Kondismedlem Sponset innhold
Asbjoern_E_Persen_KM_terrengloep_2011

Gode tider i Gå-Joggen

Asbjørn Ellefsen Persen og Britt Gjermundshaug vant lang løype men fikk godt følge av flere løpere.  Arild Dahl og Anne Grønvold ble  vinnere av kort løype med noe større margin. Ukas løp i Gå-Joggen ble arrangert av Hedmark Fylkeskommune ved Klukstuen bo/aktivitetssenter på Hamar og hadde i tillegg til 38 aktive 109 trimmere uten tidtaking.

Samleside for Gå-Joggen

Resultater Gå-Joggen 31.08.2011

Arr.: Hedmark fylkeskommune

 

Kort løype - Menn

1)    Arild Dahl              Tine/Espern             09.07   30-34 år

2)    Ola Johan Basmo         Hedmark fylkeskommune   09.26   60-64 år

3)    Tommy Jørgensen                                 10.10   20-24 år

4)    Jon S. Kielland         Furnes                  10.26   50-54 år

5)    Halvor Hagen            Hamar SK                10.32   50-54 år

6)    Knut Ivar Aasen         Elverum kommune         10.55   55-59 år

7)    Sebastian Mikkelsen     Br.dal SK               11.35   12-15 år

 

Kort løype -  Kvinner

1)    Anne Grønvold           Visma Hamar BIL         09.59   35-39 år

2)    Henriette S. Vold       Hamar SK                10.53   12-15 år

3)    Åsta S. Kielland        Hamar SK                11.10   12-15 år

4)    Margrethe Bergaust      Veldre                  13.15   60-64 år

 

Lang løype - Menn

1)    Asbjørn Ellefsen Persen IK Tjalve               14.23   20-24 år

2)    Even Brøndbo Dahl       FIK Orion               14.37   16-19 år

3)    Håvard Ellefsen                                 14.41   30-34 år

4)    Rune Thomassen                                  14.52   35-39 år

5)    Reinert A. Rinvold                              15.02   45-49 år

6)    Reidar Seim             Cowi BIL                15.05   40-44 år

7)    Kjell Petter Ellingsbø  Veldre FIK              15.14   40-44 år

8)    Heine Toftegaard        Hamar SK                15.20   30-34 år 

9)    Pål-Erik Langøigjelten  Hamar SK                15.51   40-44 år  

10)   Jon Storsveen           Ottestad SK             16.01   45-49 år  

11)   Sindre Bårdseng         Vang SF                 16.08   35-39 år  

12)   Robert Tørudstad        Nybygda                 16.12   45-49 år

13)   Tommy Mikkelsen         Mjøsski                 16.17   40-44 år

14)   Birger Helstad          Veldre                  16.41   60-64 år

15)   Ole Chr. Bang           Hamar SK                16.54   45-49 år

16)   Jan Græsby              Sparebanken Hedmark     17.34   55-59 år

17)   Erik Tvedt              Veldre Fri              17.42   40-44 år

18)   Bjørn Tvedt             Veldre Fri              17.55   70-74 år

19)   Bjørn Bakkelund         Gjøvik kommune BIL      18.13   50-54 år

20)   Sverre Bang Støeng      Hamar SK                18.34   12-15 år

21)   Trond Fjæstad           SG Finans               18.35   50-54 år

22)   Nils Erik Grønseth      Hamar I.L.              18.40   60-64 år

23)   Ronny Bohrmann          Team Innit              19.26   35-39 år

24)   Karl Martin Reppe                               23.01   20-24 år

 

Lang løype - Kvinner

1)    Britt Gjermundshaug     DNB Nor                 18.43   35-39 år

2)    Ingrid Robøle           Hamar SK                18.44   35-39 år

3)    May Grytbakk            Ringsaker kommune       19.08   55-59 år