Det var over 500 som ble lokket til det siste løpet i vinterkarusellen og sterke felt på 5 og 10 km ga som vi ventet mange nye personlige rekorder. Været var lettskyet og noen få dråper regn innimellom og ca 4 grader i luften.
En sen offisiell resultatliste er nå endelig klar, bilder blir nå oppjustert med tider. Resultatliste nederst på siden.
På vegne av kondis.no og alle i løpemiljøet så gratulerer vi jubilanten Liv Astrid Losnegaard med sin 200 fullførte karusell. Blomsteroverekkelse ved målgang av Kjell N. Karstensen til Liv som tar oppstyret med ro og er som vanlig meget sympatisk og beskjeden.
Spanske Miguel Blanco (BFG) vant oppgjøret mot Bjarte Eikanger (BFG) på 5 km, tidene ble 16.12 og 16.13, nr. 3 Jørgen Jensen Axelsen (BFG), tid 16.44
I kvinneklassen på 5 km ble igjen Cecilie Pernille Thomassen (BFG) for sterk og vant på meget gode tiden 17.53, nr. 2 ble Ingeborg K. Lind (Gular) inn til ny pers på 18.00, nr. 3 ble 13 år gamle Linn Seliussen (Fana il) inn til den meget sterke tiden 19.49 (det er beste tid på fjorårsstatistikken for 12-13 åringer i Norge).
Kvinneklassen på 10 km ble igjen seier for Nancy Sommer (Varegg), tid 41.21 foran Stine Sanden som også satte ny pers på tiden 41.41, nr. 3 ble Hanne Liland (TIF Viking) med tiden 46.10
Det ble Gjermund Groven (Gular) som vant 10 km for menn, tid 34.00 foran Alemayehu Sitotaw (Varegg), tid 34.36 og Bjørn Tore Kronen Taranger (BFG), tid 35.12 (ny pers)
Tekst og foto : Jørgen Pettersen
Her er beviset på at løperdronningen Liv A. Losnegaard har fullført karusellen i Fana nøyaktig 200 ganger.
Gratulasjoner fra sjefen i BFG og vinterkarusellen Kjell N. Karstensen.
Det er folksomt rundt starten på 10 km for menn når siste karusell går av stabelen. Svein Reiersen har mange gode
plasseringer på 10 km for menn(startnr. 5395). Ved siden av med tomlene opp er Trygve Andresen (Varegg). Per G.
Alfheim (Bfg Fana)(startnr. 1221) er alltid rolig velbalansert før start
Nærmest med startnummer 6348 er Aleksander Meyer fra Norna-salhus, han vant Loddefjordløpet på 10 km i 2010.
Omtrent midt på bildet med hvit drakt og gulrød stripe er Gjermund Groven, dagens vinner på 10 km for menn. Han ble
også nr. 1 og 2 på de to første maratonkarusellene ifjor. Med rød lue og ullvotter er Dag Hilland Roed klar for 10 km.
Startskuddet har gått og Bjørn Tore, Alemayehu, Trygve, Gjermund, og Norna-Salhus gjengen er i fint driv allerede.
Så er det 5 km feltet som skal ut på sin tur til Stend og returnere tilbake med målgang på sykkelstien mellom Rådalen og
Lagunen. Olai Nepstad med skøyteluen og Ivar Trefall i rød jakke og hvit pannebånd (begge løper for posten), sammen med
Renate Lie (4222), Ingrid Næss Johansen (4906), Målfrid Lunde (11297) og Olav Ersland (9596). Ytterst til venstre ser vi
Petter rasmussen med startnummer 0120.
Gjermund Groven har allerede opparbeidet seg en god ledelse på Varegg
sin stjerne Alemayehu Sitotaw ved passering Stend, ca. 3,5 km.
Alemayehu Sitotaw har øyekontakt med Gjermund under hele løpet. Mot mål
ble Alemayehu forhindret av en gammel mann som kom ut i veien. Tapte
noen sekunder på det.
En sterk gruppe like bak og jager de to foran, sjefen i gruppen er Bjørn Tore Kronen
Taranger som drar på Kjell Raa og Jørgen Tvedt, bakerst er Gustav Iden. Alle kommer inn på
35 -tallet og får plassene 3 til nr. 6
Dag Hilland Roed (rød lue) fører an med Terje Haugland inn til sterke tider på 10 km.
Terje avslutter best med tiden 36.06 og 7. plass, Dag får tiden 37.26, plass nr. 10
Bergen Triathlon Club har folk over alt, Kåre Hansen i flott driv ved passering Stend, (3,5 km).
Holder tempoet oppe selv inn til gode 37.12 og 9. plass på 10 km.
Svein A. Reiersen (Ask friidrett) i full galopp for å hente gruppen foran. Får tiden i mål på 36.59
og nr. 7 på 10 km for menn.
Trygve Andresen jakter på Svein like foran, men med 35 km løping dagen i forveien så er det kanskje litt
stive bein Trygve.....likevel inn til gode 38.11 og 11. plass på 10 km.
Et godt felt her på Stend, først har vi Hans Olav Nybø, like bak følger Jarle Rognø og i gul vest Tore
Klanderud. Hans Olav (Statoil) får 39.19 på 10 km og Tore 39.14 på sin 10 km i herreklassen.
Det taes godt i her på BTC mannen Gunnar Knutsen og like bak enda en BTC med Jan
Wilhelm Werner. I mål er Jan Wilhelm først med tiden 40.16 og Gunnar 40.31 på 10 km for menn.
Først med startnr. 7498 er Jan-Inge Ingebrigtsen med Maarten Boting like bak og i Åsane
Cykelklubb drakt. Jan-inge (Avab-Cac) får tiden 40.58 på sin 10 km.
God ledelse på Nancy Sommer som jager seg selv for å holde unna for Stine Sanden like bak.
På halen til Nancy ser vi Pål-Inge Gjerde Sæbø som får tiden 43.15 på 10 km for menn.
Aleksander Meyer løper for ny pers på 10 km, enna 6,5 km igjen til mål. Vegard Herland
også han fra Norna-Salhus følger tett på (startnummer 4597)
Roar Inge Hansen hilser og funnet sitt tempo og har 6.5 km igjen av sin 10 km for menn.
Får tiden 44.43 på 10 km. Har tidligere flere ganger deltatt og fullført Trondheim-Oslo og
Bergen-Voss som syklist.
Sondre Herland fra Norna-Salhus løper inn til gode 43.23 på 10 km for menn, meget sterkt
av den unge karen.
Mens 10 km feltet er ute ved vendemål er Miguel Blanco på vei tilbake fra
sin vending på 5 km og har bare 1 km igjen til mål. Vi kan såvidt skimte
Bjarte Eikanger jagende 2 sekunder bak.
