SEPTEMBER
19: KM Tempo, Hordaland
15: Munkebotn Opp
13: Scanarittet
09: Spinn Cup
06: Øygardsrittet
06: Jæren Hausttur
06: Trysilrittet
05: Kraftrittet
05: Sotra partempo
05: Kløftarittet
05: Trysil 1132
05: Femsjøen Rundt
05: Alperittet
03: Scott Cup
AUGUST
29: Birkebeinerrittet
28: Fredagsbirken
26: 2 mila
25: Spinn Cup
23: Raufosskogen MTB
23: Mjølkerampa open
23: Klatringen til Tryvann
23: Fjorden Rundt
23: Elgtråkket
22: Vesterfjellrittet
22: Tromskraftprøven
22: Markathrillern
22: Istadrittet
22: Hulderrittet
22: Fana 2 dagers
20: Scott Cup
20: Nakamura Hvittingen OPP
19: Haukvatnet terrengtråkk
18: Kalas rekordmila
18: Bontveit tempo
16: Øyeren Rundt
16: Tysværrittet
16: Svartløken rundt
16: Gåsbutråkket
16: 13 Mila
15: Vesterålen Grand Prix
15: Pilegrimsrittet
15: Kongerittet
15: Klosterrittet
15: Fjellsykkelrittet
15: Drammensrittet
15: Blåvegenrittet
15: Bodømarka Rundt
14: Keiservarden opp
12: Åslendet GP
12: Dalane SK, lagtempo
11: Spinn Cup
10: Olaf Moksnes minneritt
09: Åseral Rundt
09: Varlitråkket
09: Stord Rundt
09: Sarperittet
09: Mistberget Rundt
08: Aarbakkerittet
08: Å i Heiane
08: Sølvstufossrittet
08: Sykkelener'n
08: OttestadMTB
08: Lavkarittet
08: Fløyterrittet
08: Lofotrittet, Fellesstart
08: Bergmannsrittet
07: Toppidrettsveka, offroadritt
07: Lofotrittet (tempo)
05: UCK karusellen
02: Gjerstad Rundt
01: Sandefjordrittet
01: Aursjørittet
01: Grenserittet
JULI
26: Torsovsprinten
25: Ørstarittet
25: Hardingrittet
24: Solan Gundersens Styrkeprøve
24: Eide Sykkelfestival - menn
24: Eide Sykkelfestival - kvinner
24: LOI Rittet - klassedelt
24: LOI Rittet - alle resultater
19: NM Rundbane terreng
18: Viking Tour - artikkel
18: Viking Tour - team results
18: Viking Tour - overall results
18: Markatråkket
17: Valdresrittet - elite
17: Valdresrittet - aldersklasser
11: Tour de Andørja
11: NM Molde Challenge
05: NM Veteran Tempo
05: NM Veteran Felles
04: Øyungen Rundt
04: Trollstigrittet
04: NM Veteran Tempo VELUX Isola Leca
04: Haukeliruta Odda-Bø
04: Geilo 24 Timers
04: Elvdalen Rundt
04: Bukkerittet
04: Lille Jotunheimen Rundt
03: Jotunheimen Rundt
03: Lofoten Insomnia Race
JUNI
28: NM Fellesstart, M-sen, K-jun
27: NM Fellesstart, K-sen, M-jun
25: NM Tempo, M-sen
24: NM Tempo, K-jun, K-sen, M-jun
22: NM Lagtempo
21: Skiptvet Rittet
21: Risørtråkken
21: NM Gateritt
20: Styrkeprøven
20: Hulderittet NC Maraton
20: Hallingrittet
19: Styrkeprøven
9: Spinn Cup - 4. etappe
7: Mjøsa Rundt
7: Jadarhusrittet - landevei
7: Jadarhusrittet - tur terreng
7: Byglandsfjord Rundt
7: Atlanterhavsrittet
6: Tromsørittet
6: Telemark Tours
6: Telemarkskanalrittet
6: Polarsirkelrittet (Bodø - Mo i Rana)
6: Polarsirkelrittet (Polarsirkelen - Mo I Rana)
6: Jenterittet - Røros
6: Raumerrittet
6: Finnskogkurereren
6: Bergen-Voss
5: Varanger Grand Prix
4: Røstad Terreng
3: TVK terrengkarusell - Skogly Terreng
3: OBIK Terrengsykkelkarusell - 5. ritt
1: Einarittet
1: Einarittet - aldersklasser
1: Hemnerunden
1: Skjærgårdsrittet
MAI
31:Vestfold Rundt
31:Markatråkket
31:Fannetrampen
31:Haugesund - Sauda (tid)
31:Haugesund - Sauda (klasse)
30:Color Line Tour - CLST
30:Narvikrittet
30:Randsfjorden Rundt
28:Nes Cup - nr 3
27:UCK Sykkelkarusell nr 3
24:Nordmarka Rundt
24:Sund-Runden Trysil
24:Victoriarunden - VC/turklasser
24:Ålesundsrittet - VC
23:Terrengsykkelrittet - Oslo
23:Montebellorittet
21:Lalmsrittet
21:Hommelvikrittet
19:Spinn Cup - 3. etappe
10: Myskoxrittet VC
10: Myskoxrittet tur
10: JH Rittet
10: Ceres rittet - Romerike Rundt
10: Bærumsrunden - ekspress
10: Bærumsrunden - tur
9: Baglerrunden
9: Kalas Cup 2009
9: Gullfjellet Rundt
9: Berg Rema 1000 rittet
8: Fanaseteren Opp
6: UCK Sykkelkarusell - 2. ritt
6: OBIK Terrengsykkelkarusell - 2. ritt
5: Spinn Cup
5: Spinn Cup (nettsiden)
5: Scott Cup
3: Vefsntråkket VC
3: Ulven Tempo
3: Skullerudrittet
3: Kvartetten Lagtempo Turritt
3: Klæbu-Byneset Rundt
3: Kjemsås Tempo VC
3: Jærtrillen
2: Svaland Opp
2: Festvågrittet
1: Enebakk Rundt
1: Høiåsrittet
1: Lomsrittet
1: Mairittet
1: Os Rundt
1: Vårmila
APRIL
29: OBIK Terrengsykkelkarusell
28: Spinn Cup - Sandefjord
26: Spinnsprinten: VC M30 og K klasser
26: Spinnsprinten: VC M40 - M60
26: Spinnsprinten: komplett liste
26: Smaalenene Rundt
26: Fyllingsdalsrittet VC
26: Bukkene Bruse
26: Black Design fellesstart
26: Black Design Tempo VC
25: ÅnøyMila VC
25: Scott Cup
25: Ulsteinsrittet - aktivt ritt
25: Ulsteinsrittet - turritt
25: De Syv Søstre - turritt
24: Tour De Sirdal - Tempo
22: UCK sykkelkarusell
19: Vårtråkken
19: Vårsprinten VC
19: Stjernetråkken
19: Rådalen Rundt - Vet Cup
19: Rådalen Rundt bedrift
18: Orklatempo`n