Med 1.19.83 var Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL raskest av 300 løpere på 600 m under Bamselekene i Stangehallen fulgt av Moelvens Mauritz Kåshagen som fikk notert 1.21.43.
Maren Vigerust Graff , Ringerike FIK i klasse J-18/19 var best av jentene med 1.38.77. 16-åringen Leah Røste, ILTyrving hadde helgas nest beste resultat på gigantstevnets eneste distanseløp med 1.39.08.
Alle resultater
Samleside for Bamselekene
Se også Hordaland-siden: Spennende 600m dueller i Bamselekene
Resultater fra Bamselekene i Stangehallen 19. - 20.03.2011: | ||||
G-10 600 m | ||||
Heat 1 | ||||
Nicolai M. Karlsen | FIK Orion | 2,37,38 | ||
Lars Martin Logna | Oppstad IL | 2,56,72 | ||
Torstein Görtz | Lillehammer IF | 2,10,68 | ||
Oliver Engen | Krødsherad IL | 2,16,43 | ||
Espen Noreng | Lillehammer IF | 2,10,23 | ||
Håvard Rinde | Gneist,IL | 2,10,27 | ||
Lasse Selvåg Nordås | Minerva Idrettsskole | 2,09,59 | ||
Patrick Kolflaath Riiser | Lambertseter IF | 2,39,47 | ||
Carl Olav Ellingsbø | FIK Orion | 2,32,60 | ||
Thomas Skyberg Røseng | Veldre Friidrett | 2,35,47 | ||
Heat 2 | ||||
Sondre Nystad Karlsen | Snøgg Friidrett | 2,16,91 | ||
Andreas Nyberget | Askim IF | 2,19,57 | ||
Runar Heggdal Stølen | Midsund IL | 2,31,61 | ||
Olav Høgåsen | Lillehammer IF | 2,18,78 | ||
Oliver Mork Kleppe | Ørsta IL | 2,31,73 | ||
Hallgeir Høgåsen | Lillehammer IF | 2,14,30 | ||
Iver Laake | Ullensaker/Kisa IL | 2,16,79 | ||
Ivar Alsberg | Lillehammer IF | 2,19,99 | ||
Amund Solberg Stølen | Midsund IL | 2,16,70 | ||
G-11 600 m | ||||
1 | Martin Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,56,57 | |
2 | Petter Ellingsbø | FIK Orion | 2,05,10 | |
3 | Geir Blom Breivik | Sandvin, IL | 2,05,15 | |
4 | Aksel Koch-Hagen | Tyrving IL | 2,05,40 | |
5 | Filip Aas | Raumnes & Årnes IL | 2,10,26 | |
6 | Patrick Eriksen Ekeli | Lambertseter IF | 2,10,49 | |
7 | Trym Marthinsen Eidsten | Tyrving IL | 2,10,61 | |
8 | Sander Ekanger | Tyrving IL | 2,13,65 | |
9 | Sondre Lie | FIK Orion | 2,13,83 | |
10 | Sebastian Busterud Guaker | Løten friidrett | 2,17,06 | |
11 | Casper Sivertsen Spaberg | Sandvin, IL | 2,18,83 | |
12 | Ask Viljar Norheim | FIK Orion | 2,19,07 | |
13 | Gjermund Heggem | Ringerike Friidrettsklubb | 2,26,52 | |
14 | Gaute Rosvold | FIK Orion | 2,31,87 | |
15 | Linus Johnsen Nilsson | FIK Orion | 2,38,36 | |
16 | Thomas Finnson | Moelven IL | 2,42,71 | |
G-12 600 m | ||||
1 | simon grimstad | Hareid IL | 1,49,79 | |
