Gutter 10-11 år (under 21.00):    
1 Teodor Hansen -06 17.11 Norges raskeste
2 Emil Creutzer Langslet -06 20.06 Re-mila
3 William Holm Høva -06 20.11 Norges raskeste
4 Elias Skålevik -07 20.40 Bergen sk4
5 Emil Molenaar -07 20.59 Schjongs5ern
       
Gutter 12-13 år (under 21.00):    
1 Andreas Fjeld Halvorsen -05 17.13 Norges raskeste
2 Lars Lystad Svorkdal -05 17.24 Trøndersk vk1
3 Eivind Duelien Vaaje -04 17.24 Furumomila
4 Henrik Hillestad -04 17.33 Fornebuløpet
5 Sivert Ekroll -05 17.38 Furumomila
6 Wilhelm Leikanger -04 17.48 Fornebuløpet
7 Lars Michael Bjertnæs -04 18.09 Fornebuløpet
8 Eskil Rød -05 18.10 Skiløpet
9 Filip Osnes-Ringen -04 18.14 Furumomila
10 Marcus Dahl-Rismyhr -04 18.15 Fornebuløpet
11 Oskar Opstad Vike -04 18.18 Kristinaløpet
12 Isak Skogen -05 18.31 5k, Jølster
13 Halvard Grape Fladby -05 18.32 Furumomila
14 Martin Bakken -04 18.41 Fornebuløpet
15 Noah Rosenlund Samuelsen -05 18.44 Furumomila
16 Thomas Skikstein -06 18.49 Furumomila
17 Tobias Dyrli Thoresen -04 18.51 Fornebuløpet
18 Philip Morken -04 18.56 Knarvikmila
18 Andreas Ullern Tonning -04 18.56 Hytteplantesten
20 Iver Brekke Bruksås -04 18.58 Furumomila
21 Henrik Svennerud -04 18.59 Norges raskeste
22 Mads Raa Raknes -05 19.01 Knarvikmila
23 Henrik Höner Hanssen -05 19.02 Trøndersk vk1
24 Adrian Bjørgum -04 19.08 Kanaljoggen
25 Lewis Kjemhus -04 19.10 Fornebuløpet
25 Carl August Jensehaugen -04 19.10 Nøklevann Rundt
27 Sander Sæther -05 19.17 Trøndersk vk2
28 Kasper Oanæs Andersen -04 19.20 Bergen vk3
29 Jens Kristoffer Dyrdahl -05 19.21 5k, Holmestrand
30 Julian Grøtte -05 19.23 Trøndersk vk2
31 Sivert Kristian Rusten -04 19.24 5k, Drammen
32 Børge Slettebø -05 19.30 Varhaugmila
33 Einar Storvestre -05 19.36 Bergen vk8
34 Eskil Rolland Sørensen -04 19.37 Re-mila
35 Sivert Stene Enger -04 19.39 Fornebuløpet
36 Petter Andreas Brennhovd -04 19.43 Ryeløpet
36 Kristian Karlsen -04 19.43 Skiløpet
38 Heine Lægreid -04 19.46 Bergen vk5
39 Henrik Næss -04 19.48 Trønderjogg
40 Anders Skeie Haugene -04 19.50 Furumomila
41 Ulrik Brataas -04 19.53 Kristinaløpet
42 Sondre Gjerde Aardal -04 19.57 Åsaneløpet
43 Noah Raknes -05 19.58 Åsaneløpet
44 Casper Kvam Grindhagen -04 20.03 Trønderjogg
44 Markus Skarstein -04 20.03 Åsane lk7
46 Frode Hymer -05 20.05 Skiløpet
47 Martin Granheim -05 20.06 Trønder-Øst løpet
47 Fredrik Camillo Wille -05 20.06 Kristinaløpet
49 Kasper Fet Støtvig -05 20.10 Kristinaløpet
50 Seb Wettergreen -05 20.11 Ryeløpet
51 Simen Emil Holmen -05 20.12 Varhaugmila
52 Andreas Flaatten -05 20.14 Kristinaløpet
53 Niklas Almås -05 20.22 Tordenskioldløpet
54 Nichlas Øveraasen -06 20.25 Furumomila
55 Ole Daniel Prigge -05 20.26 Trøndersk vk1
56 Philip Unnersaker -04 20.29 Nøklevann Rundt
57 Oskar Kvile -05 20.40 Bergen vk7
58 Filip Orø Olsen -05 20.48 Hytteplantesten
59 Theodor Rønn-Aar -05 20.50 Knarvikmila
60 Daniel Aakervik -04 20.55 Norgesjoggen
61 Thomas Biering -04 20.57 Fornebuløpet
62 Kasper Aasebø -04 20.59 Ryeløpet
       
