumsgateløpet
18.06. Sommernattsløpet Oslo
18.06. Stomperudløpet
18.06. Tysværtrimmen
18.06. Utleiraløpet
18.06. Ørsta Fjellmaraton
17-18.06. Victoria Park 100 miles, Belfast
17.06. Bislett Games
17.06. St. Hansgaloppen
17.06. Valestrandsmarka Rundt, 5. løp
17.06. Velledalen 24-timers
17.06. Vikersundbakken 12/24 timers
16.06. Espe Rundt, 9. løp
16.06. Linnatrimmen
16.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 4. løp
16.06. Ryggejoggen
16.06. Spillumsfjellet opp
16.06. Terrengkarusellen Strandlinjen rundt
16.06. Terrengkarusellen i Kristiansand, 10. løp
16.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
16.06. Vestmar trimkarusell - Kragerø Resort
15.06. Bykarusellen Perseløp 3
15.06. Holavatnet rundt 10
15.06. Perseløpet 3 km
15.06. Solnedgangen/Solastranden 5 km
15.06. Vestfold løpskarusell, 6. løp
14.06. Agderpostens Terrengkarusell, 8. løp
14.06. Borredalen Rundt
14.06. Bergen Fjellkarusell, 4. løp
14.06. Sturlas markakarusell, 5. løp
14.06. Svartemajaløpet, Hamarkarusellens 5. løp
14.06. Tromsøkarusell 7. løp - Reinen
14.06. Varden trimkarusell - Skien Fritidspark
13.06. Sommerkarusellen i Bergen, 2. løp
12.06. Nordmarka Skogsmaraton
12.06. Oppstadbakken opp
12.06. Rekordløpet Lier
12.06. Rotevatnet Rundt
12.06. Stjørdalsmila
12.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
12.06. Trollheimsløpet
11.06. Alstahaug Maraton
11.06. Backyard Narvik
11.06. Bergsdalen Opp
11.06. Blåfelden Rett Opp
11.06. Birkebeinerløpet
11.06. Fana halvmaraton
11.06. Fåvangdåggånlaupet
11.06. Gaular løpskarusell, 2. løp
11.06. Gouden Spike, Leiden
11.06. Haugesunds Avis halvmaraton
11.06. Hovlandsnuten Opp
11.06. Magni Maraton, jun.
11.06. Nibbeløpet
11.06. Parkrun, alle løp
11.06. Ringerike 6-timers og maraton
11.06. Skredløpet
11.06. Sommerløpet, Kristiansand
11.06. Sommernattsløpet Bergen
11.06. Vestfold Historic Ultra Trail
09.06. Espe Rundt, 8. løp
09.06. Gauldalsløpet
09.06. Langtrampen, 2. løp
09.06. Linnatrimmen
09.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 3. løp
09.06. Ryggejoggen
09.06. Skansemyren Banekarusell
09.06. Skaubygda terrengkarusell, 7. løp
09.06. Terrengkarusellen Nilsbyen
09.06. Terrengkarusellen i Kristiansand, 9. løp
09.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
09.06. Ulsrudvann Rundt, 3. løp
08.06. Ekholtløpet
08.06. Follotrimmen Sofiemyr stadion 5. løp
08.06. Gampen, 8. løp
08.06. Halvmaraton / Bruløp
08.06. Holavatnet rundt 9
08.06. Nybrottkarusellen, 2. løp
08.06. Rundt Torghatten - SHLK 3
08.06. Trond Mohn Games
07.06. Agderpostens Terrengkarusell, 7. løp
07.06. Borredalen Rundt
07.06. GT-Karusellen, 3. løp
07.06. Oddenløpet, Hamarkarusellens 4. løp
07.06. Opp Kantebakk (avlyst)
07.06. Romerike Løpskarusell – 5/10 km
07.06. Springkarusellen, 5. løp
07.06. Sturlas markakarusell, 4. løp
07.06. Tromsøkarusell, 6. løp
07.06. Varden trimkarusell - Siljan
06.06. Kleivane Rundt
06.06. Lustraløpet
06.06. Oslo Sticup, 4. løp (virtuelt løp)
06.06. Radøyløpet (utsatt)
06.06. Rekordmila
06.06. Saldilten
06.06. Ølmedal Rundt
05.06. Eidemila
