Kondismedlem Sponset innhold
Silje_Wilsen_KM_terrengloep_2011

God deltakelse i Gå-Joggen

Silje Wilson og Vidar Igeltjørn ble ukas vinnere i løpet ved Norsk Tipping som hadde 169 deltakere totalt og 48 aktive løpere.

Bildet: Silje Wilson  tok gull under KM i terengløp i Moelv sist fredag da dette bildet ble tatt. Onsdag ble det klar seier i den drøye 2 km kuperte løypa i Furuberget.



Resultater Gå-Joggen, Norsk Tipping  04.05.2010:

KORT LØYPE:

 1)   Silje Wilson                Hamar Skiklubb           9.23

 2)   Kristina Bakken             Hamar Skiklubb           9.49

 3)   Stein Westad                Ringsaker Kommune        9.54

 4)   Tommy Jørgensen                                     10.19

 5)   Petter Ellingsbø            FIK Orion               10.20

 6)   Anne Grønvold               Visma Hamar BIL         10.22

 7)   Oddbjørg Haakensveen        Langmoen BIL            10.26

 8)   Jon S. Kielland             Furnes                  10.43

 9)   Kjell Arne Søby             Team Olsrud             11.14

10) Knut Ivar Aasen             Elverum Kommune         11.30

11) Leif Norstad                Hamar Kommune           11.57

12) Bjørk Margrete Ellingsbø    FIK Orion               13.38

 

LANG LØYPE:
 

 1)   Vidar Igeltjørn             Hamar Skiklubb          15.12

 2)   Rune Thomassen              Sykehuset Innlandet     15.17

 3)   Jo Helgestad                Hamar Skiklubb          15.20

 4)   Reinert A. Rinvold                                  15.35

 5)   Hans Tore Riibe             Norsk Tipping BIL       15.36

 6)   Heine Toftegaard            Hamar Skiklubb          15.44

 7)   Karl Martin Reppe                                   15.50

 8)   Jonas Ellingsen             Hamar Skiklubb          15.55

 9)   Tor E. Frøen                Orion FIK               15.56

10) Reidar Seim                 Cowi BIL                15.59

11) Sindre Bårdseng             Vang Skiløperforening   16.05

12) Kjell Petter Ellingsbø      Veldre FIK              16.17

13) Pål-Erik  Langøigjelten     Hamar Skiklubb          16.25

14) Jon Storsveen               Ottestad SK             16.43

15) Margrete Ellingsbø          FIK Orion               16.46

16) Robert Tørudstad            Nybygda IL              16.58

17) Kjell Skarpnord             Mjøsski                 18.17

18) Sigurd Myklebust            Vang SF                 18.54

19) Bjørn Bakkelund             Gjøvik Kommune BIL      18.55

20) Edvin Elisenberg            Hamar OK                19.00

21) May Grytbakk                Ringsaker Kommune       19.06

22) Frode Loraas                Veldre                  19.08

23) Nils Erik Grønseth                                  19.36

24) Oda Lodgaard                Raufoss IL              19.38

25) Henning H. Christensen      Hamar Skiklubb          19.39

26) Ingrid Rebøle               Hamar Skiklubb          19.41

27) Arne Heimdal                Tine                    19.43

28) Frank Hauge                                         19.45

29) Ronny Bohrmann              Team Innit              19.59

30) Fredrik Holm                Fart                    20.15

31) Carl Olav Ellingsbø                                 20.15

32) Halvor Hagen                Hamar Skiklubb          20.18

33) Rune Lysbakken              Stange SK               20.38

34) Bente Langøigjelten         Hamar Skiklubb          21.04

35) Eirin Lodgaard              Raufoss IL              21.28

36) Kristine M. Lillejordet     Visma Hamar BIL         23.59