2010 2009 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999  1998

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

OKTOBER

29.10. Sognsvann Rundt Medsols, 225. løp 27.10. Boliden vinterkarusell, 1. løp 26.10. Svalandsgubben 26.10. Ørsjødilten 26.10. Frankfurt Marathon 25.10. Fredrikstad Maraton 25.10. Moelven Våler's høstkarusell, 3. løp 25.10. Høstløp i Vestfold, 9. løp 22.10. Frikarusellen, 1. løp 22.10. Sognsvann Rundt Medsols, 224. løp 19-23.10. Szupermarathon, Wien-Bratislava-Budapest 19.10. Stokkenløpet 19.10. Skogsløpet "Førstemann til Kulia", Kristiansand 19.10. Mærraskallen 19.10. Amsterdam Marathon 19.10. Mallorca Marathon 18.10. Chili Pepper Festival, USA 18.10. Djupadalten 18.10. Terrengløpet Årbogen 18.10. Høstløp i Vestfold, 8. løp 18.10. Isfjorden halvmaraton 18.10. Moaløpet 18.10. Bjarte Viks Eliteløp 18.10. VM 24-timers, Seoul 18.10. Snipsøyrvatnet Rundt 18.10. Bergen Ultra (NM 100 km)/Maratonkarusellen, 4. løp 18.10. Hytteplanmila 18.10. Gulsetløpet 18.10. Hinnaløpet 15.10. Sognsvann Rundt Medsols, 223. løp 14.10. Strandebarm vinterkarusell, 1. løp 14.10. Snøkuten - Kaashagarunden 12.10. Chicago Marathon 12.10. Fitjardalten 12.10. Fredrikstadmarka Rundt 12.10. Loddefjordløpet 12.10. Løpskarusellen i Sunnfjord/Ytre Sogn, 3. løp 11.10. Tysværtrimmen - høst 11.10. Kvarven Opp 11.10. Göteborg Marathon 11.10. Valestrandsmarka Rundt, 12. løp 11.10. Fanaløpet 11.10. Furumomila 11.10. Nøklevann Rundt 11.10. Moelven Våler's høstkarusell, 2. løp 11.10. Emblemsløpet 09.10. VABIK Terrengkarusell, 18. løp 08.10. Høstløp i Vestfold, 7. løp 08.10. Gå-Joggen, 21. løp 08.10. Sognsvann Rundt Medsols, 222. løp 07.10. Atlanten Maraton 07.10. Oterløpet 2008, 6. løp 06.10. Landfallhytta Opp 04.10. Hanguslia Opp 04.10. Eggemomila 04.10. Moelven Våler's høstkarusell, 1. løp 03.10. Banestevne (10 000 m), Stjørdal 01.10. Høstløp i Vestfold, 6. løp 01.10. Sognsvann Rundt Medsols, 221. løp 01.10. Gå-Joggen, 20.løp