Gutter 14-15 år (under 19.00):    
1 Tobias Grønstad -02 16.05 Kondis Nyttårsløp
2 Aleksander Holmboe -02 16.42 Fornebuløpet
3 Vegard Myklegard Kristiansen -02 16.58 Energimila
4 August Lunde -03 16.59 Trøndersk vk1
5 Sondre Martinsen -03 17.09 Sentrumsløpet
6 Henrik Anker-Nilssen -02 17.11 Sentrumsløpet
7 Erik Nygaard Madsen -02 17.15 Aibelsprinten
7 Jesper Lundin -02 17.15 Eidemila
9 Mads Orø Olsen -02 17.28 Eggemomila
10 Trym Rønning -02 17.29 Nybrottkarusellen 2
11 Andreas Heierstad -03 17.33 Re-mila
12 Ole Viksbråten -02 (?) 17.35 Norges raskeste
13 Håvard Klakegg -02 17.36 5k, Jølster
14 Didrik Prestegård Hansen -02 17.37 Åsane lk10
15 Mohammed Hussein Ali -03 17.43 Trøndersk vk3
16 Henrik Fjeld -02 17.45 Ryeløpet
16 Anders Larsen Høiås -02 17.45 5k, Drammen
18 Sivert Granheim -02 17.46 Trønderjogg
18 Martinius Gunnerød -02 17.46 Re-mila
20 Jørgen Sørgård -03 17.48 Norges raskeste
21 Philip Massacand -02 17.50 Bergen vk1
22 Markus Mæland -02 17.52 Kristinaløpet
23 Eikil Aasbø -03 17.55 Fornebuløpet
24 Lukas Bruland Gurvin -02 17.56 5k, Jølster
25 Johannes Galåen -03 17.57 Ryeløpet
25 Tord Franke Ulset -03 17.57 Trøndersk vk1
27 Milan Spijker -03 17.58 Halden byløp
28 Mohamed Hussein Ali -03 18.03 Trøndersk vk1
29 Tinus Bergh Pedersen -03 18.04 Sentrumsløpet
30 Eivind Herdlevær -02 18.06 Åsane lk9
31 Daniel Vandvik -02 18.07 Sommernattsløpet
32 Bjarte Bjertnæs -02 18.08 Hytteplantesten
33 Fredrik Höner Hanssen -02 18.13 Trøndersk vk1
34 Henrik Kvennås -03 18.21 Tordenskioldløpet
35 David Møller Wolfe -02 18.33 Åsane lk1
36 Andreas Sørsdal -03 18.38 Skjærgårdsløpet
37 Herman Ellingsen -02 18.41 Bergen sk3
38 Elia Thorvik -03 18.42 Ryeløpet
39 Mads Arnevik Jensen -03 18.44 Trønderjogg
40 Johannes Dalland -03 18.49 Kristinaløpet
41 Emil Rostoft Kristjansson -03 18.50 Re-mila
42 Sondre Bøygard -03 18.51 Furumomila
43 Andreas Kastel -02 18.53 Norgesjoggen
44 Simon Bodd -03 18.54 Fornebuløpet
44 Sivert Juven -03 18.54 Norges raskeste
44 Sander Nåtedal -03 18.54 Re-mila
47 Eliseus Ystad-Myhre -02 18.59 Tordenskioldløpet
48 Kaya van Hulst Sahin -02 (*) 19.00 Eikefjord lk5
       
