1 | Ingeborg Østgård -03 | 16.12 | Ida Eides Minneløp |
2 | Ina Halle Haugen -03 | 16.13 | Ida Eides Minneløp |
3 | Ine Bakken -96 | 16.15 | Rekordløpet Gardermoen 2 |
4 | Kristine Eikrem Engeset -88 | 16.23 | Schjongs5ern |
5 | Hanne Mjøen Maridal -96 | 16.31 | Trønderjogg (i) |
6 | Kristine Meinert Rød -01 | 16.37 | Strandpromenaden 5 km |
7 | Eli Anne Dvergsdal -91 | 16.42 | Kaland lk3 |
8 | Vienna Søyland Dahle -92 | 16.48 | 5k, Stavanger |
9 | Live Solheimdal -96 | 16.49 | Romsdal 5, jun. |
10 | Solveig Natvig Løvseth -99 | 16.50 | Strandpromenaden 5 km |
11 | Astrid Brathaug Sørset -90 | 16.52 | Perseløpet 1 |
12 | Anita Iversen Lilleskare -78 | 17.06 | Knarvikmila 5 km |
13 | Adele Henriksen -02 | 17.07 | Kaland lk3 |
14 | Anne Bjerke Årrestad -89 | 17.08 | Perseløpet 2 |
15 | Kjersti Fresvik -92 | 17.11 | Knarvikmila 5 km |
16 | Emilie Mo -01 | 17.13 | Rekordløpet Gardermoen 5 |
17 | Kristin Vabø -93 | 17.14 | Stavanger Inv.-Forus |
18 | Karoline Harnes Mongstad -92 | 17.17 | Bykarusellen perseløp 3 |
19 | Amalie Joensen -96 | 17.19 | Bykarusellen perseløp 3 |
19 | Silje Torsvik -90 | 17.19 | Stavanger Inv.-Forus |
21 | Christina Toogood -89 | 17.20 | 5k, Stavanger |
22 | Alma Kolberg Hákonardottir -06 | 17.21 | Elveløpet |
23 | Margrethe Bergane -01 | 17.24 | Schjongs5ern |
24 | Kristine Dommersnes -99 | 17.25 | 5k, Stavanger |
25 | Eva Ingebrigtsen -04 | 17.30 | Trønderjogg (i) |
25 | Wilma Bekkemoen Torbiörnsson -07 | 17.30 | Ida Eides Minneløp |
27 | Ingrid Helene Nyhus -97 | 17.31 | Trønderjogg (i) |
28 | Sigrun Gjølberg -91 | 17.35 | HQ-testen |
29 | Lisbeth Pedersen -75 | 17.41 | Rekordløpet Gardermoen 2 |
30 | Marie Synnøve Qvale -94 | 17.43 | Rekordløpet Gardermoen 2 |
31 | Line Molberg -? | 17.45 | Rekordløpet Spikkestad |
32 | Jessica Gunnarsson -76 (*) | 17.47 | Perseløpet 1 |
33 | Elin Farestveit -94 | 17.48 | Bykarusellen perseløp 1 |
34 | Josefin Heier -96 | 17.50 | Ida Eides Minneløp |
35 | Malin Hoelsveen -05 | 17.54 | Ida Eides Minneløp |
36 | Solveig Steen Hofstad -03 | 17.57 | Perseløpet 1 |
37 | Mali Eidnes Bakken -03 | 17.58 | Energimila 5 km |
37 | Hilde Brennskag -97 | 17.58 | Rekordløpet Lier 1 |
37 | Oda Hove -98 | 17.58 | KK-Mila 5 km |
40 | Anne Nevin -73 | 18.02 | Trøndersk vk5 |
40 | Kristin Waaktaar Opland -82 | 18.02 | Trøndersk vk1 |
42 | Kerstin Kalsås -83 | 18.03 | 5k, Grimstad |
42 | Tine Alfstad Olsen -05 | 18.03 | Bykarusellen perseløp 1 |
42 | Siren Rosenlund -89 | 18.03 | Kaland lk2 |
45 | Liv Nordengen -98 | 18.06 | HQ-testen |
46 | Anne Murvold -94 | 18.07 | Perseløpet 5 |
47 | Vibeke Jensen -95 | 18.08 | Trøndersk vk1 |
