Over 600 løpere ville heller stille på vinterkarusellen enn å sitte hjemme og feire Valentines dagen. Lette snøkorn i luften før start skremte ikke bergensere fra å løpe 5 og 10 km ikveldens karusell.
I herreklassen på 10 km ble igjen Alemayehu Sitotaw (varegg) for sterk for de fleste og vant på gode 35.07, nr. 2 og ny pers for Bjørn Tore Kronen Taranger (bfg fana), tid 35.33 og nr. 3 ble Mikal Iden (norna-salhus) også ny pers på 35.54
Kvinneklassen på 5 km ble vunnet av Bertine-Helene Færø (aks-77) på gode 19.05, nr. 2 ble Silje Oksholm Arnøy (bfg fana) på tiden 19.43 og 3. plass til Renate Lie (il-gneist), tid 20.34
Herreklassen på 5 km ble igjen vunnet Jørgen Jensen Axelsen (bfg fana) på tiden 16.46, nr. 2 ble Nalic Mirza (politiet) 16.54 og 3. plass til Øystein Aamli på tiden 17.03
Som kjent vant Pernille Thomassen (bfg fana) 10 km for kvinner på 36.46, nr. 2 ble varegg løperen Nancy Sommer på tiden 41.17 og nr. 3 ble Stine Sanden og ny pers på 42.07
Alle bilder lagt ut og resultatliste nederst på siden.
Tekst og foto : Jørgen Pettersen
Til venstre ser vi Bjørn Tore med ny pers ikveld på 35.33 og 2. plass, i midten har vi dagens seierherre
Alemayehu Sitotaw på tiden 35.07 og til høyre ser vi Mikal Iden inn til ny pers 35.54 og 3. plass.
Et flott par på valentines dagen, til venstre har vi Hildegunn Lønningdal, sønnen Mats knudsen og
ytterst til høyre ser vi Håkon Knudsen, løper samlet på rundt 29 tallet ikveld.
Stine Sanden (startnummer 10821) stortrives med godt etablerte løpere på 10 km. Alle ser ut til å være i godt
humør på startstreken
Carl Petter Marthinsen og Gustav Iden hjelper hverandre med tempoet
og begge får se 39 tallet på 10 km. Gustav 9. plass og Carl 13. plass.
Det er Carl Petter som fører an.
Stine Sanden ute ved 3 km, vant forrige gang 10 km for kvinner og løper inn
til en ny god plassering med 3. plass og ny pers på 42.07
Lett snødrev i luften men Lise Vesterbukt (bfg fana) står på og kommer inn på
47.18 på 10 km for kvinner. En 6. plass i kvinneklassen.
En velkjent herremann fra BFG Fana, Morten Hauso elsker å løpe og er en
kjernekar for løpemiljøet i Bergen. Tid på 10 km, 46.58
Renate Lie til høyre løper igjen et sterkt løp på 5 km, tid 20.34 og
Ingrid Næss Johansen (startnummer 4906) løper med et kne som
verker og hun fullfører på gode 20.38, det gir 3. og 4. plass til de
fremadstormende ungjentene.
Vibeke Øye (statoil b.i.l.) og Svein Rasmussen, begge løper 5 km og tiden på
førstnevnte 24.11 og Svein på 23.50
Isabelle Christiansen fra Cykleklubben Sotra er ofte med på karusellene
og får tiden ikveld på 25.08 på 5 km for kvinner.
Lill Rustad (gul vest) får 25.05 på 5 km for kvinner og Geir Vatne Lid
(startnr. 6291) får 23.55 på 5 km for menn.
Meget tøft med hester som kom ut i løypen ved rådalen, et lite under at det
gikk bra, Anders Staude (brady/gular) stormer videre inn til 17.31 på 5 km og
en 6. plass.
De beste på 5 km for menn er fra venstre, Nalic Mirza 2. plass, i midten dagens seierherre Jørgen J. Axelsen og
ytterst til høyre ser vi Øystein Aamli med 3. plass.
Ingrid N. Johansen (til venstre) nr. 4 klarte å fullføre med kneskaden sin og en meget fornøyd Renate Lie ( i midten)
på en sterk 3. plass for kvinner 5 km, ytterst til høyre er Linn Seliussen på en 5. plass.
Så til et meget gledelig comeback for Marthe Hundhammer fra Norna-Salhus,
et års skadeavbrekk og hun smeller til med 22.35 på 5 km kvinner, 12. plass.
Velkommen tilbake Marthe...
Kan nevne at hun er kretsmester Ifjor i terrengløp for Jenter 14 og fikk tiden
20.39 i åsaneløpet (5 km) som 14-åring og det er 13. plass i landet på norgesstatistikken.
Så glad blir man av å løpe...fra venstre, Frode Nergård (miles) og tiden 23.09, i midten Vibeke Raa som er nå i toppen i kvinneklassen på 5 km, 6. plass og tiden 21.08, til høyre ser vi Rune Gullachsen som holder seg jevnt på
på 20 tallet, ikveld blir det 20.57 på 5 km for menn.
Til venstre Atle Utvær (aibel b.i.l.) tid på 5km, 23.36 og Harald Søviknes som
stortrives med løping, nr. 31 i herreklassen på 5 km med tiden 20.00
Alemayehu Sitotaw først til målstreken på 10 km for menn og tiden 35. 07,
reiser til Dubai på fredag og videre til Ras al kamhai (Emiratene) for å løpe
RAK halvmaraton og forsvare fjorårsseieren. (tid på halvmaraton 1.15.58)
med på lasset er også Frode Johansen fra Bergen.
En meget godt gjennomført løp av Jorid Hofsøy som løper for første gang,
tiden blir på 27.09 for 5 km kvinner og ved hennes side Svein A. Reiersen
som har løpt i en årrekke og får tiden på 10 km med 36.45 og 5. plass for menn.
Stine Sanden til venstre, nr. 3 på dagens 10 km og til høyre er Nancy Sommer som tok 2. plassen på 10 km.
Stine har sin egen blogg side på internett om kosthold og ernæring, sjekk ut www.enits91.blogg.no
Så glad er Bjørn Tore Kronen Taranger for ny personlig rekord på 10 km.
35.33 og 2. plass i klassen for menn.
