For de voksne var deltakelsen klart best på herresida. Ikke overraskende var Erik Gramstad raskest, men avstanden ned til Erik Bråten på andreplass var bare 5 sekunder. Bare 17 år gamle Bjørn André Aaslund fra Heming løp meget bra og hadde dagens tredje beste tid, 13 sekunder bak Gramstad.
På damesida var heimefavoritten Tove Andersen i en klasse for seg. Hun var 39 sekunder foran 17 år gamle Anna Jensen fra Kjelsås som hadde dagens nest beste tid. Like gamle Oline Orten var tredje raskest, sekundet foran et år yngre Karianne Moe.
I et KM deles det imidlertid ut medaljer til de tre beste i hver klasse slik at det var svært mange som fikk lov til å klatre opp på pallen. For eksempel vant Bjørn Lauglo klasse 65-69 år mens Mathilde Klokseth var raskest i klasse jenter 10 år. Flest deltakere var det i gutter 12 år med hele 23 løpere i mål.
De beste i lengste løype for menn og kvinner
Menn |
|
|
|
1 |
Eirik Gramstad |
SK Vidar |
17:01,9 |
2 |
Erik Bråten |
Kjelsås IL |
17:07,1 |
3 |
Bjørn André Aaslund |
IL Heming |
17:14,9 |
4 |
Inge Hasund |
Rustad IL |
17:08,1 |
5 |
Martin Kjäll-Ohlsson |
SK Vidar |
17:29,6 |
6 |
David Bleich |
Rustad IL |
17:45,5 |
7 |
Jon Olsen |
Høybråten og Stovner IL |
17:50,8 |
8 |
Stian S. Jelstad |
Modum FIK |
17:51,5 |
|
|
|
|
Kvinner |
|
|
|
1 |
Tove Andersen |
Rustad IL |
11:37,2 |
2 |
Anna Jensen |
Kjelsås IL |
12:16,1 |
3 |
Oline Horten |
Høybråten og Stovner IL |
12:26,1 |
4 |
Karianne Moe |
Høybråten og Stovner IL |
12:27,5 |
5 |
Anine Ahlsand |
Kjelsås IL |
12:38,3 |
6 |
Kaja Norheim Morken |
Tjalve IL |
12:42,1 |
Alle resultater
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
A2 Ukjent løper,996 |
NOTEAM |
01:04,0 + 00:00,0 |
2 |
A2 Ukjent løper,999 |
NOTEAM |
29:32,8 + 28:28,8
|
Resultatliste Rustad-runden Gutter 8-9 år
|
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Evensen,Henrik S Stubberud |
Rustad IL |
02:44,0 |
|
Fjeld,Andreas |
Rustad IL |
03:02,0 |
|
Grønlien Gjedrem,Lars |
Røa IL |
02:39,0 |
|
Hylleseth,Felix |
Bøler IF |
02:37,0 |
|
Ivan,Peter Dalholt |
Rustad IL |
02:34,0 |
|
Jensen,Birk Elias Moeng |
Kjelsås IL |
02:32,0 |
|
Longva,Emil August |
Rustad IL |
03:34,0 |
|
Myrmel,Casper |
Rustad IL |
02:22,0 |
|
Olaussen,Ask |
Rustad IL |
02:29,0 |
|
Olaussen,Sondre |
Rustad IL |
03:02,0 |
|
Orseth,Edvard |
Rustad IL |
02:18,0 |
|
Retterholt,Kristian |
Rustad IL |
02:56,0 |
|
Riber,Ole |
Røa IL |
02:47,0 |
|
Røttingen,Filip |
Røa IL |
02:44,0 |
|
Sølhusvik,Bo |
Lyn Ski |
02:54,0 |
|
Thoresen,Tobias Dyrli |
Røa IL |
02:15,0 |
|
Westberg,Martin Kumar |
Lyn Ski |
02:55,0 |
Resultatliste Rustad-runden Jenter 8-9 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Andreassen,Milla G. |