48 | Lene Jøranli -04 | 18.09 | Nattløpet, Dokka |
49 | Maren Karlsen Bekkestad -03 | 18.10 | Rekordløpet Spikkestad |
49 | Hanne Marthe Lie -89 | 18.10 | Fornebuløpet 5 km |
51 | Silje Eklund -80 | 18.12 | Nattløpet, Dokka |
52 | Synne Opheim -94 | 18.13 | Perseløpet 2 |
53 | Beverly Whitfield -79 (*) | 18.16 | Stavanger Inv.-Forus |
54 | Ingrid Revheim -92 | 18.18 | Knarvikmila 5 km |
55 | Tessa Frenay -96 | 18.20 | Halden byløp |
55 | Karoline Næss -94 | 18.20 | Perseløpet 2 |
57 | Guro Langødegård Hoel -88 | 18.24 | Rekordløpet Lier 2 |
58 | Ingrid Nordmo -93 | 18.24 | Rekordløpet Lier 3 |
59 | Amalie Kristin Kvandal -96 | 18.26 | Trøndersk vk5 |
60 | Line Askheim -88 | 18.28 | Perseløpet 5 |
61 | Elin Hanevik -96 | 18.29 | Fornebuløpet 5 km |
61 | Marie Wollan-Benum -06 | 18.29 | Energimila 5 km |
63 | Christine Berthelsen -97 | 18.30 | Sentrumsløpet 5 km |
64 | Sølvi Renate Nedreberg Askeland -97 | 18.32 | Bykarusellen perseløp 2 |
64 | Ida Tjørsvaag -89 | 18.32 | 5k, Stavanger |
66 | Ada Hagli Lorentzen -08 | 18.33 | Ida Eides Minneløp |
66 | Ley Muller -88 (*) | 18.33 | Strandpromenaden 5 km |
68 | Marianne Dønnem -73 | 18.34 | Ida Eides Minneløp |
69 | Anna Knapstad Dehli -07 | 18.35 | Ida Eides Minneløp |
70 | Helene Støle Melsom -96 | 18.36 | Fornebuløpet 5 km |
71 | Ingrid Lunde Steen -85 | 18.37 | Energimila 5 km |
72 | Maria Sæterstøl -02 | 18.38 | Bykarusellen perseløp 3 |
73 | Benedicte Brinck -01 | 18.39 | Strandpromenaden 5 km |
74 | Torhild Skagestad -99 | 18.40 | Perseløpet 2 |
75 | Astrid Moen -93 | 18.42 | Rekordløpet Lier 1 |
76 | Susanne Wigene -78 | 18.44 | Stavanger Inv.-Forus |
77 | Sofie Kjos Bergum -90 | 18.46 | Sentrumsløpet 5 km |
77 | Vilde Moser -97 | 18.46 | Ida Eides Minneløp |
79 | Mariann Renate Lande -83 | 18.47 | Trøndersk vk1 |
79 | Anne Skudal Dolvik -88 | 18.47 | Bykarusellen perseløp 3 |
81 | Mathea Galleberg -07 | 18.48 | Springkarusellen 10 |
82 | Ida Marie Sirevåg Nordengen -07 | 18.49 | Rekordløpet Gardermoen 3 |
82 | Gunhild Pedersen -90 | 18.49 | Bykarusellen perseløp 1 |
82 | Delphine Poirot -95 (*) | 18.49 | Sentrumsløpet 5 km |
85 | Christine Nystuen -92 | 18.50 | Ida Eides Minneløp |
86 | Renate Galleberg -81 | 18.51 | Springkarusellen 10 |
86 | Ellen Kvalheim -73 | 18.51 | Nybrottkarusellen 2 |
88 | Pernille Ski Torp -92 | 18.52 | Rekordløpet Lier 1 |
89 | Anine Kallhovd -97 | 18.54 | Ida Eides Minneløp |
89 | Ingeborg Rosager -06 | 18.54 | Ida Eides Minneløp |
91 | Marthe Aasum -90 | 18.55 | Ida Eides Minneløp |
91 | Maiken Homlung Prøitz -04 | 18.55 | Halden byløp |
91 | Victoria Vermelid -97 | 18.55 | Ida Eides Minneløp |