2 | Kasper Kampmann Johansen | FIK Orion | 1,51,53 | |
3 | Sondre Juven | Nesbyen IL | 1,51,72 | |
4 | Henrik Bjørnstad Koppang | Tyrving IL | 1,52,92 | |
5 | Emil Jordhøy | Lillehammer IF | 1,54,22 | |
6 | Dag Pettersen | Søndre Land IL | 1,55,92 | |
7 | Sverre Grønvold | Ren-Eng | 1,56,97 | |
8 | Benjamin Lien | FIK Orion | 1,57,77 | |
9 | Fredrik Solheim | Sturla, IF | 2,00,47 | |
10 | Erlend Skyberg Lie | Veldre Friidrett | 2,02,39 | |
11 | Simon Vilbo Tinjar | Ski IL Friidrett | 2,06,26 | |
12 | Thomas André Svendsøy | Sandvin, IL | 2,08,13 | |
13 | Christian Rolfsen | Tyrving IL | 2,10,21 | |
14 | Bendik Bull-Hansen | Larvik Turn og IF | 2,12,25 | |
15 | Syver Verlo Nes | Sturla, IF | 2,19,19 | |
16 | Oliver Kristiansen | Sturla, IF | 2,20,04 | |
17 | William C. Karlsen | FIK Orion | 2,20,77 | |
18 | Fredrik Lindstrøm Faraas | FIK Orion | 2,22,11 | |
19 | Torstein Libakken | FIK Orion | 2,25,59 | |
20 | Lars Dybvad | FIK Orion | 2,25,62 | |
21 | Lars Flesche Hellenes | Larvik Turn og IF | 2,26,84 | |
22 | Sondre Bjørkhaug Langberg | Sturla, IF | 2,32,94 | |
23 | Mika Olsen | Hurdal IL | 2,36,41 | |
G-13 600 m | ||||
1 | Toralv Opsal | Ørsta IL | 1,45,02 | |
2 | Fredrik Sandvik | Askim IF | 1,45,67 | |
3 | Sander Kronstrand Kvalvåg | Lambertseter IF | 1,55,99 | |
4 | Martin Grønvold | Ren-Eng | 1,58,08 | |
5 | Gjert Christian Svendsøy | Sandvin, IL | 1,59,61 | |
6 | Sindre Skretting | Snøgg Friidrett | 1,59,92 | |
7 | Simen E. Hasselberg | Ullensaker/Kisa IL | 2,00,35 | |
8 | Sander E. Hasselberg | Ullensaker/Kisa IL | 2,00,37 | |
9 | Fredrik Bolt-Hansen Klonteig | Sandvin, IL | 2,03,02 | |
10 | Vegard Hope Bjørge | Eiker-Kvikk, IF | 2,03,31 | |
11 | Mathias Molne Kjøllesdal | Sturla, IF | 2,04,63 | |
12 | Sondre Opaker Øines | Ullensaker/Kisa IL | 2,05,74 | |
13 | Kristian Valset Aars | Asker Sk. Friidrett | 2,05,89 | |
14 | Marius Øen Cleveland | Sandvin, IL | 2,07,11 | |
15 | Sander Vartdal Bråten | Ringerike Friidrettsklubb | 2,09,15 | |
G-14 600 m | ||||
1 | Joakim Gustavsen | Dimna IL | 1,37,88 | |
2 | Henrik Hanssen | Strømmen IF | 1,38,76 | |
3 | Alexander Melsom | Vidar, Sportsklubben | 1,41,41 | |
4 | Sindre Logstein | Lambertseter IF | 1,41,89 | |
5 | Fredrik Myrvang | FIK Orion | 1,41,92 | |
6 | Eivind Trym Wikshåland | Bækkelagets SK | 1,42,51 | |
7 | Bendik Plesner | Larvik Turn og IF | 1,42,57 | |
8 | Vemund Willberg Willassen | Søndre Land IL | 1,44,60 | |
9 | Erling Tveter | Asker Sk. Friidrett | 1,45,12 | |