Bækkelagets Sp. Kl. |
02:46,0 |
|
Arnkværn,Henrikke Cecilie Stavn |
Rustad IL |
02:57,0 |
|
Dybvand,Hannah |
Rustad IL |
03:04,0 |
|
Førde-Fredheim,Klara |
Rustad IL |
02:48,0 |
|
Hagen,Kathinka Zahl |
Njård |
03:10,0 |
|
Hustvedt,Ane |
Rustad IL |
02:55,0 |
|
Jernberg,Aurora Wilkens |
Kjelsås IL |
02:35,0 |
|
Johansen-Barli,Ingrid |
Rustad IL |
02:52,0 |
|
Joryd,Miriam |
Rustad IL |
03:14,0 |
|
Klokseth,Sunniva |
Rustad IL |
02:41,0 |
|
Longva,Karoline |
Rustad IL |
02:49,0 |
|
Mosland,Ingeborg |
Rustad IL |
02:42,0 |
|
Pedersen,Ella Håland |
Rustad IL |
02:46,0 |
|
Reinemo,Maren Milla |
Bækkelagets Sp. Kl. |
02:46,8 |
|
Raastad,Runa |
Rustad IL |
03:05,0 |
|
Sandsdalen,Jenny Hoel |
Rustad IL |
02:56,0 |
|
Stangeland,Helene Ludahl |
Røa IL |
02:41,0 |
|
Stavrum,Stella |
Lyn Ski |
02:46,0 |
|
Stenvold,Ingeborg |
Årvoll IL |
02:37,0 |
|
Sørbye,Hanna |
Røa IL |
02:45,0 |
|
Sørhøy,Mathea |
Rustad IL |
02:58,0 |
|
Usler,Constance Maria |
Rustad IL |
02:45,0 |
Resultatliste Rustad-runden Gutter 10 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Jørgensen,Henrik |
Rustad IL |
02:15,0 + 00:00,0 |
2 |
Thorvik,Elia |
Nydalen |
02:16,0 + 00:01,0 |
3 |
Husmoen Gjævenes,Martin |
Rustad IL |
02:21,0 + 00:06,0 |
4 |
Wærdahl Eriksen,Jonathan |
IL Heming |
02:24,0 + 00:09,0 |
5 |
Hvamstad,Torstein Eikenes |
Rustad IL |
02:26,0 + 00:11,0 |
5 |
Førde-Fredheim,Emil |
Rustad IL |
02:26,0 + 00:11,0 |
7 |
Hovde,Andreas Svindland |
Rustad IL |
02:27,0 + 00:12,0 |
8 |
Karlsøen,Peder |
Rustad IL |
02:28,0 + 00:13,0 |
9 |
Norbye,Einar |
IL Koll |
02:29,0 + 00:14,0 |
10 |
Thorstensen,Birk |
Rustad IL |
03:04,0 + 00:49,0 |
Resultatliste Rustad-runden Jenter 10 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Klokseth,Mathilde |
Rustad IL |
02:20,0 + 00:00,0 |
2 |
Usler,Cornelia Maria |
Rustad IL |
02:21,0 + 00:01,0 |
3 |
Tofte,Johanna Ågesen |
IL Koll |
02:22,0 + 00:02,0 |
4 |
Blegen,Mathilde |
IL Koll |
02:25,0 + 00:05,0 |
5 |
Gjedrem,Johanne |
Røa IL |
02:26,0 + 00:06,0 |
6 |
Røttingen,Alma |
Røa IL |
02:34,0 + 00:14,0 |
6 |
Riiber,Alma |
Røa IL |
02:34,0 + 00:14,0 |
8 |
Eggen,Helene |
Rustad IL |
02:39,0 + 00:19,0 |
9 |
Stangeland,Ida Ludahl |
Røa IL |
02:51,0 + 00:31,0 |
Resultatliste Gutter 11 år (2002) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Blixt Flaten,Jacob |
Rustad IL |
02:56,0 + 00:00,0 |
2 |
Frankrig,Ole Jakob |
Kjelsås IL |
02:59,0 + 00:03,0 |
3 |
Reinemo,Felix Tobiasson |
Bækkelagets Sp. Kl. |
03:00,0 + 00:04,0 |
3 |
Horn,Harald |
IL Koll |
03:00,0 + 00:04,0 |
5 |
Dybvand,Vegard |
Rustad IL |
03:01,0 + 00:05,0 |
6 |
Stenvold,Eivind |
Årvoll IL |
03:11,0 + 00:15,0 |
