Thomas Roth var med 1.19,64 klart beste løper på 600 m under de store Bamselekene i Stangehallen. Ingvild Drabløs hadde beste tid av jentene med 1.39,25.
Ullensaker/Kisa-løperen var over to sekunder foran Sander Sekkingstad Terum fra Aurland IL da han senket sin egen Bamserekord med 58/100 fra fjorårets storstevne på Hedmarken. Roth holder for øvrig fortsatt stevnererekorden på distansen i alle klasser fra G-17 og oppover. Petter Kristiansen fra FIK Ren-Eng vant søndag G-18/19 på 1.23.91, og Haavard Olav Herness Lien fra IL Tyrving stod for en av de beste prestasjonene på distansen da han vant G-16 på 1.25,77.
Også Ingvild Drabløs fra IL Tyrving har Bamserekorden i flere årsklasser i Stangehallen og hadde med 1.39,25 også beste tid uansett klasse i år. Vinneren i J18/19 og J-17, Vilde Otterstad fra Molde Olymp og Vilde Antonsen fra FIK Orion, fulgte nærmest.
Det var igjen rekorddeltakelse i Bamselekene med 852 påmeldte deltakere og 2522 starter. I tillegg var det 83 lag i aksjon på stafettene lørdag kveld. På 600 m som er eneste mellomdistanse i stevnet, var det 380 påmeldte fra 10 år og oppover, og 330 av disse gjennomførte de tre rundene. Aller størst var deltakelsen i J-12 hvor 50 av de 59 påmeldte jentene kom på den lange resultatlista.
Bildet: Thomas Roth spurter mot mål til ny Bamserekord på 600 m i G-18/19 i 2009.
Alle resultater fra Bamselekene 2012
Mer om Bamselekene på Hedmark friidrettskrets nettsider
Resultater Bamselekene, Stangehallen 18.03.2012: | |||
G-10 600 m | |||
Plass: | Navn: | Klubb: | Resultat: |
Heat: 1 | |||
Jens Eirik Hansen | Asker Sk. Friidrett | 2,22,43 | |
Christopher Andrè Engebretsen | Askim IF | 2,00,26 | |
Adrian Falch | Bjørndal IF | 2,28,12 | |
Carl Olav Ellingsbø | FIK Orion | 2,26,35 | |
Sander Aae Skotheim | IL Koll | 2,03,52 | |
Terje Slettbakken | Oppstad IL | 2,30,81 | |
Ole-Martin Solli | Snøgg Friidrett | 2,29,76 | |
Heat: 2 | |||
Michael Holmtvedt Olsen | Asker Sk. Friidrett | 2,24,12 | |
Andreas Sponnich Rye | Fagernes IL | 2,39,10 | |
Erlend Sneve | Fagernes IL | 2,12,71 | |
Amund Solberg Stølen | Midsund IL | 2,07,24 | |
Hannes Fjellestad | Ullensaker/Kisa IL | 2,10,27 | |
Sivert Juven | Nesbyen IL | 2,18,08 | |
Didrik Rotbakken Gundersen | FIK Orion | 2,06,97 | |
Aron Yttre | Skjåk IL | DNF | |
G-11 600 m | |||
1 | Espen Noreng | Lillehammer IF | 1,59,63 |
2 | Simen Guttormsen | Ski IL Friidrett | 2,01,43 |
3 | Ole Marius Nybø | Asker Sk. Friidrett | 2,01,52 |
4 | Anders Larsson Jendal | Hamar IL Friidrett | 2,02,24 |
5 | Andreas Nyberget | Askim IF | 2,02,25 |
6 | Hallgeir Høgåsen | Lillehammer IF | 2,03,46 |
7 | Olav Høgåsen | Lillehammer IF | 2,03,87 |