10 | Andre Jahn-Larsen | Sturla, IF | 1,45,29 | |
11 | Snorre Gjertsen Barkbu | Tyrving IL | 1,45,79 | |
12 | Daniel Agard Stenberg | Ski IL Friidrett | 1,49,36 | |
13 | Eldar Thomassen Fagerbakke | Bøler IF | 1,51,87 | |
14 | Sindre Drtina Bjørnstad | Ullensaker/Kisa IL | 1,52,65 | |
15 | Tore Klungland | Asker Sk. Friidrett | 1,53,45 | |
16 | Kristian Andreas Bøe Hilden | Asker Sk. Friidrett | 1,57,35 | |
17 | Martin Granøien Monsen | Asker Sk. Friidrett | 1,58,23 | |
G-15 600 m | ||||
1 | Mathias Berntzen Engevik | Nittedal IL | 1,29,25 | |
2 | Jonas Gjesdal | Varegg Fleridrett | 1,30,19 | |
3 | Aleksander Lie | Gneist,IL | 1,31,10 | |
4 | Sigurd Blom Breivik | Sandvin, IL | 1,31,23 | |
5 | Sverre Blom Breivik | Sandvin, IL | 1,32,48 | |
6 | Erik Lauritzen | FIK Orion | 1,33,54 | |
7 | Kjetil Rønjom Wabakken | Snøgg Friidrett | 1,37,52 | |
8 | Jonas Haarberg Bolgen | Ullensaker/Kisa IL | 1,39,64 | |
9 | Amund Stenvoll | Ren-Eng | 1,45,69 | |
10 | Jonas Torgersen Nilsen | FIK Orion | 1,50,54 | |
G-16 600 m | ||||
1 | Simon Paul Sandbakken | Lambertseter IF | 1,27,93 | |
2 | Thor Henrik Raknerud | Askim IF | 1,28,81 | |
3 | Vebjørn Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,29,75 | |
4 | Felix Sundem Petersson | Tyrving IL | 1,30,16 | |
5 | Aleksander Lysø | FIK Orion | 1,35,92 | |
6 | Andreas Wilberg Willassen | Søndre Land IL | 1,37,90 | |
7 | Atle Ulstein Ekern | Nesodden IF | 1,37,91 | |
8 | Byamungu Kabiraba | Larvik Turn og IF | 1,38,10 | |
9 | Espen Drtina Bjørnstad | Ullensaker/Kisa IL | 1,38,54 | |
10 | Kristian Woldseth | Ørsta IL | 1,38,70 | |
11 | Lars Kvalum | Asker Sk. Friidrett | 1,41,08 | |
12 | Philipp Helle | Ålesund Friidrettsklubb | 1,45,32 | |
G-17 600 m | ||||
1 | Sondre Nyvold Lid | Molde-Olymp IL | 1,25,34 | |
2 | Ådne Andersen | Hareid IL | 1,25,79 | |
3 | Eskild Abelseth Pütz | Selsbakk IF | 1,34,96 | |
G-18/19 600 m | ||||
1 | Andreas Roth | Ullensaker/Kisa IL | 1,23,15 | |
2 | Petter Kristiansen | Ren-Eng | 1,25,77 | |
3 | Carsten Haugen | BUL, IL i | 1,26,54 | |
4 | Tor Alfred Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,27,01 | |
5 | Anders Sandvik | Askim IF | 1,27,99 | |
6 | Torbjørn Fossum Heldal | Herkules Friidrett | 1,29,15 | |
7 | Anders Buraas | Ullensaker/Kisa IL | 1,29,44 | |
8 | Vebjørn Gilde | FIK Orion | 1,29,48 | |
9 | Eivind Drabløs | Tyrving IL | 1,30,55 | |
10 | Bjørnar Drtina Bjørnstad | Ullensaker/Kisa IL | 1,34,65 | |
11 | Simen Tandberg | Larvik Turn og IF | 1,38,28 | |