6 |
Jernberg,Joakim Wilkens |
Kjelsås IL |
03:11,0 + 00:15,0 |
8 |
Olafsen,Trym |
Rustad IL |
03:22,0 + 00:26,0 |
9 |
Christiansen,Markus Valvik |
Rustad IL |
03:24,0 + 00:28,0 |
10 |
Lamo,Sebastian |
Kjelsås IL |
03:25,0 + 00:29,0 |
10 |
Ivan,Axel Dalholt |
Rustad IL |
03:25,0 + 00:29,0 |
12 |
Høie,Jens |
Rustad IL |
03:26,0 + 00:30,0 |
13 |
Hagen,Sondre Zahl |
Njård |
03:30,0 + 00:34,0 |
14 |
Andberg,Nils Jørgen |
Rustad IL |
03:31,0 + 00:35,0 |
15 |
Evensen,Alexander J Stubberud |
Rustad IL |
03:39,0 + 00:43,0 |
15 |
Johansen,Trym Hammer |
Rustad IL |
03:39,0 + 00:43,0 |
17 |
Fjeld,Henrik |
Rustad IL |
03:45,0 + 00:49,0 |
18 |
Moe,Felix |
Tjalve |
03:48,0 + 00:52,0 |
19 |
Mikalsen,Max Hammer |
Rustad IL |
03:51,0 + 00:55,0 |
Resultatliste Jenter 11 år (2002) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Antonsen,Pernille Karlsen |
IL Koll |
03:03,0 + 00:00,0 |
2 |
Scheele,Oda |
IL Koll |
03:13,0 + 00:10,0 |
3 |
Aasland,Pia Engemoen |
Try |
03:17,0 + 00:14,0 |
4 |
Torkildsen,Karoline |
IL Koll |
03:26,0 + 00:23,0 |
5 |
Opedal,Vilde |
Njård |
03:29,0 + 00:26,0 |
6 |
Økern,Fanny Varden |
Njård |
03:30,0 + 00:27,0 |
7 |
Widding,Hermine |
IL Heming |
03:38,0 + 00:35,0 |
7 |
Hustvedt,Sille |
Rustad IL |
03:38,0 + 00:35,0 |
9 |
Raastad,Sigrun |
Rustad IL |
03:39,0 + 00:36,0 |
10 |
Østreng,Thea |
Lambertseter IF |
04:00,0 + 00:57,0 |
11 |
Stavrum,Selma |
IL Koll |
04:09,0 + 01:06,0 |
12 |
Aslaksen,Sigrid |
Rustad IL |
04:14,0 + 01:11,0 |
13 |
Berg,Mathilde |
IL Koll |
04:32,0 + 01:29,0 |
Resultatliste Gutter 12 år (2001) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Stangeland,Lars Ludahl |
Røa IL |
02:54,1 + 00:00,0 |
2 |
Karlsen,Joakim Eriksrud |
Rustad IL |
02:54,6 + 00:00,5 |
3 |
Haugmo,Jonas |
IL Heming |
02:58,8 + 00:04,7 |
4 |
Jahrmann,Sander |
Bækkelagets Sp. Kl. |
02:59,7 + 00:05,6 |
5 |
Drøyer,Benjamin |
Lyn Ski |
03:00,1 + 00:06,5 |
6 |
Langaard,Mons |
IL Heming |
03:00,9 + 00:06,8 |
7 |
Olsson,Jacob |
Rustad IL |
03:01,2 + 00:07,1 |
8 |
Rolfseng,Emil |
Rustad IL |
03:05,3 + 00:11,2 |
9 |
Pedersen,Mathias |
Bøler IF |
03:08,2 + 00:13,9 |
10 |
Sørbye,Sondre |
Røa IL |
03:08,3 + 00:14,2 |
11 |
Sølhusvik,Herman |
Lyn Ski |
03:08,7 + 00:14,5 |
12 |
Rørvik,Rasmus |
Røa IL |
03:11,8 + 00:17,6 |
13 |
Pedersen,Bendik Håland |
Rustad IL |
03:15,8 + 00:21,6 |
14 |
Bjørge,Christopher |
Lambertseter IF |
03:17,3 + 00:23,1 |
15 |
Thoresen,Jonas Dyrli |
Røa IL |
03:17,6 + 00:23,4 |
16 |
Herbrandsen,Jonas |
Rustad IL |
03:24,5 + 00:30,3 |
17 |
Vollan,Hans Audun Pettersen |
Høybråten og Stovner IL |
03:26,2 + 00:32,8 |
18 |
Nymoen,William |
Røa IL |
03:26,6 + 00:32,4 |
19 |
Astrup,Nicolas |