SEPTEMBER

&mid&k30.09. Nulløpern, Eggemoen 28.09. Great North Run, Newcastle 28.09. Fagerheikongen 28.09. Osterøybruløpet 28.09. Oslo Maraton 28.09. Berlin Marathon 28.09. Route du Vin, Luxemburg 27.09. Nordstrandsløpet 27.09. Floramila 27.09. Langtrampen, 5. løp 27.09. Nybrottkarusellen, 6. løp 27.09. Stoltzekleiven Opp 27.09. Stomperudkarusellen, 6. løp 27.09. Lidingöloppet 26-27.09. Spartathlon, Hellas 25.09. Bergstoppen 25.09. VABIK Terrengkarusell, 17. løp 24.09. Stavåsbratta opp 24.09. Sognsvann Rundt Medsols, 220. løp 24.09. Høstløp i Vestfold, 5. løp 24.09. Gå-Joggen, 19.løp 23.09. RBIR karusellen, 10. løp 23.09. K-løp i Telemark, 14. løp 23.09. FRISK-karusellen, 12. løp 21.09. Thor Kojalas minneløp 21.09. Fanamilen 21.09. Mandalsmaraton 21.09. Dokkarunden 21.09. H.C. Andersen Marathon, Odense 21.09. Lina Roindt 20.09. Oddamila 20.09. Mosviksenderen Opp 20.09. Trekktraséen opp 20.09. Aibel-Sprinten 20.09. Birkebeinerløpet 20.09. UKI-karusellen, 6. løp 20.09. KM veteraner, Halden stadion 18.09. Karuselløpet - HBIK karusellen 18.09. Espe Rundt, 26. løp 18.09. VABIK Terrengkarusell, 16. løp 17.09. VINDdilten, 10. løp 17.09. Holavatnet rundt, 19. løp 17.09. Sognsvann Rundt Medsols, 219. løp 17.09. Ulsrudvann Rundt, 8. løp 17.09. Kondistrimmen, Lye stadion 17.09. Høstløp i Vestfold, 4. løp 17.09. Gå-Joggen, 18.løp 16.09. RBIR karusellen, 9. løp 16.09. FRISK-karusellen, 11. løp 16.09. K-løp i Telemark, 13. løp 15.09. Familietrimmen, 10. løp 15.09. Trondheim bedriftskarusell, 18. løp 14.09. Seterløpet 14.09. Kanaljoggen 14.09. Skogbygda Rundt 14.09. Tysåsen Rundt 14.09. Festningen Rundt 14.09. VM i motbakkeløp, Crans Montana 14.09. Lindås halvmaraton 13.09. Ruska Marathon, Finland 13.09. Gaustatoppen Opp 13.09. Farrisløpet 13.09. Varden Opp 13.09. Eggekollen Opp 13.09. Vilnius Marathon 13.09. Langtrampen, 4. løp 13.09. Tærudløpern 13.09. NM terrengløp, lang løype 13.09. Stemshaug Maraton 13.09. Trysilrypa 12.09. Valestrandsmarka Rundt, 11. løp 11.09. Isdal-løpet - HBIK karusellen 11.09. Espe Rundt, 25. løp 11.09. Skaubygda terrengkarusell, 12. løp 11.09. VABIK Terrengkarusell, 15. løp 10.09. VINDdilten 9.løp 10.09. Sørdalskarusellen - Olympiaparkløpet 10.09. Blodslitet 10.09. Gå-joggen, 17. løp 10.09. Haustrimmen, 10. løp 10.09. Sognsvann Rundt Medsols, 218. løp 10.09. Halmsås Trimkarusell, 6 løp 10.09. Holavatnet rundt, 18. løp 10.09. Høstløp i Vestfold, 3. løp 09.09. Nasjonalt stevne, Bislett 09.09. FRISK-karusellen, 10. løp 09.09. K-løp i Telemark, 12. løp 09.09. Stomperudkarusellen, 5.løp 09.09. Oterløpet 2008, 5. løp 09.09. Nulløpern, Eggemoen 08.09. Familietrimmen, 9. løp 08.09. Trondheim bedriftskarusell, 17. løp 07.09. Stordløpet 07.09. Hålandshovda e' Toppen 07.09. Over Brekka 07.09. Sokndal Halvmaraton 07.09. Dragsjøen Rundt 07.09. Trondheim Maraton 07.09. Knarvikmila 07.09. Brandbuløpet 06-07.09. Nordisk-baltisk U23-mesterskap, Tammerfors 06.09. EMG2008, Malmö 06.09. Landbystafetten 06.09. Stockholm Halvmaraton 06.09. Grensetrimmen 06.09. Dokkaløypa Opp 06.09. Knarvikmila Xtrem 06.09. Minimila, Knarvik 06.09. Målselvstafetten 06.09. Nordmarkstravern 06.09. Lørenskogløpet 06.09. Veldremila (baneløp) 06.09. Budortrippelen 05.09. Kystadloppet 04.09. VABIK Terrengkarusell, 14. løp 04.09. Trondheim bedriftskarusell, 16. løp 04.09. UKI-karusellen, 5. løp 04.09. Ulsrudvann Rundt, 7. løp 04.09. Espe Rundt, 24. løp 04.09. Statoil/Hydro-løpet -HBIK karusellen 04.09. Skaubygda terrengkarusell, 11. løp 03.09. Høstløp i Vestfold, 2. løp 03.09. Narvikkarusellen, 7. løp - Taraldsvikløpet 03.09. Follotrimmen 03.09. Nybrottskarusellen, 5. løp 03.09. Tromsø-karusellen, 9. løp 03.09. Sognsvann Rundt Medsols, 217. løp 03.09. Holavatnet rundt, 17. løp 03.09. Gå-Joggen, 16.løp 02.09. FRISK-karusellen, 9. løp 02.09. RBIR karusellen, 8. løp 02.09. Varingskollen Opp 02.09. Sørkedalsløpet 02.09. Nulløpern, Helgelandsmoen 02.09. K-løp i Telemark, 11. løp 02.09. Familietrimmen, 8. løp 01.09. Arnaløpet 01.09. Trondheim bedriftskarusell, 15. løp 01.09. Familietrimmen, 8. løp

