Nå med startlister!

Start_rekordfelt_cropped_467x448

Vinterens vakreste i Vangsåsen

Publisert Sist oppdatert

class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0pt">Startlister og puljeinndeling

Samleside for Stenfjellrunden

Rennets nettsider

Pressemelding:
De som er påmeldt på Stenfjellrunden førstkommende lørdag 12. februar blir ikke alene om å oppleve vinterens vakreste eventyr i Vangsåsen. I kveld ble fjorårets rekord på 1200 deltagere slått! Stenfjellrunden og Vang Skiløperforening er i skuddet som aldri før, og du har vel fått med deg at Ski-NM 2013 del 1 går av stabelen på Gåsbu Langrennsenter, samme arena som Stenfjellrunden.

Løypene i Vangsåsen ligger som “trikkeskinner” om dagen, klar til å ta i mot en horde med glade skiløpere til helga. Løperne vil oppleve variert og småkupert terreng, med tre drikkestasjoner og to matstasjoner underveis. Varmetelt med skiftemuligheter er nå på plass, og Sport1 og SWIX vil ha stand på stadion.

Deltagere og presse anbefales å sjekke løypeprofiler, vær og øvrig informasjon på Vang Skiløperforenings hjemmeside www.vangski.no under menypunktet Stenfjellrunden frem mot renndagen.

Fristen for online påmelding går ut 8. februar kl. 23.59, men det er fortsatt mulig å melde seg på manuelt etter denne datoen. Det vil være startnummerutdeling og manuell etteranmelding på Sport 1 Superstore Hamar på Olrud fredag 11. februar mellom kl. 18.00 og 21.00, og etteranmeldig på Gåsbu renndagen mellom kl. 08.00 og 10.30.

Første start på Gåsbu Langrennsenter vil gå kl. 11.00 på lørdag. Startliste finner du på Vang Skiløperforenings hjemmeside www.vangski.no på kvelden onsdag 9. februar.

Powered by Labrador CMS