Rustad IL |
03:28,5 + 00:34,3 |
20 |
Orseth,Kasper |
Rustad IL |
03:35,4 + 00:41,2 |
21 |
Sønsterud,Sander |
Bækkelagets Sp. Kl. |
03:41,6 + 00:47,4 |
22 |
Sandsdalen,Andreas Hoel |
Rustad IL |
03:47,4 + 00:53,2 |
23 |
Strandå,Henning |
Lambertseter IF |
03:58,4 + 01:04,2 |
Resultatliste Jenter 12 år (2001) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Mobakken,Ane Uglem |
Lillomarka skiklubb |
02:54,2 + 00:00,0 |
2 |
Hvamstad,Lina Eikenes |
Rustad IL |
02:54,6 + 00:00,4 |
3 |
Fürst,Ingrid Hermine |
IL Koll |
02:57,5 + 00:03,3 |
4 |
Føyen,Sigrid Leseth |
IL Koll |
03:03,0 + 00:08,8 |
5 |
Ulvang,Runa |
IL Koll |
03:07,5 + 00:13,3 |
6 |
Usler,Carmen Maria |
Rustad IL |
03:10,1 + 00:15,9 |
7 |
Haakstad,Jenny |
IL Koll |
03:13,3 + 00:19,1 |
8 |
Hjelde,Camilla Stav |
IL Koll |
03:16,5 + 00:22,3 |
9 |
Tangen,Marte |
Rustad IL |
03:18,7 + 00:24,5 |
10 |
Krogh,Ane Sofie |
Rustad IL |
03:19,6 + 00:25,4 |
11 |
Wiik,Hermine |
Bækkelagets Sp. Kl. |
03:22,5 + 00:28,3 |
12 |
Viste,Elise |
Rustad IL |
03:26,0 + 00:31,8 |
13 |
Tendal,Frida |
Rustad IL |
03:51,3 + 00:57,1 |
14 |
Westberg,Birgitta Kumar |
Lyn Ski |
03:57,8 + 01:03,6 |
15 |
Tesaker,Sigrid |
Rustad IL |
04:01,8 + 01:07,6 |
16 |
Frederiksen,Cassandra |
Rustad IL |
04:03,9 + 01:09,7 |
17 |
Grude,Hannah Elisabeth |
Rustad IL |
04:08,2 + 01:14,0 |
DNS |
Lund,Dina |
Rustad IL |
|
Resultatliste Gutter 13 år (2000) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Thorvik,David |
Nydalen |
04:15,0 + 00:00,0 |
2 |
Riege,Amund |
Rustad IL |
04:21,5 + 00:06,5 |
3 |
Irgens Herlofson,Johannes |
Kjelsås IL |
04:23,6 + 00:08,6 |
4 |
Norbye,Marius |
IL Koll |
04:27,0 + 00:12,0 |
4 |
Eggen,Sivert |
Rustad IL |
04:27,0 + 00:12,0 |
6 |
Walseth,Torstein |
Kjelsås IL |
04:29,4 + 00:14,4 |
7 |
Fornes,Torjus Fluge |
Rustad IL |
04:32,8 + 00:17,8 |
8 |
Sturød,Håkon |
Kjelsås IL |
04:33,4 + 00:18,4 |
9 |
Hellum,Magnus Mortensen |
Røa IL |
04:34,3 + 00:19,3 |
10 |
Wang Johansen,Iver |
Kjelsås IL |
04:34,6 + 00:19,6 |
11 |
Tildheim Andersen,Iver |
Rustad IL |
04:34,9 + 00:19,9 |
12 |
Brekke,Jens Johan |
Lillomarka skiklubb |
04:38,9 + 00:23,9 |
13 |
Moe,Wilhelm |
Tjalve |
04:39,4 + 00:24,4 |
14 |
Andresen,Mathias Øivind |
Kjelsås IL |
04:47,0 + 00:32,0 |
15 |
Westgaard,Einar Lund |
Rustad IL |
04:49,0 + 00:34,0 |
16 |
Solheim,Marcus |
Rustad IL |
04:53,8 + 00:38,8 |
17 |
Pettersen,Petter |
Røa IL |
04:56,8 + 00:41,8 |
18 |
Aslaksen,Halvor |
Rustad IL |
05:11,5 + 00:56,5 |
19 |
Hole,Alf Kristian R. |
Bækkelagets Sp. Kl. |
05:12,0 + 00:57,0 |
20 |
Breivik,Ole Kristian |
Lillomarka skiklubb |
05:25,5 + 01:10,5 |
Resultatliste Jenter 13 år (2000) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Sanness,Nora |