05.06. Norgestesten 3
05.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
04.06. Bergen3000
04.06. Brandbukampen opp
04.06. Fjellmaraton
04.06. Hell Backyard Ultra
04.06. Karlstad Stadslopp
04.06. Kua Ultra
04.06. Mandalsløpet (arrangeres ikke i 2022)
04.06. Ola Åsbøs Minneløp
04.06. Oppegårdmila
04.06. Parkrun alle løp
04.06. Spitsbergen Marathon
04.06. Skuggenatten Opp
04.06. Skuggenatten 12-timars
04.06. Sleirsfjellet Opp
04.06. Stockholm Marathon
04.06. Varhaugmila
04.06. Åkraløpet
03-12.06. Oslo løpsfestival-Ullevålseter
03.06. Lofoten Ultratrail
03.06. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp
03.06. World Athletics Continental Tour, Manchester
02.06. Bergen Fjellmaraton
02.06. Bislettmila
02.06. Espe Rundt, 7. løp
02.06. Fredrikstadkarusellen, 2. løp
02.06. Linnatrimmen
02.06. Namdalskarusellen, 3. løp
02.06. Norgesserien, Jessheim stadion
02.06. Skaubygda terrengkarusell, 6. løp
02.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 2. løp
02.06. Ryggejoggen
02.06. Terrengkarusellen i Kristiansand, 8. løp
02.06. Terrengkarusellen Lian
02.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
02.06. Vestmar trimkarusell - Berg museum
01.06. Follotrimmen Follo Museum, 4. løp
01.06. Gampen, 7. løp
01.06. Holavatnet rundt 8
01.06. Hostovatnet Rundt
01.06. Jentebølgen, Trondheim
01.06. Postvegløpet (Nordfjordkarusellen 4.løp)
01.06. Sørdalskarusellen - Kanthaugløpet
01.06. Vestfold løpskarusell, 5. løp
01.06. Ålesund sommerløp, 1. løp

MAI

31.05. Agderpostens Terrengkarusell, 6. løp
31.05. Borredalen Rundt
31.05. Gneiststafetten
31.05. Ogndalsløpet
31.05. Rekordløpet Lier
31.05. Skansemyren Banekarusell
31.05. Sturlas markakarusell, 3. løp
31.05. Tromsøkarusell, 5. løp
31.05. UKI-karusellen, 3. løp
31.05. Varden trimkarusell - Jarseng
30.05. Kollentrappa
30.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 3. løp
30.05. Oslo Sticup, 3. løp (virtuelt løp)
30.05. Sommerkarusellen i Bergen, 1. løp
30.05. Trevannsløpet vår
29.05. Skaubygdaløpet
29.05. Storhornet 497
29.05. Stadlandet Rett Vest (Nordfjordkarusellen 3. løp)
29.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
29.05. Vest-Telemark karusellen, 2. løp
29.05. Vettisløpet
29.05. Zegama-Aizkorri Marathon
28.05. Diamond League, Eugene
28.05. Ecotrail Oslo
28.05. European 10 000 m Cup, Pacé
28.05. Farsund Maraton
28.05. Fjelløpet Varden Opp
28.05. Hamarløpet
28.05. IFAM, Oordegem
28.05. Lysefjorden Inn
28.05. Molde7topper
28.05. Moltustranda Mosjonsfestival - Motbakkeløp
28.05. Parkrun, alle løp
28.05. Risørløpet
28.05. Steinkjermila
28.05. Tjalvelekene
28.05. Ulriken Opp
28.05. Vartdalsstranda Halvmaraton
27.05. Moltustranda Mosjonsfestival - gateløp
26.05. Brurunden - Kjell Halvarssons minneløp
26.05. Espe Rundt, 6. løp
26.05. Kjoseløpet
26.05. KM terrengløp, Oslo og Akershus
26.05. Knartamarsjen
26.05. Landstafetten
26.05. Linnatrimmen
26.05. Linnekleppen Opp
26.05. Ryggejoggen
26.05. Storehaugen Opp
26.05. Tjomsevannet Rundt
26.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
26.05. Åkersætra 666 m.o.h.
