Hilde Johansen fra Romerike Ultraløperklubb og Simen Ellingsen Rustad fra Raumar Orientering var raskest på 9 km i kalt vær i Fetsund lørdag.
På bildet ser vi Hilde under varmere forhold i 2010 - da Romerike 6-timers ble arrangert fra Fedrelandet i Fetsund (Foto: Ole Arne Schlytter).
Det var det sjette av 10 løp i Vinterkarusellen på Romerike 2012-2013, og 86 løpere stilte opp i kulda.
Neste løp: Løp nr 7 av 10 i Vinterkarusellen på Romerike 2012-2013
Haga stadion
10 km vegløp
Lokal arr.: Haga IF
Lørdag 2.februar kl 14:30
INNBYDELSEN
RESULTATER FRA FETSUND:
Topp 5 kvinner:
1 | Hilde Johansen | Romerike Ulatrløperklubb | 43:15 | |
2 | Louise Mogstad-Allum | IK Tjalve | 43:25 | |
3 | Ingvill Merete Stedøy-Johansen | IF Frøy | 45:50 | |
4 | Leila Ferguson | Romerike Ulatrløperklubb | 46:28 | |
5 | Frøydis Hallstensen Øyen | Romerike Runners team | 49:18 |
Topp 10 menn:
1 | Simen Ellingsen Rustad | NOTEAM | 35:13 | |
2 | Sverre Gunnar Brunstad | Lørenskog FIL | 35:46 | |
3 | Ole Gorm Berg | Lørenskog Friidrettslag | 35:48 | |
4 | Rune Nilsen | Raumnes & Årnes IL | 37:17 | |
5 | Oddbjørn Homstvedt | FIL Borg | 37:30 | |
6 | Øistein Olsen | Lørenskog FIL/ Ernst & Young B | 39:07 | |
7 | Are Aarebrot | Kjelsås | 39:29 | |
8 | Harald Furuseth | Ull/kisa | 39:31 | |
9 | Ottar Moum Larsen | Raknehaugen SK | 39:49 | |
10 | Steinar Ohr | NOTEAM | 39:52 |
ALLE RESULTATENE:
Kvinner 14-15 | ||||
1 | Louise Mogstad-Allum | IK Tjalve | 43:25 | |
Kvinner 23-34 | ||||
1 | Leila Ferguson | Romerike Ultraløpere Klubb | 46:28 | |
2 | Mia Holt | Fet FIK | 58:54 | |
Kvinner 40-44 | ||||
1 | Hilde Johansen | Romerike Ulatrløperklubb | 43:15 | |
2 | Hilde Bråthen | privat | 49:37 | |
3 | Monica Sannerud | Raumnes & Årnes | 51:22 | |
Kvinner 50-54 | ||||
1 | Frøydis Hallstensen Øyen | Romerike Runners team | 49:18 | |
2 | Mari-Anne Egge Ranheim | Romerike Runners | 54:15 | |
3 | Våril Bendiksen | Skedsmo vgs | 55:35 | |
4 | Kari Jensen | Romerike Runners team | 55:40 | |
5 | Trude Hjelseng | Borg IL | fullført | |
5 | Mette Tandberg | privat | fullført | |
Kvinner 55-59 | ||||
1 | Ingvill Merete Stedøy-Johansen | IF Frøy | 45:50 | |
2 | Regie Wivian Eliassen | NOTEAM | fullført | |
2 | Ann Kristin Paulsen | NOTEAM | fullført | |
2 | May Britt Tangen | NOTEAM | fullført | |
Kvinner 60-64 | ||||
1 | Gunn Røym | NOTEAM | fullført | |
Kvinner 65-69 | ||||
1 | Kirsti M. Blomdal | Lørenskog kommune BIL | 68:59 | |
2 | Elisabeth Engø | Skedsmo kommune | fullført | |
2 | Bente Kristiansen | NOTEAM | fullført | |
Kvinner 70-74 | ||||
1 | Wenche Alice Garsjø | privat | fullført | |
Kvinner 75-79 | ||||
1 | Tove Ulrikke Andersen | Lørenskog FIL | 60:11 | |
Menn 12-13 | ||||
1 | Sigurd Sporild Breievne | Hasle-Løren | 52:19 | |
Menn 23-34 | ||||
1 | Simen Ellingsen Rustad | NOTEAM | 35:13 | |
2 | Daniel Jones Sigridsson | Sats Lillestrøm | 41:58 | |
3 | Lars Gøran Beck | NOTEAM | 43:44 | |
Menn 35-39 | ||||
1 | Øistein Olsen | Lørenskog FIL/ Ernst & Young B | 39:07 | |
2 | Artur Matuszewski | NOTEAM | 42:22 | |
3 | Petter Søberg | Siemens Healthcare | 47:30 | |