8 | Håvard Rinde | Gneist,IL | 2,04,65 |
9 | Ludvik Haug | Nesøya IL | 2,06,12 |
10 | Peter Horvati Svoren | Asker Sk. Friidrett | 2,06,49 |
11 | Viktor Andresen | Fredrikstad IF | 2,12,43 |
12 | Kristian Solheim | Asker Sk. Friidrett | 2,12,58 |
13 | Iver Laake | Ullensaker/Kisa IL | 2,13,30 |
14 | Marcus Fosserud | Ullensaker/Kisa IL | 2,13,49 |
15 | Simen Knudsen | Hamar IL Friidrett | 2,17,78 |
16 | Sondre Nystad Karlsen | Snøgg Friidrett | 2,23,72 |
17 | Ivar Alsberg | Lillehammer IF | 2,25,70 |
18 | Patrick Kolflaath Riiser | Lambertseter IF | 2,34,87 |
19 | Odne Gotaas | Veldre friidrett | 2,46,87 |
G-12 600 m | |||
1 | Luca Thompson | BUL, IL i | 1,47,16 |
2 | Martin Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,47,25 |
3 | Petter Myhr | FIK Orion | 1,47,97 |
4 | Håkon Stavik | Ålesunds FIK | 1,50,31 |
5 | Geir Blom Breivik | Sandvin, IL | 1,54,12 |
6 | Petter Martinus Ellingsbø | FIK Orion | 1,57,91 |
7 | Gjesteby Sverre | Ullensaker/Kisa IL | 1,58,45 |
8 | Trym Marthinsen Eidsten | Tyrving IL | 1,58,65 |
9 | Henrik Vanebo | Grue friidrett | 1,58,74 |
10 | Ole Evjen Caspersen | Bjørndal IF | 2,01,48 |
11 | Vegard Nyheim Kristoffersen | Ringerike Friidrettsklubb | 2,01,83 |
12 | Jørgen Bratvold | Ringerike Friidrettsklubb | 2,02,68 |
13 | Sverre Melhus Dahl | Skjåk IL | 2,03,95 |
14 | Patrick Eriksen Ekeli | Lambertseter IF | 2,05,23 |
15 | Sofus Vedahl-Lund | Sarpsborg IL | 2,06,31 |
16 | Sondre Strømholm Granheim | Ringerike Friidrettsklubb | 2,06,96 |
17 | Truls Filseth Augdal | Ringerike Friidrettsklubb | 2,07,29 |
18 | Christian B. Arnesen | Lambertseter IF | 2,07,32 |
19 | Henning Gåsemyr | Ski IL Friidrett | 2,08,71 |
20 | Hermann Ræstad | Midsund IL | 2,09,78 |
21 | Jørgen Valby | Grue friidrett | 2,11,43 |
22 | Fredrik Gudheim Haraldstad | Sarpsborg IL | 2,13,50 |
23 | Lukas Leiro | Fredrikstad IF | 2,14,62 |
24 | Thøger Midtfjell Pettersen | Sarpsborg IL | 2,15,74 |
25 | Eskil Pedersen | Fredrikstad IF | 2,16,57 |
26 | Gjermund Heggem | Ringerike Friidrettsklubb | 2,18,61 |
27 | Steffen Peder Gaustad | Ski IL Friidrett | 2,18,74 |
28 | Fabian Gule | Grue friidrett | 2,19,93 |
29 | Nima Salimi | Bjørndal IF | 2,22,31 |
30 | Fabio Mattioli Bjerg | Lambertseter IF | 2,24,56 |
31 | David Kvistad | Bjørndal IF | 2,38,60 |
G-13 600 m | |||
1 | Syver Røinaas | Tyrving IL | 1,43,22 |
2 | Arne Henning Morønning | Vaaler IF | 1,43,67 |
3 | Vetle Storvik | Nittedal IL | 1,46,26 |
4 | Simon Grimstad | Hareid IL | 1,48,19 |
5 | Håkon Groven | IL Koll | 1,48,50 |
6 | Sondre Juven | Nesbyen IL | 1,49,75 |
7 | Halvor Elverum | Sem IF | 1,50,49 |
8 | Sondre Guttormsen | Ski IL Friidrett | 1,51,35 |