AUGUST

31.08. Langsjøløpet 31.08. Tjejmilen, Stockholm 31.08. Flemstubben 31.08. Vassfjellet Rundt 30.08. Botnantrampen 30.08. Strandadalsløpet 30.08. Kodalmila 30.08. Hamnaløpet 30.08. Nordvest Maraton 29-31.08. UM, Sigdal 29.08. Valestrandsmarka Rundt, 10. løp 28.08. DnB Nor-Løpet - HBIK karusellen 28.08. Skaubygda terrengkarusell, 10. løp 28.08. Langtrampen, 3. løp 28.08. Ulsrudvann Rundt, 6. løp 28.08. VABIK Terrengkarusell, 13. løp 28.08. Størenmila 28.08. Follotrimmen 28.08. Espe Rundt, 23. løp 27.08. Høstløp i Vestfold, 1. løp 27.08. Narvikkarusellen, 6. løp - Silvannsløpet 27.08. Halmsås Trimkarusell, 5. løp 27.08. Tromsø-karusellen, 8. løp 27.08. VINDdilten 7.løp 27.08. Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet 27.08. Gå-Joggen, 15.løp 27.08. Holavatnet rundt, 16.løp 27.08. Sognsvann Rundt Medsols, 216. løp 27.08. Haustrimmen, 9. løp 26.08. K-løp i Telemark, 10. løp 26.08. RBIR karusellen, 7. løp 26.08. Nulløpern Ringmoen 26.08. Regionsmesterskap, Rena/Regionsmesterskap, Åkrestrømmen 24.08. Finnskog-karusellen, 6. løp 24.08. Jordbrudilten 24.08. Osnes Rundt 23.08. Klæbu halvmaraton 23.08. Botn Opp 23.08. Eidsvoll 6-timers 23.08. Pinåsløpet 23.08. Tryvann Opp 23.08. MSM Ekstremløp 23.08. Kanonløpet 23.08. Reykjavik Marathon 22.08. Ole Bull-løpet 21.08. Skaubygda terrengkarusell, 9. løp 21.08. VABIK Terrengkarusell, 12. løp 21.08. Follotrimmen 21.08. Trondheim bedriftskarusell, 14. løp 21.08. Espe Rundt, 22. løp 20.08. Kambomila 20.08. Sørdalskarusellen - Fløymyrløpet 20.08. Gå-joggen, 14. løp 20.08. Parkløp i Vestfold, 4. løp 20.08. Rundt Nor 20.08. VINDdilten, 6.løp 20.08. Tromsø-karusellen, 7. løp 20.08. Holavatnet Rundt, 15. løp 20.08. Sognsvann Rundt Medsols, 215. løp 19.08. K-løp i Telemark, 9. løp 19.08. Stomperudkarusellen, 4.løp 19.08. Trønderjogg 19.08. Nulløpern, Prestmoen 18.08. Familietrimmen, 6. løp 17.08. Tromsdalstinden 1238m opp 16.08. Stavanger Maraton 17.08. OL Marathon - kvinner, Beijing 17.08. Gravvikløpet 16-17.08. Nordic Match, Bergen 16.08. Kaptein Dreiers Minneløp 16.08. Lofoten maraton 16.08. Ringeriksmaraton 16.08. Skåla 1848 meter rett opp 16.08. Høsbjørkampen opp 16.08. Helsinki City Marathon 15-17.08. Norway Games, Bislett 15-17.08. Veteran-NM, Tønsberg 14.08. Skaubygda terrengkarusell, 8. løp 14.08. Trondheim bedriftskarusell, 13. løp 14.08. UKI-karusellen, 4. løp 14.08. VABIK Terrengkarusell, 11. løp 14.08. Ulsrudvann Rundt, 5. løp 14.08. Ibsentrimmen 14.08. Espe Rundt, 21. løp 13.08. Parkløp i Vestfold, 3. løp 13.08. Tromsø-karusellen, 6. løp 13.08. Holavatnet rundt, 14. løp 13.08. Haustrimmen, 8. løp 13.08. Sognsvann Rundt Medsols, 214. løp 13.08. Gå-Joggen 13.løp 13.08. Heiamila 13.08. Halmsås Trimkarusell, 4. løp 12.08. RBIR karusellen, 6. løp 12.08. K-løp i Telemark, 8. løp 12.08. Nulløpern, Skårflågan 12.08. Oterløpet 2008, 4. løp 12.08. Treningsstevne, Åkrestrømmen 10.08. Nuten Opp 10.08. Finnskog-karusellen, 5. løp 10.08. Køge sommerløb, Danmark 10.08. Vest-Telemark karusellen, 4. løp 09.08. Vest-Telemark karusellen, 3. løp 09.08. Memorial Geert Rasschaert (5000 m), Belgia 09.08. Ørland Maraton 09.08. Mensen Ernst Minneløp 09.08. Hytteplantesten 09.08. Kongsvinger Maraton 09.08. Hadsel Maraton 09.08. Fanaråken Opp 08-10.08. Junior NM, Stavanger 08.08. Valestrandsmarka Rundt, 9. løp 07.08. Spicherenbåten 07.08. Trondheim bedriftskarusell, 12. løp 07.08. Espe Rundt, 20. løp 06.08. Gå-Joggen, 12. løp 06.08. Nybrottkarusellen, 4. løp 06.08. Sognsvann Rundt Medsols, 213. løp 06.08. Ålesund Sommerkarusell, 3. løp 05.08. Nulløpern, Hensmoen 04.08. Stoltzekarusellen, 3. løp 04.08. BFG Fanas sommerkarusell, 5. løp 03.08. Fitjar Halvmaraton 03.08. Inderøyløpet 02.08. Saudehornet rett opp 02.08. Hummelfjelldilten