Martin Haddal Sæther | Dimna IL | DNF | ||
J-10 600 m | ||||
Heat 1 | ||||
Marit Sundvoll | Hurdal IL | 2,43,18 | ||
Kristin Louise Raaen | Asker Sk. Friidrett | 2,15,50 | ||
Mina Langstrand | Sandvin, IL | 4,15,68 | ||
Mari Andreassen Rud | Askim IF | 2,09,01 | ||
Juliane Jordhøy | Lillehammer IF | 2,12,51 | ||
Juni Gjertsen Barkbu | Tyrving IL | 2,14,71 | ||
Ine Hundseid | Tyrving IL | 2,17,47 | ||
Hedda Kronstrand Kvalvåg | Lambertseter IF | 2,26,91 | ||
Kristin Haga | Larvik Turn og IF | 2,53,61 | ||
Elise Svardal | Larvik Turn og IF | 2,50,23 | ||
Heat 2 | ||||
Hannah Berntzen Engevik | Nittedal IL | 2,37,61 | ||
Magdalena Olsen | Hurdal IL | 2,44,43 | ||
Michelle Nyberget | Askim IF | 2,23,47 | ||
Silje Jeanett Holter | Vansjø/Svinndal IL | 2,28,65 | ||
Sunniva S Dutton | Sandvin, IL | 2,39,09 | ||
Julie Fjæstad | Sandvin, IL | 2,43,39 | ||
Andrea Landås Gabrielsen | Sandvin, IL | 2,22,17 | ||
Seline Asbjørnhus Holm | Sandvin, IL | 2,42,40 | ||
Emma Nordstrand Veskje | Lillehammer IF | 2,35,28 | ||
Mari Skyberg Lie | Veldre Friidrett | 2,16,42 | ||
Hanne Kampenhøy | Løten friidrett | 2,27,72 | ||
Heat 3 | ||||
Amalie B. Eggum | Sandvin, IL | 2,53,53 | ||
Linnea Gateman | Tyrving IL | 2,13,62 | ||
Therese Bjerkan | BUL, IL i | 2,24,49 | ||
Hannah Høgsnes | Sandvin, IL | 2,09,27 | ||
helle svåsand | Sandvin, IL | 2,23,15 | ||
hanna grimstad | Hareid IL | 2,19,37 | ||
Mari Øverby | Sandvin, IL | 2,21,76 | ||
Juni Evensen | Sarpsborg IL | 2,20,03 | ||
Josefine Biørnstad | Sarpsborg IL | 2,32,42 | ||
Kari Stensåsen | Løten friidrett | 2,32,54 | ||
Ellen Anna Godal | BUL, IL i | 2,17,24 | ||
J-11 600 m | ||||
1 | Lotte Nordås | Minerva Idrettsskole | 2,01,39 | |
2 | Vilde Strømsnes Øverland | Sandvin, IL | 2,04,43 | |
3 | Elena Rise Johnsen | Asker Sk. Friidrett | 2,05,71 | |
4 | Synnøve Frantzen | Asker Sk. Friidrett | 2,10,24 | |
5 | Katrine Solbraa Ramos | Ski IL Friidrett | 2,10,73 | |
6 | Kaja Skålevåg | Tyrving IL | 2,11,20 | |
7 | Emma Stølen Godø | Midsund IL | 2,11,69 | |
8 | Marie Næss | Ullensaker/Kisa IL | 2,11,74 | |
9 | Josefine Tomine Eriksen | Larvik Turn og IF | 2,12,72 | |
10 | Silje Fortun Slettemoen | Strømmen IF | 2,15,62 | |
11 | Ida Andreassen Rud | Askim IF | 2,16,49 | |
12 | Johanne Rise Kvalen | Dimna IL | 2,19,73 | |
13 | Maria Schmidt Carlsen | Lørenskog Friidrettslag | 2,19,96 | |
14 | Madelen Gustavsen | Dimna IL | 2,20,16 | |
15 | Silje Aronsen Pedersen | Nittedal IL | 2,20,93 | |
