Gutter 11 år (under 21.00):    
1 Embrik Nordset -09 17.26 Hedersløpet
2 Per August Halle Haugen -09 17.36 Perseløpet 9
3 Iver Løvgaard Faksvåg -09 18.39 Norgesløpet
4 Iver Løvgaard -09 18.42 Furumomila
5 Elias Landøy Rasmussen -09 19.02 5k, Haugesund
6 Jonatan Eikemo-Nilsen -09 20.03 Nidarø Rundt
       
Gutter 12-13 år (under 21.00):    
1 Sondre Strande Omland -07 15.44 Norgesløpet (Kl.rek.)
2 Sven Nevin -07 16.19 Strandpromenaden 5 km
3 Ulrik Jåvoll Hagen -08 16.32 Perseløpet 11
4 Henrik Jørgensen -07 16.35 Perseløpet 11
5 Albert Juvik Tveitnes -07 17.36 Perseløpet 11
6 Dennis Kvame Ravndal -07 17.48 Forus perseløp
7 Ulrik Egeland Valseth -07 17.51 Trøndersk vk2
8 Jonas Iversen Lilleskare -08 17.52 Knarvikmila
9 Andreas Iversen Lilleskare -08 17.53 Knarvikmila
9 Fredrik Skretteberg -08 17.53 Perseløpet 11
11 Axel Wold Møller -08 18.14 Perseløpet 8
12 Mathias Reinertsen Leroyer -08 18.16 Trøndersk vk2
13 Aron Askim -07 18.17 Furumomila
14 Magnus Øyen -07 18.19 Energimila
15 Elias Haugen Torjussen -07 18.27 Norgesløpet
16 Sander August Losnegaard Sælid -07 18.32 Furumomila
17 Brage Bjerkeli -08 18.52 Romsdal 5 km
18 Martin Holtet -07 18.55 Sentrumsgateløpet
18 Ola Gjøen Megård -07 18.55 Romsdal 5 km
20 Fredrik Fyksen Aas -08 19.04 Norgesløpet
21 Kristoffer Ødemark Aaby -08 19.07 Norgesløpet
22 Bjørnar Risa Taksdal -08 19.08 Undheim 5 km
23 Martin Mjelde -08 19.14 Perseløpet 8
24 Petter Spiten -08 19.15 Furumomila
25 Sverre Amundsen Klungeland -07 19.16 Schjongs5ern
26 Sigurd Aakre -07 19.32 Knarvikmila
27 Philip Gulbrandsen -07 19.38 Perseløpet 3
28 Lars Hermund Haug -08 19.40 Perseløpet 11
29 Trym Fluge Ulleberg -08 19.49 Perseløpet 9
30 Jarand Gustafsson -07 19.50 Furumomila
31 Elias Skålevik -07 19.57 Frikarusellen 6
32 Jens Kristian Lunde -08 19.59 Nattløpet, Dokka
33 Sivert Rusten -08 20.00 Hedersløpet
34 Sondre Haukanes -08 20.08 Bergen sk3
34 Ludvig Langøygard -08 20.08 Elveløpet
36 Didrik Stuhaug Hatlelid -07 20.09 Bergen vk1
37 Jonatan Hermann Lysheden-Vogt -08 20.10 Furumomila
38 Magnus Nymark -08 20.12 Bergen sk1
39 Vebjørn Prigge -08 20.13 Nidarø Rundt
40 Herman Asmyhr-Andersen -07 20.14 Furumomila
40 Ole Jacob Ellevold -07 20.14 Sentrumsgateløpet
42 Iver Bjørdal Klokk -07 20.18 Ålesund sk1
43 Jakob Olaussen Ruud -08 20.24 Norgesløpet
44 Mathias Løvset Strand -08 20.25 Furumomila
45 Daniel Wasbø -08 20.34 Knarvikmila
46 Henrik Malme -07 20.38 Romsdal 5 km, aug. 
47 Herman Lauvlid -07 20.42 Furumomila
48 Julian Fagerli -08 20.50 Milæ
49 Sander Orø Olsen -08 20.58 Perseløpet 5
       
