Kondismedlem Sponset innhold
Reinert_Rinvold_Brenneriloepet_2010_200x213

Reinert Rinvold først i nest siste løp

Det var jevnt mellom Reinert Rinvold (bildet) og Jo Helgestad, men Odbjørg Haakensveen, Sigmund Kielland og Margrete Ellingsbø vant suvernt.

Det var til sammen 112 deltakere i sesongens 21. og nest siste løp i Gå-Joggen. Av disse deltok 24 løpere på tid.

Gå-Joggens siste løp går fra Greveløkka på Hamar onsdag 6. oktober, og årets premieutdeling blir i kantina i Hamar Rådhus lørdag 16. oktober kl 14.

Samleside for Gå-Joggen

Resultatliste Gå-Joggen Domkirkeodden, 29.09.10

 

Arr: Hamar politiidrettslag,

 

Kvinner lang løype

35-39 år          Nr 1     Siw Elin Wedeborg                Br.dal SK       14:56

40-44 år          Nr 1     Margrete Ellingsbø                 Orion              13:07

                        Nr 2     Kari Mette Vika                    Mjøsski          14:05

 

Kvinner kort løype:

11 år                Nr 1     Bjørk Ellingsbø                      Vang slf          08:48

12-15 år          Nr 1     Åsta Kielland                         Hamar ski       08:30

65-69 år          Nr 1     Oddbjørg Haakensveen         Langmoen       07:41

 

Menn lang løype:

30-34 år          Nr 1     Heine Toftegaard                   Vang SF         12:25

                        Nr 2     Miroslaw Baran                    Veldre             13:09

35-39 år          Nr 1     Ronny Bohrmann                   Innit                15:01

40-44 år          Nr 1     Hans Tore Riibe                     Hamar ski       12:25

45-49 år          Nr 1     Reinert A Rinvold                   Kavegen run   12:17

                        Nr 2     Jo Helgestad                          Hamar ski       12:19

                        Nr 3     Jon Storsveen                        Ottestad          12:49

                        Nr 4     Kjell Skarpnord                     Sommerutv     14:09

                        Nr 5     Frode Loraas                         Veldre friidr   15:01

50-54 år          Nr 1     Bjørn Bakkelund                    Gjøvik kom     14:00

55-59 år          Nr 1     Willy Pedersen                       Veldre             14:01

70-74 år          Nr 1     Bjørn Tvedt                            Veldre             14:42

 

Menn kort løype

12-15 år          Nr 1     Sigmund Sørensen Kielland    KK                  05:50

50-54 år          Nr 1     Jon Sørensen Kielland            Furnes             07:23

55-59 år          Nr 1     Knut Ivar Aasen                     Elverum kom   07:55

                        Nr 2     Kjell Arne Søby                     Hamar kom     08:05

60-64 år          Nr 1     Nils Erik Grønseth                 Sommerutv       07:18

                        Nr 2     Leif Nordstad                        Hamar kom      08:08