Resultat for: Vinterkarusellen 2011 - løp 6 - 14.februar 5 km Kvinne |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 11203 | Bertine-Helene Færø | AKS-77 | 00:19:05 |
2 | 8110 | Silje Oksholm Arnøy | BFG FANA | 00:19:43 |
3 | 4222 | Renate Lie | IL Gneist | 00:20:34 |
4 | 4906 | Ingrid Næss Johansen | IL Gneist | 00:20:38 |
5 | 4465 | Linn Seliussen | Fana IL Basis II | 00:20:52 |
6 | 6190 | Vibeke Raa | 00:21:08 | |
7 | 3209 | Christiane Tröße | Gular | 00:21:11 |
8 | 5282 | Audil Kvåle | 00:21:40 | |
9 | 4319 | Tuva Straume | 00:21:43 | |
10 | 11020 | Tone Raaen | 00:22:28 | |
11 | 4890 | Ragnhild Korneliussen | DnB NOR Klubben | 00:22:28 |
12 | 10708 | Marthe Hundhammer | IL. Norna-Salhus | 00:22:35 |
13 | 5271 | Cecilie Landro | 00:22:38 | |
14 | 10908 | Søvik Killingrød Karoline | Kondis | 00:22:44 |
15 | 3117 | Inger Johanne Klokset | Euroskilt AS | 00:22:54 |
16 | 3258 | Kjersti Hevrøy | BFG FANA | 00:22:58 |
17 | 4326 | Vilde Bergset | Fana | 00:23:10 |
18 | 5144 | Anna Serine Røssland | IL Gneist | 00:23:26 |
19 | 10514 | Cathrine Haugstvedt | 00:23:31 | |
20 | 3849 | Eline Myking | Fana IL Friidrett Basis II | 00:23:35 |
21 | 6267 | Marit Boge | 00:23:43 | |
22 | 2737 | Ann Helen Kjærevik | HSI | 00:23:47 |
23 | 11140 | Maria Torres | Fana | 00:23:53 |
24 | 1796 | Guri Kyte | 00:23:55 | |
25 | 272 | Kari Lundekvam | DnB NOR Klubben | 00:23:56 |
26 | 11092 | Lena Catrin Solberg | Ask Friidrett | 00:23:59 |
27 | 10572 | Julie Svendsmark | Bergen Turn | 00:24:00 |
28 | 49 | Liv Astrid Losnegaard | BFG FANA | 00:24:01 |
29 | 4478 | Sofie Foldnes | 00:24:02 | |
30 | 10571 | Marianne Engan Svendsmark | 00:24:06 | |
31 | 10718 | Stina Thoresen | fruktbar.no | 00:24:07 |
32 | 8121 | Iren Frantzen | Kalandseid IL | 00:24:10 |
33 | 9123 | Vibeke Øye | Statoil B.I.L. | 00:24:11 |
34 | 10691 | Hilde Iren Huse | 00:24:17 | |
35 | 8035 | Turid Landsvik | BFG FANA | 00:24:21 |
36 | 4422 | Thyra Hevrøy | Fana IL | 00:24:25 |
37 | 2177 | Therese Knag | Bergen Triathlon Club | 00:24:32 |
38 | 4502 | Elin Jahnsen | Cowi AS | 00:24:35 |
39 | 2750 | Anne Marie Ytrebø | NGV | 00:24:56 |
40 | 10491 | Hilde-Beate Bru | 00:24:57 | |
41 | 2124 | Silje Broll | Bergen CK | 00:25:02 |
42 | 10980 | Elina Drivenes | Fana IL | 00:25:04 |
43 | 10509 | Lill Rustad | 00:25:05 | |
44 | 10704 | Isabelle Christiansen | Cykleklubben Sotra | 00:25:08 |
45 | 6002 | Else Gjemdal | Bergen kirkelige fellesråd | 00:25:20 |
46 | 10500 | Rikke Thorsheim | 00:25:24 | |
47 | 10891 | Torill Hagen | 00:25:29 | |
48 | 3215 | Andrea Bolstad Raa | Fana IL | 00:25:30 |
49 | 10067 | Tina Biering | Statoil B.I.L. | 00:25:36 |
50 | 7296 | Sofie Skaar | FANA IL | 00:25:38 |
51 | 11168 | Randi Mørch | 00:25:41 | |
52 | 8485 | Kristine Aske | 00:25:43 | |
53 | 10603 | Marte Angelvik Valentin | Odfjell Drilling BIL | 00:25:44 |
54 | 8147 | Beate Jensen | BFG FANA | 00:25:46 |
55 | 2407 | Hilde Hegrenæs | Statoil B.I.L. | 00:26:01 |
56 | 2407 | Hilde Hegrenæs | Statoil B.I.L. | 00:26:01 |
57 | 11121 | Amalie Lekva | IL Norna-Salhus | 00:26:03 |
58 | 9491 | Monica Bryner | BFG FANA | 00:26:03 |
59 | 2412 | Helga Jonsdottir | Høgskolen i Bergen | 00:26:12 |
60 | 10670 | Solveig Wergeland | 00:26:14 | |
61 | 11177 | Trine Solberg | 00:26:17 | |
62 | 39 | Elin Mildestveit | 00:26:29 | |
63 | 11087 | Marita Gusdal | 00:26:34 | |
64 | 10667 | Helga Wergeland | DnBNOR IT | 00:26:35 |
65 | 6306 | Kristine Døsvik | Søvik Velforening | 00:26:36 |
66 | 6702 | Anne K. Angerman | 00:26:39 | |
67 | 7930 | Laila Martine Gjerland | Bønes IL | 00:26:41 |
68 | 4525 | Randi Jahnsen | Cowi AS | 00:26:42 |
69 | 6703 | Kari Huse | STAHL HEISER B.I.L. | 00:26:45 |
70 | 7814 | Gjøril Mongstad Myhr | Statoil B.I.L. | 00:26:56 |
71 | 10671 | Toril Karlsen | 00:26:59 | |
72 | 5525 | Hilde Nødseth Bringedal | Borea | 00:27:05 |
73 | 6873 | Kari Rasmussen | Arna sykleklubb | 00:27:06 |
74 | 11190 | Jorid Hofsøy | 00:27:09 | |
75 | 6097 | Reidun Helle | Securitas BiL | 00:27:18 |
76 | 10635 | Marit Espelid | Skandiabanken | 00:27:22 |
77 | 7655 | Solfrid Hisdal Johannessen | Tailwind Tigers | 00:27:23 |
78 | 10546 | Janne Christine Jørgensen | 00:27:32 | |
79 | 10447 | Cecilie Nielsen | 00:27:36 | |
80 | 5700 | Kristi Waage Engen | 00:27:37 | |
81 | 5578 | Inger Rode Riisnes | 00:27:39 | |
82 | 10730 | Julie Høyvik | Hjellestadseilf. | 00:27:41 |
83 | 10601 | Lisa-Marie Bjørvik | 00:27:43 | |
84 | 660 | Halldis M Nagell-Dahl | T&IL Viking | 00:27:44 |
85 | 11046 | Solveig Svenheim Varberg | HSI | 00:27:46 |
86 | 6973 | Mette Njåstad Aarvold | 00:27:51 | |
87 | 3175 | Turid Knappskog | StS gruppen | 00:28:01 |