Like bak de beste menn kommer Pernille Thomassen som første kvinne på
på 5 km. Farten er høy og tid ned mot 17- tallet for Pernille. Casper Stenersen
følger godt på og blir tilslutt nr. 7 og meget gode 17.50 på 5 km for menn.
Ingeborg K. Lind er like bak Pernille og blir sekundert av sin trener og får
vite at hun ligger an til ny pers på 5 km ved passering Rådalen og 1 km igjen.
Pallen på 5 km for menn med nr. 2 Bjarte Eikanger (til venstre), i midten og seier for Miguel Blanco og ytterst til høyre er
Jørgen Jensen Axelsen som ble nr. 3
Vel førnøyd og nettopp kommet i mål med Cecilie Pernille Thomassen som denne
gang vant 5 km på den meget gode tiden 17.53
Alemayehu Sitotaw nettopp kommet i mål som nr. 2 og inn til tiden 34.36,
Skal løpe Brigthon Maraton 10. april og målet er en tid rundt 2 timer og 35 min.
Personlig rekord for begge gutta på 10 km menn. Til venstre Bjørn T. K. Taranger og
til høyre Gustav Iden. Bjørn Tore plass nr. 3 og tiden 35.12, Gustav nr. 6 og tiden 35.40
Bjørn Tore har trent 401 km løping , 4 timer med spinning, 4 timer med fotball de siste
14 dagene og så øver han også med bandet sitt.
Gratulerer til 13 år gamle Linn Seliussen (Fana il) som kom under 20 minutt på 5 km for kvinner.
Tiden ble 19.49 og ble belønnet med 3 .plass. (fjorårets beste tid for 12-13 åringer i landet).
Nancy Sommer (Varegg) smiler bredt og tok seieren på 10 km for kvinner foran Stine Sanden og Hanne Liland.
Tiden ble 41.21
Stine Sanden og Hanne Liland inn til 2 og 3 plass på 10 km for kvinner. Stine får ny
personlig rekord på gode 41.41
Bergen Triathlon Club med Gunnar knutsen i hvit drakt foran, bakerst med blått pannebånd er Ove Borge,
startnummer 10584 er Roy Arthur Høyvik, startnummer 10118 er Janicke Larsen. Bak med gulgrønn jakke og
briller er Jan Wilhelm Werner
Runder av billedreportasjen med det flotte ekteparet, Kristine og Svein-Eric Furebotten.
Kristine får tiden 21.27 og plass nr. 6 på 5 km for kvinner. Sterkt med hensyn til bare
noen måneder siden hun ble mamma.
Resultat for: Vinterkarusellen 2011 - løp 8 - 28.mars 5 km Mann |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 11266 | BLANCO MIGUEL | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:16:12 |
2 | 5696 | Bjarte Eikanger | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:16:13 |
3 | 1977 | Jørgen Jensen Axelsen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:16:44 |
4 | 3928 | Ole Martin Eide Røssland | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:17:10 |
5 | 4219 | Jørgen Møklebust Austvik | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:17:16 |
6 | 11098 | Eivind Gamst | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:17:37 |
7 | 4474 | Casper Stenersen | IL Gneist | 00:17:50 |
8 | 10140 | Erlend Gjerdevik Sørtveit | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:18:09 |
9 | 10942 | Magnus Pettersen Lunde | Os turn friidrett | 00:18:20 |
10 | 10840 | Pål Sulesund | Varegg | 00:18:22 |
11 | 4477 | Henrik Irgens Gravdal | IL Gneist | 00:18:26 |
12 | 120 | Petter Rasmussen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:18:32 |
13 | 120 | Petter Rasmussen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:18:32 |
14 | 2078 | Anders Strømblad Hansen | 00:18:42 | |
15 | 4586 | Thomas Ryngøye | IL. Norna-Salhus | 00:18:42 |
16 | 11186 | Stian André Tolleshaug | 00:18:44 | |
17 | 1299 | Torstein Frantzen | Varegg | 00:18:46 |
18 | 11288 | Jon Røstum | SINTEF | 00:18:51 |
19 | 2671 | Espen Nes | Odfjell Drilling BIL | 00:18:53 |
20 | 3168 | Ketil Djurhuus | Nordnes IL | 00:19:02 |
21 | 56 | Anders Røssevold | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:19:06 |
22 | 11197 | Erlend Mongstad | 00:19:16 | |
23 | 3830 | Jon Vegar Bjune | Statoil B.I.L. | 00:19:29 |
24 | 4911 | Stig Rune Flatabø | Reinertsen BIL | 00:19:30 |
25 | 9596 | Olav Ersland | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:19:32 |
26 | 1513 | Gisle Røstum | Bergens Roklubb | 00:19:36 |
27 | 2246 | Andreas Aarestad Steine | Fana IL | 00:19:38 |
28 | 9481 | Christian Holter | Varegg IL | 00:19:43 |
29 | 1772 | Svend Gravdal | Vital BIL | 00:19:45 |
30 | 3929 | Anders Bjørndal | IL Gneist | 00:19:46 |
31 | 1923 | Kjetil Damm | TIF Viking | 00:19:47 |
32 | 3827 | Morten Seliussen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:19:51 |
33 | 3991 | Egil Johan Hessen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:20:00 |
34 | 7357 | Lars Endresen | Tryg | 00:20:02 |
35 | 10917 | Sondre Damm | 00:20:05 | |
36 | 9593 | Henrik Heldal | Odfjell Drilling BIL | 00:20:08 |
