Kondismedlem Sponset innhold
Aasta_Kielland_Gaa-Joggen_2011

Harde tak på Hempa

Det ble jevnt i teten mennenes oppgjør på Gå-Joggen ved Hempa skole i Brumunnddal. Heine Toftagaard vant  6 sekunder foran Reinert A Rinvold med Hans Tore Riibe ytterligere to sekunder bak.

Blant kvinnene som løp lang løype på 4 km dokumenterte igjen Margrete Ellingsbø sitt høye nivå ved å distansere en så habil løper som Hilde Gjermunshaug Pedersen med nær minuttet. Ungjenta Åsta Sørensen Kielland og veteranen Kjell-Petter Ellingsbø var de kjappeste på 2 km.

Det var totalt 122 deltakere, inkludert 33 på tid.
 
Samleside for Gå-Joggen

Resultater Gå-Joggen 01.06.2011:
Arrangør: Moelven Langmoen AS
 
Kort Løype

K12-15      Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb      8,15

K60-65      Margrethe Bergaust     Veldre Friidrett   10,15

K65-69      Marie Lovise Svevad    SBI                 9,03
  

M12-15      Petter Ellingsbø       FIK Orion           7,36

            Niklas Tollefsen       Brumunddal Fotball  8,21

            Jens Erling Bråten     Vang SLF            8,19

            Kasper Skogsrud        Brumunddal Fotball 10,02

M20-24      Tommy Jørgensen                            7,31

M40-44      Kjell-Petter Ellingsbø Veldre Friidrett    6,36

            Erik Tvedt             Veldre Friidrett    7,24

M45-49      Frode Loraas           Veldre Friidrett    8,01

            Jon S Kielland         Furnes              8,07

M55-59      Knut Ivar Aasen        Elverum kommune     8,43

  
Lang løype

K35-39      Britt Gjermundshaug    DnBNOR             15,27

K40-44      Margrete Ellingsbø     FIK Orion          14,04

K45-49      Hilde G Pedersen       Nybygda ski/Ixat   14,59

K55-59      May Grytbakk           Ringsaker kommune  16,16
         

M30-34      Heine Toftegaard       Hamar SK           12,45

            Arild Dahl             Tine/Ixat          13,58

M35-39      Sindre Bårdseng        Vang SKF           13,35

            Miroslaw Baran         Gizarek-Veldre     14,15

            Ronny Bohrmann         Team Innit         16,26

M40-44      Pål-Erik Langøigjelten Hamar SK           13,30

            Helge Kartomten        Vang SLF           16,13

M45-49      Reinert A Rinvold                         12,51

            Hans Tore Riibe        Hamar SK           12,53

            Jon Storsveen          Ottestad SK        13,37

            Robert Tørudstad       Nybygda            13,41

            Frank Hauge                               16,27

M50-54      Bjørn Bakkelund                           16,41

M60-64      Willy Pedersen         Veldre Friidrett   16,05

M65-69      Ole Peter Bergaust     Veldre Friidrett   14,38

M70-74      Bjørn Tvedt            Veldre Friidrett   15,08