94 | Oda Andersen Lundeby -02 | 18.59 | Utleiraløpet |
94 | Marie Kristine Malmgren -95 | 18.59 | Sommerløpet 5 km |
96 | Silje Kristine Bjune -03 | 19.00 | Re-mila 5 km |
97 | Anne-Mette Juuhl -86 | 19.01 | Bykarusellen perseløp 1 |
98 | Gina Flugstad Øistuen -97 | 19.03 | Ida Eides Minneløp |
99 | Torhild Dybwad Mathiesen -68 | 19.04 | Ida Eides Minneløp |
100 | Hedda Høntorp -04 | 19.05 | Perseløpet 1 |
100 | Lisa Maria Thomassen -94 | 19.05 | HQ-testen |
102 | Christina Ellefsen Hopland -97 | 19.06 | Kaland lk1 |
102 | Målfrid Hermansen Valdersnes -76 | 19.06 | Frikarusellen 1 |
104 | Tuva Thomassen Fagerbakke -99 | 19.09 | Bykarusellen perseløp 1 |
105 | Kathrine Hovd -94 | 19.10 | Trøndersk vk1 |
106 | Elisabeth Kollerød -71 | 19.14 | Rekordløpet Spikkestad |
107 | Mali Jåvoll Hagen -07 | 19.15 | Re-mila 5 km |
108 | Emma A. Rinde -08 | 19.17 | Haugesund 5k |
109 | Laila Himle -91 | 19.18 | 5k, Leirvik |
109 | Ine Birgitte Nyhus -94 | 19.18 | Springkarusellen 8 |
111 | Thea Haug -84 | 19.19 | Stomperudkarusellen 2 |
112 | Tale B. Breding -01 | 19.20 | Elveløpet |
113 | Wenche Aune Snildalsli -94 | 19.21 | Trønderjogg (i) |
113 | Julie Stendahl Spets -96 | 19.21 | Trøndersk vk1 |
113 | Elvira Vegas -85 | 19.21 | Fornebuløpet 5 km |
116 | Marianne Garmann Ullsand -73 | 19.22 | Fornebuløpet 5 km |
117 | Kara Meunier -95 | 19.24 | 5k, Nansenparken |
118 | Karine Heum -85 | 19.27 | Re-mila 5 km |
119 | Astrid Bruland -88 | 19.28 | Ida Eides Minneløp |
119 | Marthe Nilsen -88 | 19.28 | Sport1 lk2 |
121 | Marianne Lien -90 | 19.29 | Bergen sk3 |
121 | Emma Marie Sørgård -07 | 19.29 | HQ-testen |
123 | Frida Byfuglien -02 | 19.31 | Hedersløpet |
124 | Elisabeth Jarland -85 | 19.32 | Ida Eides Minneløp |
124 | Karen Rosmo Kuvås -91 | 19.32 | Trøndersk vk1 |
126 | Camilla Langdalen -99 | 19.35 | Bykarusellen perseløp 1 |
127 | Frøy Bøe Løkke -08 | 19.36 | Rekordløpet Lier 3 |
128 | Cathrine Fosser -05 | 19.38 | Sentrumsgateløpet |
129 | Jori Mørkve -80 | 19.39 | Schjongs5ern |
130 | Silje Nyborg -89 | 19.40 | Elveløpet |
130 | Hanne Tingelstad -90 | 19.40 | Fornebuløpet 5 km |
132 | Tuva Stavø -99 | 19.41 | Trøndersk vk2 |
133 | Tyra Bardal -04 | 19.42 | Trøndersk vk2 |
133 | Oda Sikkeland -98 | 19.42 | Bykarusellen perseløp 1 |
135 | Maren Dalby Bårnås -03 | 19.43 | Rekordløpet Lier 1 |
136 | Tuva Rønning -02 | 19.45 | Furumomila 5 km |
137 | Malin Høntorp -06 | 19.46 | Perseløpet 1 |
137 | Sigrid Marie Lindkjølen -77 | 19.46 | Ida Eides Minneløp |
137 | Benedicte Solvin -? | 19.46 | Rekordløpet Spikkestad |
137 | Live Lindemark -90 | 19.46 | Rekordløpet Lier 3 |