37 | 4981 | Ragnvald Kanebog | Avinor | 00:20:18 |
38 | 3437 | Øyvind Sandal | Tryg | 00:20:25 |
39 | 7174 | Bjørn Instanes | COWI AS | 00:20:34 |
40 | 2057 | Thomas Haga Hamarsland | IL Gneist | 00:20:38 |
41 | 11259 | Jan Runar Trandal | 00:20:39 | |
42 | 11332 | esben hellebø | 00:20:41 | |
43 | 2947 | Olav Magnus Hausberg | Rolls-Royce Marine | 00:20:42 |
44 | 10850 | Fredrik Meyer-Lampe | Odfjell Drilling BIL | 00:20:42 |
45 | 10018 | Simon Kleppestø Walde | 00:20:45 | |
46 | 5523 | Frode Oldervoll | Fana Orientering | 00:20:45 |
47 | 954 | Bjørn Haukeland | Kondis | 00:20:45 |
48 | 3516 | Pål Røssevold Mildestveit | 00:20:46 | |
49 | 6722 | Sigve Torvanger Furholt | 00:20:53 | |
50 | 11339 | christian tvedt | 00:20:55 | |
51 | 554 | Kåre Gunnarskog | Nera BIL | 00:20:56 |
52 | 10182 | Svein Erik Lund | Nordnes Majones | 00:20:57 |
53 | 7188 | Erik Grønningsæter | COWI AS | 00:20:58 |
54 | 10952 | Paul Johan Høl | Universitetet i Bergen (UBIL) | 00:20:59 |
55 | 7063 | Finn Gunnar Nielsen | Statoil BIL | 00:21:00 |
56 | 10241 | Arnstein Kløvrud | 00:21:02 | |
57 | 3078 | Kjell Arne Askeland | Block Watne BIL | 00:21:07 |
58 | 3524 | Øystein Djurhuus | 00:21:09 | |
59 | 10750 | Ståle Iden | 00:21:10 | |
60 | 6746 | Thor Myrestrand | Tryg | 00:21:12 |
61 | 10532 | Kristoffer Tungland | 00:21:15 | |
62 | 737 | Morten Straume | Gular | 00:21:20 |
63 | 1827 | Rune Djurhuus | NUI BIL | 00:21:21 |
64 | 11289 | Jostein Borthen | 00:21:24 | |
65 | 9518 | Øyvind Olsen | 00:21:25 | |
66 | 10132 | Jon Øystein Søfteland | 00:21:29 | |
67 | 227 | Ivar Trefall | Posten b.i.l. | 00:21:36 |
68 | 1948 | Knut Onipede | Nordea Liv | 00:21:40 |
69 | 7170 | Helge Flatebø | Hordane bil | 00:21:41 |
70 | 11268 | Jørn Drage Evensen | 00:21:42 | |
71 | 10677 | Olav Krogsæter | Cykleklubben Sotra | 00:21:44 |
72 | 11014 | Svein-Eric Furebotten | 00:21:45 | |
73 | 6196 | Roar Sørensen | Hamworthy BIL | 00:21:46 |
74 | 4848 | Robert Valklev | 00:21:46 | |
75 | 6858 | Morten Lund | Høgskolen i Bergen BIL | 00:21:48 |
76 | 7197 | Sjur G Mæland | COWI AS | 00:21:51 |
77 | 10493 | Martin Bru | 00:21:54 | |
78 | 1934 | Bjørn Børsheim | 00:21:59 | |
79 | 4995 | Henrik Røssevold Mildestveit | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:22:03 |
80 | 2130 | Arne Konglevoll | Harald Sæverud | 00:22:04 |
81 | 2089 | Christian Johan Walde | 00:22:08 | |
82 | 3522 | Atle Utvær | Aibel BIL | 00:22:14 |
83 | 10898 | Webjørn Riise | 00:22:19 | |
84 | 886 | Victor Larsen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:22:20 |
85 | 8487 | Ole Kjetil Røstum | Statoil | 00:22:27 |
86 | 10492 | Robert Bru | 00:22:29 | |
87 | 1888 | Bjarte Hodnekvam | CSC BIL | 00:22:31 |
88 | 11167 | Apelthun Rolf | 00:22:35 | |
89 | 2411 | Inge Vivås | Høgskolen i Bergen | 00:22:38 |
90 | 470 | Kenneth Korneliussen | DnB NOR Klubben | 00:22:41 |
91 | 10604 | Cedrik Valentin | Odfjell Drilling BIL | 00:22:42 |
92 | 10642 | Jarle Lillejord | Skandiabanken | 00:22:48 |
93 | 10463 | André Heie Vik | Miles | 00:22:50 |
94 | 5013 | Olav Birkeland | Nera b.i.l | 00:22:50 |
95 | 3448 | Tom Henning Rimestad | Skandiabanken | 00:22:57 |
96 | 5438 | Tormod Heldal | Odfjell Drilling BIL | 00:22:59 |
97 | 6823 | Trygve Johnsen | 00:23:04 | |
98 | 7680 | Svein Thowsen | T&IF Viking | 00:23:07 |
99 | 7625 | Stein Hjertås | Miles | 00:23:10 |
100 | 326 | Karl-Erik Moberg | Vesta bil | 00:23:14 |
101 | 11043 | Bjørnar Torgilstveit | Hålandsdalen IL | 00:23:16 |
102 | 4970 | Henrik Mørch | 00:23:16 | |
103 | 2266 | Kjell Johnny Fagerheim | STAHL HEISER B.I.L. | 00:23:22 |
104 | 10657 | Helge Askevold Johannessen | Nera BIL | 00:23:24 |
105 | 651 | Arne Eidsheim | Bergen CK | 00:23:26 |
106 | 3803 | Per Verner Aase | Nera Networks BIL | 00:23:27 |
107 | 6526 | Stein-Erik Valklev | 00:23:28 | |
108 | 6513 | Kjell Johannessen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:23:29 |
109 | 406 | Otto Mundal | Nera b.i.l | 00:23:31 |
110 | 6291 | Geir Vatnelid | Vetco Aibel BIL | 00:23:41 |
111 | 502 | Tor Ivar Hjelmeland | Bergen Brannvesen | 00:23:41 |
112 | 4776 | Arthur Larsen | ApplySørco | 00:23:43 |
113 | 193 | Dag Skjerping | YIT b.i.l. | 00:23:44 |
114 | 339 | Arne Korneliussen | 339 | 00:23:46 |
115 | 11296 | Kjetil Iversen | Miles | 00:23:48 |
116 | 1443 | Erik Klokset Vestvik | Fana IL | 00:23:48 |
117 | 5228 | Henrik Berger Ettrup | IL Gneist | 00:23:49 |
118 | 68 | Jørn Magne Fyllingen | Nordea Liv | 00:23:53 |
119 | 5014 | Asgeir Frimanslund Myskja | Nera b.i.l | 00:23:54 |
120 | 10979 | Ole Andreas Frøystad | 00:23:56 | |