JULI

&dato31.07. Levangerstafetten (NTE stafettserie) 31.07. Espe Rundt, 19. løp 30.07. Sognsvann Rundt Medsols, 212. løp 30.07. Sørlandsløpet 30.07. Banestevne, Leverkusen 28.07. Folksam Grand Prix, Karlstad 27.07. Rallarvegsløpet, 2. dag/sammenlagt 26-27.07. Stjärnspelen, Arvika 26.07. Kvasshovden Opp 26.07. Egebergs minneløp 26.07. Östersund Marathon 26.07. Swiss Alpine Marathon 26.07. Hornindalsvatnet Maraton 26.07. Rallarvegsløpet, 1. dag 26.07. Jordbærdilten 26.07. Fagerhøiløpet 25.07. Etape Bornhom, 5. dag/sammenlagt 25.07. Malmvegen Minneløp 24.07. Etape Bornholm, 4. dag 24.07. Espe Rundt, 18. løp 23.07. Treningsstevne, Romedal stadion 23.07. Sognsvann Rundt Medsols, 211. løp 23.07. Kretsstevne, Sandes stadion 23.07. Etape Bornholm, 3. dag 22.07. Etape Bornholm, 2. dag 21.07. Etape Bornholm, 1. dag 21.07. BFG Fanas sommerkarusell, 4. løp 19.07. Lyngdal Tiendelsmaraton 19.07. Mefjellet Opp 18-20.07. NM i Friidrett, Trondheim 18.07. Valestrandsmarka Rundt, 8. løp 17.07. Intersportjoggen 17.07. Espe Rundt, 17. løp 16.07. Sognsvann Rundt Medsols, 210. løp 15.07. Skjalg-stevne, Stavanger stadion 13.07. Vidasete Opp 13.07. Junior-VM (5000m), Polen 12.07. Brunlanesløpet 12.07. Vetenløpet 11.07. Nesaksla Rett Opp 10.07. Espe Rundt, 16. løp 10.07. Kretsstevne, Haugesund 09.07. Holavatnet rundt, 13. løp 09.07. Nasjonalt stevne, Grevskogen idrettspark 09.07. Ålesund Sommerkarusell, 2. løp 09.07. Sognsvann Rundt Medsols, 209. løp 08.07. Jubileumsstevne, Oslo Friidrettskrets 07.07. BFG Fanas sommerkarusell, 3.løp 06.07. Åneskøl Opp 05.07. Jølster Maraton, NM-maraton 05.07. Unionsmarathon 05.07. Atlanterhavsløpet 05.07. Bjørnsmartnansløpet 05.07. Øverbygdajoggen 05.07. Blåhø Opp 05.07. Strandvikløpet 05.07. Strømstadmilen 05.07. Hellesyltløpet 04.07. Valestrandsmarka Rundt, 7. løp 03.07. Oddvar Helleruds Minneløp 03.07. Espe Rundt, 15. løp 03.07. St Olav Ultra 02-05.07. St Olavsloppet 02.07. Holavatnet rundt, 12. løp 02.07. Sognsvann Rundt Medsols, 208. løp 01.07. Fagervann Opp