Kjelsås IL |
04:28,9 + 00:00,0 |
2 |
Gjerde,Margrethe |
Try |
04:31,9 + 00:03,0 |
3 |
Njaastad,Sanne |
Kjelsås IL |
04:41,1 + 00:12,2 |
4 |
Morken,Maria Norheim |
Tjalve IL |
04:45,2 + 00:16,3 |
5 |
Dengerud,Karianne |
Kjelsås IL |
04:54,5 + 00:25,6 |
6 |
Leuckfeld Pedersen,Ingrid |
Kjelsås IL |
05:01,8 + 00:32,9 |
7 |
Kleivi,Kristine |
Kjelsås IL |
05:06,8 + 00:37,9 |
8 |
Germundson,Benedicte |
IL Heming IL |
05:12,1 + 00:43,2 |
9 |
Lie,Maiken |
Kjelsås IL |
05:14,9 + 00:46,0 |
10 |
Sletner,Marit Røvig |
Rustad IL |
05:21,5 + 00:52,6 |
11 |
Karlson,Caroline Molland |
Kjelsås IL |
05:25,3 + 00:56,4 |
12 |
Berg-Westskogen,Sara |
Kjelsås IL |
05:30,2 + 01:01,3 |
Resultatliste Gutter 14 år (1999) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Sandsdalen,Øystein Hoel |
Rustad IL |
04:00,2 + 00:00,0 |
2 |
Lund,Edvard August |
Rustad IL |
04:08,9 + 00:08,7 |
3 |
Gjessing,Alf Gabriel Krohn |
IL Heming |
04:13,9 + 00:13,7 |
4 |
Johnsen,Tom-Erik |
Lillomarka skiklubb |
04:15,0 + 00:14,8 |
5 |
Roberg,Anders Kristiansen |
Kjelsås IL |
04:15,7 + 00:15,5 |
6 |
Wilmo,Sigurd Bergersen |
Bækkelagets Sp. Kl. |
04:23,6 + 00:23,4 |
7 |
Sætre,Morten |
Rustad IL |
04:24,0 + 00:23,8 |
8 |
Sollie,Kristian |
Kjelsås IL |
04:24,3 + 00:24,1 |
9 |
Haugmo,Erik |
IL Heming |
04:25,6 + 00:25,4 |
10 |
Zahl,Anton |
Rustad IL |
04:38,6 + 00:38,4 |
11 |
Nygård,Christopher |
Rustad IL |
04:39,2 + 00:39,0 |
12 |
Grude,Håkon Jørgen |
Rustad IL |
04:55,3 + 00:55,1 |
13 |
Thorstensen,Lavran |
Rustad IL |
04:55,6 + 00:55,4 |
DNS |
Olsson,Markus |
Rustad IL |
|
Resultatliste Jenter 14 år (1999) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Thorstensen,Hannah Margrethe |
IL Koll |
04:39,3 + 00:00,0 |
2 |
Horn,Selma |
IL Koll |
04:40,5 + 00:01,2 |
3 |
Ahlsand,Ingvil |
Nydalens SK |
04:41,9 + 00:02,6 |
4 |
Frankrig,Karen |
Kjelsås IL |
04:57,1 + 00:17,8 |
5 |
Olafsen,Nora |
Rustad IL |
05:06,9 + 00:27,6 |
Resultatliste Gutter 15 år (1998) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Moe,Oscar |
Tjalve |
04:50,6 + 00:00,0 |
2 |
Hylleseth,Tobias |
Bøler IF |
04:53,0 + 00:02,4 |
3 |
Hægeland,Tor Olav |
Rustad IL |
04:55,4 + 00:04,8 |
4 |
Tandberg,Jostein |
Kjelsås IL |
04:56,0 + 00:05,4 |
5 |
Buen,Sivert |
Kjelsås IL |
05:11,9 + 00:21,3 |
6 |
Jensen,Trym Moeng |
Kjelsås IL |
05:21,4 + 00:30,8 |
7 |
Norbye,Jonatan |
IL Koll |
05:21,9 + 00:31,3 |
8 |
Nesset,Erling |
IL Koll |
05:28,4 + 00:37,8 |
Resultatliste Jenter 15 år (1998) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Ulvang,Nora |
Tjalve |
05:20,3 + 00:00,0 |
2 |
Høie,Ina |
Bøler IF |
05:25,7 + 00:05,4 |
3 |
Lie,Camilla |
Tjalve |