9 | Anders Olav Hoff Husøy | Sandvin, IL | 1,51,79 |
10 | Vebjørn Aleksander Østlie | Moss IL | 1,55,11 |
11 | Mads Kasa | Ringerike Friidrettsklubb | 1,56,18 |
12 | Ole Garsjø | Askim IF | 1,56,99 |
13 | Mads A Hilton | Asker Sk. Friidrett | 1,57,21 |
14 | Sverre Narum | FIK Orion | 1,58,36 |
15 | Håkon Lund | Bevern IL | 1,58,53 |
16 | Sondre Liestøl | Ullensaker/Kisa IL | 1,59,19 |
17 | Robert Kasa | Ringerike Friidrettsklubb | 1,59,42 |
18 | Erik Lønskog | Tyrving IL | 2,01,80 |
19 | Sander Brunborg | Vaaler IF | 2,01,97 |
20 | Nikolai Bjørnebye | Vaaler IF | 2,02,35 |
21 | David Einan | Sørum IL | 2,02,56 |
22 | William Edward Archer | Oppegård IL | 2,04,45 |
23 | Aleksander Danielsen | Vaaler IF | 2,04,49 |
24 | Joar Gjerdahl | Sandvin, IL | 2,11,07 |
25 | Jonas Karlstad | Vaaler IF | 2,11,21 |
26 | Benjamin Egeland Billington | Oppegård IL | 2,12,93 |
27 | Hans Jørgen Walllumrød | FIK Orion | 2,21,18 |
G-14 600 m | |||
1 | Thomas Jefferson Byrkjeland | IL Koll | 1,39,14 |
2 | Toralv Opsal | Ørsta IL | 1,40,12 |
3 | Magnus Ramberg | Lørenskog Friidrettslag | 1,43,52 |
4 | Sondre Opaker Øines | Ullensaker/Kisa IL | 1,43,68 |
5 | Hans Kristian Drege Bø | Gausdal Friidrettsklubb | 1,44,83 |
6 | Espen Engdal Berntsen | Hurdal IL | 1,45,02 |
7 | Erik Solbakken Ring | Gausdal Friidrettsklubb | 1,45,17 |
8 | Sindre Skretting | Snøgg Friidrett | 1,47,48 |
9 | Jonas Henrik Pinderud | Lambertseter IF | 1,48,32 |
10 | Eirik Korshamn | BUL, IL i | 1,52,09 |
11 | Magnus Granum | Søndre Land | 1,52,18 |
12 | Tobias Adolphson | Nesøya IL | 1,59,49 |
Francin Anoj Vincent | Strømmen IF | DNF | |
G-15 600 m | |||
1 | Henrik Hanssen | Ullensaker/Kisa IL | 1,34,56 |
2 | Markus Einan | Ullensaker/Kisa IL | 1,36,00 |
3 | Lars Giske | Tyrving IL | 1,36,29 |
4 | Fredrik Myrvang | FIK Orion | 1,36,33 |
5 | Erling Tveter | Asker Sk. Friidrett | 1,41,03 |
6 | Snorre Gjertsen Barkbu | Tyrving IL | 1,42,18 |
7 | Mathias Fjeldberg Nerby | Tyrving IL | 1,42,29 |
8 | Petter Sørum Hagen | Veldre friidrett | 1,42,55 |
9 | Sindre Skjulestad Throndsen | Snøgg Friidrett | 1,44,99 |
10 | Einar Lund | Bevern IL | 1,45,38 |
11 | Eldar Thomassen Fagerbakke | Bøler IF | 1,49,03 |
12 | Kristian Andreas Bøe Hilden | Asker Sk. Friidrett | 1,50,87 |
G-16 600 m | |||
1 | Haavard Olav Herness Lien | Tyrving IL | 1,25,77 |
2 | Sigurd Blom Breivik | Sandvin, IL | 1,26,62 |
3 | Mathias Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,27,05 |
4 | Odin Stangvik | Larvik Turn og IF | 1,31,48 |
5 | Kjetil Rønjom Wabakken | Snøgg Friidrett | 1,32,55 |
6 | Erik Lauritzen | FIK Orion | 1,33,08 |
G-17 600 m | |||
1 | Jonas Krossøy | Ullensaker/Kisa IL | 1,30,28 |