JUNI

29.06. Ordalsåta Opp 29.06. Jomfrulandsløpet 28.06. Fjordalangs 28.06. Storhesten Opp, NM motbakkeløp 28.06. Femundløpet 28.06. Kristinaløpet 28.06. Oslo 50 Miles Trail Run/Kristins Runde 27.06. Lapland Ultra 27.06. Skagerrakmila 27.06. Världsungdomsspelen, Göteborg 26.06. Ulsrudvann Rundt, 4. løp 26.06. Espe Rundt, 14. løp 25.06. Holavatnet rundt, 11. løp 25.06. Halmsås Trimkarusell, 3. løp 25.06. Kretsstevne, Ås stadion 25.06. Trønder-Øst-løpet 25.06. Haustrimmen, 6. løp 25.06. Gå-Joggen, 11.løp 25.06. Sognsvann Rundt Medsols, 207. løp 24.06. Nulløpern, Søndre Park 24.06. Folksam Grand Prix, Göteborg 23.06. Midtsommerløpet 23.06. Trondheim bedriftskarusell, 11. løp 23.06. Finnskog-karusellen, 4.løp 23.06. BFG Fanas sommerkarusell, 2.løp 22.06. Svinestrandløpet 22.06. Ørsdalen Halvmaraton 22.06. Forramarsjen 22.06. Veressjøen Rundt 21.06. Øyangen Rundt 21.06. Langtrampen, 2. løp 21.06. Midnight Sun Marathon 21.06. Hanguren Opp 21.06. E-cup, Leiria/Tallin 21.06. Veidekkelekene (3000 m), Lillehammer 20.06. Valestrandsmarka Rundt, 6. løp 20.06. St. Hansgaloppen 19.06. Veidekkelekene (1500 m), Lillehammer 19.06. Espe Rundt, 13. løp 19.06. Trondheim bedriftskarusell, 10. løp 19.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp 18.06. Sørdalskarusellen - Kanthaugløpet 18.06. Parkløp i Vestfold, 2. løp 18.06. VINDdilten, 5.løp 18.06. Nybrottkarusellen, 3. løp 18.06. Holavatnet rundt, 10. løp 18.06. Sognsvann Rundt Medsols, 206. løp 18.06. Gå-Joggen, 10.løp 17.06. Askøybroløpet 17.06. Nulløpern, Hensmoen 17.06. FRISK-karusellen 17.06. Oterløpet 2008, 3. løp 17.06. RBIR karusellen, 5. løp 16.06. Banestevne, Stovner stadion 16.06. Familietrimmen, 5. løp 16.06. Trondheim bedriftskarusell, 9. løp 15.06. Trollheimsløpet 15.06. Myllavannet Rundt 15.06. Frøylandsvatnet rundt 15.06. Bruløpet/J. Sandstads minneløp 15.06. Geiranger Halvmaraton 14-15.06. Steinkjerlekene 14-15.06. KM, Hordaland 14.06. Trappeløpet 14.06. Hovlandsnuten Opp 14.06. Valebøløpet 14.06. Blomstermila 14.06. Spitsbergen Marathon 14.06. Hafjell Opp 14.06. Kleivklyver'n 14.06. Karlstad Stadslop 14.06. Alstahaug Maraton 14.06. KM junior, Åkrestrømmen 14.06. Nordmarka Skogsmaraton 14.06. Pilgrimsferden 12.06. Jentebølgen, Ålesund 12.06. Skaubygda terrengkarusell, 7. løp 12.06. Espe Rundt, 12. løp 12.06. Ulsrudvann Rundt, 3. løp 12.06. VABIK Terrengkarusell, 9. løp 12.06. UKI-karusellen, 3. løp 11.06. Holavatnet rundt, 9. løp 11.06. Halmsås Trimkarusell, 2. løp 11.06. Narvikkarusellen, 5. løp 11.06. Parkløp i Vestfold, 1. løp 11.06. Nasjonalt stevne (KFUM), Bislett 11.06. Gå-Joggen, 9.løp 11.06. Trondheim bedriftskarusell, 8. løp 11.06. VINDdilten, 4.løp 11.06. Haustrimmen, 5. løp 11.06. Ekholtløpet 11.06. Sognsvann Rundt Medsols, 205. løp 11.06. Ålesund Sommerkarusell, 1. løp 11.06. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet 10.06. FRISK-karusellen, 6. løp 10.06. Nulløpern Børdalsmoen 10.06. Stomperudkarusellen, 3. løp 10.06. K-løp i Telemark, 7. løp 09.06. Familietrimmen, 4. løp 09.06. BFG Fanas sommerkarusell, 1.løp 09.06. Finnskog-karusellen, 3.løp 08.06. Lustraløpet 08.06. Røldalsløpet 08.06. Tveitafjellet Opp 07-08.06. Steinfjellstafetten 07.06. Heirsnosi Opp 07.06. Eidemila 07.06. Tommys 5 km 07.06. Varhaugmilå 07.06. Fjellmaraton 07.06. Pannekaka-løpet 07.06. Fitjanuten Opp 06-08.06. Tyrvinglekene 06.06. Valestrandsmarka Rundt, 5. løp 06.06. Bislett Games 05.06. VABIK Terrengkarusell, 8. løp 05.06. Skaubygda terrengkarusell, 6. løp 05.06. Sommerløpet - HBIK karusellen 05.06. Espe Rundt, 11. løp 04.06. OPP Kantebakk 04.06. Sognsvann Rundt Medsols, 204. løp 04.06. Gå-Joggen, 8.løp 04.06. Halmsås Trimkarusell, 1. løp 04.06. Holavatnet rundt, 8. løp 04.06. Follotrimmen 04.06. Gauldalsløpet 04.06. Postvegløpet 04.06. Vårløp i Vestfold,9. løp 04.06. Sørdalskarusellen - Mesnaelva Opp 04.06. Narvikkarusellen, 4. løp 03.06. Nulløpern, Schjongslunden 03.06. Østensjøvannet Rundt og Rustadjoggen 03.06. FRISK-karusellen, 5. løp 03.06. Folksam Grand Prix, Malmö 03.06. RBIR karusellen, 4. løp 03.06. Bjargløpet 03.06. K-løp i Telemark, 6. løp 02.06. Stoltzekarusellen, 2. løp 02.06. Familietrimmen, 3. løp 01.06. Namsosløpet 01.06. Framo-lekene, Fana stadion 01.06. Kleivane Rundt 01.06. Haugesund Halvmaraton 01.06. Lyngen Halvmaraton