88 | 10524 | Christine Fløysand | Nera BIL | 00:28:05 |
89 | 4214 | Linn Tvedt Olsen | IL Gneist | 00:28:05 |
90 | 5688 | Lise Sløk Tvedt | Statoil B.I.L. | 00:28:09 |
91 | 3286 | Målfrid Bruknapp | Høyskolen i Bergen BIL | 00:28:13 |
92 | 6742 | Kate Vidme | Tryg | 00:28:14 |
93 | 7118 | Anne Marie Flatebø | 00:28:22 | |
94 | 10005 | Janne Digernes | 00:28:23 | |
95 | 4207 | Kari Hess | DnB NOR Klubben | 00:28:25 |
96 | 9087 | Gunn Engen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:28:26 |
97 | 8378 | Mette Kristensen Støyra | Bjarg Håndball | 00:28:30 |
98 | 11086 | Jorunn Førde Bolme | Statoil | 00:28:31 |
99 | 10697 | Janita Sæther Heimland | Dimna IL | 00:28:33 |
100 | 8331 | Ann-Mari Tyssebotn Berg | IL Gneist | 00:28:35 |
101 | 6780 | Jannicke Litlere | 00:28:41 | |
102 | 8480 | Gunn Skaugrud | StS gruppen | 00:28:43 |
103 | 8425 | Rannveig Botnen | 00:28:46 | |
104 | 11240 | Karoline Solberg | 00:28:51 | |
105 | 10470 | Ingelinn Molvik | 00:29:03 | |
106 | 2175 | Anita Bjørndal | Vetco Aibel BIL | 00:29:04 |
107 | 10515 | Charlotte Bårdsen | 00:29:24 | |
108 | 3586 | Randine Nes | Odfjell Drilling BIL | 00:29:26 |
109 | 10937 | Hildegunn Lønningdal | 00:29:27 | |
110 | 11238 | Emma Cornell | 00:29:33 | |
111 | 10894 | Anette Telnes Helle | Jæger Automobil AS | 00:29:36 |
112 | 10862 | Hege Haugsvær | 00:29:39 | |
113 | 10866 | Jannicke Frantzen | 00:29:41 | |
114 | 6157 | Solveig Paule | 00:29:44 | |
115 | 10689 | Synne Aas Andersson | Sekken sprinters | 00:29:49 |
116 | 11231 | Mari Helle | 00:29:50 | |
117 | 11225 | Ingrid Mork | 00:29:51 | |
118 | 10526 | Kirsti Johnsen | Nera BIL | 00:29:54 |
119 | 11227 | Sine Helle | 00:29:57 | |
120 | 10517 | Kathrine Lundgaard | Statoil B.I.L. | 00:29:58 |
121 | 11218 | Gina Aarre | 00:29:59 | |
122 | 3185 | Helene Døsvik | Søvik Velforening | 00:30:01 |
123 | 4411 | Mona Døsvik | Søvik Velforening | 00:30:04 |
124 | 6776 | Aud Helen Njåstad | 00:30:08 | |
125 | 784 | Åse Sjåholm | Statoil B.I.L. | 00:30:09 |
126 | 6328 | Hanne Nilsen Hanøy | 00:30:10 | |
127 | 11034 | Bjørg Ålen Krogsæter | 00:30:14 | |
128 | 5298 | Rose Stien | 00:30:15 | |
129 | 10471 | Katrine Molvik | 00:30:15 | |
130 | 2967 | Marit Ryland | 00:30:18 | |
131 | 11224 | kamilla albertsen | 00:30:19 | |
132 | 6782 | Pernille Sørås | 00:30:20 | |
133 | 11189 | Gunn-Sylvia Holko | 00:30:39 | |
134 | 6332 | Janicke Knudsen | Eidsvåg IL | 00:30:42 |
135 | 6414 | Solveig Renslo | BKK b.i.l. | 00:30:50 |
136 | 3590 | Marianne Tveit | Vetco Aibel BIL | 00:30:52 |
137 | 899 | Kari Fotland | Odfjell Drilling BIL | 00:30:55 |
138 | 5821 | Tina Straume | 00:31:15 | |
139 | 11016 | Sanne Christensen | IL Gneist | 00:31:20 |
140 | 7931 | Hanna Haugen | IL Gneist | 00:31:21 |
141 | 3187 | Kristin Christensen | 00:31:24 | |
142 | 11174 | Anita Lekva | 00:31:29 | |
143 | 10683 | Henriette Hagebø Furnes | 00:31:34 | |
144 | 10682 | Bente Hagebø Furnes | 00:31:42 | |
145 | 3083 | Irene Instefjord | 00:31:44 | |
146 | 10606 | Helene Vacarisas | Skandiabanken | 00:31:46 |
147 | 10225 | Elin Kronstad | 00:31:50 | |
148 | 4003 | Siren Dedekam Jansen | 00:31:55 | |
149 | 11232 | Vilde zahl | 00:31:57 | |
150 | 10847 | Marie lian | 00:31:58 | |
151 | 11234 | Sofie Wallestad | 00:32:02 | |
152 | 10631 | Anne Pettersen | 00:32:16 | |
153 | 5755 | Anette Kristiansen | 00:32:22 | |
154 | 7500 | An Magritt Hasås | BFG FANA | 00:32:26 |
155 | 10006 | Elise Digernes | 00:32:27 | |
156 | 11246 | Kristin Miskov Nodland | 00:32:30 | |
157 | 10751 | Korse Marie Nordhagen | 00:32:31 | |
158 | 5798 | Marte Johansen | IL Gneist | 00:32:33 |
159 | 639 | Randi Margrethe Wie | BFG FANA | 00:32:39 |
160 | 10846 | Sigrid Sekkingstad | 00:32:48 | |
161 | 11184 | Mariann Fimreite Bø | 00:32:54 | |
162 | 11248 | Mie Miskov Nodland | 00:32:57 | |
163 | 7257 | Nina Kvalsvik | DnB NOR Klubben | 00:33:15 |
164 | 3079 | Hildegunn Neteland | 00:33:19 | |
165 | 3811 | Beathe Segrov | Odfjell Drilling BIL | 00:33:24 |
166 | 11085 | Eli Kindem Larsen | Statoil | 00:33:27 |
167 | 3026 | Julie Askeland | Fana IL | 00:33:42 |
168 | 11241 | Amalie Haugsbø | 00:34:29 | |
169 | 10688 | Synnøve Aas | Aas Andersson | 00:34:31 |
170 | 10674 | Lisa Robson | 00:34:35 | |
171 | 11235 | Ingrid Vollset | 00:34:36 | |
172 | 11176 | Mona Lavik Sletten | Ask Friidrett | 00:34:47 |
173 | 2908 | Stine Askeland | Fana Orientering | 00:35:30 |
174 | 10178 | Marie Seliussen | 00:39:46 | |
175 | 4464 | Ingvei Helen Selussen | 00:39:48 | |
176 | 6240 | Karen Brynie | Skandiabanken | 00:40:09 |
177 | 11245 | sofie krokeide sabaghi | 00:45:50 | |