2 | Vebjørn Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,30,54 |
3 | Kristian Woldseth | Ørsta IL | 1,32,34 |
4 | Joakim Smestad | Lørenskog Friidrettslag | 1,39,87 |
G-18/19 600 m | |||
1 | Petter Kristiansen | Ren-Eng, FIK | 1,23,91 |
2 | Tor Alfred Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,25,06 |
3 | Johan Odden | Ren-Eng, FIK | 1,29,65 |
4 | Sebastian Selbekk | Tyrving IL | 1,29,90 |
5 | Vetle Berget Hedegart | Snøgg Friidrett | 1,31,23 |
6 | Jonas Hagen | Ren-Eng, FIK | 1,35,04 |
MS 600 m | |||
1 | Thomas Roth | Ullensaker/Kisa IL | 1,19,64 |
2 | Sander Sekkingstad Terum | Aurland IL | 1,21,81 |
3 | Vegard Løberg Gjelsvik | Ullensaker/Kisa IL | 1,22,38 |
4 | Carl Emil Kåshagen | Moelven IL | 1,22,68 |
5 | Sindre Løchting | FIK Orion | 1,24,25 |
6 | Aleksander Mauseth Tangen | Gjøvik Friidrettsklubb | 1,28,95 |
7 | Martin Lundemo Syvertsen | Ullensaker/Kisa IL | 1,30,73 |
8 | John Romkes | Larvik Turn og IF | 1,35,12 |
9 | Samuel Muhire | Oppstad IL | 1,41,21 |
10 | Thore Martin Krabseth | Oppstad IL | 1,43,38 |
J-10 600 m | |||
Heat: 1 | |||
Hedvig Jonsborg ulvestad | Asker Sk. Friidrett | 2,34,08 | |
Ylva Bue Forberg | Asker Sk. Friidrett | 2,27,01 | |
Tina Lieng | FIK Orion | 2,40,49 | |
Thea Sofie Kanestrøm | Lambertseter IF | 2,16,38 | |
Vilde Marstein | Lambertseter IF | 2,04,08 | |
Kristin Haga | Larvik Turn og IF | 2,49,11 | |
Anne-Marie Botterud | Nittedal IL | 2,29,30 | |
Mina Langstrand | Sandvin, IL | 3,13,82 | |
Josefine Biørnstad | Sarpsborg IL | 2,17,79 | |
Ada Westerlund | Sem IF | 2,05,24 | |
Heat: 2 | |||
Amalie Bø | Asker Sk. Friidrett | 2,36,65 | |
Julie Winsnes Astrup | Asker Sk. Friidrett | 2,22,11 | |
Sara Furnes | BUL, IL i | 2,14,34 | |
Elise Svardal | Larvik Turn og IF | 2,49,01 | |
Eir S. Nyfløt | Lillehammer IF | 2,15,58 | |
Vibeke Engen | Oppegård IL | 2,08,99 | |
Maren Filseth Augdal | Ringerike Friidrettsklubb | 2,26,53 | |
Kaja Vedahl-Lund | Sarpsborg IL | 2,03,85 | |
Oline Opsal | Ørsta IL | 2,25,36 | |
Sara D. Andersen | Veldre friidrett | DNF | |
Heat: 3 | |||
Anna Moberg | Asker Sk. Friidrett | 2,56,72 | |
Michelle Nyberget | Askim IF | 2,18,69 | |
Karoline Myrvold | Fagernes IL | 2,18,51 | |
Hedda Kronstrand Kvalvåg | Lambertseter IF | 2,20,17 | |
Maria Bøe Tesfamichael | Lillehammer IF | 2,22,63 | |
Astrid Ellefsæter Grønbakken | Moelven IL | 2,23,36 | |
Hannah Berntsen Engevik | Nittedal IL | 2,33,46 | |
Marina Weidem Christiansen | Nittedal IL | 2,48,42 | |
Amalie B. Eggum | Sandvin, IL | 2,39,30 | |
Mari Skyberg Lie | Veldre friidrett | 2,11,81 | |
Guro Øyehaug | Ørsta IL | 2,31,31 | |
J-11 600 m | |||