4 | Christian Andersen | Team Ultra Andersen | 49:38 | |
Menn 40-44 | ||||
1 | Ole Gorm Berg | Lørenskog Friidrettslag | 35:48 | |
2 | Harald Furuseth | Ull/kisa | 39:31 | |
3 | Yngve Sporild Breievne | Hasle-Løren | 43:29 | |
4 | Morten Buer | Lørenskog FIL | 45:36 | |
5 | Ståle Mjølkalid | :-) Runners | 52:43 | |
Menn 45-49 | ||||
1 | Sverre Gunnar Brunstad | Lørenskog FIL | 35:46 | |
2 | Rune Nilsen | Raumnes & Årnes IL | 37:17 | |
3 | Oddbjørn Homstvedt | FIL Borg | 37:30 | |
4 | Ottar Moum Larsen | Raknehaugen SK | 39:49 | |
5 | Steinar Ohr | NOTEAM | 39:52 | |
6 | Roar Antonsen | AFSK Sykkel | 43:22 | |
7 | Rolf Eriksen | Sats/Kondis | 43:38 | |
8 | Mathuraseelan Nallathamby | Oslo Sporveier | 45:42 | |
9 | Øyvind Sørhaug | NOTEAM | 45:54 | |
10 | Dag Frode Bjerke | NOTEAM | 46:17 | |
11 | Pål Lampert | Romerike Runners | 46:30 | |
Menn 50-54 | ||||
1 | Are Aarebrot | Kjelsås | 39:29 | |
2 | Tor Ivar Hvam | Kløfta IL | 43:11 | |
3 | Odd Vidar Tenold | JBIL Grorud | 44:46 | |
4 | Stein Bidne | NOTEAM | 46:20 | |
5 | Rolf Hodnekvam | Siggerud | 46:22 | |
6 | Magne Stedøy-Johansen | IF Frøy | 47:02 | |
7 | Knut Engen | Nes OL | 50:07 | |
8 | Mohammad Yaqub | Oslo Sporveier | fullført | |
Menn 55-59 | ||||
1 | Sigmund Jensen | RRT | 42:55 | |
2 | Åge Jensen | Romerike Runners team | 45:55 | |
3 | Ketil Stølen | Sintef | 47:11 | |
4 | Sverre Lang | IL Driv | 48:36 | |
5 | Ove Aastorp | privat | 48:57 | |
6 | Dag Eliassen | NOTEAM | fullført | |
6 | Kjell Johansson | Oslo Sporveier | fullført | |
Menn 60-64 | ||||
1 | Bjørn Knudsen | Stovnerkameratene | 44:07 | |
2 | Arild T. Syversrud | Arcus BIL | 48:17 | |
3 | Peder Beck | NOTEAM | 49:27 | |
4 | Ole Melaas | Hadeland Fik | 53:08 | |
5 | Sigurd Steensæth | Kondis | 53:56 | |
6 | Ottar Arnold Eide | OKBIL | fullført | |
Menn 65-69 | ||||
1 | Bjørn Lauglo | Stovnerkameratene | 41:29 | |
2 | Tor-Arne Stenhaug | Romerike Runners | 42:02 | |
3 | Gunnar Lauritz Pedersen | Lørenskog FIL | 43:58 | |
4 | Kjell Jonhaugen | Nittedalsjoggen | 44:17 | |
5 | Finn Løkeberg | AHF | 46:43 | |
6 | Asbjørn Hollevik | Hafslo i.l. | 48:21 | |
7 | Harald Skarelven | NOTEAM | 49:39 | |
8 | Arne Ingelsrud | Oslo Sporveier | 50:47 | |
9 | Ole Jonny Sørensen | Hadeland Fik | 51:58 | |
10 | Widar Rognerud | Raumnes & Årnes IL | fullført | |
10 | Ivar Nielsen | privat | fullført | |
10 | Arne Luke | Ull/Kisa IL Friidrett | fullført | |
10 | Asbjørn Ringstad | Icopal | fullført | |
Menn 70-74 | ||||
1 | Ragnar B. Johnsen | Romerike Runners | 46:54 | |
2 | Petter Kildal | Haga IF | 49:10 | |
3 | Vemund Vemundstad | NOTEAM | 52:35 | |
4 | Per Olav Anthonsen | Anklev Joggers | 71:33 | |
5 | Rolf Barbakken | Raumnes & Årnes IL | fullført | |
Menn 80-84 | ||||
1 | Olav Linde | NR PK | fullført |
Samleside for løp på Romerike 2012
Her finner du link til innbydelse, resultater og reportasjer. Oversikt over 2013-løpene bør være klart i februar/mars...
Tidligere samlesider (de samme linkene finner du øverst på lokalsiden for Romerike).
2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005