121 | 2773 | Mads Holm | IL Gneist | 00:23:56 |
122 | 7481 | Espen Lone | 00:23:57 | |
123 | 10474 | Håvard Vassenden | 00:24:00 | |
124 | 10469 | Knut Arne Molvik | Søvik Velforening | 00:24:01 |
125 | 766 | Erling B. Juvik | Ask Friidrett | 00:24:03 |
126 | 11290 | Alexander Lundervold | GFG | 00:24:07 |
127 | 10497 | John-Einar Thorsheim | 00:24:10 | |
128 | 800 | Karl Morten Bårdsen | Bergen Kommune BIL | 00:24:11 |
129 | 8156 | Svein Haustveit | Nera BIL | 00:24:12 |
130 | 10135 | Gunnar Follesø | Follesø Animasjon | 00:24:13 |
131 | 10738 | Adrian Kasin | 00:24:18 | |
132 | 10596 | Joachim Helle Skogen | 00:24:21 | |
133 | 10739 | Jon Magnus Nilsen | 00:24:22 | |
134 | 6605 | Erik Angell-Hansen | Ankeret BIL | 00:24:25 |
135 | 10824 | Arve Henningsen | Tellnes | 00:24:31 |
136 | 10620 | Fredrik Selheim | 00:24:32 | |
137 | 9624 | Marius Blytt | 00:24:32 | |
138 | 708 | Oddvin Torvanger | 00:24:34 | |
139 | 1024 | Atle Eriksen | Olsvik Skole | 00:24:40 |
140 | 1097 | Odd Wilhelmsen | 00:24:42 | |
141 | 7806 | Stig Åkenes Johnsen | B.I.L KYRRE | 00:24:44 |
142 | 1158 | Kjetil Kleppe | 00:24:45 | |
143 | 745 | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 00:24:48 |
144 | 403 | Johs Slethaug | Hovding | 00:24:52 |
145 | 5439 | Eivind Borgen | FRAMO BIL | 00:25:04 |
146 | 9027 | Stig Hjørnevik | 00:25:11 | |
147 | 389 | Kjell Åsheim | 00:25:12 | |
148 | 10914 | Ådne Støyva | 00:25:13 | |
149 | 4034 | Kjetil Dahle | Laksevåg IL | 00:25:17 |
150 | 10617 | Lars Petter Selheim | 00:25:23 | |
151 | 10717 | Erik Angerman | Bergen brannvesen | 00:25:24 |
152 | 78 | Rolf Andersen | BKK BIL | 00:25:26 |
153 | 7964 | Søren Lund | Nordnes Majones | 00:25:28 |
154 | 11301 | marian KIPHOFF | nordnes majones | 00:25:29 |
155 | 1426 | Tor Bru | Bergens Roklubb | 00:25:31 |
156 | 10752 | Eirik Dypevik | fjellgeitene | 00:25:34 |
157 | 7801 | Atle Engelsen | 00:25:34 | |
158 | 1361 | Olai Nepstad | pil posten Bergen | 00:25:36 |
159 | 37 | Jarle Østerfeldt | YIT b.i.l. | 00:25:36 |
160 | 1528 | Frode Bødtker | Bergen brannvesen | 00:25:37 |
161 | 1610 | Jan Erik Sørtveit | Vesta b.i.l. | 00:25:38 |
162 | 5551 | Joar Valevatn | Skandiabanken | 00:25:40 |
163 | 10510 | Hans Petter Nilsen | 00:25:50 | |
164 | 10753 | Gerhard Lyng | Helikopterservice | 00:25:52 |
165 | 2970 | Jørn Klepp | Nordea Investment Management | 00:26:00 |
166 | 189 | Olav Njåstad | 00:26:04 | |
167 | 5587 | Egil Martin Digernes | Vesta b.i.l. | 00:26:07 |
168 | 11193 | Øyvind A. Langedal | 00:26:16 | |
169 | 11295 | Bård Bjerkestrand | Nordea Liv AS | 00:26:20 |
170 | 4341 | Øyvind Aase | Nera BIL | 00:26:25 |
171 | 5026 | Carl-Erik Lien | Norne Securities | 00:26:25 |
172 | 8134 | Frode van der Meeren | 00:26:27 | |
173 | 10973 | Scott Herland | IL Norna-Salhus | 00:26:30 |
174 | 1349 | Rune Skage | 00:26:30 | |
175 | 8334 | Oddbjørn Sæbø | Nordea Bank Norge B.I.L | 00:26:37 |
176 | 10680 | Vebjørn Krogsæter | 00:26:39 | |
177 | 2344 | Steinar Iversen | Aanderaa Instruments BIL | 00:26:42 |
178 | 667 | Tom Barth | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:26:43 |
179 | 219 | Svein H. Eriksen | If BIL | 00:26:43 |
180 | 11108 | Arve Lekva | 00:26:46 | |
181 | 7004 | Roar Malt | Odfjell Drilling BIL | 00:26:50 |
182 | 6344 | Terje Wickman Thorkildsen | Jæger B.I.L | 00:26:51 |
183 | 8146 | Nils Are Klubben | 00:27:00 | |
184 | 581 | Oddvar Tveita | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:27:03 |
185 | 1101 | Atle A. Johannessen | Varegg | 00:27:08 |
186 | 270 | Arvid Bjervamoen | Aanderaa Instruments BIL | 00:27:08 |
187 | 2032 | Lars Nes Mæland | Cowi AS | 00:27:09 |
188 | 6874 | Thomas Kanebog | Omega AS | 00:27:12 |
189 | 441 | Olav Bjørgen | 00:27:25 | |
190 | 10499 | Sebastian Thorsheim | 00:27:35 | |
191 | 11304 | Langedal Even Liseth | 00:27:36 | |
192 | 7800 | Henrik Andal Engelsen | 00:27:37 | |
193 | 7599 | Ole Døsvik | Søvikvelforening | 00:27:43 |
194 | 7639 | Jan Rå | Veidekke Entreprenør AS | 00:27:43 |
195 | 9571 | Trond Lauvås | Odfjell Drilling BIL | 00:28:01 |
196 | 490 | Even Engevik | STAHL HEISER B.I.L. | 00:28:07 |
197 | 2261 | Andre Jensen Ryland | 00:28:16 | |
198 | 10675 | Torgeir Bjørkhaug | 00:28:16 | |
199 | 140 | Jan Krokeide | 00:28:19 | |
200 | 7593 | Geir Jensen | Søvik Velforening | 00:28:19 |
201 | 6030 | Sveinung Buvik | MultiControl | 00:28:29 |
202 | 163 | Atle B. Raftevoll | Haukeland Sykehus BIL | 00:28:35 |
203 | 194 | Egil Trosvik | Statoil B.I.L. | 00:28:37 |
204 | 9584 | Kenneth Lauvås | FRAMO B.I.L. | 00:28:37 |