25.05. Hafrsfjordløpet
25.05. Hansastafetten
25.05. Holavatnet rundt 7
24.05. Agderpostens Terrengkarusell, 5. løp
24.05. Borredalen Rundt
24.05. Forbordsfjellet Opp
24.05. Fornebuløpet
24.05. Gampen, 6. løp
24.05. GT-Karusellen, 2. løp
24.05. Mjøsparkløpet, Hamarkarusellens 3. løp
24.05. Romerike Løpskarusell, 3. løp
24.05. Sport 1 Karusellen, 3. løp
24.05. Springkarusellen , 4. løp
24.05. Sturlas markakarusell, 2. løp
24.05. VABIK, Kjellandsmarka Rundt
24.05. Varden trimkarusell - Stathelle
23.05. Finnskogkarusellen, 1. løp
23.05. Kaland løpskarusell, 3. løp
23.05. Oslo Sticup, 2. løp (virtuelt løp)
22-29.05. Cape Wrath Ultra
22.05. Bodø Run Soløyvannet Rundt
22.05. Grefsenkollen Opp
22.05. Graabeinløpet
22.05. Kvennstuguløpet
22.05. Norgestesten 2
22.05. Straumemila
22.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
22.05. Totenvikaløpet
22.05. Tromsøkarusell, 4. løp - Krokenmila
21.05. Diamond League, Birmingham
21.05. Flåmsdalenløpet
21.05. Göteborgsvarvet
21.05. Hålogalandstafetten
21.05. Johaug Upp
21.05. Malvikingen Opp
21.05. Namsosløpet
21.05. Nidaros Løpefest
21.05. Parkrun, alle løp
21.05. Saltdalsløpet
21.05. Sandnesløpet
21.05. Sandefjordsløpet
21.05. Soria Moria til Verdens Ende
21.05. Spåret 5000 m, Stockholm Stadion
21.05. Synshovden Opp
21.05. Sømnamile
21.05. Øvrumskollen Opp
21.05. Åndalsnesløpet
19.05. Bergen Fjellkarusell, 3. løp
19.05. Espe Rundt, 5. løp
19.05. Fredrikstadkarusellen, 1. løp
19.05. Langtrampen, 1. løp
19.05. Linnatrimmen
19.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 1. løp
19.05. Ryggejoggen
19.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
19.05. Terrengkarusellen Bekken
19.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 7. løp
19.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
19.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
19.05. Vestmar trimkarusell - Studsdalen
18.05. Bykarusellen Perseløp 2
18.05. Gampen, 5. løp
18.05. Holavatnet rundt 6
18.05. Land Løpskarusell Lands museum
18.05. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
18.05. Tromsøkarusell, 3. løp
18.05. Vestfold løpskarusell , 4. løp
17.05. KM langdistanse, Trøndelag
16.05. Oslo Sticup, 1. løp (virtuelt løp)
16.05. Skifjelløpet
15.05. Grunnlovsmila
15.05. Kickmaster Ultra Maraton
15.05. København Marathon
15.05. Løbestævne - Fevik
15.05. Ogndalsstafetten
15.05. Perseløpet
15.05. Riga Marathon
15.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
15.05. Åsaneløpet
14.05. Eikenosa opp
14.05. Holmenkollstafetten
14.05. Land Løpskarusell Søndre Land Idrettspark
14.05. Magni Maraton, mai
14.04. Night of the 10.000 m PB's
14.05. Parkrun, alle løp
14.05. The race of the champions - Backyard Masters
14.05. Vårslippløpet
13-17.05. 17. Mairaton (virtuelt løp)
13.05. Diamond League, Doha
13.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
12.05. Espe Rundt, 4. løp
12.05. Linnatrimmen
12.05. Romerike Løpskarusell, 2. løp
12.05. Ryggejoggen
12.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
