Tore Bye er daglig leder for den nye butikken, og i et intervju på Løplabbets heimeside forteller 39-åringen at han gleder seg til å ta fatt på den nye jobben:

- Jeg har stor tro på konseptet til Löplabbet og som "gammel" løper har jeg selv fått erfare hvor viktig det er med riktig utstyr, forteller Bye. Han har sjøl tilhørt Norges-eliten med blant annet 2.16.54 på maraton og 29.48 på 10.000 m. Tore Bye har også gjort det bra som langrennsløper.

Med seg på eiersida får han en like velkjent kondisjonskar, Kristen Aaby som er norsk mester på maraton og i flere tiår har vært blant landets beste langløpere på ski.

Med dagens nye butikk kan Kondis-medlemmene få 15 prosent rabatt hos Løplabbet på følgende steder: Oslo, Sandvika, Drammen, Kristiansand, Stavanger, Bergen og Trondheim.

Løplabbets heimeside

Bli medlem i Kondis og få en rekke medlemsfordeler!