Kondismedlem Sponset innhold

Krevende terrengløp i Løten

Krevende terrengløp i Løten
Gå-Joggen ble arrangert som realt terrengløp i Løten onsdag 5.september. 129 deltok, derav 23 på tid. Lengdene var 3 og 10 km, og Sommerutvalget ved Kjell-Petter Ellingsbø høstet mange godord for flotte og krevende løyper i skogene på grensa mellom Løten og Øvre Vang. Stein Westad og Hans Tore Ribe (bildet) ble relativt klare løypevinnere for menn, mens Lene A Bårdseng og Margrete Ellingsbø var jevngode i kvinnenes oppgjør.

RESULTATER GÅ-JOGGEN BRENNERIJOGGEN 05. SEPT. 2007

Menn
Kort løype:

Nr Navn Klubb Tid Alder
1 Stein Westad Ringsaker kommune 11:49 50-54
2 Einar Behrns ToPro 12:21 55-59
3 Erik Tvedt Veldre FIK 13:39 35-39
4 Verner Kahdemann Veldre FIK 14:42 60-64
5 Knut Ivar Aasen Elverum kommune 17:11 50-54

Lang løype:
1 Hans Tore Riibe Hamar skiklubb 40:33 40-44
2 Cato Hansen Fysioterapi Hansen 41:34 35-39
3 Kjell-Petter Ellingsbø Veldre 41:44 35-39
4 Tommy Skårholen Sparebanken Hedmark 42:06 45-49
5 Reidar Seim COWI Bil 42:15 40-44
6 Robert Tørudstad Nybygda 43:00 45-49
7 Jan Græsby Sparebanken Hedmark 43:20 50-54
8 Bjørn Tvedt Veldre FIK 43:54 65-69
9 Espen Overskott Hamar skiklubb 44:01 40-44
10 Jon Storsveen Ottestad 44:10 40-44
11 Bjørn Bakkerud Gjøvik kommune 44:28 45-49
12 Birger Helstad Langmoen 44:50 60-64
13 Laszlo Gyene Hamar 46:06 40-44
14 Kjell Skarpnord 48:50 45-49
15 Kjetil Kristiansen GK - 94 54:21 45-49

Kvinner
Lang løype:

1 Lene Bårdseng Hamar kommune 44:44 35-39
2 Margrete Ellingsbø Veldre Fik 44:44 35-39
3 May Grytbakk Ringsaker kommune 49:40 50-54
Uten tid: 
Navn: Klubb Klasse:
Anne Grethe Jørstad Farveringen BIL
Anne Helstad VEA 60-64
Anne Marie Berg Sommerutvalget 70-74
Arne Johansen Furnes Almenning
Arne Nergaard Sommerutvalget Over 80
Arthur Salvik Blæstad over 85
Aud K. Stenberg Hamar kommune 65-69
Aud M. Nordby
Berit Andersen 50-54
Berit Irene Kattnosa 55-59
Birger Haugom JIL Hamar 70-74
Birgitt Halvorsen Stange kommune 55-59
Bjørg Lille Økseth Løten 65-69
Britt Iren Larsen Finsal 55-59
Britta Nyland Løten 40-44
Carina Hansen Vang skiløperforening 35-39
Carolina Hansen Vang skiløperforening 2-3
Dorthea Mørkved Glorud 12-15
Edith Dyresen Sannerud Sykehus 60-64
Einar Stensby Løten kommune 60-64
Eivind Tårneby Romedal Almenning 60-64
Elin Græsby Sparebanken Hedmark 45-49
Elisabeth Nygård Ringsaker kommune 60-64
Elsa Benoni Nergaard Sommerutvalget 75-80
Else Marie Åsvestad 45-49
Else Ødegaard 60-64
Emil Bryn 75-79
Erik Alfei Martinsen Løten 55-59
Erland Lilleøkseth Løten 65-69
Erling J. Olsen Romedal 65-69
Erna Krogsti Veldre FIK
Erna Rustadbakken Langmoen
Finn Magne Nybrenna JIL Hamar 55-59
Gerda Løvendal 60-64
Gro Hauge Stensrud Sommerutvalget
Gunnhild Ljones Hamar Pos BIL 45-49
Hallvard Furuseth Åsbygda IL 65-69
Halvord Martinsen Martinsen transport 60-64
Hans Ødegaard 65-69
Harald Grønvold A.Hagen BIL 60-64
Harald Svevad SBI 65-69
Heidi Skårholen 40-44
Helene Landheim Stange kommune
Helene Mørkved 60-64
Helga Furuseth Åsbygda IL 60-64
Helge Sagbakkne Farveringen 55-59
Helge Wilhelmsen 65-69
Inger-Marie Skaaraas Stange BIL 65-69
Ingrid Martinsen 65-69
Janne Ljones Hamar Post 20-24
Jon Arne Åsvestad 45-49
Jonny Olsen Moelven Bygg 40-44
Jorunn Helgevold Romedal 55-59
Jorunn Martinsen Martinsen transport 60-64
Kari Holmen Vang skiløperforening
Kari Ilaug Hafshal Kunskapsparken Hedmark 55-59
Kim T. Nergaard Sommerutvalget 40-44
Kjell Sagmoen Moelven Langmoen 60-64
Knut Ferger Sommerutvalget 65-69
Knut Magne Nilsen A.Børresen BIL 55-59
Knut Røhrsveen A.Hagen BIL 65-69
Krisitn Nordengen 20-24
Kristian Martinsen Furnes 75-79
Kåre Andersen Mjøssamvirket 55-59
Kaare Strøm Over 85
Kåre Utheim Moelven Langmoen 65-69
Laila Alfstad 65-69
Laila Emildsen Finsal 60-64
Leif Engebretsen STABBURET
Leif Nordstad ADECCO 60-64
Liv Nyby Hamar kommune 60-64
Marie Lovise Svevad 60-64
May G. Moylund 45-49
Morten Sørum 50-54
Odd Martinsen 70-78
Oddbjørg Haakensveen Langmoen 60-64
Oddbjørn Kval Engstad 45-49
Ola Ekern Sparebanken Hedmark
Olav Landheim Eidsiva Energi
Olav Røste Helgøya West 65-69
Olav Svae 65-69
Olav Torseter Veldre 60-64
Ove Hagen Farveringen 50-54
Ple Sollerud Furnes FK 8-10
Ragna Helene Øvergaard Sommerutvalget 65-69
Ragnhild Arnseth Finsal
Ragnhild Aasheim 55-59
Randi Nybakk Romedal Almenning 60-64
Reidar Melvold Anebyhus 70-74
Reidun Ferger Sommerutvalget 65-69
Reidun Martinsen Hamar Politi idrettsla 45-49
Reidun Theodordsen Sommerutvalget 70-74
Sigrid Haugom JIL Hamar 65-69
Solvei Sagmoen STABBURET 55-59
Sølvi Bråthen Sparebanken Hedmark 45-49
Thorild Lodgaard Jernbanen idrettslag 60-64
Thorolf Helgeby Ringsaker kommune 65-69
Tom Arne Pedersen 45-49
Torkel Bache Hamar kommune 80-84
Turid Vold 50-54
Turid Vold
Wenche Jørgensen Sannerud Sykehus 55-59
Willy Pedersen 55-59
Åse K-L Storsveen Ottestad 40-44
Åse Kongsvold 45-49
Åse Kongsvold Sommerutvalget 45-49
SAMLESIDE FOR GÅ-JOGGEN