16 | Jenny Schmidt Carlsen | Lørenskog Friidrettslag | 2,21,10 | |
17 | Marte Lieng | FIK Orion | 2,21,65 | |
18 | Annika Syverstad | Sandvin, IL | 2,22,06 | |
19 | Stine Hagen | Nittedal IL | 2,24,11 | |
20 | Marit Berntzen Høgstedt | Asker Sk. Friidrett | 2,25,13 | |
21 | Ida Kristina Furberg | Tyrving IL | 2,26,24 | |
22 | Mai Herje | Ski IL Friidrett | 2,26,68 | |
23 | Andrea Leerbeck | Lillehammer IF | 2,26,70 | |
24 | Lise Lotte Rognstad | Hurdal IL | 2,29,67 | |
25 | Vilja Onstad Bergersen | Nittedal IL | 2,31,03 | |
26 | Hedda Holen | Nittedal IL | 2,32,72 | |
27 | Henriette Christiansen | Nittedal IL | 2,33,53 | |
28 | Christina Andersen | Ski IL Friidrett | 2,36,03 | |
29 | Hildegunn Sundvoll | Hurdal IL | 2,41,66 | |
30 | Ingvild Koset Stensrud | FIK Orion | 2,41,71 | |
31 | Ingrid Woldseth | Asker Sk. Friidrett | 2,45,41 | |
32 | Hannah Fjæstad | Sandvin, IL | 2,48,76 | |
33 | Maria Kinn Olsen | Larvik Turn og IF | 3,17,28 | |
Linda Baraa | FIK Orion | DNF | ||
J-12 600 m | ||||
1 | Marie Skjæggestad | Tyrving IL | 1,51,24 | |
2 | Celina Nilsen Lundevik | Tyrving IL | 1,54,44 | |
3 | Mary Olivia Ranjan | Minerva Idrettsskole | 1,54,80 | |
4 | Emilie Raaum Closs | Minerva Idrettsskole | 1,54,94 | |
5 | Silje Therese Skyttermoen | Lillehammer IF | 1,57,99 | |
6 | Tuva Thomassen Fagerbakke | Bøler IF | 1,58,01 | |
7 | Anneke Løkken | Sandvin, IL | 2,00,17 | |
8 | Ingrid Myrvang | FIK Orion | 2,00,30 | |
9 | Silje Sneve | Fagernes IL | 2,00,73 | |
10 | Mina Ingeborg Paulsen Stenberg | FIK Orion | 2,02,09 | |
11 | Helle Abelseth Pütz | Byåsen IL | 2,02,42 | |
12 | Tonje Fjellet Kristiansen | FIK Orion | 2,03,67 | |
13 | Hanna Simone Köping Hoftun | Asker Sk. Friidrett | 2,04,30 | |
14 | Thea Feiring Haltia | Tyrving IL | 2,05,74 | |
15 | Amalie Østlund | Tyrving IL | 2,06,09 | |
16 | Nina Vatne | Sturla, IF | 2,06,70 | |
17 | Liselotte Görtz | Lillehammer IF | 2,07,17 | |
18 | Andrine Lærum | Sturla, IF | 2,07,81 | |
19 | Åshild Opsal | Ørsta IL | 2,08,72 | |
20 | Johanne Nordheim Tveter | Asker Sk. Friidrett | 2,09,22 | |
21 | Karoline Frydenlund | Larvik Turn og IF | 2,10,92 | |
22 | Tonje Nedberg | Sandvin, IL | 2,13,00 | |
23 | Kaja Standerholen | Veldre Friidrett | 2,13,26 | |
24 | Marie Kjeldaas | Sturla, IF | 2,13,46 | |
25 | Frida Emilie Nesje Sersland | Asker Sk. Friidrett | 2,13,68 | |
26 | Iselin Ween Rustad | Sturla, IF | 2,15,33 | |
27 | Hannah Solstad Klepp | Asker Sk. Friidrett | 2,16,00 | |