Gutter 16-17 år (under 18.00)    
1 Lars Agnar Hjelmeset -01 15.48 Schjongs5ern
2 Jonatan Andersen Vedvik -00 15.50 Kristinaløpet
3 André Seliussen -01 15.53 Åsaneløpet
4 Magnus Tuv Myhre -00 15.59 Kondis Nyttårsløp
5 Olaf Talmo -01 16.03 Fornebuløpet
6 Martin Kirkeberg Mørk -01 16.08 Furumomila
7 Hans-Magnus Haukøy -01 16.09 Åsaneløpet
8 Sivert Eggen -00 16.16 Nøklevann Rundt
9 Trym Tønnesen -00 16.27 Fredrikstadløpet
10 Erik Resell -00 16.32 Tordenskioldløpet
11 Mats Eidsmo -00 16.35 Trøndersk vk2
12 Andreas Vangsnes -00 16.38 Ålesund vk1
13 Andreas Vågen -00 16.40 Frikarusellen 6
14 Kasper Herland -01 16.42 Fornebuløpet
15 Viktor Olsen Juklestad -01 16.52 Fornebuløpet
16 Hallvard Dahle -01 16.54 Nybrottkarusellen 2
17 Jonas Sørgård -01 16.59 Fornebuløpet
18 Jonas Dyrli Thoresen -01 17.03 Fornebuløpet
19 Martin Berntzen Engevik -00 17.07 Furumomila
20 Niels Christian Hellerud -00 17.08 Strömstadmilen
21 Espen Aakervik -01 17.12 Norgesjoggen
22 Magnus Sedeniussen -01 17.26 Schjongs5ern
23 Trond August Flatås -01 17.29 Aibelsprinten
24 Milion A. Gebremedhin -01 (*) 17.30 Bergen sk5
24 Erlend Sørheim -01 17.30 Knarvikmila
24 Vetle G. Stangstuen -00 17.30 Norges raskeste
27 Bastian Karlsen Antonsen -01 17.35 Fornebuløpet
27 Erik Kjønnø Støa -01 17.35 Hytteplantesten
29 Ole-Martin Sandness -00 17.36 Stomperudkarusellen 1
30 Fredrik Grønlund -00 17.38 Norges raskeste
31 Mika Svalestuen Piippo -00 17.39 Fornebuløpet
32 Bjørn Hisdal -01 17.42 Åsaneløpet
33 Sander B. Lillemoen -01 17.44 Norges raskeste
34 Lars Stangeland -01 17.46 Fornebuløpet
35 Martin Mæle -00 17.48 Bergen vk2
36 Håvard Myrvold -00 17.53 Kondis Nyttårsløp
37 Elias Slåtten -01 17.57 5k, Jølster
       
