Anne Helene Reiten etter å ha sikret seg etappeseieren på Tynset fredag (Foto: Per Inge Sagmoen)
TransØsterdalens nettsider
Søkbare resultater TransØsterdalen 2019 Etappe (EQ Timing)
Alle resultater TransØsterdalen 2019 Etappe 1 (pdf)
De beste i TansØsterdalen 1.etappe 28.06.2019: |
|||||
10 beste kvinner (31 fullførte) | |||||
Plass | Fornavn | Etternavn | Klubb | Klasse | Tid |
1 | Anne Helene | Reiten | Trollheimen SK | Damer Elite | 02:09:30 |
2 | Sunniva | Dring | Sagene IF Sykkel | Damer Elite | 02:10:58 |
3 | Turid Hagelia | Korshavn | Gjerstad IL Sykkelgruppe | Damer Elite | 02:12:37 |
4 | Miriam | Sivertsen | IF Frøy | Damer Elite | 02:16:00 |
5 | Martine | Stenbro | IF Frøy | Damer Elite | 02:16:01 |
6 | Andrea Patricia | Coucheron | Bærum OCK | Damer Elite | 02:16:04 |
7 | Camilla | Hott | Ullensaker CK | Master K 50-54 | 02:17:28 |
8 | Kristin | Ankile | Drammen CK | Damer 50-54 | 02:20:34 |
9 | Tone Kristin | Larsen | SK Rye sykkel | Damer Elite | 02:20:36 |
10 | Inger Synnøve | Liset | Re SK | Damer 50-54 | 02:22:18 |
20 beste menn (205 fullførte): | |||||
1 | Eskil | Evensen-Lie | Kloppa Off Road Klubb | Menn Elite | 01:50:21 |
2 | Fredrik | Haraldseth | Bærum OCK | Menn Elite | 01:50:44 |
3 | Audun Øverbye | Hanssen | Romeriksåsen SK | Menn Elite | 01:51:30 |
4 | Tormod | Weydahl | Ottadalen SK | Menn Elite | 01:51:39 |
5 | Vidar | Mehl | Raufoss & Gjøvik SK | Menn Elite | 01:51:39 |
6 | Eirik | Fiskvik | Savalen SK | Menn Elite | 01:51:41 |
7 | Lars | Granberg | CK Haugaland | Menn Elite | 01:51:47 |
8 | Markus Eid | Mellegård | Sarpsborg SK | Menn Elite | 01:51:48 |
9 | Sebastian | Dietrich | Lillehammer CK | Menn Elite | 01:51:48 |
10 | Odd Erlend Hansen | Berg | Raufoss & Gjøvik SK | Menn Elite | 01:51:48 |
11 | Gabriel Cornelis | Slinger | Svelvik SK | Menn Elite | 01:51:49 |
12 | Knut Erik | Nesteby | Savalen SK | Menn Elite | 01:51:49 |
13 | Marius | Fjeld | Asker CK | Menn Elite | 01:51:50 |
14 | Greg | Saw | Kongsberg IF Sykkel | Master M 40-44 | 01:53:16 |
15 | Vinjar | Løkken | Lillehammer CK | Menn Elite | 01:55:08 |
16 | Martin Røste | Omdahl | Raufoss & Gjøvik SK | Menn Elite | 01:55:08 |
17 | Espen Kildebo | Jensen | Sagene IF Sykkel | Master M 35-39 | 01:55:10 |
18 | Roar | Sollie | Raufoss & Gjøvik SK | Menn Elite | 01:55:15 |
19 | Justinas | Leveika | Savalen SK | Menn Elite | 01:57:34 |
20 | Jahn Frederik | Grue | Kristiansands CK | Menn Elite | 01:57:34 |