28 | Amalie Raae Juliebø | Ørsta IL | 2,16,28 | |
29 | Lene Jansrud | FIK Orion | 2,18,29 | |
30 | Mia Standerholen | Veldre Friidrett | 2,18,90 | |
31 | Eiril S. Mikaelsen | Nittedal IL | 2,23,94 | |
32 | Bjørk Margrete Ellingsbø | FIK Orion | 2,26,26 | |
33 | Thea Annett Johnsen | Minerva Idrettsskole | 2,29,70 | |
34 | Celine Aspelund | Sandvin, IL | 2,32,18 | |
35 | Kristine Hammerstad | Tyrving IL | 2,39,21 | |
36 | Maria Johansen | FIK Orion | 2,42,68 | |
37 | Julie Fredrikstad | Hurdal IL | 2,45,43 | |
905 | Charlotte Weidemann Erke | Sturla, IF | DNF | |
915 | Celine Marie Tangerås Bressand | Tyrving IL | DNS | |
J-13 600 m | ||||
1 | Mari Drabløs | Tyrving IL | 1,47,86 | |
2 | Renate Lie | Gneist,IL | 1,47,90 | |
3 | Rebecca Marsell | Fredrikstad IF | 1,52,02 | |
4 | Oda Djupvik | Hareid IL | 1,52,50 | |
5 | Sigrid Skjelbostad | Veldre Friidrett | 1,52,84 | |
6 | Charlotte J. Johansen | Sandefjord Turn og idrettsforening | 1,52,92 | |
7 | Victoria Børresen | Minerva Idrettsskole | 1,54,09 | |
8 | kristina Thunem | Fiskå IL | 1,56,18 | |
9 | Lene B. Perstuen | Søndre Land IL | 1,56,23 | |
10 | Dorthea Olsen | Minerva Idrettsskole | 1,57,66 | |
11 | Frida Kolstad Erdal | Minerva Idrettsskole | 1,57,73 | |
12 | Elise Gravningen | Sandvin, IL | 1,58,11 | |
13 | Ronja Thendrup | Lørenskog Friidrettslag | 1,59,15 | |
14 | Caroline Høistad Foss | Minerva Idrettsskole | 1,59,16 | |
15 | Ebba Sophie Reimers | Tjalve, IK | 2,01,29 | |
16 | Tuva Louise Gjerstad Smedsrud | Larvik Turn og IF | 2,02,91 | |
17 | Charlotte Flaglien | Raufoss Idrettslag Friidrett | 2,05,35 | |
18 | Isabel Lie | Ski IL Friidrett | 2,05,69 | |
19 | Cornelia Fallsen | Moelven IL | 2,10,19 | |
20 | Greta Gleisner Birkeland | BUL, IL i | 2,11,00 | |
21 | Eli Jiang Platou Sollerud | Moelven IL | 2,13,04 | |
22 | Ingvill Løvoll | Asker Sk. Friidrett | 2,15,92 | |
23 | Marleen Mathisen | Sturla, IF | 2,17,58 | |
24 | Ellisiv Nyhamar | Lambertseter IF | 2,17,85 | |
25 | Guro Skullerud | Ski IL Friidrett | 2,19,50 | |
26 | Lene Hagen | Nittedal IL | 2,26,99 | |
27 | Andrea Edvardsen | Oppstad IL | 2,28,35 | |
J-14 600 m | ||||
1 | Nora Kollerød Wold | Fredrikstad IF | 1,43,37 | |
2 | Målfrid Pettersen Lunde | Os Turnforening | 1,44,25 | |
3 | Emilie Larsen | FIK Orion | 1,48,76 | |
4 | Marte Kristine Håkenåsen | Lillehammer IF | 1,50,54 | |
5 | Maria Tamires Sortland Birkeland | Ørsta IL | 1,51,39 | |
6 | Ingrid Næss Johansen | Gneist,IL | 1,52,56 | |