178 | 6294 | Kathrine Krokeide | DnB NOR Klubben | 00:45:51 |
179 | 6294 | Kathrine Krokeide | DnB NOR Klubben | 00:45:51 |
Vinterkarusellen 2011 - løp 6 - 14.februar 5 km Mann |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 1977 | Jørgen Jensen Axelsen | BFG FANA | 00:16:46 |
2 | 11210 | Nalic Mirza | Politiet | 00:16:54 |
3 | 11208 | Øystein Aamli | 00:17:03 | |
4 | 11178 | Svein Roar Kvamme | 00:17:07 | |
5 | 7555 | Espen Rognsvåg | BFG FANA | 00:17:24 |
6 | 11180 | Anders Staude | Brady / Gular | 00:17:31 |
7 | 3505 | Aleksander Lie | IL Gneist | 00:18:02 |
8 | 4474 | Casper Stenersen | IL Gneist | 00:18:14 |
9 | 4219 | Jørgen Møklebust Austvik | BFG FANA | 00:18:17 |
10 | 10942 | Magnus Pettersen Lunde | Os turn friidrett | 00:18:19 |
11 | 10840 | Pål Sulesund | Varegg | 00:18:23 |
12 | 120 | Petter Rasmussen | BFG FANA | 00:18:33 |
13 | 2448 | Øyvind Frantzen | Kalandseid i.l. | 00:18:42 |
14 | 5210 | Frode Johansen | BFG FANA | 00:18:49 |
15 | 1489 | Ronny Søraa | Ask Il | 00:18:55 |
16 | 3830 | Jon Vegar Bjune | Statoil B.I.L. | 00:19:13 |
17 | 2078 | Anders Strømblad Hansen | 00:19:15 | |
18 | 7479 | Skjalg Thorbjørnsen | BCK | 00:19:20 |
19 | 1299 | Torstein Frantzen | Varegg | 00:19:26 |
20 | 11186 | Stian André Tolleshaug | 00:19:29 | |
21 | 4156 | Stian Norheim | IL Gneist | 00:19:32 |
22 | 8335 | Pål-Inge Gjerde Sæbø | 00:19:33 | |
23 | 4477 | Henrik Irgens Gravdal | IL Gneist | 00:19:35 |
24 | 3928 | Ole Martin Eide Røssland | BFG FANA | 00:19:41 |
25 | 4585 | Per Olav Enes | Inseacon Elite | 00:19:45 |
26 | 11188 | Moldestad Oddvar | Bergen politiidrettslag | 00:19:47 |
27 | 10917 | Sondre Damm | 00:19:50 | |
28 | 3168 | Ketil Djurhuus | Nordnes IL | 00:19:53 |
29 | 11171 | Christian Prestegård | IL Fanaråk-Kondis | 00:19:56 |
30 | 1923 | Kjetil Damm | TIF Viking | 00:19:57 |
31 | 1928 | Harald Søviknes | 00:20:00 | |
32 | 579 | Tom Roger Johansen | BFG Fana | 00:20:07 |
33 | 8489 | Rolf Walderhaug | Statoil Svg Sokkel | 00:20:12 |
34 | 3260 | Ronny Atle Bertelsen | Ask Friidrett | 00:20:13 |
35 | 9593 | Henrik Heldal | Odfjell Drilling BIL | 00:20:13 |
36 | 11134 | Leif Nordland | HSI | 00:20:19 |
37 | 8237 | Håkon Vidar Sylta | Aker Kværner BIL | 00:20:23 |
38 | 7358 | Ørjan Eide | 00:20:24 | |
39 | 10069 | Bjørn Peter Tjøstheim | Statoil B.I.L. | 00:20:25 |
40 | 11192 | Rune Soltvedt | SiB | 00:20:26 |
41 | 1772 | Svend Gravdal | Vital BIL | 00:20:29 |
42 | 3437 | Øyvind Sandal | Vesta BIL | 00:20:38 |
43 | 6658 | Bjarne Heldal | Nera b.i.l | 00:20:51 |
44 | 7063 | Finn Gunnar Nielsen | Statoil BIL | 00:20:54 |
45 | 4209 | Geir Iden | Åsane CK | 00:20:54 |
46 | 4209 | Geir Iden | Åsane CK | 00:20:54 |
47 | 2057 | Thomas Haga Hamarsland | IL Gneist | 00:20:55 |
48 | 2269 | Rune Gullachsen | Salhus Turn | 00:20:57 |
49 | 3458 | Kristian M. Kleppe | COWI AS | 00:20:59 |
50 | 11197 | Erlend Mongstad | 00:21:01 | |
51 | 4981 | Ragnvald Kanebog | Avinor | 00:21:06 |
52 | 954 | Bjørn Haukeland | Kondis | 00:21:08 |
53 | 10180 | Bjørn Ole Jakobsen | BFG FANA | 00:21:12 |
54 | 554 | Kåre Gunnarskog | Nera BIL | 00:21:13 |
55 | 11129 | Abdullah Mirzaei | 00:21:15 | |
56 | 3524 | Øystein Djurhuus | 00:21:24 | |
57 | 306 | Arild Riisnes | Vital BIL | 00:21:30 |
58 | 10749 | Christian Revå | Akrobaten | 00:21:32 |
59 | 6746 | Thor Myrestrand | Tryg | 00:21:33 |
60 | 3311 | Robert Lingaas | Nordea Investment Management | 00:21:34 |
61 | 2938 | Jostein Lie | Statoil | 00:21:35 |
62 | 10018 | Simon Kleppestø Walde | 00:21:36 | |
63 | 3516 | Pål Røssevold Mildestveit | 00:21:37 | |
64 | 6722 | Sigve Torvanger Furholt | 00:21:40 | |
65 | 3078 | Kjell Arne Askeland | Block Watne BIL | 00:21:42 |
66 | 10808 | Håvard Andre Karlsen | 00:21:44 | |
67 | 11191 | Jan Inge Pedersen | Ask Friidrett | 00:21:45 |
68 | 11242 | Bjørnar Pettersen | 00:21:49 | |
69 | 737 | Morten Straume | Gular | 00:21:50 |
70 | 10807 | Jon Espen Karlsen | 00:21:51 | |
71 | 7593 | Geir Jensen | Søvik Velforening | 00:21:53 |
72 | 5469 | Sindre Røstum | Statoil B.I.L. | 00:21:54 |
73 | 184 | Per Rune Sivertsen | BKK BIL | 00:22:01 |
74 | 184 | Per Rune Sivertsen | BKK BIL | 00:22:02 |
75 | 2570 | Roald Johannes Hauge | Novenco | 00:22:03 |
76 | 3172 | Glenn Jensen Ryland | IL Gneist | 00:22:09 |
77 | 445 | Harald Tholo | Ankeret BIL | 00:22:09 |
78 | 7170 | Helge Flatebø | Hordane bil | 00:22:11 |
79 | 11050 | Leon Pedersen | Ask Friidrett | 00:22:13 |
80 | 10896 | Shaun Hawley | Helikopter Service | 00:22:18 |
81 | 6723 | Knut Torvanger Furholt | 00:22:20 | |
82 | 10898 | Webjørn Riise | 00:22:20 | |
83 | 10132 | Jon Øystein Søfteland | 00:22:22 | |
