DE 10 BESTE KVINNER I GRENADERLØPET
Plass | Fornavn | Navn | Klubb | Klasse | Tid |
1 | Elisabeth | Gløersen | Bull Ski & Kajakk | K26-30 | 5:15:27 |
2 | Sunniva | Dring | Milslukern Pro Cycling | K31-35 | 5:23:40 |
3 | Kristine Gjelsvik | Rønningen | Nittedal IL | K46-50 | 5:25:04 |
4 | Anette | Kleppestø | NTNUI | K21-25 | 5:27:04 |
5 | Birgit | Korvald | IL Koll | K61-65 | 5:40:31 |
6 | Solgunn Marita | Tverfjell | Koll IL | K51-55 | 5:47:49 |
7 | Kathrine | Lohre | Team Skigo | K46-50 | 6:02:23 |
8 | Vilde Støle | Melsom | Odontologiforeningen I Bergen | K21-25 | 6:10:13 |
9 | Turid Johnsrud | Guttormsen | Ringkollen Skiklubb | K56-60 | 6:13:50 |
10 | Cecilie | Lagerberg | K36-40 | 6:27:54 |
De raskeste mennene i årets Grenaderløp: Fra venstre ble Klaus Øiseth, Milslukern, Christian Melsom Myhre, Milslukern Sport og Steffen Sæterhagen Paulsen
DE 20 BESTE MENN I GRENADERLØPET
Plass | Fornavn | Navn | Klubb | Klasse | Tid |
1 | Christian Melsom | Myhre | Milslukern Sport | M26-30 | 4:20:50 |
2 | Klaus Milslukern | Øiseth | Team Milslukern | M41-45 | 4:24:17 |
3 | Steffen Sæterhagen | Paulsen | Magnor UL | M31-35 | 4:26:42 |
4 | Hans Chr. | Aarnes | Nittedal IL | M31-35 | 4:33:20 |
5 | Bjarne | Valås | Byåsen IL | M46-50 | 4:33:41 |
6 | Anders | Kittelsrud | Jevnaker Idrettsforening Ski | M21-25 | 4:34:37 |
7 | Eskil | Knag | M41-45 | 4:35:21 | |
8 | Kjetil | Engelstad | Ringkollen Skiklubb | M41-45 | 4:36:32 |
9 | Torleif | Ahlsand | Kjelsås IL | M46-50 | 4:36:34 |
10 | Morten | Wettergreen | Milslukern | M36-40 | 4:37:20 |
11 | Jon | Henriksen | Nittedal IL | M31-35 | 4:37:36 |
12 | Simen | Holtan | Svene IL | M31-35 | 4:37:37 |
13 | Trond Olav | Berg | Rustad IL | M56-60 | 4:37:44 |
14 | Stig Arne | Erichsen | Byåsen IL | M41-45 | 4:41:18 |
15 | Per Sigve | Selseng | Sogndal IL | M31-35 | 4:42:27 |
16 | Dag | Bjørndal | M51-55 | 4:43:51 | |
17 | Egil | Nilsen | Bærums Skiklub | M56-60 | 4:44:41 |
18 | Øyvind | Hasli | Eina Sportsklubb | M31-35 | 4:45:43 |
19 | Henrik | Natvig | Nittedal IL | M31-35 | 4:47:38 |
20 | Bjørn | Berge | Harestua IL | M41-45 | 4:48:30 |
DE TRE BESTE KVINNER I HALVGRENADEREN
1 | Johanne Nordheim | Tveter | IL Jardar | K17-18 | 3:35:16 |
2 | Mira Verås | Larsen | Thaugland Trælast | K26-30 | 3:41:12 |
3 | Christina | Holtan | K46-50 | 3:41:52 |
Øystein Rodem vinner Halvgrenaderen.
DE TI BESTE MENN I HALVGRENADEREN
1 | Øystein | Rodem | Driv Trening AS | M31-35 | 2:27:49 |
2 | Johan | Svedberg | Heming, IL - Ski | M31-35 | 2:31:41 |
3 | Sondre | Nydal | Høybråten og Stovner IL | M17-18 | 2:31:43 |
4 | Geir Olav | Larsen | Ringkollen Skiklubb | M26-30 | 2:37:43 |
5 | Sondre Nobel | Skalleberg | Oslostudentenes IK - Ski / | M21-25 | 2:40:38 |
6 | Peder | Røhne Figenbaum | Milslukern Sport | M41-45 | 2:41:07 |
7 | Håkon | Kjelland-Mørdre | Koll IL | M17-18 | 2:42:01 |
8 | Lars-Fredrik | Forberg | Koll IL | M36-40 | 2:43:00 |
9 | Per Arne | Solheim | Åsen IL / Team Thaugland | M46-50 | 2:51:38 |
10 | Erlend | Hordvei | Koll IL | M17-18 | 2:52:59 |