7 | Maja Skalska | Sturla, IF | 1,52,90 | |
8 | Ida Feiring Haltia | Tyrving IL | 1,54,70 | |
9 | Borghild Hvesser Farsund | Brandbu IF | 1,56,50 | |
10 | Heidi Kristine Halling | Sørum IL | 1,56,62 | |
11 | Katarina Prytz | Tyrving IL | 1,57,53 | |
12 | Sine Marie Moen Kobbenes | Lambertseter IF | 1,58,25 | |
13 | Martine Svendsen | Tyrving IL | 1,59,98 | |
14 | Vanessa Pettersen | Sturla, IF | 2,02,14 | |
15 | Alexandra Walker | BUL, IL i | 2,07,62 | |
16 | Siri Borge | Minerva Idrettsskole | 2,07,90 | |
17 | Constance Kvan Edman | Sturla, IF | 2,08,12 | |
18 | Annelin Elde Sætre | Ørsta IL | 2,10,01 | |
19 | Marit Stensåsen | Løten friidrett | 2,12,95 | |
J-15 600 m | ||||
1 | Ingvild Drabløs | Tyrving IL | 1,40,51 | |
2 | Maja Myrhaugen Derås | Moelven IL | 1,42,94 | |
3 | Eline Felicia Köping Hoftun | Asker Sk. Friidrett | 1,45,64 | |
4 | Caroline Fleischer | Oppegård IL | 1,47,28 | |
5 | Ingeborg Hjemdal | Askim IF | 1,48,10 | |
6 | Anne-Marit Moe Aarø | Tyrving IL | 1,51,85 | |
7 | Hege Ynn Jødal | Lambertseter IF | 1,53,03 | |
8 | Kine J. Bjørkmann Baanrud | Lambertseter IF | 1,55,38 | |
9 | Ingrid Astrup | Tyrving IL | 1,55,65 | |
10 | Dina Storvik | Nittedal IL | 1,55,75 | |
11 | Andrea Storås | Tyrving IL | 1,58,83 | |
12 | Vendla Gulvik | Larvik Turn og IF | 1,58,85 | |
13 | Maren Eriksen Skappel | Ullensaker/Kisa IL | 2,02,95 | |
Ida Moldskred Steinstad | BUL, IL i | DNF | ||
J-16 600 m | ||||
1 | Leah Røste | Tyrving IL | 1,39,08 | |
2 | Aurora Selstad Dybedokken | Tyrving IL | 1,39,48 | |
3 | Eli Narum | FIK Orion | 1,49,46 | |
4 | Christina M. Dalseg | Raufoss Idrettslag Friidrett | 1,54,25 | |
5 | Marietta Mellemløkken | Lørenskog Friidrettslag | 1,56,81 | |
J-17 600 m | ||||
1 | Veronica Undseth | Herkules Friidrett | 1,39,85 | |
2 | Vilde Ottestad | Molde-Olymp IL | 1,40,74 | |
3 | Marie Synnøve Qvale | Bøler IF | 1,42,05 | |
4 | Siri Catrin Nybakk | FIK Orion | 1,46,53 | |
5 | Malin Aschim Nøkleby | Asker Sk. Friidrett | 1,53,70 | |
Oda Øyroseth | Vaaler IF | DNF | ||
J-18/19 600 m | ||||
1 | Maren Vigerust Graff | Ringerike Friidrettsklubb | 1,38,77 | |
2 | Mari Helgestad | Ren-Eng | 1,46,06 | |
3 | Aurora Midtflø | Hareid IL | 1,47,34 | |
KS 600 m | ||||
1 | Gunn Helen Hagen | Oppstad IL | 1,47,60 | |
2 | Sara Pedersen | FIK Orion | 1,48,57 | |
MS 600 m | ||||
1 | Thomas Roth | Ullensaker/Kisa IL | 1,19,83 | |
2 | Mauritz Kåshagen | Moelven IL | 1,21,43 | |
3 | Tore Bredesen | Snøgg Friidrett | 1,46,51 |