Gutter 14-15 år (under 19.00):    
1 Andreas Fjeld Halvorsen -05 15.17 Norgesløpet (Kl.rek.)
2 Herman Aarebrot -05 15.19 Norgesløpet
3 Mikkel Bakken -05 15.21 Norgesløpet
4 Lars Svorkdal -05 15.58 Nidarø Rundt
5 Håkon Moe Berg -06 16.07 Nidarø Rundt
6 Håkon Fleischer -06 16.26 Furumomila
7 Sigurd Egeland Valseth -05 16.39 Elveløpet
8 John Finstad -05 16.53 Perseløpet 4
9 Lars Opstad Vike -06 16.55 Perseløpet 8
10 Tobias Repstad Andersen -06 16.59 Perseløpet 9
11 Syver Holt -05 17.04 Perseløpet 11
12 Per Morten Finstad -05 17.05 Perseløpet 4
12 Mathias Hoelsveen -05 17.05 Perseløpet 4
14 Kristian Bråthen Børve -06 17.10 Perseløpet 8
15 Magnus Hope -06 17.11 Forus perseløp
16 Jens Kristian Aas -05 17.14 Norgesløpet
17 Olav Fugelsøy -06 17.23 Energimila
18 Jens Kristian Samuelsen -06 17.36 Perseløpet 11
19 Noah Raknes -05 17.41 Gneist 5k Inv.
20 Ole Daniel Prigge -05 17.31 Nidarø Rundt
21 Emil Amundsen -06 17.49 Furumomila
22 William Meum -06 17.52 Hedersløpet
23 Sebastian Kildebo -05 17.53 Furumomila
24 Preben Bolsøy -05 17.57 Solastranden 5 km
25 Oddmund Søgnen -06 18.01 Telemark vk1
26 Sander Sæther -05 18.13 Nybrottkarusellen 1
27 Marcus Danielsen -05 18.14 Perseløpet 11
28 Laurits Linge Glomnes -06 18.18 Ålesund sk2
29 Didrik Matre -05 18.22 Bergen vk8
30 Magnus Bergsli Rogstad -06 18.27 Perseløpet 11
31 Sondre Danielsen -06 18.35 Furumomila
32 Oliver Myklebostad -06 18.37 Furumomila
33 Theodor Eikemo-Nilsen -06 18.54 Nidarø Rundt
33 August Hellerud Sire -06 18.54 Furumomila
35 Elias Svendsen -06 18.55 Furumomila
36 Emil Namtvedt -06 18.59 Bergen vk5
       
Gutter 16-17 år (under 18.00)    
1 Eivind Duelien Vaaje -04 15.26 Norgesløpet
2 Tord Franke Ulset -03 15.34 Rekordløpet
3 Nikolai Gundersen -03 15.41 Forus perseløp
4 Benjamin Olsen -04 15.50 Kvalheimmila
5 Matias Sunde -03 16.01 Sport1 5 km
6 Sander Dybwad Matiesen -03 16.05 Norgesløpet
7 Mohamed Hussein Ali -03 16.08 Nybrottkarusellen 1
8 Carl August Jensehaugen -04 16.15 Perseløpet 11
9 Andreas Ullern Tonning -04 16.16 Perseløpet 3
10 Håkon Bratvold -03 16.26 Perseløpet 11
11 Johannes Øvereng -03 16.28 Perseløpet 8
12 Erik Kårvatn -03 16.30 Energimila
13 Sondre Martinsen -03 16.32 Kanaljoggen
14 Martin Vehus Skjerve -03 16.35 Elveløpet
15 Marius Strandhaug -03 16.37 Perseløpet 7
16 Iver Dalsaune Thun -04 16.57 Trøndersk vk2
17 Tobias Fuglestrand -03 16.58 Norgesløpet
17 Eirik Sørbråten -03 16.58 Perseløpet 4
17 Iver Gjedrem Lund -03 16.58 Elveløpet
20 Kasper Bakken Ulseth -03 17.01 Perseløpet 6
20 Jon-Anders Haukøy -04 17.01 Bykarusellen, okt.
22 David Vik -04 17.04 5k, Haugesund
23 Jørgen Sørgård -03 17.06 Perseløpet 8
24 Tobias Allers-Hansen -03 17.08 Gneist 5k Inv.
25 Marcus Dahl-Rismyhr -04 17.11 Perseløpet 4
26 Nikolai Einvik Jensen -04 17.17 Perseløpet 7
27 Peder Elias Nordseth -03 17.19 Nattløpet, Dokka
28 Jonas Kveen -03 17.27 Perseløpet 4
29 Ulrik Auestad Tollefsen -03 17.30 Perseløpet 9
30 Noah Spjeld Martinsen -04 17.49 Bykarusellen, sep.
31 Oliver Mosand -04 17.51 Kvalheimmila
       