12.05. Terrengkarusellen Lianvannet rundt
12.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 6. løp
12.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
11.05. Arne Risa Classic
11.05. Blodomløpet (inkl. UKI-karusellen, 2. løp)
11.05. Dalbotn - SHLK
11.05. Follotrimmen Finstad skole 3. løp
11.05. Gampen, 4. løp
11.05. Holavatnet rundt 5
11.05. Land Løpskarusell Dokka Stadion
11.05. Nybrottkarusellen, 1. løp
11.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
10.05. Agderpostens Terrengkarusell, 4. løp
10.05. Borredalen Rundt
10.05. Drammenskarusellen, 3. løp
10.05. GT-Karusellen, 1. løp
10.05. Hamarkarusellen, 2. løp
10.05. Kanada Rundt
10.05. Nordmarks12er'n
10.05. Ryeløpet
10.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
10.05. Stomperudkarusellen, 2. løp
10.05. Sturlas markakarusell, 1. løp
10.05. Tordenskioldløpet (avlyst)
10.05. Tromsøkarusell, 2. løp
10.05. Varden trimkarusell - Gulset
09.05. Kaland løpskarusell, 2. løp
09.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 2. løp
09.05. Namdalskarusellen, 2. løp
08.05. Ilsengløpet
08.05. KM Terrengløp, Møre og Romsdal
08.05. Norgestesten 1
08.05. Praha Marathon
08.05. Romerike Ultra
08.05. Sandvinløpet
08.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
07.05. Askøy på langs
07.05. Gaular løpskarusell, 1. løp
07.05. Glommaløpet
07.05. Krystallmarsjen
07.05. Mariestad Stadslopp
07.05. Nekrotrail
07.05. Nordens Ark Trailrun
07.05. Parkrun, alle løp
07.05. Stadionmila
07.05. Steinsland Bygdemaraton
07.05. Sunnhordland maraton
07.05. Ålesund Maraton
06-15.05. Oslo løpsfestival, Nøklevann Rundt
06.05. Albyløpet
06.05. Tinfosløpet
06.05. Undheim halvmaraton og 10 km
05.05. Espe Rundt, 3. løp
05.05. Lillestrøms Høyeste
05.05. Linnatrimmen
05.05. Ryggejoggen
05.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
05.05. Terrengkarusellen i Kristiansand, 5. løp
05.05. Terrengkarusellen Bekken gård
05.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.05. Bykarusellen Perseløp 1
04.05. Bølerstafetten
04.05. Follotrimmen NMBU 2.løp
04.05. Gampen, 3. løp
04.05. Holavatnet rundt 4
04.05. Land Løpskarusell Lyngstrand Camping
04.05. Midtåsenløpet
04.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
04.05. Søreideløpet
04.05. Vestfold løpskarusell, 3. løp
03.05. Agderpostens Terrengkarusell 3
03.05. Bergen Fjellkarusell, 2. løp
03.05. Borredalen Rundt
03.05. Drammenskarusellen, 2. løp
03.05. Rekordløpet Lier
03.05. Romerike Løpskarusell, 1. løp
03.05. Tromsøkarusell, 1. løp
03.05. Tipperunden, Hamarkarusellens 1. løp
03.05. Varden trimkarusell - Stridsklev
02.05. Titanløpet
02.05. Vitality London 10k
01-14.05. Holmenkollstafetten virtuelt
01.05. 1. mailøpet (avlyst)
01.05. Askstafetten
01.05. Breimstafetten
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. Frostatingløpet
01.05. Grue Halvmaraton
01.05. KM terrenløp, Innlandet
01.05. Konradløpet
01.05. Olavstafetten
01.05. Sabbaløpet
01.05. Skjold på tvers
01.05. Strandamila/Midtbygdens halvmaraton