1 | Juni Gjertsen Barkbu | Tyrving IL | 1,55,67 |
2 | Hannah Høgsnes | Sandvin, IL | 1,55,47 |
3 | Mari Andreassen Rud | Askim IF | 1,55,96 |
4 | Anna Witchen Sundbye | Bækkelagets SK | 2,02,17 |
5 | Hedda Marie Kjølberg Hauge | Moss IL | 2,04,43 |
6 | Caroline Wasa | Nesøya IL | 2,05,42 |
7 | Ine Hundseid | Tyrving IL | 2,08,51 |
8 | Madeleine Fluske | Sarpsborg IL | 2,08,77 |
9 | Silje Marie Våge | Asker Sk. Friidrett | 2,08,90 |
10 | Anniken Romberg | Fredrikstad IF | 2,09,06 |
11 | Ester Holt | Sturla, IF | 2,10,15 |
12 | Kristin Louise Raaen | Asker Sk. Friidrett | 2,10,52 |
13 | Karen Myklebust | Hamar IL Friidrett | 2,11,41 |
14 | Victoria Høistad Foss | Minerva Idrettsskole | 2,11,54 |
15 | Sofie Dammen | Minerva Idrettsskole | 2,12,68 |
16 | Celine Anett Bratli Skjerven | Asker Sk. Friidrett | 2,13,28 |
17 | Aurora Gustavsen | Tyrving IL | 2,13,30 |
18 | Hedda Algarheim Tverås | Ullensaker/Kisa IL | 2,13,47 |
19 | Nora Dahle | Strømmen IF | 2,13,70 |
20 | Julie Romberg | Fredrikstad IF | 2,15,48 |
21 | Lone Malmberg | Sarpsborg IL | 2,15,50 |
22 | Therese Bjerkan | BUL, IL i | 2,16,68 |
23 | Cathrine Trøen | Lillehammer IF | 2,16,74 |
24 | Anastasia Schnell | Tyrving IL | 2,17,12 |
25 | Siril Granstad | Krødsherad IL | 2,19,53 |
26 | Martine Emilie Stene | Fredrikstad IF | 2,20,55 |
27 | Ingeborg Rognstad | Brandbu IF | 2,20,58 |
28 | Oleane Fagerli Bjørnebekk | Fredrikstad IF | 2,21,48 |
29 | Sabrina Hellum | Bækkelagets SK | 2,22,26 |
30 | Åse Øyehaug | Ørsta IL | 2,23,22 |
31 | Marte Hodt | Fredrikstad IF | 2,23,74 |
32 | Julie Lunn | Asker Sk. Friidrett | 2,24,16 |
33 | Hannah Hasfjord-Lia | Ski IL Friidrett | 2,26,64 |
34 | Maud Hammer | Fredrikstad IF | 2,29,57 |
35 | Rikke Bergstrøm Håkerud | Minerva Idrettsskole | 2,29,99 |
36 | Alma Vikki | Fredrikstad IF | 2,37,30 |
37 | Iris Virginia Hyde Sellæg | BUL, IL i | 2,37,72 |
38 | Kamilla Skaar Berg | Dimna IL | 2,38,92 |
39 | Oda Gjerdahl | Sandvin, IL | 2,50,51 |
J-12 600 m | |||
1 | Kristiane Sekkingstad Terum | Aurland IL | 1,52,76 |
2 | Emilie Hov Andreassen | Ullensaker/Kisa IL | 1,53,57 |
3 | Hanne Myhr | FIK Orion | 1,55,54 |
4 | Kristine Bekken Gulbrandsen | Brandbu IF | 1,56,82 |
5 | Marie Fiedler Amlien | IL Koll | 1,58,58 |
6 | Kristin Holmen | Fagernes IL | 1,58,84 |
7 | Vilde Strømsnes Øverland | Sandvin, IL | 1,59,60 |
8 | Ellen Mangen | Strømmen IF | 2,00,57 |
9 | Ida Andreassen Rud | Askim IF | 2,00,62 |
10 | Elena Rise Johnsen | Asker Sk. Friidrett | 2,01,82 |
11 | Josefine Tomine Eriksen | Larvik Turn og IF | 2,01,84 |
12 | Iris Bore | Sturla, IF | 2,02,82 |
13 | Mille Haugen Lie | Fredrikstad IF | 2,03,50 |
14 | Kaja Skålevåg | Tyrving IL | 2,04,07 |