84 | 65 | Jan Kårbø | DnB NOR Klubben | 00:22:25 |
85 | 1516 | Håkon Ersland | HSI | 00:22:28 |
86 | 1934 | Bjørn Børsheim | 00:22:30 | |
87 | 5523 | Frode Oldervoll | Fana Orientering | 00:22:34 |
88 | 470 | Kenneth Korneliussen | DnB NOR Klubben | 00:22:34 |
89 | 11202 | Kyrre Hasås Toresen | HSI | 00:22:36 |
90 | 1753 | Kjell Kandal Hansen | Aker Solutions BIL | 00:22:36 |
91 | 10699 | Håkon Jostein Grimstad | 00:22:37 | |
92 | 10752 | Eirik Dypevik | fjellgeitene | 00:22:39 |
93 | 2156 | Audun Landro | 00:22:41 | |
94 | 2411 | Inge Vivås | Høgskolen i Bergen | 00:22:42 |
95 | 2411 | Inge Vivås | Høgskolen i Bergen | 00:22:42 |
96 | 2138 | Vidar Torstad | FRAMO B.I.L. | 00:22:44 |
97 | 10893 | Tore Hansen | STAHL HEISER | 00:22:48 |
98 | 6605 | Erik Angell-Hansen | Ankeret BIL | 00:22:51 |
99 | 4995 | Henrik Røssevold Mildestveit | BFG FANA | 00:22:53 |
100 | 651 | Arne Eidsheim | Bergen CK | 00:22:57 |
101 | 7317 | Rune Nødtvedt | Ankeret BIL | 00:22:58 |
102 | 10462 | Jørgen Johansen | Miles | 00:23:05 |
103 | 10466 | Frode Nergård | Miles | 00:23:09 |
104 | 2266 | Kjell Johnny Fagerheim | STAHL HEISER B.I.L. | 00:23:10 |
105 | 5438 | Tormod Heldal | Odfjell Drilling BIL | 00:23:11 |
106 | 766 | Erling B. Juvik | Ask Friidrett | 00:23:13 |
107 | 10493 | Martin Bru | 00:23:19 | |
108 | 1578 | Trygve Serck-Hanssen | UNIFOB | 00:23:23 |
109 | 11220 | tarjei matre | aks-77 | 00:23:24 |
110 | 4359 | Øystein Bratten | Nfoto AS | 00:23:26 |
111 | 886 | Victor Larsen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:23:28 |
112 | 10968 | Johannes Møllerup | 00:23:30 | |
113 | 10966 | Hans Jakob Stava | 00:23:32 | |
114 | 3522 | Atle Utvær | Aibel BIL | 00:23:36 |
115 | 11043 | Bjørnar Torgilstveit | Hålandsdalen IL | 00:23:37 |
116 | 326 | Karl-Erik Moberg | Vesta bil | 00:23:38 |
117 | 7680 | Svein Thowsen | T&IF Viking | 00:23:40 |
118 | 1888 | Bjarte Hodnekvam | CSC BIL | 00:23:41 |
119 | 7625 | Stein Hjertås | Miles | 00:23:43 |
120 | 193 | Dag Skjerping | YIT b.i.l. | 00:23:45 |
121 | 3803 | Per Verner Aase | Nera Networks BIL | 00:23:45 |
122 | 58 | Nils Møllerup | BFG FANA | 00:23:46 |
123 | 3448 | Tom Henning Rimestad | Skandiabanken | 00:23:47 |
124 | 9100 | Tore Korsmo | Novenco A/S | 00:23:48 |
125 | 1443 | Erik Klokset Vestvik | BFG FANA | 00:23:49 |
126 | 6975 | Einar Skogseth | Delfi Data | 00:23:49 |
127 | 5800 | Svein Rasmussen | 00:23:50 | |
128 | 1097 | Odd Wilhelmsen | 00:23:51 | |
129 | 2367 | Terje Norheim | IL Gneist | 00:23:51 |
130 | 7481 | Espen Lone | 00:23:52 | |
131 | 6291 | Geir Vatnelid | Vetco Aibel BIL | 00:23:55 |
132 | 11172 | mats davidsen raa | 00:23:57 | |
133 | 406 | Otto Mundal | Nera b.i.l | 00:23:58 |
134 | 10642 | Jarle Lillejord | Skandiabanken | 00:23:59 |
135 | 10735 | Bjørn Linge | CSC | 00:24:04 |
136 | 6513 | Kjell Johannessen | BFG FANA | 00:24:07 |
137 | 10452 | Joachim Sund | Norne Securities AS | 00:24:09 |
138 | 4840 | Henning Nordaas | Fyllingen Fotball | 00:24:12 |
139 | 403 | Johs Slethaug | Hovding | 00:24:13 |
140 | 10657 | Helge Askevold Johannessen | Nera BIL | 00:24:16 |
141 | 2597 | Bjørn Arne Øvrebø | Høgskolen i Bergen BIL | 00:24:18 |
142 | 7174 | Bjørn Instanes | COWI AS | 00:24:19 |
143 | 6660 | Jostein Sangolt | Nera b.i.l | 00:24:19 |
144 | 10623 | Petter Mathiesen | 00:24:21 | |
145 | 392 | Steinar Solheim | Fana IL | 00:24:24 |
146 | 97 | Per Vikane | Statoil B.I.L. | 00:24:26 |
147 | 2020 | Erik Korvald | BKK BIL | 00:24:29 |
148 | 7935 | Tor Gjøstein | 00:24:30 | |
149 | 5014 | Asgeir Frimanslund Myskja | Nera b.i.l | 00:24:35 |
150 | 6635 | Ivar Nordland | DnB NOR Klubben | 00:24:35 |
151 | 10824 | Arve Henningsen | Tellnes | 00:24:36 |
152 | 8423 | Stian Follevaag Ersvær | 00:24:38 | |
153 | 2652 | Øyvind Bergmann | Slåtthaug skole | 00:24:40 |
154 | 10568 | Christian Svensson | ApplySørco | 00:24:42 |
155 | 10989 | Petter Senum | IL Gneist | 00:24:44 |
156 | 2644 | Morten Garmann | Cykleklubben Sotra | 00:24:45 |
157 | 10469 | Knut Arne Molvik | Søvik Velforening | 00:24:50 |
158 | 5439 | Eivind Borgen | FRAMO BIL | 00:24:53 |
159 | 9270 | Helge Monsen | Statoil B.I.L. | 00:24:54 |
160 | 9270 | Helge Monsen | Statoil B.I.L. | 00:24:54 |
161 | 8156 | Svein Haustveit | Nera BIL | 00:24:59 |
162 | 10519 | Tore Gjeitrem | STAHL HEISER B.I.L. | 00:24:59 |
163 | 10738 | Adrian Kasin | 00:25:00 | |
164 | 10135 | Gunnar Follesø | Follesø Animasjon | 00:25:09 |
165 | 7806 | Stig Åkenes Johnsen | B.I.L KYRRE | 00:25:09 |
166 | 1769 | Knut Ekseth | COWI AS | 00:25:11 |
167 | 11193 | Øyvind A. Langedal | 00:25:13 | |
168 | 1024 | Atle Eriksen | Olsvik Skole | 00:25:13 |