01.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
01.05. Ulfstindmila
01.05. Vibeke Westbye Skofteruds minneløp

APRIL

30.04. Bergen City Marathon
30.04. CC-løpet Hamar
30.04. Fjellseterløpet
30.04. Kanonløpet
30.04. Larviksløpet
30.04. Parkrun, alle løp
30.04. Romsdal 5/10/halv
30.04. Råskinnet
30.04. SA-løpet
30.04. Schjongs5ern
30.04. Siddisløpet / Siddisspretten
30.04. Skogvokteren Ultra
30.04. Torghatten Maraton
30.04. VABIK Hardhausen (utsatt)
30.04. Viggaløpet
30.04. Ørasprinten
29.04. Driv karusellen, 2. løp
29.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
28.04. Espe Rundt, 2. løp
28.04. Linnatrimmen
28.04. Ryggejoggen
28.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
28.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 4. løp
28.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
28.04. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
27.04. Fjellhamarstafetten og Ungdomsstafett
27.04. Gampen, 2. løp
27.04. Holavatnet rundt 3
27.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
27.04. Terrengløpskarusellen 3
26.04. Agderpostens Terrengkarusell 2
26.04. Borredalen Rundt
26.04. Drammenskarusellen, 1. løp
26.04. Fløibanen Opp
26.04. Follotrimmen Ski stadion
26.04. Sport 1 Karusellen, 1. løp
26.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
26.04. Trøndersk Vinterkarusell- Trønderjogg
26.04. Varden trimkarusell - Hjellevannet rundt
25.04. Kaland løpskarusell, 1. løp
25.04. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 1. løp
25.04. Namdalskarusellen, 1. løp
25.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 2. løp (utsatt)
24.04. Baksjøløpet
24.04. Baroniløpet
24.04. Berseløpet
24.04. Furumo terrengløp
24.04. Hamburg Marathon
24.04. NM terrengløp kort løype, stafett
24.04. Perseløpet maraton vår
24.04. Rotevatnet Rundt
24.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
24.04. Trongjo Ned
24.04. Wien City Marathon
23.04. Fevik halvmaraton
23.04. Florø Maraton Rett Vest
23.04. Monolittløpet
23.04. Namsos-stafetten
23.04. NM terrengløp Kort løype
23.04. Parkrun, alle løp
23.04. Retiroløpet
23.04. Røyse Ultra
23.04. Sentrumsløpet
23.04. Valderløpet
23.04. Østmarka Backyard Ultra
22.04-01.05. Oslo løpsfestival, Bygdøy
22.04. Driv karusellen, 1. løp
22.04. Sandnes Ultratrail
21.04. Bergen Fjellkarusell, 1. løp
21.04. Espe Rundt, 1. løp
21.04. Fjordløpet Jeløya (utsatt)
21.04. Ryggejoggen
21.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
21.04. Terrengkarusellen i Kristiansand, 3. løp
21.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.04. Flyplassløpet (avlyst)
20.04. Gampen, 1. løp
20.04. Holavatnet rundt 2
20.04. Terrengløpskarusellen 2
20.04. Vestfold løpskarusell, 2. løp
19.04. Agderpostens Terrengkarusell 1
19.04. Borredalen Rundt
19.04. Gateløpet - Rekrutteringscup
19.04. Springkarusellen, 3. løp
19.04. Terrengløp Ørin
18.04. Boston Marathon
18.04. Perseløpet
18.04. PåskeMaraton
18.04. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp (utsatt)
