Det var jevnt mellom Vegard Jevnesveen og Torgeir Bekkkemoen etter 62 km i Offroad Ottestad fra Stangehallen søndag. Lillehammer-rytteren tok spurten to sekunder foran Solør- og Hedmarksterrengsykkel-rytteren etter nær to timers kjøring. Trygve Smaadahl fra SK Rye fulgte rundt minutt bak på 3. plass. Marita Klevmoen, LHIB var best av de to damene i feltet som til sammen telte 44 startende.
Ottestad Sykkels hjememside
Samleside for Offroad Ottestad
Resultatliste Offroad Ottestad 10.08.2014: |
||||
Kvinner 20-29 år |
||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter |
1 | Marita Klevmoen | LHIB | 02:21:00 | 00:00 |
Kvinner 30-39 år |
||||
1 | Hanne Westerheim Danielsen | Ottestad IL Sykkel | 02:24:35 | 00:00 |
Menn 17-19 år |
||||
1 | Iver Skjeggestad | Brumunddal sykleklubb | 02:33:58 | 00:00 |
Menn 20-29 år |
||||
1 | Torgeir Bekkemoen | Solør SK/Hedmark terreng | 01:58:00 | 00:00 |
2 | Even Antonsen | Solør ck | 01:58:03 | 00:03 |
3 | Tommy Finstad | Ottestad IL Sykkel | 02:28:39 | 30:39 |
Kenneth Zahariassen | Ottestad IL Sykkel | DNF | ||
Menn 30-39 år |
||||
1 | Vegard Jevnesveen | Lillehammer CK | 01:57:58 | 00:00 |
2 | Marius Jevnesveen | Lillehammer CK | 01:58:59 | 01:01 |
3 | Frank Johansen | Ottestad IL Sykkel | 02:04:38 | 06:40 |
4 | Espen Hagen | Raufoss og Gjøvik SK | 02:08:03 | 10:05 |
5 | John Rasmus Moen | Kolbotn SK | 02:09:06 | 11:08 |
6 | Ola Klock | Ottestad IL Sykkel | 02:11:37 | 13:39 |
7 | Erik Thorshaug | Nordbyda sk | 02:20:55 | 22:57 |
8 | Magnus Skarseth | Lillehammer SK | 02:24:35 | 26:37 |
9 | Åsmund Reppen | Næroset I.L | 02:27:21 | 29:23 |
10 | Halvor Finstad | Ottestad IL Sykkel | 02:39:59 | 42:01 |
11 | Tommy Ottesen | Ottestad IL Sykkel | 02:40:19 | 42:21 |
Menn 40-49 år |
||||
1 | Trygve Smaadahl | SK Rye | 01:58:56 | 00:00 |
2 | Erik Kleven | Ottestad IL Sykkel | 02:04:39 | 05:43 |
3 | Terje Holm | Ottestad IL Sykkel/Cannondal | 02:04:44 | 05:48 |
4 | Magnus Kirkerud | Lillehammer CK | 02:07:57 | 09:01 |
5 | Geir Zahariassen | Brumunddal SK | 02:09:06 | 10:10 |
6 | Roger Gråv | Lillehammer CK/Birk Sport | 02:13:13 | 14:17 |
7 | Tormod Strand | Rena IL Sykkel | 02:16:04 | 17:08 |
8 | Svein Haugom | Ottestad IL Sykkel | 02:25:56 | 27:00 |
9 | Erik Lomsdal | NOTEAM | 02:28:42 | 29:46 |
10 | Anders Edvardsen | Elverum sk | 02:31:56 | 33:00 |
11 | Jo Erik Skjeggestad | NOTEAM | 02:35:16 | 36:20 |
12 | Rune Hagen | Lillehammer CK | 02:38:45 | 39:49 |
13 | Morten Olsen | Ottestad IL Sykkel | 02:50:04 | 51:08 |
14 | Ivar Tjøme Jensen | ARG Ski og Sykkel | 03:01:46 | 01:02:50 |
Menn 50-59 år |
||||
1 | Eivind Johnsen Ulvin | BOC | 02:16:07 | 00:00 |
2 | Rolf Berg | Glomdal SK | 02:16:08 | 00:01 |
3 | Tom Arne Pedersen | Ottestad IL Sykkel | 02:16:10 | 00:03 |
4 | Terje Lundby | Vang skiløperforening | 02:20:54 | 04:47 |
5 | Ole Kjøs | Vang skiløperforening | 02:21:23 | 05:16 |
6 | Hans Jacob Nordhov | sk Rye | 02:27:22 | 11:15 |
7 | Roar Nyberget | JH sykkel | 02:28:47 | 12:40 |
8 | Stein Arild Utby | Hamar Sk | 02:42:42 | 26:35 |
9 | Reiulf Holm | Ottestad IL Sykkel | 03:01:46 | 45:39 |
Menn 60-69 år |
||||
1 | Arvid Arntsen | Vang skiløperforening | 02:21:23 | 00:00 |
2 | Gjermund Mellum | Solør ck | 02:28:47 | 07:24 |
3 | Ottestad IL Sykkel | 02:34:09 | 12:46 |