205 | 874 | Øivind Olsen | Odfjell SE | 00:28:40 |
206 | 10513 | Marius Fagerheim | 00:28:41 | |
207 | 4396 | Trond Leikvoll | Norwegian Hull Club B.I.L. | 00:28:48 |
208 | 10082 | are flekke | 00:28:57 | |
209 | 10523 | Svein Hugo Ones | Nera BIL | 00:29:25 |
210 | 4030 | Knut S. Grove | 00:29:28 | |
211 | 1117 | Tor Frost Nielsen | Varegg | 00:29:29 |
212 | 2631 | Bjørn Audun Vassenden | 00:29:31 | |
213 | 958 | Ove Færevaag | 00:29:32 | |
214 | 10478 | Harald Høgh | 00:29:32 | |
215 | 11028 | Leif Åsmund Mørk | 00:29:49 | |
216 | 9638 | Nils Lauvås | Lindås | 00:29:49 |
217 | 3311 | Robert Lingaas | Nordea Investment Management | 00:29:52 |
218 | 761 | Bård Johansen | Studentsamskipnaden i Bergen(SiB) | 00:29:55 |
219 | 8158 | Arne Stadheim | Nera BIL | 00:30:08 |
220 | 2672 | Asbjørn Nes | Odfjell Drilling BIL | 00:30:17 |
221 | 509 | Geir Lepsøe | Aanderaa Data Instruments BIL | 00:30:18 |
222 | 5376 | Alemayehu Sitotaw | Varegg | 00:30:24 |
223 | 10727 | Jørn Høyvik | Hjellestadseilf. | 00:30:33 |
224 | 11291 | Stein Sebastian Rusten Lundberg | IL Norna-Salhus | 00:31:15 |
225 | 11045 | Stig Lian | KCA Deutag | 00:31:16 |
226 | 423 | Einar Nilsen | 00:31:20 | |
227 | 408 | Sigurd Syversen | 00:31:23 | |
228 | 4375 | Arne Nymark | Gular | 00:31:26 |
229 | 10482 | Peter Emil Hybertsen | 00:31:35 | |
230 | 937 | Terje Rød | Vesta BIL | 00:31:49 |
231 | 299 | Arne Haaland | 00:32:11 | |
232 | 1197 | Per Watne | ODFJELL BIL | 00:32:19 |
233 | 747 | Aksel Løvenholm | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:32:34 |
234 | 234 | Jon Teigen | DnB NOR Klubben | 00:33:39 |
235 | 5898 | Jon Eiken Ingvaldsen | Tide Buss BIL | 00:34:22 |
236 | 550 | Einar Raa | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:34:25 |
237 | 454 | Hans Jacob Lund | 00:36:54 | |
238 | 8473 | Eirik Nystad Gangsøy | Bønes IL | 00:38:33 |
239 | 3835 | Frode Gangsøy | Vital BIL | 00:38:34 |
240 | 319 | Alfred Wergeland | Nera BIL | 00:40:53 |
241 | 1928 | Harald Søviknes | 00:40:57 | |
242 | 202 | Kjell-Inge Haaland |
Vinterkarusellen 2011 - løp 8 - 28.mars 5 km Kvinne |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 1314 | Cecilie Pernille Thomassen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:17:53 |
2 | 8376 | Ingeborg K. Lind | IL Gular | 00:18:00 |
3 | 4465 | Linn Seliussen | Fana IL Basis II | 00:19:49 |
4 | 4222 | Renate Lie | IL Gneist | 00:20:19 |
5 | 4319 | Tuva Straume | 00:21:19 | |
6 | 11013 | Furebotten Kristine | 00:21:27 | |
7 | 7967 | Sophie Dedekam Kryvi | Nordnes Majones | 00:21:33 |
8 | 11292 | Silje Marie Refsdal Aase | IL Norna-Salhus | 00:21:45 |
9 | 11297 | MÅLFRID LUNDE | 00:22:16 | |
10 | 10571 | Marianne Engan Svendsmark | 00:22:18 | |
11 | 3506 | Tone Raaen | 00:22:20 | |
12 | 4890 | Ragnhild Korneliussen | DnB NOR Klubben | 00:22:36 |
13 | 7137 | Ingunn Linborg Flatebø | 00:22:36 | |
14 | 10514 | Cathrine Haugstvedt | 00:22:37 | |
15 | 3117 | Inger Johanne Klokset | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:22:38 |
16 | 11121 | Amalie Lekva | IL Norna-Salhus | 00:23:06 |
17 | 8121 | Iren Frantzen | Kalandseid IL | 00:23:12 |
18 | 6267 | Marit Boge | 00:23:17 | |
19 | 4422 | Thyra Hevrøy | Fana IL | 00:23:18 |
20 | 4478 | Sofie Foldnes | 00:23:23 | |
21 | 10718 | Stina Thoresen | fruktbar.no | 00:23:38 |
22 | 7586 | Kathleen Meling | VIZrt | 00:23:40 |
23 | 2954 | Stine Nes Mæland | Tertnes IL | 00:23:45 |
24 | 49 | Liv Astrid Losnegaard | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:23:46 |
25 | 10500 | Rikke Thorsheim | 00:23:51 | |
26 | 11334 | Kristina Stensaker | 00:23:52 | |
27 | 3215 | Andrea Bolstad Raa | Fana IL | 00:23:57 |
28 | 1035 | Birte Oppedal | Statoil B.I.L. | 00:24:15 |
29 | 10980 | Elina Drivenes | Fana IL | 00:24:15 |
30 | 10867 | Linda Heggland | 00:24:24 | |
31 | 272 | Kari Lundekvam | DnB NOR Klubben | 00:24:26 |
32 | 10491 | Hilde-Beate Bru | 00:24:28 | |
33 | 11285 | Lillian Vollan | 00:24:29 | |
34 | 6002 | Else Gjemdal | Bergen kirkelige fellesråd | 00:24:38 |
35 | 10799 | helle Hagness | 00:24:39 | |
36 | 10633 | Hanne Kaldråstøyl | Skandiabanken | 00:24:57 |
37 | 4411 | Mona Døsvik | Søvik Velforening | 00:25:02 |
38 | 10751 | Korse Marie Nordhagen | 00:25:07 | |
39 | 8147 | Beate Jensen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:25:08 |
40 | 39 | Elin Mildestveit | 00:25:18 | |
41 | 6175 | Hilde Røssevold | 00:25:18 | |
42 | 2750 | Anne Marie Ytrebø | NGV | 00:25:20 |
43 | 827 | Anne Hordnes | BFG Fana | 00:25:25 |
44 | 10671 | Toril Karlsen | 00:25:26 | |
