10 beste menn

 

1 30001 Kjetil Andre Bjerkrheim Nesbyen IL NOR 0:09:48    
2 30776 Tore Bjerkrheim Sportmaster NOR 0:10:11    
3 30004 Joakim Sødal Kyrksæterøra IL NOR 0:10:16    
4 30149 Ådne Karlsen Bekkestad Eiker Kvikk friidrett NOR 0:10:18    
5 30003 Michael Besseberg Gjøvaag   NOR 0:10:18    
6 30032 Anders Nedregård Spjelkavik og Omegn IL Friidrett NOR 0:10:35    
7 30074 Gjermund Blauenfeldt Næss Kjelsås IL NOR 0:10:41    
8 30002 Peder Strand SEB Enskilda NOR 0:10:42    
9 30141 Hans-Petter Tverfjell Madsen Koll NOR 0:10:46    
10 30144 Knut Bakken Team AKTIV NOR 0:10:47    

Alle resultater

10 beste kvinner

1 30497 Siri Grude IK Tjalve NOR 0:10:42    
2 30777 Tina Sheratt   AUS 0:10:53    
3 30136 Oda Karlsen Bekkestad Eiker Kvikk friidrett NOR 0:11:38    
4 30495 Elin Uppstad valle il NOR 0:11:40    
5 30071 Johanne Lægran SK Vidar NOR 0:11:45    
6 30006 Ingrid Wiborg Nordsletten Bul il NOR 0:11:48    
7 30769 Anne Myhr SK VIDAR NOR 0:12:01    
8 30796 Hanne Klausen Eiker Kvikk NOR 0:12:02    
9 30113 Oda Lægran SK Vidar NOR 0:12:22    
10 30138 Ingrid Vonheim Muri GSK/Tyrving NOR 0:12:32    

Oppvarming_med_mann_IMG_5132

Oppvarming med mann

En isnende kald vind gjorde at det var temmelig kaldt og oppvarmingen gjorde godt. Her er det en mann som leder aerobicoppvarming, godt å se.
Start_3km_IMG_5151

Jentene gikk hardt ut

Godt å se at jentene kan legge seg foran i teten. Her ser vi fra venstre: Madeleine Heiberg, Tjalve (30008), Hanne Klausen, Eiker Kvikk (30796) Ingrid Wiborg Nordsletten, BUL (30006) Sindre Aarrestad Berg, Skien (30514)og Johanne Lægran, Vidar (30071) Kun Gjermund Blauenfeldt Næss, Kjelsås kom seg foran jentene i starten.
Kjetil_Andre_Bjerkheim_A20G6956

Kjetil Andre Bjerkheim, Nesbyen IL klart best i familien og totalt på 3km

Siri_Grude_vinner_300m_igjen_IMG_6613

Siri Grude, Tjalve raskest av jentene

Pall_damer_3km_IMG_7066

De tre beste jentene

Fra venstre: Tina Sheratt, Australia nr.2, vinner Siri Grude, Ik Tjalve og nr.3 Oda Karlsen Bekkestad, Eiker Kvikk
Pall_menn_3km_IMG_7096

De tre beste gutta

Fra venstre: nr.2 Tore Bjerkrheim, Sportsmaster, vinner Kjetil Andre Bjerkrheim, Nesbyen IL og nr.3 Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL
Festning_gode_loepere_IMG_6602

Gode løpere på festningen.

Baktropp_inn_porten_IMG_6870

Baktropp_inn_mot_festningen_IMG_6945

Baktropp_gamle_bygninger_IMG_6811