17.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
16.04. Parkrun, alle løp
16.04. Ryggejoggen
15.04. Sjutoppsturen
14.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
13.04. Night of Highlights 10 000 meter
12.04. Borredalen Rundt
12.04. PåskeHareMaraton
10.04. Rotterdam Marathon
10.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
09.04. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
09.04. KRSUltra
09.04. Magni Maraton, apr.
09.04. Parkrun, alle løp
09.04. Piltevarden motbakkeløp
09.04. Ryggejoggen
08-18.04. Kondisløpets maratonstafett
08.04. Terrengløp Egersund
08.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
07.04. Banestevne, Bislett
07.04. Mobergslia Opp (avlyst)
07.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
07.04. UKI-karusellen, 1. løp
06.04. Fristafetten
06.04. Holavatnet rundt 1
06.04. Terrengløpskarusellen 1
06.04. Vestfold løpskarusell, 1. løp
06.04. Vårdilten
05.04. Borredalen Rundt
05.04. Springkarusellen, 2. løp
04.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
03.04. Barcelona halvmaraton
03.04. Berlin halvmaraton
03.04. Fredrikstadløpet
03.04. Hannover Marathon
03.04. Paris Marathon
03.04. Rekordløpet Lier
03.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
03.04. Sørstranda Rundt (Nordfjordkarusellen 1. løp)
02.04. Holmestrand maraton
02.04. Industriløpet
02.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra inkl. NM 100 km
02.04. Mortenløpene m/KM i Terrengløp
02.04. Parkrun, alle løp
02.04. Poznan halvmaraton
02.04. Ryggejoggen
02.04. Trongjo Opp
02.04. Øymila, SHLK 1
01-10.04. Oslo løpsfestival, Frognerstranda

MARS

31.03. Åsane løpskarusell, 4. løp
31.03. Terrengkarusellen i Kristiansand, 1. løp
31.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
29.03. Borredalen Rundt
27.03. Hamar Vårløp
27.03. Istanbul halvmaraton
27.03. Perseløpet 1
27.03. Roma Maraton
27.03. Rotevatnet Rundt
26-27.03. Veteran-NM innendørs, Grimstad
26.03. Frozen Lake Marathon
26.03. Parkrun, alle løp
26.03. Ryggejoggen
26.03. Torekov-Båstad
24.03. "Løp eller gå for livet"
22.03. Springkarusellen, 1. løp
20.03. LPA Trail, Gran Canaria
20.03. New York City Half
20.03. Vårens Raskeste Eventyr
19.03. Parkrun, alle løp
19.03. Ryggejoggen
19.03. Solastranden halvmaraton
19.03. Stokkaløpet
19.03. Vårtävlingarna del 2, Göteborg
18-20.03. VM i friidrett innendørs, Beograd
16.03. Hamarkarusellen Vinter, 6. løp
16.03. Trøndersk Vinterkarusell, 4. løp
14.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
12.03. 8 km Landeveisløp
12.03. Magni Maraton, mar.
12.03. Mulismilen
12.03. Parkrun, alle løp
12.03. Ryggejoggen
12.03. Viborg 50 km
12.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
12.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
12.03. Vintarkarusell Eikanger, 6. løp
10.03. Vinterløp 5 km
10.03. Åsane løpskarusell, 3. løp
08.03. Barklay Marathons
08.03. Bjørgene løpskarusell, 6. løp
08.03. Snøkuten - Kaashagarunden
08.03. Strandebarm vinterkarusell, 8. løp
06.03. Rekordløpet Lier, 2. løp
06.03. The TEN, Calif.
06.03. Tokyo Marathon
06.03. Ultra Marathon Runified 50 km, Sør-Afrika
06.03. Ålesund vintermaraton
05-08.03. KK-Mila, Kvinnedagen (virtuelt løp)
05.03. Brakvatnet vinterkarusell, 5. løp
05.03. Egersund halvmaraton og mila
05.03. Parkrun, alle løp
05.03. Ryggejoggen
05.03. Vinterkarusellen, Mandal
05.03. Winterrun Trondheim (avlyst)
04-06.03. Transgrancanaria
04-06.03. UM Friidrett innendørs, Steinkjer
03.03. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp
02.03. Frikarusellen, 6. løp
01-31.03. Kondisløpet 5 km (virtuelt løp)

FEBRUAR