45 | 10067 | Tina Biering | Statoil B.I.L. | 00:25:27 |
46 | 7930 | Laila Martine Gjerland | Bønes IL | 00:25:28 |
47 | 11087 | Marita Gusdal | 00:25:31 | |
48 | 1032 | Eva Quivey | Kondis | 00:25:33 |
49 | 11118 | Anette Færevaag Rekdal | 00:25:44 | |
50 | 11256 | Kristina Bergsvik | 00:25:46 | |
51 | 6703 | Kari Huse | STAHL HEISER B.I.L. | 00:25:49 |
52 | 11267 | Cecilie Fløysand | 00:25:52 | |
53 | 11016 | Sanne Christensen | IL Gneist | 00:26:11 |
54 | 11046 | Solveig Svenheim Varberg | HSI | 00:26:16 |
55 | 6294 | Kathrine Krokeide | DnB NOR Klubben | 00:26:20 |
56 | 6798 | Margrethe Irgens Gravdal | 00:26:21 | |
57 | 4495 | Marlen Røssland | BFG Fana | 00:26:23 |
58 | 4525 | Randi Jahnsen | Cowi AS | 00:26:29 |
59 | 11190 | Jorid Hofsøy | 00:26:36 | |
60 | 6873 | Kari Rasmussen | Arna sykleklubb | 00:26:37 |
61 | 2412 | Helga Jonsdottir | Høgskolen i Bergen | 00:26:40 |
62 | 10543 | Sigrid Søvik | 00:26:44 | |
63 | 10026 | Mona Berger | 00:26:51 | |
64 | 10635 | Marit Espelid | Skandiabanken | 00:26:53 |
65 | 10667 | Helga Wergeland | DnBNOR IT | 00:26:53 |
66 | 6097 | Reidun Helle | Securitas BiL | 00:26:58 |
67 | 7814 | Gjøril Mongstad Myhr | Statoil B.I.L. | 00:27:11 |
68 | 11086 | Jorunn Førde Bolme | Statoil | 00:27:11 |
69 | 10697 | Janita Sæther Heimland | Dimna IL | 00:27:13 |
70 | 8331 | Ann-Mari Tyssebotn Berg | IL Gneist | 00:27:18 |
71 | 10730 | Julie Høyvik | Hjellestadseilf. | 00:27:27 |
72 | 4214 | Linn Tvedt Olsen | IL Gneist | 00:27:28 |
73 | 660 | Halldis M Nagell-Dahl | T&IL Viking | 00:27:34 |
74 | 5821 | Tina Straume | 00:27:40 | |
75 | 6759 | Tove Urne | Skandiabanken BIl | 00:27:41 |
76 | 3185 | Helene Døsvik | Søvik Velforening | 00:27:42 |
77 | 3586 | Randine Nes | Odfjell Drilling BIL | 00:27:47 |
78 | 8480 | Gunn Skaugrud | StS gruppen | 00:27:50 |
79 | 7655 | Solfrid Hisdal Johannessen | Tailwind Tigers | 00:27:52 |
80 | 10005 | Janne Digernes | 00:27:52 | |
81 | 7931 | Hanna Haugen | IL Gneist | 00:27:56 |
82 | 2967 | Marit Ryland | 00:27:59 | |
83 | 11034 | Bjørg Ålen Krogsæter | 00:28:01 | |
84 | 6973 | Mette Njåstad Aarvold | 00:28:05 | |
85 | 4207 | Kari Hess | DnB NOR Klubben | 00:28:08 |
86 | 8378 | Mette Kristensen Støyra | Bjarg Håndball | 00:28:09 |
87 | 9087 | Gunn Engen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:28:10 |
88 | 3821 | Cecilie Knutsen | Fana | 00:28:14 |
89 | 10006 | Elise Digernes | 00:28:24 | |
90 | 10866 | Jannicke Frantzen | 00:28:28 | |
91 | 8425 | Rannveig Botnen | 00:28:29 | |
92 | 10524 | Christine Fløysand | Nera BIL | 00:28:33 |
93 | 11152 | Elisabeth Horn | 00:28:49 | |
94 | 10517 | Kathrine Lundgaard | Statoil B.I.L. | 00:28:49 |
95 | 11341 | Rebekka Horn | 00:28:50 | |
96 | 1708 | Bente Følling Espelid | Melkesyre.no | 00:28:52 |
97 | 10801 | Lina Stensaker | Bergenslærerne | 00:28:54 |
98 | 11294 | Maria Larsen Sørvik | 00:28:54 | |
99 | 6332 | Janicke Knudsen | Eidsvåg IL | 00:28:55 |
100 | 10447 | Cecilie Nielsen | 00:28:58 | |
101 | 10454 | Laila Helen Eriksen | 00:29:02 | |
102 | 6776 | Aud Helen Njåstad | 00:29:05 | |
103 | 7978 | Live Haugstad Hilton | Bergens Turnforening | 00:29:08 |
104 | 4429 | Linn Helene Eileng Yver | Nordea Investment Management | 00:29:14 |
105 | 11306 | Katrine Nyhammer | 00:29:16 | |
106 | 784 | Åse Sjåholm | Statoil B.I.L. | 00:29:22 |
107 | 10894 | Anette Telnes Helle | Jæger Automobil AS | 00:29:26 |
108 | 5298 | Rose Stien | 00:29:28 | |
109 | 2175 | Anita Bjørndal | Vetco Aibel BIL | 00:29:30 |
110 | 10515 | Charlotte Bårdsen | 00:29:41 | |
111 | 3286 | Målfrid Bruknapp | Høyskolen i Bergen BIL | 00:29:46 |
112 | 6306 | Kristine Døsvik | Søvik Velforening | 00:29:47 |
113 | 10564 | Line Erichsen | ApplySørco | 00:29:48 |
114 | 10470 | Ingelinn Molvik | 00:29:50 | |
115 | 5798 | Marte Johansen | IL Gneist | 00:29:54 |
116 | 10526 | Kirsti Johnsen | Nera BIL | 00:29:56 |
117 | 10862 | Hege Haugsvær | 00:30:01 | |
118 | 6414 | Solveig Renslo | BKK b.i.l. | 00:30:07 |
119 | 3026 | Julie Askeland | Fana IL | 00:30:19 |
120 | 10542 | Gro Birkeland Søvik | Søvik Velforening | 00:30:29 |
121 | 10728 | Synne Høyvik | 00:30:32 | |
122 | 3187 | Kristin Christensen | 00:30:49 | |
123 | 10647 | Beate Rikstad | Telesport | 00:30:57 |
124 | 10683 | Henriette Hagebø Furnes | 00:31:10 | |
125 | 10847 | Marie lian | 00:31:14 | |
126 | 2720 | Andrea Fagerheim | 00:31:22 | |
127 | 3419 | Lise Haugstad | Skandiabanken | 00:31:24 |
128 | 10846 | Sigrid Sekkingstad | 00:31:28 | |
129 | 10225 | Elin Kronstad | 00:31:31 | |
130 | 10690 | Gabriele Leonie Schwarz | 00:31:33 | |