05:32,4 + 00:12,1 |
4 |
Westberg,Helena Kumar |
IL Koll |
05:42,9 + 00:22,6 |
5 |
Seierstad,Anne |
Bækkelagets Sp. Kl. |
06:03,4 + 00:43,1 |
6 |
Hole,Judith Ingela R. |
Bækkelagets Sp. Kl. |
06:04,5 + 00:44,2 |
7 |
Bratlie,Ida |
Høybråten og Stovner IL |
06:38,1 + 01:17,8 |
8 |
Tingvold,Helene |
Tjalve |
06:45,3 + 01:25,0 |
DNS |
Lægreid,Ylja |
Lambertseter IF |
|
Resultatliste Jenter 16 år (1997) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Moe,Karianne |
Høybråten og Stovner IL |
12:27,5 + 00:00,0 |
2 |
Brekke,Kristin |
Lillomarka skiklubb |
13:49,6 + 01:22,1 |
Resultatliste Jenter 17 år (1996) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Jensen,Anna |
Kjelsås IL |
12:16,1 + 00:00,0 |
2 |
Horten,Oline |
Høybråten og Stovner IL |
12:26,1 + 00:10,0 |
3 |
Ahlsand,Anine |
Kjelsås IL |
12:38,3 + 00:22,2 |
4 |
Blomseth,Natalie Kristina |
Lillomarka skiklubb |
13:09,8 + 00:53,7 |
Resultatliste Jenter 18-19 år (1994/95) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Morken,Kaja Norheim |
Tjalve IL |
12:42,1 + 00:00,0 |
2 |
Ahlsand,Selma |
Kjelsås IL |
13:51,9 + 01:09,8 |
Resultatliste Kvinner Senior 20-34 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Solvoll,Oda |
Rustad IL |
15:05,2 + 00:00,0 |
Resultatliste Kvinner Veteran 35-39 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Andersen,Tove |
Rustad IL |
11:37,2 + 00:00,0 |
Resultatliste Kvinner Veteran 45-49 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Berger,Elisabeth |
Rustad IL |
14:28,9 + 00:00,0 |
Resultatliste Gutter 16 år (1997)
|
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Lund,Jonas Koldrup |
Rustad IL |
17:28,2 + 00:00,0 |
2 |
Bleich,David |
Rustad IL |
17:45,5 + 00:17,3 |
3 |
Kostøl,Vetle |
Lillomarka skiklubb |
18:24,7 + 00:56,5 |
4 |
Velle,Jakob |
Bækkelagets Sp. Kl. |
18:37,3 + 01:09,1 |
5 |
Lorentsen,Mathias |
IL Koll |
19:19,0 + 01:50,8 |
6 |
Fagerbakke,Eldar Thomassen |
Bøler IF |
19:32,1 + 02:03,9 |
7 |
Benestad,Georg Johan |
IL Heming |
19:50,2 + 02:22,0 |
8 |
Leinum,Ernst Christian |
IL Koll |
19:56,2 + 02:28,0 |
9 |
Bånerud,Kjetil Stuge |
IL Koll |
20:27,6 + 02:59,4 |
10 |
Haugen Petersen,Fredrik |
Rustad IL |
20:35,3 + 03:07,1 |
11 |
Berg-Pedersen,Håkon |
IL Heming |
20:35,6 + 03:07,4 |
12 |
Olsen,Erik |
Kjelsås IL |
23:27,0 + 05:58,8 |
Resultatliste Gutter 17 år (1996) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Aaslund,Bjørn André |
IL Heming |
17:14,9 + 00:00,0 |
2 |
Digerud,Lars |
Lillomarka skiklubb |
18:14,8 + 00:59,9 |
3 |
Mørch,Pål Marius |
Rustad IL |
18:38,2 + 01:23,3 |
4 |
Leirvik,Jens Olav |
Rustad IL |
19:09,6 + 01:54,7 |
5 |
Finstad,Vebjørn |
Lillomarka skiklubb |