MAI

31.05-01.06. Trondheimslekene i Friidrett 31.05. Sandefjordsløpet 31.05. Night of the Euregio, Belgia 31.05. Stockholm Marathon 31.05. Hank Williams Minneløp 31.05. Grefsenkollen Opp 31.05. Langs Åkrafjorden 31.05. Suleskard Maraton 31.05. Ulriken Opp 30.04. Senior-KM, Hedmark og Oppland 29.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp 29.05. Bislettstevne, 800 m/3000 m 29.05. Follotrimmen, 4. løp 29.05. Espe Rundt, 10. løp 29.05. Langtrampen, 1. løp 29.05. Trondheim bedriftskarusell, 6. løp 29.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp 29.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp 28.05. Vårløp i Vestfold, 8. løp 28.05. VINDdilten 2. løp 28.05. Tromsø-karusellen, 3. løp 28.05. Haustrimmen, 4. løp 28.05. Holavatnet rundt, 7. løp 28.05. Gå-Joggen 7. løp 28.05. Handyman-løpet 28.05. Stavsåsbratta Opp 28.05. Sognsvann Rundt Medsols, 203. løp 27.05. K-løp i Telemark, 5. løp 27.05. Fløyen Opp, lang løype 27.05. FRISK-karusellen, 4. løp 27.05. Nulløpern, Eggemoen 27.05. Kristiansundsløpet-Gledesrunden 27.05. Regionsmesterskap, Åkrestrømmen 27.05. Fredrikstenstafetten 26.05. Finnskog-karusellen, 2.løp 26.05. Trondheim bedriftskarusell, 5. løp 26.05. Familietrimmen, 2. løp 25.05. Skaubygdaløpet 25.05. Stemmeseggi Over 25.05. Saldilten 25.05. Lindåsniarn 25.05. Nordic 10 000 m Challenge, Roskilde 24-25.05. Vest-Telemark karusellen, 1. og 2. løp 24-25.05. Bislett-lekene 24.05. Dalgårdstafetten 24.05. Åndalsnesløpet 24.05. Undheimsløpet 24.05. Åsen Opp, Florø 24.05. Krystallmarsjen 24.05. Hadeland Maraton 24.05. Selbuløpet 24.05. NM banestafetter 23-25.05. Ultramarathon Bornholm 23.05. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp 22.05. UKI-karusellen, 2. løp 22.05. Espe Rundt, 9. løp 22.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp 22.05. Trondheim bedriftskarusell, 4. løp 21.05. VINDdilten 1. løp 21.05. Gå-joggen, 6. løp 21.05. Banestevne, Stavanger 21.05. Follotrimmen, 3. løp 21.05. Tromsø-karusellen, 2. løp 21.05. Vårløp i Vestfold, 7. løp 21.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet 21.05. Holavatnet rundt, 6. løp 21.05. Nybrottkarusellen, 2. løp 21.05. Sognsvann Rundt Medsols, 202. løp 20.05. Oterløpet 2008, 2. løp 20.05. K-løp i Telemark, 4. løp 20.05. Nulløpern, Eggemoen 20.05. RBIR karusellen, 3. løp 20.05. Åpningsstevne, Fana stadion 20.05. Ryeløpet 20.05. FRISK-karusellen, 3. løp 19.05. Finnskogkarusellen, 1. løp 19.05. Familietrimmen, 1. løp 18.05. Ola Åsbøs Minneløp 18.05. Sponestafetten 18.05. København Marathon 18.05. Åpningsstevne, Steinkjer 18.05. U-cup, Raufoss 18.05. Åsaneløpet 17.05. Göteborgsvarvet 17.05. Prestfoss-stafetten 15.05. Trondheim bedriftskarusell, 3. løp 15.05. Ulsrudvann Rundt, 1. løp 15.05. Banestevne, Fana stadion 15.