169 | 761 | Bård Johansen | Studentsamskipnaden i Bergen(SiB) | 00:25:17 |
170 | 3521 | Leif Åge Tjønn | Bønes IL | 00:25:23 |
171 | 11170 | Gaute Småland | Miles | 00:25:23 |
172 | 3422 | Frode Ellingsen | Ankeret BIL | 00:25:23 |
173 | 708 | Oddvin Torvanger | 00:25:25 | |
174 | 37 | Jarle Østerfeldt | YIT b.i.l. | 00:25:26 |
175 | 10038 | Jan Håkon Holgernes | Bergen kommunes BIL | 00:25:28 |
176 | 1101 | Atle A. Johannessen | Varegg | 00:25:30 |
177 | 159 | Atle Kolbeinsen | DnB NOR Klubben | 00:25:30 |
178 | 11164 | Ole Fiksdal | 00:25:32 | |
179 | 10739 | Jon Magnus Nilsen | 00:25:32 | |
180 | 10643 | Dag Skjelvik | Skandiabanken | 00:25:34 |
181 | 6984 | Torbjørn Vatnelid | 00:25:34 | |
182 | 1158 | Kjetil Kleppe | 00:25:36 | |
183 | 10979 | Ole Andreas Frøystad | 00:25:39 | |
184 | 1361 | Olai Nepstad | pil posten Bergen | 00:25:40 |
185 | 8145 | Svein Eide | Multiconsult BIL | 00:25:41 |
186 | 1426 | Tor Bru | Bergens Roklubb | 00:25:42 |
187 | 9027 | Stig Hjørnevik | 00:25:51 | |
188 | 5026 | Carl-Erik Lien | Norne Securities | 00:25:53 |
189 | 5026 | Carl-Erik Lien | Norne Securities | 00:25:53 |
190 | 10615 | Norvald Bjarte Algrøy | Cykleklubben Sotra | 00:25:56 |
191 | 2739 | Frode Eikeland | Frøya IL | 00:25:56 |
192 | 11212 | christian hordvik | 00:25:56 | |
193 | 10717 | Erik Angerman | Bergen brannvesen | 00:25:58 |
194 | 8314 | Jan- Henrik Larsen | 00:26:01 | |
195 | 3268 | Terje Ulstein | Aker Solutions BIL | 00:26:04 |
196 | 10596 | Joachim Helle Skogen | 00:26:06 | |
197 | 3403 | Bjørn K. Hansen | Statoil B.I.L. | 00:26:07 |
198 | 10696 | Kristian, Hartvedt Knudsen | 00:26:07 | |
199 | 66 | Jan Lillemoen | 00:26:08 | |
200 | 10625 | Thomas Andre Transeth | Nera BIL | 00:26:09 |
201 | 745 | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 00:26:11 |
202 | 1528 | Frode Bødtker | Bergen brannvesen | 00:26:11 |
203 | 7533 | Gunnar Gundersen | Statoil | 00:26:14 |
204 | 189 | Olav Njåstad | 00:26:15 | |
205 | 10620 | Fredrik Selheim | 00:26:16 | |
206 | 10914 | Ådne Støyva | 00:26:17 | |
207 | 5551 | Joar Valevatn | Skandiabanken | 00:26:18 |
208 | 11181 | Hordvik Tord | Mathopen il | 00:26:20 |
209 | 7004 | Roar Malt | Odfjell Drilling BIL | 00:26:22 |
210 | 503 | Audun Dahle | Helikopter Service | 00:26:25 |
211 | 9636 | Øyvind Bertelsen | Ask Friidrett | 00:26:28 |
212 | 6751 | Fredrik Haukeland | 00:26:28 | |
213 | 6751 | Fredrik Haukeland | 00:26:29 | |
214 | 490 | Even Engevik | STAHL HEISER B.I.L. | 00:26:31 |
215 | 6751 | Fredrik Haukeland | 00:26:31 | |
216 | 8439 | Audun Lekve | 00:26:43 | |
217 | 1349 | Rune Skage | 00:26:46 | |
218 | 2059 | Odd Magne Sekkingstad | Skage Transport | 00:26:46 |
219 | 10617 | Lars Petter Selheim | 00:26:53 | |
220 | 5587 | Egil Martin Digernes | Vesta b.i.l. | 00:26:54 |
221 | 8334 | Oddbjørn Sæbø | Nordea Bank Norge B.I.L | 00:26:55 |
222 | 10673 | Andreas Solberg | 00:26:57 | |
223 | 4341 | Øyvind Aase | Nera BIL | 00:26:57 |
224 | 219 | Svein H. Eriksen | If BIL | 00:26:59 |
225 | 8328 | Svein Pettersen | 00:27:00 | |
226 | 10499 | Sebastian Thorsheim | 00:27:01 | |
227 | 10497 | John-Einar Thorsheim | 00:27:02 | |
228 | 10574 | Svein Mandelid | BIL Ankeret | 00:27:04 |
229 | 8146 | Nils Are Klubben | 00:27:10 | |
230 | 10879 | Øyvind Berge Sunnarvik | 00:27:11 | |
231 | 6344 | Terje Wickman Thorkildsen | Jæger B.I.L | 00:27:12 |
232 | 10513 | Marius Fagerheim | 00:27:13 | |
233 | 4030 | Knut S. Grove | 00:27:24 | |
234 | 581 | Oddvar Tveita | BFG FANA | 00:27:29 |
235 | 316 | Bjørnar Sekse | Vital BIL | 00:27:31 |
236 | 140 | Jan Krokeide | 00:27:46 | |
237 | 11108 | Arve Lekva | 00:27:49 | |
238 | 2344 | Steinar Iversen | Aanderaa Instruments BIL | 00:27:50 |
239 | 6748 | Steinar Øen | Tertnes IL | 00:27:56 |
240 | 270 | Arvid Bjervamoen | Aanderaa Instruments BIL | 00:28:02 |
241 | 667 | Tom Barth | BFG FANA | 00:28:04 |
242 | 45 | Ulv Hjellestad | FRAMO BIL | 00:28:12 |
243 | 747 | Aksel Løvenholm | BFG FANA | 00:28:15 |
244 | 10675 | Torgeir Bjørkhaug | 00:28:16 | |
245 | 78 | Rolf Andersen | BKK BIL | 00:28:19 |
246 | 7016 | Torkel R. Herstad | Tertnes | 00:28:28 |
247 | 1470 | Glenn Kristensen | 00:28:32 | |
248 | 2380 | Asbjørn Sæbø | Statoil | 00:28:35 |
249 | 5608 | Øyvind Storebø | Odfjell Drilling BIL | 00:28:39 |
250 | 5619 | Thor Olav Jørgensen | Odfjell Drilling BIL | 00:28:40 |
251 | 674 | Arne Voll | Gjensidige Forsikring | 00:28:49 |
252 | 8086 | Harald A Hansen | BIL Ankeret v/friirettsgruppen | 00:28:49 |
253 | 11239 | Richard Cornell | 00:28:51 | |
254 | 4250 | Alexander Gangsø Badawy | Aker Kværner BIL | 00:28:54 |