15 | Mathia Selinger | IL Koll | 2,05,00 |
16 | Ragnhild Myrvang Gulbraar | Bækkelagets SK | 2,05,21 |
17 | Andrea Leerbeck | Lillehammer IF | 2,05,25 |
18 | Frida Grung Flo | Sturla, IF | 2,05,73 |
19 | Silje Slettemoen | Strømmen IF | 2,05,78 |
20 | Synnøve Julseth Frantzen | Asker Sk. Friidrett | 2,06,15 |
21 | EMMA DE HAAS | Sturla, IF | 2,07,50 |
22 | Marte Frantzen Håheim | Asker Sk. Friidrett | 2,07,82 |
23 | Kari Stavdal | Ålesunds FIK | 2,08,64 |
24 | Sigrid Kleive | Ålesunds FIK | 2,08,65 |
25 | Guro Bakken Andresen | Brandbu IF | 2,09,01 |
26 | Marlen Fagerås | Askim IF | 2,09,39 |
27 | Marte Lieng | FIK Orion | 2,10,60 |
28 | Vilja Onstad Bergersen | Nittedal IL | 2,11,15 |
29 | Mari Bryhni | Løten friidrett | 2,12,27 |
30 | sara yttre | Skjåk IL | 2,12,58 |
31 | Theresa Østvold | Asker Sk. Friidrett | 2,13,09 |
32 | Susanne Kristiansen | Hurdal IL | 2,14,25 |
33 | Nora Marie Gulaker | Asker Sk. Friidrett | 2,14,33 |
34 | Susanne Harr Haga | Bækkelagets SK | 2,14,92 |
35 | Julie Danielsen | Asker Sk. Friidrett | 2,15,74 |
36 | Live Rognstad | Hurdal IL | 2,15,76 |
37 | Tveiten Rebekka | Tyrving IL | 2,15,82 |
38 | Kristine Kristiansen | Hurdal IL | 2,16,48 |
39 | Maren Johanne Eiken | Fredrikstad IF | 2,17,75 |
40 | Frida Lekanger Voll | Brandbu IF | 2,20,35 |
41 | Nora Kjærnet Dullum | Sturla, IF | 2,20,39 |
42 | Hanna Mostad Hauge | Fredrikstad IF | 2,21,62 |
43 | Ella Beck | Fredrikstad IF | 2,23,69 |
44 | Lise Lotte Rognstad | Hurdal IL | 2,26,74 |
45 | Henriette Christiansen | Nittedal IL | 2,28,21 |
46 | Tiril Akselsen | Hurdal IL | 2,28,71 |
47 | Anneli Clausen | Tyrving IL | 2,31,22 |
48 | Kristine Kruken | Tyrving IL | 2,34,42 |
49 | Andrea Sørdal Volden | Tyrving IL | 2,40,25 |
50 | Carina Kjøbli Walskrå | Ullensaker/Kisa IL | 2,41,07 |
J-13 600 m | |||
1 | Marie Skjæggestad | Tyrving IL | 1,50,02 |
2 | Celina Nilsen Lundevik | Tyrving IL | 1,50,47 |
3 | Thale Leirfall Bremset | Stjørdal Friidrettsklubb | 1,50,93 |
4 | Therese Skyttermoen | Lillehammer IF | 1,51,33 |
5 | Victoria Øvretvedt | Nesodden IF | 1,52,86 |
6 | Hanna Simone Köping Hoftun | Asker Sk. Friidrett | 1,54,48 |
7 | Silje Sneve | Fagernes IL | 1,57,70 |
8 | Rakel Kira Hammerlin | Strømmen IF | 1,58,62 |
9 | Ellen Nordqvist Sjøblom | Moss IL | 2,00,77 |
10 | Ingeborg Frantzen | Asker Sk. Friidrett | 2,03,17 |
11 | Johanne Nordheim Tveter | Asker Sk. Friidrett | 2,03,67 |
12 | Hilde Nyhus | Krødsherad IL | 2,04,10 |
13 | Sara Døving Agdestein | Asker Sk. Friidrett | 2,06,56 |
14 | Frida Emilie Nesje Sersland | Asker Sk. Friidrett | 2,06,58 |
15 | Solveig Nyhus | Krødsherad IL | 2,06,65 |
