Mest spenning var det på oppløpet i menn junior der Jacob Sæther Verdenius avgjorde stafetten for Tolga IL sekundet foran Tynset IF. Arrangørklubben tok dobbeltseier i G13-16 og var også klare vinnere i J13-16 år.
Tynset IF var eneste klubbe med lag i seniorklassene og stilte med to lag i begge klasser. Tynsets seniorherrer hadde forøvrig ett sekund bedre tid enn Tolgas juniorer etter tre etapper á 5 km. I kvinner junior var tynsetingene enerådende og vant uten konkurranse fra andre lag.
Klassevinnere Togastafetten 30.12.2019:
Jenter 13-16 år
1 Tolga IL lag 1 28:28
1 Malin Tobro Rønningen 09:24
2 Lisa Sæther Verdenius 09:50
3 Eline Horten Jordet 09:14
Jenter Junior
1 Tynset IL lag 1 59:18
1 Ida Vang 17:46
2 Eva Chr. G. Gullikstad 20:30
3 Silje-Johanna G. Kvam 21:02
Kvinner senior
1 Tynset IL lag 1 54:10
1 Anna Vangen Lunåsmo 18:08
2 Inga Sandvold 18:44
3 Guri Sandvold 17:18
Gutter 13-16 år
1 Tolga IL lag 1 26:49
1 Lars Horten Jordet 07:54
2 Bjørnar Tobro Rønningen 09:08
3 Henrik Hilmarsen 09:47
Gutter junior
1 Tolga IL lag 1 47:19
1 Ole Vibe Volden 15:30
2 Eirik Dæhli Ryen 16:31
3 Jacob Sæther Verdenius 15:18
Herrer senior
1 Tynset IL lag 1 47:18
1 Ove Feragen 15:25
2 Tor H. Bjørnstad-Tuveng 14:58
3 Per Martin Sandtrøen 16:55
ALLE RESULTATER
Tynset IF var eneste klubbe med lag i seniorklassene og stilte med to lag i begge klasser. Tynsets seniorherrer hadde forøvrig ett sekund bedre tid enn Tolgas juniorer etter tre etapper á 5 km. I kvinner junior var tynsetingene enerådende og vant uten konkurranse fra andre lag.
Klassevinnere Togastafetten 30.12.2019:
Jenter 13-16 år
1 Tolga IL lag 1 28:28
1 Malin Tobro Rønningen 09:24
2 Lisa Sæther Verdenius 09:50
3 Eline Horten Jordet 09:14
Jenter Junior
1 Tynset IL lag 1 59:18
1 Ida Vang 17:46
2 Eva Chr. G. Gullikstad 20:30
3 Silje-Johanna G. Kvam 21:02
Kvinner senior
1 Tynset IL lag 1 54:10
1 Anna Vangen Lunåsmo 18:08
2 Inga Sandvold 18:44
3 Guri Sandvold 17:18
Gutter 13-16 år
1 Tolga IL lag 1 26:49
1 Lars Horten Jordet 07:54
2 Bjørnar Tobro Rønningen 09:08
3 Henrik Hilmarsen 09:47
Gutter junior
1 Tolga IL lag 1 47:19
1 Ole Vibe Volden 15:30
2 Eirik Dæhli Ryen 16:31
3 Jacob Sæther Verdenius 15:18
Herrer senior
1 Tynset IL lag 1 47:18
1 Ove Feragen 15:25
2 Tor H. Bjørnstad-Tuveng 14:58
3 Per Martin Sandtrøen 16:55
ALLE RESULTATER