Lars Rødsdalen, Sagene IF forsvarte seieren fra i fjor i den 55 km lange Sundrunden som gikk i fire runder mellom Trysil sentrum og Nybergsund søndag. Ottestad-syklistene Lasse Ringkilen og Sondre Unnestad fulgte nærmest. Oda Røgholt fra arrangørklubben Trysil SK var eneste kvinnelige deltaker av de 25 som stilte til start.
Trysil Sykkelklubbs hjemmesider
Trysil Sykkelklubb på Facebook
Samleside for Sundrunden
Offisiell resultatliste Sundrunden 31.05.2015.pdf
Resultatliste Sundrunden 31.05.2015: |
|||||
K20-29 | |||||
Plass | Navn | Klubb | Start nr. | Tid | Etter |
1 | Oda Røgholt | Trysil SK | 12 | 01:29:36 | 00:00 |
M17-19 | |||||
1 | Lasse Ringkilen | Ottestad IL | 20 | 01:20:45 | 00:00 |
2 | Even Bårseth | Næroset sykkelklubb | 25 | 01:40:51 | 20:06 |
M20-29 | |||||
1 | Lars Rødsdalen | Sagene IF Sykkel | 26 | 01:20:22 | 00:00 |
2 | Sondre Unnestad | Ottestad IL Sykkel | 13 | 01:20:57 | 00:35 |
3 | Johan Opgård | Engerdal SK | 28 | 01:21:08 | 00:46 |
4 | Øyvind Lensebakken | Glåmdal SK | 21 | 01:22:04 | 01:41 |
5 | Morten Nilsen | Trysil SK | 11 | 01:25:00 | 04:38 |
6 | Stian Johansen | Team Natrudstien | 14 | 01:26:11 | 05:49 |
7 | Svenn-Martin Søgaard | NOTEAM | 15 | 01:27:20 | 06:58 |
M30-39 | |||||
1 | Tor Arne Haraldsen | Hasle-Løren IL | 16 | 01:24:51 | 00:00 |
2 | Christer Ramm | Rena IL | 5 | 01:29:18 | 04:27 |
M40-49 | |||||
1 | Kjetil Flenvold | Trysil SK | 9 | 01:24:53 | 00:00 |
2 | Odd Erik Farstad | Jømna/Heradsbygd | 23 | 01:25:10 | 00:16 |
3 | John Hammer | Trysil SK | 22 | 01:25:12 | 00:18 |
4 | Martin Lutnæs | Trysil SK | 10 | 01:25:13 | 00:19 |
5 | Frode Røsand | Jømna/Heradsbygd | 24 | 01:25:16 | 00:22 |
6 | Thorbjørn Lyseggen | Trysil SK | 7 | 01:25:32 | 00:38 |
7 | Dag Arne Berget | Trysil SK | 6 | 01:29:35 | 04:41 |
8 | Frank Thobru | Solør CK | 19 | 01:29:53 | 04:59 |
M50-59 | |||||
1 | Torfinn Sandbakk | Engerdal SK | 17 | 01:40:16 | 00:00 |
2 | Finn Einar Graff | Trysil SK | 27 | 01:47:25 | 07:08 |
M60-69 | |||||
1 | Bjørn Nysæter | Trysil SK | 4 | 01:29:37 | 00:00 |
2 | Bjørn Holmseth | Trysil SK | 3 | 01:29:50 | 00:13 |
Ungdom | |||||
1 | Halvor Lutnæs | Trysil SK | 8 | 01:28:15 | 00:00 |