For tredje gang på rad i årets OBIK-karusell endte Lene Axelsen, Inger Krüger og Hannele Tonna på de tre første plassene.
Blant mennene ble det Jon Olsen, Team Oslo Sportslager som var raskest denne gang, etter to tredjeplass i de foregående renn.
Alle resultater og mellomtider.
Resultater OBIK-karusellen 2010:
Renn 1 13.januar
Renn 2 20.januar
Resultatliste Kvinner Løype: 2 De 20 beste
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Axelsen,Lene Kilsund
Bull ski & kajakk
22:21 +00:00
2
Krüger,Inger Hegstad
Lyn Ski /SiO
22:35 +00:14
3
Tonna,Hannele
Visma BIL
23:19 +00:58
4
Carlsen,Siri Mette
Milslukern Sport
23:50 +01:29
5
Kristensen,Camilla
opil
24:07 +01:46
6
Stadsvik,Heidi
opil
24:21 +02:00
Øvrebust,Liv-Janne
Roche BIL
24:21 +02:00
8
Blom,Ellen Eimhjellen
Helsedirektoratet
24:22 +02:01
9
Harviken,Heidi
Sk Rye
24:27 +02:06
10
Korvald,Birgit
Koll
24:45 +02:24
11
Kallak,Tonje Søndrol
Bkbil
24:51 +02:30
12
Vien,Sissel
Siemens-laget
25:04 +02:43
13
Høstmælingen,Bodil Kristine
Milslukern Sport
25:12 +02:51
14
Nerigård,Anne Elisabeth
Awilhelmsen
25:26 +03:05
15
Myhr,Anne
kjelsås
25:35 +03:14
16
Flågen,Ann Elin
SKD Bil
25:59 +03:38
17
Nes,Marianne
Sk Rye
26:15 +03:54
18
Arnesen,Signe Astrup
Avinor BIL HK
26:19 +03:58
19
Eriksen,Sigrid Ramuz
Veritas BIL
26:32 +04:11
20
Anker,Elisabeth
Student-NIH
26:43 +04:22
Resultatliste Kvinner Løype: 3 Alle resultater
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Schjerpen,Annette
Ruter
20:50 +00:00
2
Tunaal,Ragnhild
RNTC
33:38 +12:48
3
Hurum,Kristin
oslo
33:59 +13:09
4
Hauge,Mette R
Lørenskog Kommune Bil
37:52 +17:02
5
Brekke Skalstad,Wenche
Rastad
39:45 +18:55
6
Hovde,Line
oslo
39:49 +18:59
Resultatliste Menn Løype: 1 50 beste
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Olsen,Jon
Team Oslo Sportslager
29:21 +00:00
2
Ree,Andreas
Milslukern Sport
29:22 +00:01
3
Sand,Arne
Milslukern Sport
29:32 +00:11
4
Tonna,Eivind
Wang Toppidr.gymnas /overkropp
29:56 +00:35
5
Bustad,Ola
Bull Ski & Kajakk/ United Bake
29:59 +00:38
6
Andresen,Stian R.
Team Reno BIL Oslo
30:04 +00:43
7
Bjonviken,Tore
opil
30:05 +00:44
8
Eriksrud,Rolv
G-Sport / gardsgutta
30:09 +00:48
9
Lervik,John M.
Asker Skiklubb
30:43 +01:22
Ahlsand,Torleif
Team United Bakeries
30:43 +01:22
11
Berntsen,Petter
Bull ski & kajakk
30:49 +01:28
12
Stenbrenden,Anders
NHO BIL / Oslo Sportslager
31:00 +01:39
13
Rønbeck,Thomas
Ullevål Sykehus /viddelaget
31:08 +01:47
14
Hansen,Max Bern
TEAM Milslukern
31:12 +01:51
15
Næss-Ulseth,Eirik
Team Coremine
31:14 +01:53
16
Kjærnet,Roy
Jbv Bil oslo
31:24 +02:03
17
Holter,Thomas
Overtoppen/EDB BIL
31:30 +02:09
18
Wettegreen,Morh
Abg Sundal Collier
31:32 +02:11
19
Berg,Nils
rustad il
31:36 +02:15
Heggelund,Terje
Cowi BIL
31:36 +02:15
21
Fjeldheim,Svein
Brd Dahl / Team Fjelluft
31:47 +02:26
22
Frøland,Eldar
OSI
31:50 +02:29
23
Byrkjeland,Jan
Rystad Energy
31:57 +02:36
24
Innselset,Jan Erlend
Pead BIL/team Fjelluft
31:58 +02:37
Berglund,Aslak
Milslukern Sport
31:58 +02:37
26
Svien,Alexander
Milslukern Sport
31:59 +02:38
27
Bergo,Knut
Wiersholm BIL
32:04 +02:43
Harlem,Gudmund
Milslukern Sport
32:04 +02:43
29
Folland,Rolf
Forsvaret
32:08 +02:47
Eftang,Lars
Milslukern Sport
32:08 +02:47
31
Hoff-Francati,Sverre
Telenor BIL
32:11 +02:50
32
Larsen,Eirik
Forvaltningshuset
32:12 +02:51
Stangvik,Mellet
Nittedal Banquett Racers
32:12 +02:51
34
Martinussen,Frode
meca Bedriftsidrettslag
32:15 +02:54
35
Borka,Andre
Team United Bakeries
32:23 +03:02
36
Ertner,John Max
NOTEAM
32:30 +03:09
37
Rustadbakken,Tron
Gardsgutta
32:31 +03:10
Åserud,Patrick
Bull ski & kajakk
32:31 +03:10
39
Natvig,Henrik
Arthur Løvlie
32:33 +03:12
Nævestad,Peder
Bull ski & kajakk
32:33 +03:12
41
Karfjell,Eivind
Team Sport1 Sentrum
32:35 +03:14
Løvlie,Kristian
Løvlie As
32:35 +03:14
43
Fein,Marius
Bull ski & kajakk
32:36 +03:15
44
Danielsen,Ansgar
Asker og Bærum Brannvesen
32:40 +03:19
45
Smørdal,Jan Martin
Intersport Bogstadveien
32:44 +03:23
Røstad,Kristoffer
Team United Bakeries
32:44 +03:23
Holmestad,Ola
BearingPoint
32:44 +03:23
48
Aasum,Yngve
Statoil BIL
32:45 +03:24
Hagesveen,Arild
Diakonhjemmet Sykehus
32:45 +03:24
Arnstorp,Håkon
Team Waga
32:45 +03:24
Resultatliste Menn Løype: 3 Alle
Plass
Navn
Klubb
Tid
1
Karlson,Erik
MøllerGruppen
36:07 +00:00
2
Austad,Ole Harald
Rye
36:51 +00:44
3
Dahl,Johannes
Statnett BIL
38:53 +02:46
4
Blankvandsbråten,Arve
Røa
57:12 +21:05