Gylne Sykkelfestival 2016 på kondis.no:
Lørdag: Gylne Gutuer Sykkelfestival i hele pinsen
Søndag: Høy fart og mye vind i Gylne Gutuer
Ottestad IL Sykkels nettsider
Alle resultater
De beste i "Mot klokka" 16.05.2016: |
||||
K junior | ||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter |
1 | Silje Broll | Bergen CK | 00:18:44 | +00:00 |
2 | Hanna Salminen Klæboe | CK Victoria | 00:18:45 | +00:01 |
3 | Thea Kristine Matter | Eidsvoll SK | 00:18:50 | +00:06 |
4 | Astrid Amundsen | Eidsvoll SK | 00:20:08 | +01:24 |
5 | Hedda Wallstrøm Johansen | Grenland SK | 00:20:09 | +01:25 |
M junior | ||||
1 | Iver Johan Knotten | Tønsberg CK | 00:14:41 | +00:00 |
2 | Even Fløystad | Kristiansands CK | 00:15:06 | +00:25 |
3 | Andreas Leknessund | Ringerike SK | 00:15:10 | +00:29 |
4 | Erik Vevatne Øverland | Bergen CK | 00:15:32 | +00:51 |
5 | Audun Haugen | Glåmdal SK | 00:15:39 | +00:58 |
6 | Marius Wold | Glåmdal SK | 00:15:41 | +01:00 |
7 | Olav Hjemsæter | Glåmdal SK | 00:15:42 | +01:01 |
8 | Mathias Johannessen | Kristiansands CK | 00:15:43 | +01:02 |
9 | Tore Andre Aase Vabø | Ringerike SK | 00:15:52 | +01:11 |
10 | Vebjørn Rønning | Horten OCK | 00:16:06 | +01:25 |
K senior | ||||
1 | Thrude Natholmen | Sandefjord SK | 00:16:44 | +00:00 |
2 | Trine Hansen | IF Frøy | 00:16:47 | +00:03 |
3 | Ingrid Moe | Bergen CK | 00:17:14 | +00:30 |
4 | Caroline Thorvik Olsen | Bergen CK | 00:17:28 | +00:44 |
5 | Siren Breidalen Wulff | Kristiansands CK | 00:17:36 | +00:52 |
6 | Line Marie Gulliksen | Hasle-Løren IL | 00:17:38 | +00:54 |
7 | Turid Hagelia Korshavn | Grimstad SK | 00:17:39 | +00:55 |
7 | Emma Kristine Skjerstad | IF Frøy | 00:17:39 | +00:55 |
9 | Marie Elise Ommundsen | IF Frøy | 00:17:43 | +00:59 |
10 | Camilla S Horneman | |||
M senior | ||||
1 | Bjørnar Vevatne Øverland | Team Fixit.no | 00:21:01 | +00:00 |
2 | Rasmus Fossum Tiller | Lillehammer CK | 00:21:03 | +00:02 |
3 | Truls Korsæth | Team Joker | 00:21:13 | +00:12 |
4 | Kjetil Johansen Amundrud | Asker CK | 00:21:29 | +00:28 |
5 | Edvin Wilson | Team Joker | 00:21:32 | +00:31 |
6 | Anton Tunset | TVK Sykkel | 00:21:37 | +00:36 |
7 | Arnt Ove Fordal | Kobba Sykkeklubb | 00:21:40 | +00:39 |
8 | Dan Erik Hansen | Varanger Sportsklubb | 00:21:45 | +00:44 |
9 | Philip Lindau | Team Joker | 00:21:47 | +00:46 |
10 | Christian Barkald | TVK Sykkel | 00:21:48 | +00:47 |
Masters | ||||
M 30-34 år | ||||
1 | Martin Jarrett | Njård | 00:15:46 | +00:00 |
M 40-44 år | ||||
1 | Eirik Olsen | SK Rye sykkel | 00:15:54 | +00:00 |
2 | Sigmund Aas | IF Frøy | 00:16:21 | +00:27 |
3 | Terje Lindholm | Lillehammer CK | 00:16:35 | +00:41 |
4 | Sveinung Bertelsen | Sandefjord SK | 00:17:07 | +01:13 |
M 45-49 år | ||||
1 | Trond Johannessen | Raumer Rytter SK | 00:19:32 | +00:00 |
M 50-54 år | ||||
1 | Bjørnar Skjelseth | Lillehammer CK | 00:16:34 | +00:00 |
2 | John Rune Gilberg | CK Victoria | 00:17:13 | +00:39 |
3 | Stein Anders Rusten | Ottestad IL Sykkel | 00:17:45 | +01:11 |
4 | Trond Stabell | Eina Sportsklubb | 00:18:25 | +01:51 |
M 60-64 år | ||||
1 | Kjell Petter Bøgwald | SK Rye sykkel | 00:18:09 | +00:00 |
2 | Olav Kjøs | Ottestad IL Sykkel | 00:18:33 | +00:24 |
M 70-74 år | ||||
1 | Gunnar Fjellberg | Carlberg Velo SK | 00:18:20 | +00:00 |