Kondismedlem Sponset innhold
Ola Korbøl på farten i Klukhagan onsdag kveld. (Foto: Bente Sund Langøigjelten)

Ola Korbøl på farten i Klukhagan onsdag kveld. (Foto: Bente Sund Langøigjelten)

Ola Korbøl suveren i Gå-Joggen - NÅ MED BILDER!

Med 17.06 på den 4,8 km lange torunder'n i Klukhagan i Hamar var Ola Korbøl 45 sekunder raskere enn Henning Mortensen årets neste siste Gå-jogg. Ida hadde med 18.32 ni sekunders vinnermargin til Eli Gjermundshaug Pedersen.

(Alle foto: Bente Sund Langøigjelten)
Henning_Mortensen.jpgHenning Mortensen.

Ida_Gjermundshaug_Pedersen.jpg
Ida Gjermundshaug Pedersen

Tommy_Olsen.JPGTommy Olsen

Eli_Gjermundshaug_Pedersen.jpg
Eli Gjermundshaug Pedersen

Jan_Erik_Mathiassen.JPG
Jan Erik Mathiassen

Even_Antonsen.jpg
Even Antonsen

Thomas_Pedersen.jpg
Thomas Pedersen

Sveinung_Syversen.jpg
Sveinung Syversen

Esther_Innselset.jpg
Esther Innselset

Tor_Andreas_Elfstedt.jpg
Tor Anders Elfstedt

Lars_Messel.jpg
Lars Messel

Ole_Joergen_Levy.jpg
Ole Jørgen Levy

Ole_Peter_Bergaust.jpg
Ole Peter Bergaust

Bjoern_Tvedt.jpg
Bjørn Tvedt

Andreas_Huber.jpg
Andreas Huber

Marthe_Halvorsen.jpg
Marthe H. Halvorsen

Knut_Aasen.jpg
Knut Aasen

Margrethe_Bergaust.jpg
Margrethe Bergaust

Samleside for Gå-Joggen

Resultater Gå-Joggen, Klukhagan 27.09.2017:

       
Kort løype - kvinner
Pl Navn Klubb Tid
1 Margrethe Bergaust Veldre Friidrett 16.07.
       
Kort løype - menn
1 Bjørn Tvedt Veldre Friidrett 11.49.
2 Andreas Huber Nav Hedmark 11.52.
3 Rune Lysbakken Storhamar 12.09.
4 Knut Ivar Aasen Elverum kommune 12.20.
5 Steinar Flåt Mjøsen Golf 15.37.
       
Lang løype - kvinner 
1 Ida Gjermundshaug Pedersen   18.32.
2 Eli Gjermundshaug Pedersen Asko 18.41.
3 Esther Innselset Team Fjelluft 19.57.
4 Marthe H. Halvorsen Bjørndal IF 25.25.
5 Guro Økelsrud Lombnæs FIK Ren-Eng 26.04.
       
Lang løype - menn
1 Ola Korbøl Mosvik Friidrett 17.06.
2 Henning Mortsensen Sportsmanden 17.51.
3 Tommy Olsen Wang 18.39.
4 Jan Erik Mathiassen Ottestad 18.46.
5 Thomas Pedersen Team Fønix 19.15
6 Even Antonsen Team Hoka Ross 19.21.
7 Sveinung Syversen   20.29
8 Tor Anders Elfstedt Stange Engergi 21.19
9 Ole Petter Bergaust Veldre Friidrett 23.03.
10 Lars Messel Elisenberg El-Installasjon 23.11.
11 Ole Jørgen Levy Betonmast 24.29