Morgenjogg på stranda under Kondistur til Portugal med Springtime i mars 2023
Morgenjogg: Hver morgen inviteres du med på morgenjogg på stranda før frokost. (Foto: Marianne Røhme)

Siste sjanse: Kondismedlemmer får 1000 kroner i rabatt på treningsleir i Portugal ved påmelding før 1. desember

Om du er Kondismedlem og melder deg på Kondistur i Portugal med Springtime innen 1. desember, får du 1000 kroner i rabatt på reisen. Unn deg selv en fantastisk start på 2024-sesongen, og book reisen din i dag! Turen går 16.-23. mars 2024.

Publisert Sist oppdatert
Kondistur til Portugal på treningsleir med Springtime i oktober 2021
Flotte skogsområder: Det er mange stier som slynger seg i skogene i umiddelbar nærhet til hotellet. (Foto: Marianne Røhme)
På Kondistur til Portugal med Springtime oktober 2023
Restitusjon: Det å slenge seg med på en yoga-økt innimellom er god restitusjon for slitne løpere (Foto: Marianne Røhme)
Morgenjogg på stranda under Kondistur til Portugal med Springtime i mars 2023
Morgenjogg: Hver morgen inviteres du med på morgenjogg på stranda før frokost. (Foto: Marianne Røhme)

I høst hadde Kondis to løpeuker i Portugal med turoperatøren Springtime i oktober. Her fikk deltakerne tilbud om både flotte opplevelser og mye god trening.

På Kondistur til Portugal med Springtime oktober 2023


Yoga: Etter mye løping, er det godt å nyte en økt med yoga på plattingen på stranden etterpå. (Foto: Marianne Røhme)

På Kondistur til Portugal med Springtime oktober 2023


Fjelløkta: Torsdag er tidspunktet for en tur opp i høyden for en fjelløkt i naturskjønne omgivelser. Det er mange løperledere som er med som kjentfolk slik at det skal være trygt å finne fram enten en løper fort, sakte eller velger å gå en runde istedenfor å løpe. (Foto: Marianne Røhme)

På Kondistur til Portugal med Springtime oktober 2023


Dans: Er du glad i å danse, finnes det mange dansetimer du kan følge. (Foto: Marianne Røhme)

På Kondistur til Portugal med Springtime oktober 2023


Morgenjogg: Hver morgen starter med en rolig joggetur på stranda i soloppgangen. Bedre start på dagen kan en ikke få. (Foto: Marianne Røhme)

Dette er en reise som passer enten en reiser alene eller sammen med venner eller en partner. Du vil raskt bli kjent med mange nye mennesker på de ulike treningsøktene du velger å delta på, og i tillegg vil vi i Kondis invitere de i reisefølget til felles lunsj slik at ingen trenger å spise alene om en ikke ønsker det.

De som velger å bo på arrangørhotellet Dunamar, bor i leilighet med eget kjøkken med kokemulighet. Det er derfor lagt til rette for at de som ønsker det skal kunne ordne seg enkel lunsj eller andre måltider selv.

I prisen er det inkludert overnatting med frokost og middag, de fleste treningsøkter, transport tur/retur Norge til hotellet i Monte Gordo og all transport i forbindelse med treningsøkter i Portugal. Du kan lese mer om reisen og melde deg på her.

Rabattkoden som gir 1000 kroner i rabatt før 1. desember 2023 finner du her.

Er du ikke medlem, kan du melde deg inn her og oppnå rabatten på reisen.

Powered by Labrador CMS