Samleside for Veldrestafetten
Bildet: Veldres vinnende veteranlag bestod av (fra venstre) Miroslaw Baran, Arild Dahl, Kjell-Petter Ellingsbø, Birger Helstad, Einar Behrns og Svein Åge Brekke.
(Alle foto: Agnieszka Baran)
Lillehammer IF's seirende seniorlag bestod av (fra venstre) Tekle Tesfamichael, Vetle Brekmo, Sondre Ramsrud, Gustav Follerås, Reinhard Kuhs og Christian Skyttermoen.
Veldres juniorlag bestod av Anne Larsen, Elise Pedersen, Veronika Brekke Zlamalik, Sigrid Skjelbostad, Kristin Børde Elstrand og Helene Mørkved Glorud.
Fra venstre Marie Lovise Svevad, Oddbjørg Haakensveen og Aud Jovall på Veldres veteranlag. I tillegg løp også Sigrun Økelsrud, Anne Grønvol, Eli M. Glorud (skjult) på vinnerlaget.
Resultater Veldrestafetten 20.04.2013:
Gutter 10-14 år
Plass Tid
1 Raufoss Friidrett lag 1 03:32
1 Erik Artelius
2 Viktor Henriksen
3 Kasper Danboldt
4 Mathias Tverrbekkmo
5 Ivar Drangerengen
2 Løten Friidrett lag 1 03:40 00:08
1 Herman Karterud
2 Emil Berglund
3 Lars Granum
4 Even Tretteberg
5 Isak Formoe
3 Veldre Friidrett lag 1 03:42 00:10
1 Jilke Scheffer
2 Lars Brynested
3 Mats Opsal
4 Wiktor Baran
5 Thomas Skyberg Røseng
Jenter 10-14år
1 Lillehammer FIK lag 1 03:21
1 Hege Lindvik Stubberud
2 Mathilde Brenden Skjellerud
3 Marthe Alpen Rekkedal
4 Maria Bøe Tesfemichal
5 Cathrine Trøen
2 Raufoss Friidrett lag 1 03:31 00:10
1 Martine E. Solbakken
2 Ingrid Kjensrud
3 Otilie Bollingmo
4 Julie Grøndalen
5 Anita Lindmoen
3 FIK Orion lag 1 03:37 00:16
1 Karoline Grøtting
2 Hedda Utkilen
3 Marte Lieng
4 Tina Lieng
5 Nora Wasa Aarstad
4 Løten Friidrett lag 1 03:39 00:18
1 Mari Bryhni
2 Ingunn Nilsen Hage
3 Hanne Kampenhøy
4 Kaisa Fossmo
5 Fanny Dan Tomter
5 Veldre Friidrett lag 1 03:46 00:25
1 Kaja Stranderholen
2 Mari Skyberg Lie
3 Thala Scheffer
4 Oda Helstad
5 Agnete Børde Elstrand
6 Hamar IL Friidrett lag 1 03:51 00:30
1 Ida Emilie Fjellet
2 Anna Bårdseng
3 Ida N. Antonsen
4 Emma Bangstad
5 Julie Neby
7 Hamar IL Friidrett lag 2 03:52 00:31
1 Karen Myklebust
2 Iselin B. Hoelstad
3 Solvår Seim
4 Maren Mørkved Andersen
5 Mille Nyhus
8 Veldre Friidrett lag 2 04:02 00:41
1 Ingrid Pedersen
2 Sara Andersen
3 Ida Benjaminsen
4 Iben Marie Vestad
5 Freyja Gotaas
Kvinner Junior
Plass Lag Etp.tid Etter Tot.tid Etter Endring
1 Veldre Friidrett lag 1 24:18
1 Elise Pedersen 01:52 1 00:00 01:52 1 00:00
2 Sigrid Skjelbostad 04:33 1 00:00 06:25 1 00:00 0
3 Anne Larsen 07:35 1 00:00 14:00 1 00:00 0
