Bilder på IL Nansens nettsider
Offisiell resultatliste (pdf)
Resultatliste Nansenrennet, Gladheim skistadion 30.01.2016: | |||
J 11 år 2 km | |||
Plass | Navn | Klubb | Tid Etter |
1 | Kristin Eggen | Nansen, IL | 08:37 |
2 | Mina Berg Lingsell | Nansen, IL | 09:35 00:58 |
3 | Katrine Holann | Tynset IF | 09:43 01:06 |
4 | Eirin Tangen | Tynset IF | 09:50 01:13 |
5 | Oda X. Dalbakk | Nansen, IL | 10:24 01:47 |
G 11 år 2 km | |||
1 | Lars Horten Jordet | Tolga IL | 07:06 |
2 | Edvin Søndmør | Engerdal SP.kl. | 07:38 00:32 |
3 | David Rønningen | Nansen, IL | 08:07 01:01 |
4 | Magnus Sundt | Røros IL | 08:59 01:53 |
5 | Magnus Gjelten | Nansen, IL | 09:15 02:09 |
6 | Melvin Gjelten | Nansen, IL | 09:46 02:40 |
7 | Sander Johnsen | Nansen, IL | 12:29 05:23 |
J 12 år 2 km | |||
1 | Eline Horten Jordet | Tolga IL | 07:07 |
2 | Malin Tobro Rønningen | Tolga IL | 08:03 00:56 |
3 | Guro Joten Søndmør | Engerdal SP.kl. | 08:06 00:59 |
G 12 år 2 km | |||
1 | Petter Solhaug Sæter | Os IL | 06:14 |
2 | Arne Galaaen | Tolga IL | 07:06 00:52 |
3 | Iver Nystuen | Tylldal IL | 07:08 00:54 |
4 | Karl Herman Rønning | Strindheim IL | 07:38 01:24 |
5 | Esten Nytrøen | Rendalen IL | 08:33 02:19 |
J 13 år 3 km | |||
1 | Ingeborg Østgård | Nansen, IL | 10:15 |
G 13 år 3 km | |||
1 | Gaute Westvold Hansen | Nansen, IL | 10:01 |
J 14 år 3 km | |||
1 | Gyda Westvold Hansen | Nansen, IL | 10:38 |
2 | Ronja Gjelten | Nansen, IL | 12:21 01:43 |
G 14 år 3 km | |||
1 | Ørjan Vang | Tynset IF | 08:59 |
3 | Henrik Rønningen | Nansen, IL | 08:59 |
Torkild Nytrøen | Rendalen IL | 09:24 00:25 | |
4 | Jakob Tidemann | Røros IL | 09:56 00:57 |
5 | Erik Schjølberg | Røros IL | 10:06 01:07 |
J 15 år 5 km | |||
1 | Eilen Aamo | Nansen, IL | 19:05 |
2 | Eline Grue | Nansen, IL | 19:38 00:33 |
3 | Erle Sofie Ryen | Nansen, IL | 21:23 02:18 |
J 16 år 5 km | |||
1 | Kari Sollid Nordvang | Tolga IL | 16:38 |
2 | Anne Elisabeth Gullikstad | Røros IL | 17:53 01:15 |
G 16 år 5 km | |||
1 | Sverre Bekkos Dahl | Røros IL | 16:10 |
Kvinner junior 5 km
|
|||
1 | Helga Vestermo-Reitan |
Leik, IL | 18:21 |
Kvinner senior 5 km | |||
1 | Ingeborg Scheve | Rendalen IL | 17:13 |
Herrer junior 10 km | |||
1 | Petter Vangen Lunåsmo | Tynset IF | 25:44 |
2 | Erlend Kvittum Nytrøen | Tynset IF | 26:37 00:53 |
3 | Sigve Smedshammer | Tynset IF | 27:18 01:34 |
4 | Oddvar Sagbakken SaanumTolga IL | 32:17 06:33 | |
Herrer senior 10 km | |||
1 | Tore Leren | Tolga IL | 24:42 |