131 | 10481 | Kristin Frantzen | 00:31:51 | |
132 | 10682 | Bente Hagebø Furnes | 00:31:56 | |
133 | 3590 | Marianne Tveit | Vetco Aibel BIL | 00:32:03 |
134 | 7500 | An Magritt Hasås | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:32:04 |
135 | 3079 | Hildegunn Neteland | 00:32:06 | |
136 | 639 | Randi Margrethe Wie | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:32:25 |
137 | 6328 | Hanne Nilsen Hanøy | 00:32:28 | |
138 | 10606 | Helene Vacarisas | Skandiabanken | 00:32:47 |
139 | 3083 | Irene Instefjord | 00:32:51 | |
140 | 10471 | Katrine Molvik | 00:33:03 | |
141 | 11298 | benedicte strømøy | Statoil | 00:33:08 |
142 | 11314 | mahima eide | 00:33:13 | |
143 | 9418 | Siv Hansen | ABB BIL | 00:33:36 |
144 | 7257 | Nina Kvalsvik | DnB NOR Klubben | 00:33:53 |
145 | 10674 | Lisa Robson | 00:34:03 | |
146 | 11085 | Eli Kindem Larsen | Statoil | 00:34:12 |
147 | 6779 | Anne Sørensen | 00:34:29 | |
148 | 8299 | Sara Bryner Foldnes | Bjarg | 00:34:47 |
149 | 9491 | Monica Bryner | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:34:50 |
150 | 5057 | Maren Stien Johansen | Fana il | 00:36:33 |
151 | 2908 | Stine Askeland | Fana Orientering | 00:36:34 |
152 | 11325 | mathilde elise Lind | 00:37:42 | |
153 | 11321 | Cecilie Lind | 00:37:43 | |
154 | 10178 | Marie Seliussen | 00:37:55 | |
155 | 4464 | Ingvei Helen Selussen | 00:37:56 | |
156 | 10477 | Maren Brakstad | 00:41:37 |
Resultat for: Vinterkarusellen 2011 - løp 8 - 28.mars 10 km Mann |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 6866 | Gjermund Groven | Gular | 00:34:00 |
2 | 5376 | Alemayehu Sitotaw | Varegg | 00:34:36 |
3 | 5421 | Bjørn Tore Kronen Taranger | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:35:12 |
4 | 4814 | Jørgen Tvedt | IL. Norna-Salhus | 00:35:18 |
5 | 3075 | Kjell Raa | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:35:22 |
6 | 4298 | Gustav Iden | IL. Norna-Salhus | 00:35:40 |
7 | 2605 | Terje Haugland | 00:36:06 | |
8 | 5395 | Svein Arne Reiersen | 00:36:59 | |
9 | 7434 | Kåre Hansen | Bergen Triathlon Club | 00:37:12 |
10 | 11094 | Dag Rød Hilland | 00:37:26 | |
11 | 5137 | Trygve Andresen | Varegg fleridrett | 00:38:11 |
12 | 4954 | Ove Borge | Bergen Triathlon Club | 00:38:38 |
13 | 4165 | Carl Petter Martinsen | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:39:10 |
14 | 1575 | Tore Klanderud | 00:39:14 | |
15 | 7176 | Hans Olav Nybø | Statoil/Bergen Triathlon Club | 00:39:19 |
16 | 6348 | Aleksander Kristiansen Meyer | IL. Norna-Salhus | 00:39:19 |
17 | 1221 | Per Gunnar Alfheim | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:39:29 |
18 | 88 | Henrik Trumpy | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:39:38 |
19 | 5818 | Bjørn Rusten Lundberg | IL. Norna-Salhus | 00:39:44 |
20 | 4597 | Vegard Herland | IL. Norna-Salhus | 00:39:45 |
21 | 7056 | Jan Wilhelm Werner | Bergen Triathlon Club | 00:40:16 |
22 | 7314 | Gunnar Knutsen | Bergen Triathlon Club | 00:40:31 |
23 | 7498 | Jan-Inge Ingebrigtsen | Avab-Cac Bil | 00:40:58 |
24 | 2694 | Morten Vestvik | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:41:22 |
25 | 10069 | Bjørn Peter Tjøstheim | Statoil B.I.L. | 00:42:04 |
26 | 11032 | Espen Breisnes Vika | IL Norna-Salhus | 00:42:07 |
27 | 11134 | Leif Nordland | HSI | 00:42:22 |
28 | 4954 | Ove Borge | Bergen Triathlon Club | 00:42:24 |
29 | 2137 | Gitle Snilstveit | Framo BIL | 00:42:33 |
30 | 7084 | Øyvind Reigstad | Hansa | 00:42:33 |
31 | 11192 | Rune Soltvedt | SiB | 00:42:49 |
32 | 967 | Kjell Frode Hole | Austevoll I.K | 00:42:51 |
33 | 10605 | Idar Heimdal Espe | Odfjell Drilling BIL | 00:43:07 |
34 | 8335 | Pål-Inge Gjerde Sæbø | 00:43:15 | |
35 | 8489 | Rolf Walderhaug | Statoil Svg Sokkel | 00:43:16 |
36 | 10584 | Høyvik Roy Arthur | Bergen Triahtlon Club | 00:43:20 |
37 | 6316 | Sondre Herland | IL. Norna-Salhus | 00:43:23 |
38 | 9482 | Bjørn Herland | IL. Norna-Salhus | 00:43:25 |
39 | 8380 | Endre Totland Jansen | Knoll og Tott | 00:43:27 |
40 | 7770 | John-Vidar Hjørnevik | 00:43:32 | |
41 | 10444 | Rune Vindenes | PSWinCom As | 00:43:34 |
42 | 11318 | Kyrre Hasås Toresen | 00:43:35 | |
43 | 2156 | Audun Landro | 00:43:48 | |
44 | 11160 | Håvard Lien austerheim | 00:44:00 | |
45 | 278 | Robert Meyer | CSC BIL | 00:44:11 |
46 | 11125 | remi Kvalheim | Team Nautilus | 00:44:24 |
47 | 11091 | Tor Kristian Lavik | 00:44:26 | |
48 | 8403 | Christen Skjerven | 00:44:35 | |
49 | 11309 | christen skjerven | Bergen Triathlon Club | 00:44:42 |
50 | 2075 | Roar Inge Hansen | Fana IL | 00:44:43 |
51 | 7358 | Ørjan Eide | 00:44:43 | |