4 Helene Mørkved Glorud 03:58 1 00:00 17:58 1 00:00 0
5 Kristin Børde Elstrand 04:08 1 00:00 22:06 1 00:00 0
6 Veronika Brekke Zlamalik 02:12 1 00:00 24:18 1 00:00 0
Kvinner Senior
1 Veldre Håndball lag 1 25:47
1 Mette Nybakken 01:44 1 00:00 01:44 1 00:00
2 Gry Mona Nordli 04:40 1 00:00 06:24 1 00:00 0
3 Ingvild Alfstad 08:47 1 00:00 15:11 1 00:00 0
4 Heidi Haakensveen 04:21 1 00:00 19:32 1 00:00 0
5 Mona Nybakken 04:01 1 00:00 23:33 1 00:00 0
6 Marie Madelene Larsen 02:14 1 00:00 25:47 1 00:00 0
Kvinner Veteran
1 Veldre Friidrett lag 1 26:27
1 Sigrun Økelsrud 01:57 1 00:00 01:57 1 00:00
2 Oddbjørg Haakensveen 04:44 1 00:00 06:41 1 00:00 0
3 Eli M. Glorud 08:45 1 00:00 15:26 1 00:00 0
4 Aud Jovall 04:42 1 00:00 20:08 1 00:00 0
5 Anne Grønvoll 03:58 1 00:00 24:06 1 00:00 0
6 Marie Lovise Svevad 02:21 1 00:00 26:27 1 00:00 0
Menn Senior
1 Lillehammer FIK lag 1 18:17
1 Christian Skyttermoen 01:26 2 00:02 01:26 2 00:02
2 Gustav Follerås 03:04 1 00:00 04:30 1 00:00 1
3 Sondre Ramsrud 06:56 2 01:19 11:26 2 01:09 -1
4 Vetle Brekmo 02:12 1 00:00 13:38 1 00:00 1
5 Tekle Tesfamichael 02:55 1 00:00 16:33 1 00:00 0
6 Reinhard Kuhs 01:44 2 00:10 18:17 1 00:00 0
2 FIK Ren-Eng lag 1 18:21 00:04
1 Jonas Hagen 01:24 1 00:00 01:24 1 00:00
2 Henning Nordmoen 03:16 2 00:12 04:40 2 00:10 -1
3 Jonas Hofmo 05:37 1 00:00 10:17 1 00:00 1
4 Bård Venholen 03:30 2 01:18 13:47 2 00:09 -1
5 Kristian Nicolaisen 03:00 2 00:05 16:47 2 00:14 0
6 Jonas Hagen 01:34 1 00:00 18:21 2 00:04 0
Menn Veteran
1 Veldre Friidrett lag 1 20:36
1 Miroslav Baran 01:38 1 00:00 01:38 1 00:00
2 Kjell Petter Ellingsbø 03:54 2 00:25 05:32 2 00:16 -1
3 Svein Åge Brekke 05:38 1 00:00 11:10 1 00:00 1
4 Arild Dahl 03:45 1 00:00 14:55 1 00:00 0
5 Birger Helstad 03:40 2 00:13 18:35 1 00:00 0
6 Einar Behrns 02:01 2 00:03 20:36 1 00:00 0
2 Veldre Friidrett lag 2 22:01 01:25
1 Jan Erik Dalseng 01:47 3 00:09 01:47 3 00:09
2 Rune Thomassen 03:29 1 00:00 05:16 1 00:00 2
3 Svein Erik larsen 05:59 3 00:21 11:15 2 00:05 -1
4 Kristoffer Jørgensen 04:39 3 00:54 15:54 2 00:59 0
5 Lars Lien 03:27 1 00:00 19:21 2 00:46 0
6 Werner Kahdemann 02:40 3 00:42 22:01 2 01:25 0
3 Veldre Friidrett lag 3 22:06 01:30
1 Michael Eriksen 01:42 2 00:04 01:42 2 00:04
2 Agnar Skutbergsveen 04:06 3 00:37 05:48 3 00:32 -1
3 Jon Anders Bordal 05:54 2 00:16 11:42 3 00:32 0
4 Frode Lorås 04:27 2 00:42 16:09 3 01:14 0
5 Bjørn Tvedt 03:59 3 00:32 20:08 3 01:33 0
6 Erik Tvedt 01:58 1 00:00 22:06 3 01:30 0