Junior 18-19 år (under 18.00):    
1 Tedros Haile -99  15.41 Aibelsprinten
2 Håvard Eidsmo -98 15.49 Trøndersk vk2
3 Johannes Bjertnæs -98 16.02 Hytteplantesten
4 Kristen Mikkelsplass -99 16.16 Norges raskeste
5 Jacob Brenna Christophersen -98 16.36 Sentrumsløpet
6 Oskar Spets Storhov -99 16.38 Tordenskioldløpet
6 Vegar Selnæs -98 16.38 Trøndersk vk3
8 Torbjørn Espeseth -99 16.46 Åsaneløpet
8 Sondre Westby Liestøl -99 16.46 Fornebuløpet
10 Øystein M. Kristiansen -99 16.53 Ørasprinten
11 Eivind Gullingsrud -99 17.01 Norges raskeste
12 Marius Renå -99 17.05 Trønder-Øst løpet
13 Hasan Osman -99 17.07 Åsaneløpet
14 Markus Kjærner-Semb -98 17.08 Mulismilen
15 Erik Johannessen Skrede -99 17.17 5k, Jølster
16 Jørgen Russnes -98 17.24 Fornebuløpet
17 Jonas Bueie -98 17.25 Norges raskeste
18 Ørjan Bråten Lie -99 17.26 Norges raskeste
19 Emil Sørgård -99  17.35 Schjongs5ern
19 Henrik Vik Tolo -99 17.35 Kristinaløpet
21 Bjørnar Stensrud Tyribakken -99 17.36 Norges raskeste
21 Sondre Vårheim -99 17.36 Tordenskioldløpet
23 Magnus Enes Heggøy -98 17.41 Frikarusellen 6
24 Ole Tobias Utne Bjerke -99 17.43 Stomperudkarusellen 1
25 Karl Jonas Tronstad -98 17.46 Åsane lk7
26 Jon Vegard Grut -99 17.54 Trøndersk vk1
26 Kristoffer Kvamme Jensen -99 17.54 Sommernattsløpet
       
Junior 20-22 år (under 17.30):    
1 Ørjan Kjeldsli -96 14.51 Trønderjogg
2 August Flø -95 15.09 Fredrikstadløpet
3 Andreas Iden -95 15.25 Åsaneløpet
4 Ole Petter Fjeld -95 15.43 Re-mila
5 Marius Garmann Sørli -97 15.51 Åsaneløpet
6 Sondre Dingsør -96 15.59 Knarvikmila
7 Simen Ellingsdalen -96 16.01 Trøndersk vk1
8 Morten Hansen -95 16.02 Romerike vk10
9 Henning Andersson -97 16.03 Trønderjogg
10 Thomas Bucher-Johannessen -97 16.06 Fornebuløpet
10 Iver Matias Linge Glomnes -96 16.06 Trøndersk vk2
12 Stian Norheim -96 16.09 Trønderjogg
13 Joakim Sødal -97 16.14 Ørasprinten
14 Lars Grønlund -96 16.15 Norges raskeste
15 Stian Grastveit -95 16.33 Varhaugmila
16 Håkon Raadal Bjørlo -97 16.37 Trøndersk vk2
16 Aksel Rosenvinge -95 16.37 Kristinaløpet
18 Magnus Johan Færø -95 16.43 Åsaneløpet
19 Lars Lunde -97 16.43 Vatnet Rundt (p)
19 Johannes Teigland -95 16.43 Norges raskeste
21 Bendik Grimsbø -95 16.47 Åsaneløpet
22 Kaspar Lilja -96 16.48 5k, Drammen
23 Sebastian Aagnes -95 16.53 Hytteplantesten
24 Martin Spillum Grønli -96 16.57 Trønderjogg
25 Sindre Tungesvik -95 17.05 Trønderjogg
26 Jens Larsen Åstveit -97 17.07 Bergen vk7
26 John Magnus Haugen -96 17.07 Trønder-Øst løpet
28 Adrian Helgheim -97 17.10 5k, Jølster
28 Anders Storm Skodje -95 17.10 Sommernattsløpet
30 Jostein Steffensen -96 17.11 Trøndersk vk1
31 Sindre Jakobsen -96 17.12 Fornebuløpet
32 John Gunnar Hoås -95 17.18 Nybrottkarusellen 2
33 David Bleich -97 17.19 Ryeløpet
34 Markus Valle Sjøstrand -96 17.22 Åsane lk1
35 Torstein Buan Røvik -96 17.23 Nybrottkarusellen 2
36 Brage Reier Groven -97 17.29 Sentrumsløpet
       
(*) Utenlandsk statsborger    
(p) Passering    
       
Oppdatert 02. januar 2018