16 | Anneke Løkken | Sandvin, IL | 2,07,87 |
17 | Hannah Solstad Klepp | Asker Sk. Friidrett | 2,09,68 |
18 | Telma Stensrud | Nesodden IF | 2,12,18 |
19 | Camilla Lunde Colleuille | BUL, IL i | 2,16,27 |
20 | Ida Malene Westman | Lambertseter IF | 2,21,89 |
21 | Bjørk Margrete Ellingsbø | FIK Orion | 2,22,46 |
Ingrid Nyhus | Krødsherad IL | DNF | |
Helene Eirin Stokke | Sem IF | DNF | |
J-14 600 m | |||
1 | Amanda Marie Frøynes | Sem IF | 1,44,01 |
2 | Mari Drabløs | Tyrving IL | 1,44,85 |
3 | Sigrid Skjelbostad | Veldre friidrett | 1,46,97 |
4 | Oda Djupvik | Hareid IL | 1,49,67 |
5 | Pauline Mørch Jonassen | Eidanger Idrettslag | 1,50,44 |
6 | Caroline Høistad Foss | Minerva Idrettsskole | 1,50,91 |
7 | Malin Navestad | Sarpsborg IL | 1,51,25 |
8 | Ingrid Ragnarsøn | Lørenskog Friidrettslag | 1,52,23 |
9 | Karen Høystad | Lillehammer IF | 1,56,63 |
10 | Elise Gravningen | Sandvin, IL | 2,00,42 |
11 | Mari Bergane | Ski IL Friidrett | 2,01,98 |
12 | Cecilie Losnegaard Haugen | Sandvin, IL | 2,03,22 |
13 | Tina Storeide | Ski IL Friidrett | 2,10,91 |
14 | Christina Aasæs | Sandvin, IL | 2,14,97 |
15 | Eline Holand Hansen | Ski IL Friidrett | 2,15,19 |
J-15 600 m | |||
1 | Maren Hansen Møllerud Hauen | Ren-Eng, FIK | 1,44,90 |
2 | Emilie Larsen | FIK Orion | 1,45,58 |
3 | Martine Svendsen | Tyrving IL | 1,48,41 |
4 | Anita Hundseid | Tyrving IL | 1,51,75 |
5 | Heidi Kristine Halling | Ullensaker/Kisa IL | 1,53,56 |
6 | Maja Skalska | Sturla, IF | 1,54,91 |
7 | Helena Seland Myhre | Ullensaker/Kisa IL | 1,55,36 |
8 | Malene Fjellestad | Ullensaker/Kisa IL | 2,00,46 |
9 | Emilie Skau Narverud | Brandbu IF | 2,02,20 |
10 | Siri Annette Schultz Aamodt | Sturla, IF | 2,02,40 |
11 | Judith Westerlund | Sem IF | 2,03,87 |
12 | Live Normann Risvik | Sturla, IF | 2,12,72 |
J-16 600 m | |||
1 | Ingvild Drabløs | Tyrving IL | 1,39,25 |
2 | Caroline Fleischer | Oppegård IL | 1,41,53 |
3 | Ingrid Muri | Tyrving IL | 1,43,75 |
4 | Maja Myrhaugen Derås | Moelven IL | 1,45,40 |
5 | Sofie Holmenes | Asker Sk. Friidrett | 1,46,63 |
6 | Amalia Westerlund | Sem IF | 1,49,76 |
7 | Ingrid Astrup | Tyrving IL | 1,53,31 |
8 | Rebekka Tao Jacobsen | Larvik Turn og IF | 1,54,88 |
9 | Ida Moldskred Steinstad | BUL, IL i | 1,56,54 |
10 | Anja Solheim Holmsen | Tyrving IL | 1,57,17 |
11 | Julia Farkas | Lørenskog Friidrettslag | 1,57,23 |
J-17 600 m | |||
1 | Vilde Antonsen | FIK Orion | 1,40,80 |
2 | Eli Narum | FIK Orion | 1,49,22 |
J-18/19 600 m | |||
1 | Vilde Ottestad | Molde-Olymp IL | 1,39,85 |
2 | Marie Synnøve Qvale | Bøler IF | 1,41,39 |
3 | Janna Ballangrud | Brandbu IF | 1,57,09 |
KS 600 m | |||
1 | Gunn Helen Hagen | Oppstad IL | 1,50,18 |