De som er tatt ut på rekrutteringslandslaget, er mellom 15 og 22 år. Ni av dem - de som har ei stjerne foran navnet sitt - er såkalte prioriterte utøvere.
Rekrutteringslandslaget er den tredje landslagsgruppa. I tillegg kommer elitelaget kalla Team Tokyo og de som er hakket under i nivå, som inngår i Team Berlin. Hvem som blir med i disse to gruppene i 2018, er ennå ikke gjort kjent.
Navne | Klubb | Trener |
Mellom-/langdistanse | ||
*Sigurd Ruud Skjeseth (96) | IK Tjalve (2018) | Eirik Førde |
*Ingrid H. Folvik (97) | IK Tjalve | Knut Kvalheim/Eirik Førde |
*Thomas J. Byrkjeland (98) | IK Tjalve | Eirik Førde |
*Malin Edland (99) | Larvik | Ole Petter Henriksen |
*Stian Aarvik (97) | Gneist | Jan Fjærestad |
*Amalie Sæten (97) | Kristiansand | Thomas Lewandowski |
*Camilla Ziesler (00) | Sandnes | Gjert Ingebrigtsen |
*Sondre Juven (99) | Nesbyen | Magnus Lindahl |
Didrik Hexeberg Warlo (99) | Tyrving | Eystein Enoksen |
Stine Wangberg (99) | Varteig | Ragnhild Kvarberg |
Martin Berntzen Engevik (00) | IK Tjalve | Knut Kvalheim/Eirik Førde |
Petter Myhr (00) | FIK Orion | Nils Erling Myhr |
Vilde Våge Henriksen (00) | Haugesund | Kåre Osnes |
Christine Næss (00) | Asker SK | Eystein Enoksen |
Margrete Jørgensen Baustad (00) | Haugesund | Kåre Osnes |
Live Solheimdal (96) | SK Vidar | Henrik Sandstad |
Henrik Irgens Gravdal (98) | Gneist | Bjarte Eikanger |
Hans-Magnus Haukøy (01) | Gneist | Bjarte Eikanger |
Simen Halle Haugen (99) | Runar | Gunhild Halle Haugen |
Fredrik Sandvik (98) | Askim | Atle Mortvedt Karlsen |
Mina Marie Anglero (97) | Tyrving | Eystein Enoksen |
Mariann Roe (97) | Skarphedin | Øyvind Støren |
Narve Gilje Nordås (98) | Sandnes | Gjert Ingebrigtsen |
Sigurd Tveit (00) | Kristiansand Løpeklubb | Brede Skålerud |
Karoline Skauen (00) | Sarpsborg | Pål Arne Kullerud |
Lars Agnar Hjelmeset (01) | Nittedal | Odd-Bjørn Hjelmeset |
Pernille Karlsen Antonsen (02) | SK Vidar | Mariusz Wozniak |
Salim Bukari (02) | Skjalg | Jarl Gaute Aase |
Kappgang | ||
*Fredrik Vaeng Røtnes (96) | BUL Tromsø Friidrett | Mats Lundin |
Lisa Måren Løseth (01) | Høyanger | |
Fride Møller Flatin (97) | Dimna | Arve Hatløy |
Ellen Nordqvist Sjøblom (99) | Moss | Eva Nordqvist |
Josefin Greiff (98) | Tønsberg | Lars Greiff |