20:07,6 + 02:52,7 |
6 |
Vollan,Erling Pettersen |
Høybråten og Stovner IL |
20:14,4 + 02:59,5 |
7 |
Heimdahl,Simen |
Rustad IL |
20:20,6 + 03:05,7 |
8 |
Lundsvoll,Ola |
Lillomarka skiklubb |
20:52,1 + 03:37,2 |
9 |
Gjerde,Håvard |
Rustad IL |
21:19,1 + 04:04,2 |
10 |
Svensen,Mads Engeflaen |
Rustad IL |
23:30,2 + 06:15,3 |
Resultatliste Gutter 18-19 år (1994/95) |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Breivik,Sigmund Langedal |
IL Koll |
19:00,0 + 00:00,0 |
2 |
Puigdefabregas,Marcus |
IL Koll |
19:06,3 + 00:06,3 |
3 |
Blomseth,Eirik Jonas |
Lillomarka skiklubb |
20:56,3 + 01:56,3 |
4 |
Ødegården,Vegard |
Rustad IL |
22:02,3 + 03:02,3 |
Resultatliste Menn Senior 20-34 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Gramstad,Eirik |
SK Vidar |
17:01,9 + 00:00,0 |
2 |
Bråten,Erik |
Kjelsås IL |
17:07,1 + 00:05,2 |
3 |
Jelstad,Stian S. |
Modum FIK |
17:51,5 + 00:49,6 |
4 |
Lund Hansen,Magne |
Høybråten og Stovner IL |
18:06,4 + 01:04,5 |
5 |
Gløersen,Øyvind |
Rustad IL |
18:48,0 + 01:46,1 |
6 |
Westgaard,Christian |
Rustad IL |
18:56,7 + 01:54,8 |
7 |
Soldal,Øyvind |
Hasunds Hund |
20:17,0 + 03:15,1 |
8 |
Røer,Eirik Lund |
Bækkelagets Sp. Kl. |
21:02,2 + 04:00,3 |
Resultatliste Menn Veteran 35-39 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Hasund,Inge |
Rustad IL |
17:08,1 + 00:00,0 |
2 |
Kjäll-Ohlsson,Martin |
SK Vidar |
17:29,6 + 00:21,5 |
3 |
Olsen,Jon |
Høybråten og Stovner IL |
17:50,8 + 00:42,7 |
4 |
Garnes,Lennart |
SK Vidar |
18:07,8 + 00:59,7 |
5 |
Smith,Fredrik |
Rustad IL |
18:34,6 + 01:26,5 |
6 |
Magelssen,Morten |
Spiridon LLL |
21:14,4 + 04:06,3 |
Resultatliste Menn Veteran 40-44 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Grøan,Morten |
Høybråten og Stovner IL |
18:07,0 + 00:00,0 |
2 |
Solheim,Haakon |
Rustad IL |
19:52,7 + 01:45,7 |
3 |
Tesaker,Harald B. |
Rustad IL |
20:00,2 + 01:53,2 |
4 |
Reistad,Are |
Kjelsås IL |
20:28,3 + 02:21,3 |
5 |
Westberg,John Åsmund |
IL Koll |
21:33,8 + 03:26,8 |
Resultatliste Menn Veteran 45-49 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Hagen,Stein H. |
Njård |
20:44,7 + 00:00,0 |
2 |
Morken,Jens Arne |
Norges Banks Idrettslag |
21:18,7 + 00:34,0 |
3 |
Longva,Pål |
Finansdepartementet bil |
21:25,3 + 00:40,6 |
Resultatliste Menn Veteran 50-54 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Tomter,Morten |
Rustad IL |
22:26,9 + 00:00,0 |
Resultatliste Menn Veteran 55-59 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Skandsen,Gunnar |
NOTEAM |
21:20,8 + 00:00,0 |
Resultatliste Menn Veteran 65-69 år |
|
|
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Lauglo,Bjørn |
Stovnerkameratene |
23:04,8 + 00:00,0 |