Kondismedlem Sponset innhold
Rasmus Bersvein Tvinnereim

Rasmus Bersvein Tvinnereim

Rasmus Bersvein Tvinnereim sigra på Sørstranda rundt

Løpet var samstundes første runde i Nordfjordkarusellen. 27 deltok i konkurranseklassane i tillegg til 18 i mosjonsklassen


 Fleire bilete nederst på sida - Alle bilete: Jan Petter Venøy, Selje Sport og Fritid
 

Sørstranda Rundt 2018    
 
08.04.2018          
           
           
Konkurranseklasse - 7,5 km      
Nr Klasse Namn Idrettslag Tid Pl.
9 G15-18 Rasmus Bersvein Tvinnereim Hardbagg IL 00:28:36 1.
8 G15-18 Tobias Fuglestrand Sandane turn og idrettslag 00:29:44 2.
18 G15-18 Aron Skogli IL Brodd 00:30:38 3.
10 G15-18 Jon Kristoffer Hestad Navelsaker Jølster IL 00:34:51 4.
5 M JR 19-22 Sigmund Aasen Kvalheim Måløy Idrettslag 00:29:15 1.
23 M JR 19-22 Runar Hellerud IL Brodd 00:30:15 2.
6 K SENIOR Eirin Aasen Kvalheim Måløy Idrettslag 00:31:10 1.
24 K SENIOR Mariel Eikeset Koren Fjellhug Vereide 00:33:49 2.
25 M SENIOR Kristian Reikvam Ravnestad IL Brodd 00:29:29 1.
28 M40-44 Marcus Vedeler Team Gaselle 00:34:55 1.
13 M40-44 Inge Visnes Almenning IL 00:35:57 2.
26 M45-49 Edvard Fjellestad Fjellhug Vereide 00:31:05 1.
2 M45-49 Kim Øivind Larsen Eid motbakkelag 00:33:22 2.
27 M50-54 Ulf-Magne Eikås Stryn Turn og Idrettslag 00:38:39 1.
7 M55-59 Olav Fuglestrand GFIL 00:33:38 1.
14 M65-69 Dagfinn Nyhammer Gloppen FIL 00:33:46 1.
11 M70-74 Rolf Tennebø SFE Bedriftsidrettslag 00:38:32 1.
1 M70-74 Lars Ulvestad IL Brodd 00:40:42 2.
12 M75-79 Jostein Visnes Almenning IL 00:48:22 1.
           
Konkurranseklasse - 3,3 km      
Nr Klasse Namn Idrettslag Tid Pl.
22 G11 Christian Eimhjellen Fjeldtvedt Sandane turn og idrettslag 00:14:40 1.
3 G11 Kristoffer Nes Larsen Eid Ski 00:18:15 2.
17 G13 Mathias Rauset Sandane turn og idrettslag 00:13:31 1.
15 G13 Lukas Andersson Eid idrettslag 00:13:48 2.
4 G13 Kasper Nes Larsen Eid Ski 00:14:12 3.
19 G15 Sander Skogli IL Brodd 00:12:39 1.
16 J11 Selma Andersson Eid idrettslag 00:21:29 1.
21 J14 Cecilie Tveit Fjellhug Vereide 00:14:59 1.
           
Mosjon - 6,6 km        
Alisa Dyrnes        
Astrid Rygg Hansen        
Elisabeth Vollstad Hansen      
Ingebord Dyrnes        
Ingeborg Ravnestad        
Jorunn Seljelid        
Kaisa Nes Larsen        
Karoline Nes        
Leah Gustavsen        
Lena Eide          
Liss Bergum          
Magnhild Ravnestad        
Randi Rygg          
Supannee Støylen        
Tee Elvebakk        
Tordis Sande        
Tove Marie Rygg        
Øystein Hellerud        

 

Starten Starten har gått

Tet_etter_start
Fra starten 1

Tet_etter_start1
Fra starten 2

Startnummer_9
Vinnaren Rasmus Bersvein Tvinnereim
SigmundAasenKvalheim.jpgSigmund Aasen Kvalheim, Måløy Idrettslag

Startnummer_25
Kristian Reikvam Ravnestad, IL Brodd

Startnummer_8
Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og IL

To_beste_etter_maal
Dei to beste: Rasmus Bersvein Tvinnereim, Hardbagg IL og Sigmund Aasen Kvalheim, Måløy Idrettslag

Startnummer_23?
Runar Hellerud, IL Brodd

Startnummer_6
Raskaste av jentene - Eirin Aasen Kvalheim

Beste_jente
Eirin Aasen Kvalheim, Måløy Idrettslag
DSC_0178 (2).jpg​Kim Øivind Larsen, Eid motbakkelag

Klokker_seg_inn
Dagfinn Nyhammer, Gloppen FIL

Startnummer_10
Jon Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL

,Marcus_Kamp_Vedeler
Marcus Kemp Vedeler, Team Gaselle

Startnummer_13
Inge Visnes, Almenning IL

2. runde i Nordfjordkarusellen: KM terrengløp søndag 15. april Arrangør: Fjellhug/Vereide IL