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp 15.05. Åpningsstevne, Bislett 15.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp 15.05. Espe Rundt, 8. løp 14.05. 5000 m, Lye 14.05. Hydro Rundt 14.05. Vårløp i Vestfold, 6. løp 14.05. Tromsø-karusellen, 1. løp 14.05. Gå-Joggen 5.løp 14.05. Haustrimmen, 3. løp 14.05. Holavatnet rundt, 5. løp 14.05. Sognsvann Rundt Medsols, 201. løp 14.05. Ranheim Rundt 13.05. Kanada Rundt 13.05. Stomperudkarusellen, 2. løp 13.05. Fjellveiløpet 13.05. FRISK-karusellen, 2. løp 12.05. Ørstastafetten 12.05. KM junior (1500 m), Sveum 12.05. Ølmedalen Rundt 11.05. Åkra-løpet 10.05. Mandalsløpet 10.05. Ålesund Maraton 10.05. Holmenkollstafetten 10.05. Lidingö Ultra 09.05. Strandaløpet 09.05. Albyløpet 08.05. Telesportløpet - HBIK karusellen 08.05. Espe Rundt, 7. løp 08.05. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp 08.05. VABIK Terrengkarusell, 5. løp 07.05. Vårløp i Vestfold, 5. løp 07.05. Narvikkarusellen, 3. løp - Ornesløpet 07.05. Gå-Joggen, 4.løp 07.05. Tordenskioldløpet 07.05. Sognsvann Rundt Medsols, 200. løp 07.05. Holavatnet rundt, 4. løp 07.05. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet 07.05. Follotrimmen, 2. løp 06.05. FRISK-karusellen, 1. løp 06.05. Nulløpern, Hvervenmoen 06.05. RBIR karusellen, 2. løp 06.05. Vårspretten, Trondheim 06.05. K-løp i Telemark, 3. løp 05.05. Elverumstrimmen, 1. løp 05.05. 1000-trapp løpet 05.05. Trondheim bedriftskarusell, Jernbanestafetten 05.05. Stoltzekarusellen, 1. løp 04.05. Tjøllingmila 04.05. Breimstafetten 04.05. Stadlandet Rett Vest 04.05. Ulfstindmila 03.05. Europa Marathon, Luxemburg 03.05. Stige 100 km, Danmark 03.05. Råskinnet 03.05. Eikenosa Opp 03.05. Hamarstafetten 03.05. Stjørdalsstafetten (NTE Stafettserie) 02.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp 01.05. Bruvollenstafetten 01.05. Kretsstevne, Sofiemyr 01.05. Øya stafetten 01.05. 1.mai-løpet, Vanylven 01.05. Askstafetten 01.05. Drevsjørunden 01.05. SA-løpet 01.05. Esefjorden Rundt 01.05. Kjoseløpet 01.05. Eiker-Kvikk terrengløp 01.05. Espe Rundt, 6. løp 01.05. Konradløpet