255 | 347 | Jan Hodneland | 00:29:00 | |
256 | 10973 | Scott Herland | IL Norna-Salhus | 00:29:01 |
257 | 10680 | Vebjørn Krogsæter | 00:29:09 | |
258 | 10940 | Mats Knudsen | 00:29:10 | |
259 | 10677 | Olav Krogsæter | Cykleklubben Sotra | 00:29:11 |
260 | 10936 | Håkon Knudsen | Sparebanken Vest | 00:29:12 |
261 | 11151 | Elias Sahr Kirkebø | 00:29:15 | |
262 | 11150 | Morten Kirkebø | Lekeklossen Barnehage | 00:29:15 |
263 | 163 | Atle B. Raftevoll | Haukeland Sykehus BIL | 00:29:22 |
264 | 3447 | Rolv Otto Skogseth | Sparebanken Vest | 00:29:32 |
265 | 11233 | Kjetil Helle | 00:29:51 | |
266 | 958 | Ove Færevaag | 00:30:02 | |
267 | 10686 | Atle Andersson | Aas Andersson | 00:30:04 |
268 | 10679 | Reidar Krogsæter | 00:30:12 | |
269 | 2261 | Andre Jensen Ryland | 00:30:17 | |
270 | 8163 | Jan Erik Hanøy | 00:30:22 | |
271 | 509 | Geir Lepsøe | Aanderaa Data Instruments BIL | 00:30:24 |
272 | 9584 | Kenneth Lauvås | FRAMO B.I.L. | 00:30:24 |
273 | 10523 | Svein Hugo Ones | Nera BIL | 00:30:53 |
274 | 194 | Egil Trosvik | Statoil B.I.L. | 00:30:57 |
275 | 423 | Einar Nilsen | 00:31:17 | |
276 | 408 | Sigurd Syversen | 00:31:23 | |
277 | 10478 | Harald Høgh | 00:31:39 | |
278 | 1197 | Per Watne | ODFJELL BIL | 00:31:40 |
279 | 8158 | Arne Stadheim | Nera BIL | 00:31:47 |
280 | 11045 | Stig Lian | KCA Deutag | 00:31:59 |
281 | 11236 | Finn Wallestad | 00:32:03 | |
282 | 10 | Svein-Atle Mellingen | DnB NOR Klubben | 00:32:09 |
283 | 484 | Asbjørn Johs Jarnæs | Ankeret BIL | 00:32:14 |
284 | 1157 | Marius Brakstad | 00:32:32 | |
285 | 94 | Kjell Sælensminde | Prior BIL | 00:32:33 |
286 | 389 | Kjell Åsheim | 00:32:35 | |
287 | 9571 | Trond Lauvås | Odfjell Drilling BIL | 00:32:53 |
288 | 299 | Arne Haaland | 00:32:56 | |
289 | 234 | Jon Teigen | DnB NOR Klubben | 00:32:59 |
290 | 11187 | Preben Fimreite Bø | 00:33:08 | |
291 | 10669 | Johan Anfinsen | DnB NOR Klubben | 00:33:29 |
292 | 5898 | Jon Eiken Ingvaldsen | Tide Buss BIL | 00:33:34 |
293 | 3580 | Steinar Gangsø | Aker Kværner BIL | 00:33:35 |
294 | 550 | Einar Raa | BFG FANA | 00:34:05 |
295 | 10482 | Peter Emil Hybertsen | 00:34:08 | |
296 | 10480 | Rune Hybertsen | 00:34:09 | |
297 | 454 | Hans Jacob Lund | 00:36:51 | |
298 | 382 | Arthur Lillefosse | SAS |
Resultat for: Vinterkarusellen 2011 - løp 6 - 14.februar 10 km Kvinne |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 1314 | Cecilie Pernille Thomassen | BFG FANA | 00:36:48 |
2 | 4198 | Nancy Sommer | varegg | 00:41:17 |
3 | 10821 | Stine Sanden | 00:42:07 | |
4 | 11174 | Anita Lekva | 00:42:26 | |
5 | 505 | Hanne Liland | TIF Viking | 00:43:58 |
6 | 9142 | Lise Vesterbukt | BFG FANA | 00:47:18 |
7 | 6416 | Eva Jellestad | 00:47:18 | |
8 | 5109 | Nathalie Puaschitz | Bergen Triathlon Club | 00:48:02 |
9 | 1627 | Oddny Ringheim | CSC BIL | 00:48:23 |
10 | 10877 | Elisabeth Ruscetta | 00:49:30 | |
11 | 11119 | Nicoline Bergh | IL Norna-Salhus | 00:49:59 |
12 | 10684 | Christel Bekkum | 00:50:07 | |
13 | 4133 | Line Leivestad Fossberg | 00:51:49 | |
14 | 11128 | Janne Andvik | 00:52:33 | |
15 | 10641 | Vibeke Reigstad | Skandiabanken | 00:52:51 |
16 | 2117 | Irene Kjønnerød | Kondis | 00:54:15 |
17 | 10502 | Mona Grindheim Matre | 00:54:18 | |
18 | 10597 | Hege Pedersen | DnB NOR Klubben | 00:56:17 |
19 | 10955 | Elaine Kane | 01:01:56 |
Vinterkarusellen 2011 - løp 6 - 14.februar 10 km Mann |
||||
Pl | Startnr. | Navn | Klubb | Tid |
1 | 5376 | Alemayehu Sitotaw | Varegg | 00:35:07 |
2 | 5421 | Bjørn Tore Kronen Taranger | BFG FANA | 00:35:33 |
3 | 8371 | Mikal Iden | IL. Norna-Salhus | 00:35:54 |
4 | 11094 | Dag Hilland Roed | 00:36:26 | |
5 | 5395 | Svein Arne Reiersen | 00:36:45 | |
6 | 6528 | Sigmund Lindkvist | Løplabbet | 00:37:46 |
7 | 1575 | Tore Klanderud | 00:38:58 | |
8 | 4814 | Jørgen Tvedt | IL. Norna-Salhus | 00:39:05 |
9 | 4298 | Gustav Iden | IL. Norna-Salhus | 00:39:28 |
10 | 1221 | Per Gunnar Alfheim | BFG FANA | 00:39:41 |
11 | 7056 | Jan Wilhelm Werner | Bergen Triathlon Club | 00:39:49 |
12 | 7314 | Gunnar Knutsen | Bergen Triathlon Club | 00:39:51 |
13 | 4165 | Carl Petter Martinsen | BFG FANA | 00:39:54 |
14 | 7176 | Hans Olav Nybø | Statoil/Bergen Triathlon Club | 00:40:20 |
15 | 10926 | Rene ulrich Olsen | BTC | 00:40:23 |
16 | 11207 | Henning Eidsheim | Smørås IL | 00:40:46 |
17 | 88 | Henrik Trumpy | BFG FANA | 00:40:56 |
18 | 11007 | Bård Storebø | 00:41:02 | |
19 | 7084 | Øyvind Reigstad | Hansa | 00:41:05 |
20 | 2694 | Morten Vestvik | BFG FANA | 00:41:10 |
21 | 1793 | Christian Vestvik-Schütz | IL Gneist | 00:41:14 |
22 | 3199 | Ole Garmann Garmannslund | Cykleklubben Sotra | 00:41:16 |
