Kondismedlem Sponset innhold
Ida Benjaminsen (155) på veg til KM-tittel  i terrengløp i Moelv 1. mai.

Ida Benjaminsen (155) på veg til KM-tittel i terrengløp i Moelv 1. mai.

Ida Benjaminsen med ny suveren seier i Gå-joggen

Ida Benjaminsen var nok en gang raskeste løper på kort løypa da Hedmark Fengsel på Ilseng var åstedet for ukas Gå-jogg. Jan Hovde og Mari Robøle Lien var best på lang løype på 5,2 km.

Det var totalt 109 deltakere i den nye Gå-joggen for året på Ilseng fordelt på 39 aktive løpere og 80 trimmere.

OBS! Den tilsendte resultatlista hadde opplagte feil og lista nedenfor er forsøkt korrigert med innspill fra noen av deltakerne!

Samleside for Gå-Joggen
 

Resultater Gå-joggen, Ilseng 04.05.2016:

       
Kvinner kort løype:      
1 Ida Benjaminsen         Mjøsski               12:47
2 Anna Bårdseng           Hamar friidrett       13:47
3 Ellinor Bårdseng        Hamar IL              15:01
4 Heidi Syverstad         Statens hus BIL       15:00
5 Anne Nyland             Ringsaker kommune     17:25
6 Oddbjørg Haakensveen    Veldre friidrett      16:49
       
Menn kort løype:       
1 Ole Mattis Furuseth     Hamar kommune         13:57
2 Jon S Kielland          Furnes                15:08
3 Bjørn Bakkelund         Gjøvik Kommune BIL    15:16
4 Bjørn Tvedt             Veldre friidrett      15:42
5 Knut Ivar Aasen        Elverum Kommune       16:22
       
Kvinner lang løype      
1 Mari Robøle Lien        Hamar Sk              23:19
2 Anne Andersen           Sløyfa                25:07
3 Anne Guri Jevne        Hamar O-Klubb         25:58
4 Ingrid Robøle           Hamar SK              27:46
5 Irene Kjøs                   31:01
       
Menn lang løype      
1 Jan Hovde               Asko                  22:03
2 Hans Tore Riibe        Hamar skiklubb        22:24
3 Simen Olsen Kirkevik    Ottestad              22:38
4 Jonas Engebakken        Nordbygda/Løten ski   22:52
5 Jon Storsveen           Ottestad              22:55
6 Jan Erik Mathiassen     Ottestad             23:02
7 Kristian Engebakken     NL Ski                23:09
8 Sindre Bårdseng         Vang SF               23:35
9 Thomas Pedersen         Tine Brummundal       23:49
10 Robert Tørudstad        Nybygda               23:59
11 Tommy Olsen                                   25:03
12 Ole Peder Bergaust      Veldre                26:30
13 Ole Kjøs                Vang Skiløperforening   26:31
14 Arne Lindstad           VSF                   27:41
15 Arne Heimdal Tine                  27:52
16 Kjell Skarpnord         Mjøsski              28:08
17 Frank Engebakken        NL Ski                29:00
18 Ronny Bohrmann          Team Innit            29:02
19 Helge Kartomten                               29:36
20 Henning H: Christensen  Hamar SK              29:53
21 Rune Moen               Graminor AS           30:56