Junior 18-19 år (under 18.00):    
1 Philip Massacand -02 14.32 Gneist 5k Inv.
2 Cedrik Bakke Christophersen -01 15.06 Bykarusellen, sep.
3 Erik Tangen Gundersen -01 15.16 Forus perseløp
4 Vebjørn Røed -02 15.21 Kvalheimmila
5 Mads Orø Olsen -02 15.27 Perseløpet 4
6 Bastian Karlsen Antonsen -01 15.31 Perseløpet 11
7 Henrik Marius Laukli -01 15.36 Nidarø Rundt
8 Erik Løfald -02 15.38 Energimila
9 Viktor Olsen Juklestad -01 15.45 Perseløpet 11
10 Tobias Alstad -02 15.50 Elveløpet
11 Hans Magnus Haukøy -01 15.51 Bykarusellen, okt.
12 Sebastian Helgheim -02 15.58 Perseløpet 11
13 Finn Gjøsteen -01 16.02 Perseløpet 8
14 Hans Magne Asheim -01 16.06 Forus perseløp
15 Espen Aakervik -01 16.19 Stomperudkarusellen 3
16 Håkon Bakke Kjerstad -01 16.40 Ålesund sk1
17 Anders Nyhus Røsbjørgen -02 16.44 Nidarø Rundt
18 Bjørn Hisdal -01 16.49 Flyplassløpet
18 Magnus Sedeniussen -01 16.49 Perseløpet 4
20 Lars Schjølberg Evensen -02 16.57 Flyplassløpet
20 Joakim Skadal -01 16.57 Semslinna
22 Andreas Skulstad Størkson -01 16.58 Bergen vk7
23 Christopher Wiggen -01 16.59 Forus perseløp
24 Didrik Prestegård -02 17.02 Åsane lk1
25 Brage Hanstveit -01 17.12 Gneist 5k Inv.
25 Nils Håkon Sjøhaug -02 17.12 Trøndersk vk2
27 Anders Horvei -01 17.19 Stomperudkarusellen 3
28 Endre Berg Leiren -01 17.24 Frikarusellen 6
29 Iver Skibsrud -01 17.27 Hedersløpet
30 Elias Kjærstad -01 17.32 Perseløpet 11
31 Nani Kula -01 17.33 Norgesløpet
32 Petter Liabakk Eriksen -01 17.40 Trøndersk vk2
       
Junior 20-22 år (under 17.30):    
1 Jakob Ingebrigtsen -00 13.28 Forus perseløp (Norsk rek.)
2 Narve Gilje Nordås -98 13.45 Forus perseløp
3 Jonathan Vedvik -00 14.12 Norgesløpet
4 Mathias Flak -99 14.22 Strandpromenaden 5 km
5 Magnus Gjerstad -00 14.25 Gneist 5k Inv.
6 Magnus Tuv Myhre -00 14.29 Schjongs5ern
7 Vetle Bergsvik Thorn -99 14.42 Perseløpet 4
8 Einar Johan Melsom -99 14.50 Perseløpet 4
9 Tedros Haile -99 14.59 5k, Haugesund
10 Petter Johansen -98 15.00 Perseløpet 4
11 Jørgen Baklid -99 15.11 Strandpromenaden 5 km
12 Endre Espedal -98 15.13 Bykarusellen, sep.
13 Mats Eidsmo -00 15.18 Strandpromenaden 5 km
14 Eirik Bergene Aabrekk -98 15.20 Perseløpet 8
15 Ola Martin Gåsvær -98 15.23 Kvalheimmila
16 Simon Steinshamn -99 15.25 Perseløpet 4
17 Simon Østreng Veland -00 15.38 5k, Haugesund
18 Petter Ellingsbø -00 15.40 Perseløpet 11
19 Daniel Jacobsen -98 15.41 Gneist 5k Inv.
20 Emil Sørgård -99 15.43 Perseløpet 9
21 Arne Kalland Olsen -98 15.49 Flyplassløpet
22 Johannes Bjærtnes -98 15.56 Perseløpet 6
22 Andreas Vågen -00 15.56 Kvalheimmila
24 Styrk Kamsvåg -99 16.09 Strandpromenaden 5 km
25 Emil Kullerud -00 16.17 Kvalheimmila
26 Jørgen Russnes -98 16.21 Perseløpet 4
27 Ragnar Nersten -98 16.25 Bykarusellen, okt.
28 Per-Christian Grieg -00 16.29 Trøndersk vk2
29 Mikkel Trøstheim -99 16.30 Perseløpet 8
30 Martin Hansen -99 16.41 Nidarø Rundt
30 Nils Martin Anvik Hellenes -00 16.41 Bykarusellen, sep.
32 Eirik Kvåle Mikkelsen -98 16.52 Nidarø Rundt
33 Martin Schei -00 16.55 Vinter10, Bergen 
34 Andreas Fossan -99 16.57 Forus perseløp
35 Kristian Setre -00 17.03 Gneist 5k Inv.
36 Kristen Vamsæter -98 17.04 Kvalheimmila
37 Tobias Opdalshei Baumann -99 17.05 Norgesløpet
38 Johan Tøndel Hammer -99 17.21 Energimila
39 Håvard Mandelid Kleppe -00 17.23 Gneist 5k Inv.
40 Gunnar Sørkås -00 17.25 Sport1 5 km
41 Andreas Christiansen -00 17.30 Schjongs5ern
       
Oppdatert 03. november 2020