141 | Mette Eid Løvås -72 | 19.47 | Trøndersk vk5 |
142 | Mette Ottesen Bergh -79 | 19.48 | Rekordløpet Spikkestad |
142 | Solveig Berg Olsen -87 | 19.48 | Springkarusellen 6 |
144 | Kristine Unsgård -92 | 19.49 | Trønderjogg (i) |
145 | Othelie Stave-Wigene -10 | 19.50 | Haugesund 5k |
145 | Vilde-Sofie Torvund -06 | 19.50 | Frikarusellen 1 |
147 | Kristina F. Blindheim -83 | 19.51 | Åsane lk6 |
147 | Marie Haga -? | 19.51 | Sentrumsløpet 5 km |
147 | Mie Hoff -97 | 19.51 | Bergen sk3 |
147 | Johanne Lægran -97 | 19.51 | Trønderjogg (i) |
147 | Kjersti Christina Moody -74 | 19.51 | Romerike vk2 |
152 | Hedda Skatvedt -00 | 19.52 | Bykarusellen perseløp 2 |
153 | Synøve Brox -59 | 19.53 | Sommerløpet 5 km |
154 | Torunn Jensen -99 | 19.54 | Bergen sk2 |
154 | Julie Lous -05 | 19.54 | Trønderjogg (i) |
154 | Julie Røthe Lysberg -06 | 19.54 | Namdal lk4 |
157 | June Kieu-Van Thi Bui -92 | 19.55 | Hedersløpet |
157 | Elida Fuglem -05 | 19.55 | Ålesund sk2 |
157 | Linda Gröning -75 (*) | 19.55 | Knarvikmila 5 km |
160 | Anne-Kari Borgersen -71 | 19.57 | Sommerløpet 5 km |
160 | Elisabeth Stubberud -85 | 19.57 | Trøndersk vk5 |
160 | Ragnhild Lindhjem-Godal -03 | 19.57 | Fornebuløpet 5 km |
160 | Kristin Grenan -72 | 19.57 | 5k, Nansenparken |
160 | Tone Brodshaug -76 | 19.57 | Nattløpet, Dokka |
160 | Lisbeth Vold -70 | 19.57 | Strandpromenaden 5 km |
166 | Marianne Standal -73 | 19.58 | Romsdal, okt. |
167 | Wilma Hollås Hamborg -08 | 19.59 | Utleiraløpet |
168 | Mari Haugenes Elvestad -03 | 20.00 | Sport1 lk2 |
Kort løype/Ettermåling viser at det trolig har blitt løpt ca. 12 meter for kort, tilsvarende ca. 2 sekunder i tider | |||
1 | Karoline Bjerkeli Grøvdal -90 | 14.39 | Rekordløpet Gardermoen |
2 | Amalie Sæten -97 | 15.56 | Rekordløpet Gardermoen |
3 | Maria Sagnes Wågan -92 | 16.06 | Rekordløpet Gardermoen |
4 | Runa Skrove Falch -90 | 16.21 | Rekordløpet Gardermoen |
5 | Kristine Eikrem Engeset -88 | 16.23 | Rekordløpet Gardermoen |
6 | Ina Halle Haugen -03 | 16.28 | Rekordløpet Gardermoen |
7 | Ingeborg Løvnes -92 | 16.34 | Rekordløpet Gardermoen |
8 | Live Solheimdal -96 | 16.38 | Rekordløpet Gardermoen |
9 | Mathilde Theisen -93 | 16.56 | Rekordløpet Gardermoen |
10 | Astrid Brathaug Sørset -90 | 17.11 | Rekordløpet Gardermoen |
11 | Julie Benedicte Bakkom Aspeslet -89 | 17.16 | Rekordløpet Gardermoen |
12 | Delphine Poirot -95 (*) | 18.08 | Rekordløpet Gardermoen |
(i) Løp med individuelle starter | |||
(*) Utenlandsk statsborger | |||
Oppdatert 04. januar 2022 |
De beste 2021: 5 km kvinner
Artikkelen fortsetter under annonsen