52 | 10900 | Ivar Braut | 00:44:59 | |
53 | 706 | Frode Espeseth | 00:45:01 | |
54 | 7905 | Anders Lundberg | 00:45:17 | |
55 | 1988 | Morten Hauso | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:45:20 |
56 | 4498 | Tomas Jansen | Knoll og Tott | 00:45:22 |
57 | 11284 | Ireneusz Ambroziak | 00:45:31 | |
58 | 6521 | Bjarte A Karlsen | Statoil B.I.L. | 00:45:32 |
59 | 4235 | Trond Arne Espedal | Nera b.i.l | 00:45:34 |
60 | 11286 | SIMEN NORDEIDE | 00:45:36 | |
61 | 6669 | Jan Roald Eik | Odfjell Drilling BIL | 00:45:40 |
62 | 10053 | Vidar Fagerdal | Hansa Borg Bryggerier | 00:45:44 |
63 | 10808 | Håvard Andre Karlsen | 00:45:48 | |
64 | 5907 | Jørgen Lorentz | Borea | 00:45:54 |
65 | 10706 | Torbjørn Espeseth | IL. Norna-Salhus | 00:45:59 |
66 | 600 | Reidar Toresen | Fisken BIL | 00:46:03 |
67 | 1753 | Kjell Kandal Hansen | Aker Solutions BIL | 00:46:04 |
68 | 10951 | Kristian Kavlie-Borge | Skandiabanken | 00:46:34 |
69 | 2926 | Atle Christensen | BPI | 00:46:41 |
70 | 2300 | Øystein Økland | BKK BIL | 00:46:43 |
71 | 11064 | Fridtjof Christensen | Sjøkrigsskolen | 00:46:57 |
72 | 10807 | Jon Espen Karlsen | 00:47:08 | |
73 | 2414 | Knut Rakvaag | 00:47:14 | |
74 | 4697 | Espen Nymark Andersen | PwC | 00:47:22 |
75 | 11329 | Sunde Frode | Sjøkrigsskolen | 00:47:36 |
76 | 11283 | Øyvind Fiksen | UBIL | 00:48:05 |
77 | 6333 | Halvor Aas | Knudsen Aas | 00:48:07 |
78 | 10639 | Svein Frøystad | Skandiabanken | 00:48:11 |
79 | 6660 | Jostein Sangolt | Nera b.i.l | 00:48:19 |
80 | 6635 | Ivar Nordland | DnB NOR Klubben | 00:48:25 |
81 | 1578 | Trygve Serck-Hanssen | UNIFOB | 00:48:29 |
82 | 6326 | Åsmund Aas Andersson | IL. Norna-Salhus | 00:48:38 |
83 | 11337 | Robert Brynildsen | 00:48:39 | |
84 | 5850 | Bård Teigland | 00:48:51 | |
85 | 159 | Atle Kolbeinsen | DnB NOR Klubben | 00:48:55 |
86 | 489 | Knut Olav Engen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:48:59 |
87 | 10941 | Lars Sørgard | 00:49:10 | |
88 | 7955 | Pål Isaksen | 00:49:17 | |
89 | 3580 | Steinar Gangsø | Aker Kværner BIL | 00:49:27 |
90 | 10188 | Øystein Tenfjord Engelsen | BTC | 00:49:30 |
91 | 10446 | Svein Arne Hammersland | Nuts | 00:49:48 |
92 | 10512 | Jan-Magne Solvang | 00:49:54 | |
93 | 10999 | Andreas Haveland | 00:49:57 | |
94 | 11025 | Jan Henrik Skjelbred | STAHL HEISER B.I.L. | 00:50:05 |
95 | 10695 | Espen Erenstsen | 00:50:10 | |
96 | 11307 | Højklint Stig | 00:51:01 | |
97 | 3832 | Henrik Nygaard | DnB NOR Klubben | 00:51:11 |
98 | 6676 | Rune Instefjord | 00:51:15 | |
99 | 4871 | Dag Lorents Aksnes | Bergen Triathlon Club | 00:51:29 |
100 | 11159 | Bjørn-Christian Pedersen | 00:51:50 | |
101 | 3320 | Jarle Tvedt | Ankeret BIL | 00:52:00 |
102 | 3374 | Knut Djønne | Nera BIL | 00:52:19 |
103 | 41 | Kenneth Skålevik | DnB NOR Klubben | 00:52:40 |
104 | 11281 | Dag Olav Løyland | Frøya Fotball | 00:53:17 |
105 | 11315 | Per Christer Nielsen Dale | 00:53:21 | |
106 | 532 | Rolf Martin Christensen | 00:53:38 | |
107 | 11305 | frode nilsen | Fana sykkel | 00:54:27 |
108 | 11148 | Endre Hole | HoleGlass Bil | 00:54:36 |
109 | 4506 | Helge (4506) Andersen | DnB NOR Klubben | 00:55:29 |
110 | 2530 | Rolf Widerøe | 00:57:00 | |
111 | 10673 | Andreas Solberg | 00:59:12 | |
112 | 10804 | Mark Kane | 00:59:46 | |
113 | 10602 | Pål Berg Halvorsen | 01:00:58 |
Vinterkarusellen 2011 - løp 8 - 28.mars 10 km Kvinne |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 4198 | Nancy Sommer | varegg | 00:41:21 |
2 | 10821 | Stine Sanden | 00:41:41 | |
3 | 505 | Hanne Liland | TIF Viking | 00:46:10 |
4 | 5109 | Nathalie Puaschitz | Bergen Triathlon Club | 00:46:38 |
5 | 5109 | Nathalie Puaschitz | Bergen Triathlon Club | 00:46:41 |
6 | 3258 | Kjersti Hevrøy | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:47:34 |
7 | 10118 | Janicke Larsen | 00:47:38 | |
8 | 9142 | Lise Vesterbukt | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:48:14 |
9 | 10385 | Helene Birkeland | Sjøkrigsskolen | 00:48:16 |
10 | 5271 | Cecilie Landro | 00:48:36 | |
11 | 10684 | Christel Bekkum | 00:49:32 | |
12 | 2117 | Irene Kjønnerød | Friidrettsklubben BFG Fana | 00:52:31 |
13 | 10597 | Hege Pedersen | DnB NOR Klubben | 00:52:42 |
14 | 10546 | Janne Christine Jørgensen | 00:54:13 | |
15 | 10037 | Hege Nordberg Tysse | 00:54:59 | |
16 | 11293 | Cecilie Christensen | 00:55:46 | |
17 | 10672 | Merete Solberg | 00:59:14 | |
18 | 10181 | Kari-Ann Birkeland | 01:00:14 | |
19 | 10181 | Kari-Ann Birkeland | 01:00:14 | |
20 | 11340 | Bente Jonsson | 01:00:23 | |
21 | 10955 | Elaine Kane | 01:03:33 |