23 | 7077 | Maarten Boting | Åsane Sykkelklub | 00:41:28 |
24 | 7633 | Stein Erik Knoph | Statoil BIL | 00:41:46 |
25 | 3967 | Sverre Anders Simonsen | SWECO AS v/Torgeir Eraker | 00:41:50 |
26 | 3991 | Egil Hessen | BFG FANA | 00:41:53 |
27 | 4597 | Vegard Herland | IL. Norna-Salhus | 00:42:56 |
28 | 537 | Ludvig Tennebekk | BFG FANA | 00:43:04 |
29 | 2447 | Arne Instebø | Aanderaa Data Instruments BIL | 00:43:11 |
30 | 278 | Robert Meyer | CSC BIL | 00:43:19 |
31 | 6565 | Eduardo Andersen | 00:43:31 | |
32 | 10950 | Bjarte Hetlevik | Ck Sotra | 00:43:36 |
33 | 11127 | Sverre Vik | 00:43:47 | |
34 | 5818 | Bjørn Rusten Lundberg | IL. Norna-Salhus | 00:44:00 |
35 | 6375 | Arne Toft | 00:44:04 | |
36 | 10605 | Idar Heimdal Espe | Odfjell Drilling BIL | 00:44:16 |
37 | 9601 | Frank Vagstad | Bergen Triathlon Club | 00:44:16 |
38 | 11185 | Sturla Sletten | Homo Ludens Event | 00:44:17 |
39 | 11091 | Tor Kristian Lavik | 00:44:24 | |
40 | 7092 | Stephen Mark Williams | Statoil B.I.L. | 00:44:24 |
41 | 6706 | Ole Jacob Taraldset | Bergen Triathlon Club | 00:44:32 |
42 | 5890 | Lars Arve Røssland | IL Gneist | 00:44:43 |
43 | 6823 | Trygve Johnsen | 00:44:56 | |
44 | 6316 | Sondre Herland | IL. Norna-Salhus | 00:44:57 |
45 | 10707 | Bjørn Herland | IL. Norna-Salhus | 00:44:59 |
46 | 10750 | Ståle Iden | 00:45:01 | |
47 | 7188 | Erik Grønningsæter | COWI AS | 00:45:03 |
48 | 3845 | Mats Eriksson Bjånes | Bergen Triathlon | 00:45:22 |
49 | 4843 | Michael Grasdalsmoen | Mandag IK | 00:45:32 |
50 | 6669 | Jan Roald Eik | Odfjell Drilling BIL | 00:45:39 |
51 | 706 | Frode Espeseth | 00:45:40 | |
52 | 8380 | Endre Totland Jansen | Knoll og Tott | 00:45:42 |
53 | 4624 | Ivar Træen | Statoil B.I.L. | 00:45:42 |
54 | 4179 | Gunnar Lorens Lien | Nera BIL | 00:46:13 |
55 | 11032 | Espen Breisnes Vika | IL Norna-Salhus | 00:46:13 |
56 | 2926 | Atle Christensen | BPI | 00:46:30 |
57 | 10584 | Høyvik Roy Arthur | Bergen Triahtlon Club | 00:46:37 |
58 | 2414 | Knut Rakvaag | 00:46:38 | |
59 | 7905 | Anders Lundberg | 00:46:42 | |
60 | 4498 | Tomas Jansen | Knoll og Tott | 00:46:52 |
61 | 1988 | Morten Hauso | BFG FANA | 00:46:58 |
62 | 10624 | Tomas Fiksdal | 00:47:01 | |
63 | 10900 | Ivar Braut | 00:47:02 | |
64 | 2300 | Øystein Økland | BKK BIL | 00:47:05 |
65 | 4235 | Trond Arne Espedal | Nera b.i.l | 00:47:06 |
66 | 11195 | Kristian Rubæk Ueland | 00:47:10 | |
67 | 10058 | Magnar Uthaug | 00:47:57 | |
68 | 10706 | Torbjørn Espeseth | IL. Norna-Salhus | 00:47:59 |
69 | 6447 | Roald Gulbrandsøy | Hordaveg B.I.L. | 00:48:12 |
70 | 6447 | Roald Gulbrandsøy | Hordaveg B.I.L. | 00:48:13 |
71 | 2634 | Magnus Midtgård | DnB NOR Klubben | 00:48:38 |
72 | 662 | Morten Simon Andersen | Ankeret BIL | 00:48:58 |
73 | 600 | Reidar Toresen | Fisken BIL | 00:49:00 |
74 | 11169 | bjarte almås | 00:49:03 | |
75 | 6333 | Halvor Aas | Knudsen Aas | 00:49:06 |
76 | 7958 | Frode Aarland | MDs running | 00:49:06 |
77 | 4638 | Atle (4638) Halvorsen | 00:49:11 | |
78 | 1282 | Arne Tømmernes | IL. Norna-Salhus | 00:49:27 |
79 | 1839 | Bjørn Haaland | BIL Ankeret Friidrettsgruppen | 00:49:27 |
80 | 11025 | Jan Henrik Skjelbred | STAHL HEISER B.I.L. | 00:49:32 |
81 | 4292 | Rolf Gjelsvik | Fana il | 00:49:33 |
82 | 6326 | Åsmund Aas Andersson | IL. Norna-Salhus | 00:49:35 |
83 | 5850 | Bård Teigland | 00:49:39 | |
84 | 7503 | Roald Misje | 00:49:41 | |
85 | 489 | Knut Olav Engen | STAHL HEISER B.I.L. | 00:49:45 |
86 | 3835 | Frode Gangsøy | Vital BIL | 00:49:52 |
87 | 10512 | Jan-Magne Solvang | 00:50:15 | |
88 | 10639 | Svein Frøystad | Skandiabanken | 00:50:44 |
89 | 4940 | Lars G Moland | Statoil | 00:50:55 |
90 | 10461 | Kristian Andersen | Miles | 00:51:06 |
91 | 10460 | Rune Skjelvik | Miles | 00:51:21 |
92 | 3320 | Jarle Tvedt | Ankeret BIL | 00:51:36 |
93 | 5772 | Eirik Bækkevold | Vetco Aibel BIL | 00:51:41 |
94 | 441 | Olav Bjørgen | 00:51:47 | |
95 | 10446 | Svein Arne Hammersland | Nuts | 00:51:52 |
96 | 7955 | Pål Isaksen | 00:52:00 | |
97 | 6676 | Rune Instefjord | 00:52:22 | |
98 | 2041 | Petter Tresselt | Arna Sykleklubb | 00:52:27 |
99 | 2041 | Petter Tresselt | Arna Sykleklubb | 00:52:29 |
100 | 10695 | Espen Erenstsen | 00:52:31 | |
101 | 4871 | Dag Lorents Aksnes | Bergen Triathlon Club | 00:52:33 |
102 | 532 | Rolf Martin Christensen | 00:54:06 | |
103 | 4697 | Espen Nymark Andersen | PwC | 00:56:05 |
104 | 41 | Kenneth Skålevik | DnB NOR Klubben | 00:56:18 |
105 | 10456 | Yngve Aas | Miles | 00:57:21 |
106 | 2530 | Rolf Widerøe | 00:58:04 | |
107 | 5824 | John Grieg | Fløyen MTB | 01:03:34 |
108 | 695 | Øystein Andersen | Eiendomsrådgivning |