26-27.02. Sørvestmesterskapet
27.02. Boston University Last Chance Meet
27.02. Castellon 10k
26.02. Parkrun, alle løp
26.02. Ryggejoggen
21-27.02. Solo Race
21.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
20.02. Alicante halvmaraton & 10k
20.02. Sevilla Marathon
19.02. Bislett 50 km (avlyst)
19.02. Maratonkarusellen, 2. løp/Februar maraton
19.02. Parkrun, alle løp
19.02. Ryggejoggen
17.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
17.02. World Athletics Indoor Tour, Liévin
16.02. Hamarkarusellen Vinter, 5. løp
14-20.02. Solo Race
13.02. Monaco Run 5 km
13.02. Trøndersk Vinterkarusell, 5. løp
12-13.02. Tyrvinglekene
12.02. Bodø Run Winter
12.02. Boston University David Hemery Valentine Invitational
12.02. Ekeberg Backyard Ultra
12.02. Holmestrand Cannonball Ultra
12.02. Magni Maraton, feb.
12.02. Parkrun, alle løp
12.02. Robust-løpet
12.02. Ryggejoggen
12.02. Vinterkarusellen, Kristiansand
12.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
12.02. Winterrun Bergen (avlyst)
10.02. Åsane løpskarusell, 2. løp
09.02. Frikarusellen, 5. løp
08.02. Snøkuten - Glestadrunden
07-13.02. Solo Race
05-06.02. Innendørs-NM friidrett, Ulsteinvik
05.02. Brakvatnet vinterkarusell, 4. løp
05.02. Grimstadvatnet rundt, 4. løp
05.02. Parkrun, alle løp
05.02. Ryggejoggen
05.02. Vinterkarusellen, Søgne
05.02. Vintarkarusell Eikanger, 5. løp
05.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
05.02. Vintertrimmen, 4. løp
05.02. Winterrun Oslo (avlyst)
04..02. Koldbrann 99K
03.02. Czech Indoor Gala
03.02. Lillestrøms Høyeste
01-27.02. Winterrun (virtuelt løp)
01.02. Bjørgene løpskarusell, 5. løp

JANUAR

31.01-06.02. Solo Race
31.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp
30.01. Rekordløpet Lier, 1. løp
30.01. Sevilla halvmaraton
29.01. Bø 5 km
29.01. Parkrun, alle løp
29.01. Ryggejoggen
29.01. Vinthundsvintern, Sollentuna
28.01. World Athletics Indoor Tour, Karlsruhe
27.01. Åsane løpskarusell, 1. løp
24-30.01. Solo Race
22.01. Maratonkarusellen, 1. løp/Bergen Vintermaraton
22.01. Parkrun, alle løp
22.01. Telemark vinterkarusell, 1. løp (avlyst)
22.01. Vinterkarusellen i Ålesund, 3. løp
22.01. Vinterkarusellen på Romerike, 6. løp
19.01. Frikarusellen, 4. løp
19.01. Hamarkarusellen Vinter, 4. løp
18.01. Trøndersk Vinterkarusell, 4. løp (utsatt)
17-23.01. Solo Race
16.01. Houston Marathon
15.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
15.01. Ryggejoggen
15.01. Solastranden halvmaraton og 5 km (utsatt til 19. mars)
11.01. Snøkuten - Nordhagarunden
10-16.01. Solo Race
10.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp (utsatt)
09.01. 10k, Valencia
08-17.01 The Spine Race 2022
08.01. Askløpet (utsatt)
08.01. Brakvatnet vinterkarusell, 3. løp (avlyst)
08.01. Grimstadvatnet rundt, 3. løp
08.01. Magni Maraton, jan.
08.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
08.01. PolarNight Marathon (avlyst)
08.01. Ryggejoggen
08.01. Vinterkarusellen på Romerike, 5. løp (utsatt)
08.01. Vintertrimmen, 3. løp
08.01. Vintarkarusell Eikanger, 4. løp (avlyst)
04.01. Bjørgene løpskarusell, 4. løp (avlyst)
03-09.01. Solo Race
02.01. Romjulstrim og stafett (avlyst
01.01. Parkrun, alle løp (avlyst)
01.01. Ryggejoggen