APRIL

30.04. Gå-Joggen, 3.løp 30.04. Vårløp i Vestfold, 4. løp 30.04. Holavatnet rundt, 3. løp 30.04. Sognsvann Rundt Medsols, 199. løp 29.04. Nulløpern, Kilemoen 29.04. K-løp i Telemark, 2. løp 29.04. Svendals Svenneprøve 28.04. Skau-Skau-løpet 28.04. Trondheim bedriftskarusell, 2. løp 27.04. Sentrumsløpet i Oslo 27.04. Hamburg Marathon, norske resultater 26.04. Oddasprinten 26.04. Festningløpet 26.04. Fevik Maraton 26.04. Viggaløpet 26.04. Siddisløpet 26.04. Larviksløpet 26.04. UKI-karusellen, 1. løp 26.04. KM terrengløp, Elverum 26.04. VM Fjelløp (lang distanse), England 26.04. Hadarstafetten 25.04. Odalskarusellen, 1.løp 24.04. Vårkarusell, Namsos 24.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp 24.04. Trondheim Bedriftskarusell, 1. løp 24.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp 24.04. Vinterkarusell i Tromsø, 4. løp 24.04. Follotrimmen, 1. løp 24.04. Espe Rundt, 5. løp 23.04. Sandtangstafetten 23.04. Vårløp i Vestfold, 3. løp 23.04. Fjellhamarstafetten 23.04. Gå-Joggen 2.løp 23.04. Sognsvann Rundt Medsols, 198. løp 23.04. Narvikkarusellen 2008, 2. løp 23.04. Sørdalskarusellen, Strandpromenaden 23.04. Terrengløp, Haugen IL 23.04. Stjørdalsmesterskap i terrengløp 23.04. Fjellseterløpet 23.04. Mjøsdalstafetten 22.04. Oterløpet 2008, 1. løp 22.04. RBIR karusellen, 1. løp 22.04. K-løp i Telemark, 1. løp 21.04. Gjerdrumsbakken opp 21.04. Boston Marathon 20.04. Beitstadstafetten 20.04. Retiroløpet 20.04. Bersevatnet rundt 20.04. Tyrvingstafetten 19.04. Stomperudkarusellen, 1. løp 19.04. KM terrengløp, Verdal 19.04. Ryggejoggen 19.04. Rett Vest 19.04. Valderløpet 19.04. Laguneløpet 19.04. Parkløpet, Sandnes 19.04. Halden Bruløp 19.04. Hallgeir Brenden-løpet 18.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp 18.04. Amerikansk banestevne (Mt. SAC Relays) m/norsk deltagelse 17.04. Bergensmesterskapet i Terrengløp, HBIK-karusellen 17.04. Skjalgstafetten 17.04. Espe Rundt, 4. løp 17.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp 16.04. Holavatnet rundt, 1. løp 16.04. Sognsvann Rundt Medsols, 197. løp 16.04. Gå-Joggen, 1.løp 16.04. Vårløp i Vestfold, 2. løp 16.04. Haustrimmen, 2. løp 16.04. Nybrottkarusellen, 1. løp 15.04. Oslo City Cup, Ekeberg 15.04. Nulløpern, Børdalsmoen 13.04. Trækker 1900 (Stafett), Danmark 13.04. Korschenbroicher City-Lauf 13.04. Rotterdam Marathon, norske resultater 13.04. London Marathon, norske resultater 13.04. NM terrengløp, stafett 13.04. Frostatingsløpet 12.04. Mulismilen 12.04. Ryggejoggen 12.04. KM terrengløp, Gloppen 12.04. NM terrengløp, kort løype 12.04. Hitra Maraton 11.04. Amerikansk banestevne m/norsk deltagelse 10.04. VABIK Terrengkarusell, 2. løp 10.04. Espe Rundt, 3. løp 09.04. Haustrimmen, 1. løp 09.04. Vårløp i Vestfold, 1. løp 09.04. Sognsvann Rundt Medsols, 196. løp 09.04. Vårdilten 08.04. Nulløpern, Schjongslunden 06.04. Paris Marathon 06.04. KM terrengløp, Ås 06.04. Ursvik Ultra 06.04. Fredrikstadløpet/NM halvmaraton 05.04. KM terrengløp, Rogaland 05.04. Furulundstafetten 05.04. Parkløpet, Stord 04.06. Amerikansk banestevne (Stanford Inv.) m/norsk deltagelse 04.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp 03.04. Vinterkarusell i Tromsø, 3. løp 03.04. VABIK Terrengkarusell, 1. løp 02.04. Fristafetten 02.04. Sognsvann Rundt Medsols, 195. løp 03.04. Espe Rundt, 2. løp 01.04. Terrengkarusellen (Vest-Agder), 1. løp