Kondismedlem Sponset innhold

RESULTATLISTENE LØP 2017

 
2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010  2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999  1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

MAI

25.05. Botn Rundt
25.05. Espe Rundt, 6.løp
25.05. Kjoseløpet
25.05. KM terrengløp, Nesodden
25.05. Knartamarsjen
25.05. Land Løpskarusell, Hov
25.05. Linnatrimmen
24.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 5. løp
25.05. Ryggejoggen
25.05. Storehaugen Opp
25.05. Tjomsevannet Rundt
25.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
25.05. Vest-Telemark karusellen, 2. løp
25.05. Åsen Opp, Florø
24.05. Gampen, 5. løp
24.05. Hansastafetten
24.05. Holavatnet rundt. 6. løp
24.05. Nybrottkarusellen, 2. løp
23.05. ABIK karusellen, 3. løp
23.05. Agderpostens Terrengkarusell, 6. løp
23.05. Fredrikstenstafetten
23.05. FRISK 2.0, 2. løp
23.05. K-løp i Telemark, 7. løp
23.05. Nasjonalt stevne, Bislett
23.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 3. løp
23.05. Ryeløpet
23.05. Springkarusellen, 2. løp
23.05. Tromsøkarusell, 9.løp - Krokenmila
23.05. VABIK - Skau Skau løpet
22.05. Finnskogkarusellen, 3. løp
22.05. Harstadkarusellen, 5. løp
22.05. Kaland løpskarusell, 3. løp
21.05. Follestaddalen rundt
21.05. Kick-Master Ultra Maraton
21.05. København Marathon
21.05. Lilla Varvet
21.05. Stord Rett Opp
21.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
21.05. Vettisløpet
21.05. Åsaneløpet
20-21.05. NM stafetter, Hamar
20.05. Blømingsmile
20.05. Ecotrail Oslo
20.05. Fløyen Opp
20.05.  GöteborgsVarvet
20.05. Grefsenkollen Opp
20.05. Grenseløpet - Fredriksten
20.05. Haugesund halvmaraton
20.05. Hålogalandstafetten
20.05. Lommedalen Opp
20.05. Måløyløpet (Nordfjordkarusellen, 3. løp)
20.05. Namsosløpet
20.05. Riska Trail Run
20.05. Sandefjordsløpet
20.05. Sandnesløpet
20.05. Solbergvarden Opp
20.05. Sponestafetten
20.05. Stadlandet Rett Vest
20.05. Åndalsnesløpet
19.05. Driv-karusellen, 2. løp
19.05. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp
18.05. 3-vannsløpet - vår
18.05. Drammenskarusellen, 3. løp
18.05. Espe Rundt, 5.løp
18.05. Gampen, 4. løp
18.05. Linnatrimmen
18.05. Ryggejoggen
18.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
18.05. Terrengkarusellen 5, Trondheim
18.05. Torsdagsløpet
18.05. Treningsstevne, Fana stadion
18.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp
17.05. KM langdistanse, Trondheim stadion
17.05. Sognsvann Rundt Medsols, 476. løp
16.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 2. løp
16.05. Skifjelløpet
16.05. Trailvarvet
15.05. Harstadkarusellen, 4. løp
15.05. Tromsøkarusell, 8.løp
14.05. Ekebergstafetten
14.05. Krystallmarsjen
14.05.  Riga Marathon
14.05. Søndagsløpet
14.05. U-Cup del I, Hamar Idrettspark
13.05. Eikefjord Halvmaraton/Eikefjord lk2
13.05. Glommaløpet
13.05. Helsinki City Run
13.05. Holmenkollstafetten
13.05. Løvstakken Opp
13.05. Malvikingen Opp
13.05. Portland Twilight
13.05. Stalheimskleiva Opp
13.05. Transvulcania Ultra
13.05. Ørstastafetten
13.05. Ålesund Maraton
12.05. Tinfosløpet
11.05. BDO-mila, Hamar
11.05. Dalbotn (Sør-Helgeland lk3)
11.05. Espe Rundt, 4.løp
11.05. Hydro Rundt
11.05. Linnatrimmen
11.05. Ryggejoggen
11.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
11.05. Terrengkarusellen 4, Trondheim
11.05. Torsdagsløpet
11.05. UKI-karusellen, 2. løp
11.05. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
11.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp
11.05. Vertical KM Transvulcania
10.05. BDO-mila, Lillestrøm
10.05. Follotrimmen - Finstad skole
10.05. Gampen, 3. løp
10.05. Gå-Joggen, 5.løp
10.05. Holavatnet rundt, 5. løp
10.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 3. løp
10.05. Land Løpskarusell, Dokka stadion
10.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 4. løp
10.05. Sognsvann Rundt Medsols, 475. løp
10.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
09.05. BDO-mila, Bergen
09.05. Agderpostens Terrengkarusell, 5. løp
09.05. FRISK 2.0, 1. løp
09.05. GT-Karusellen, 1. løp
09.05. K-løp i Telemark, 6. løp
09.05. Kanada Rundt
09.05. Kongsvingerkarusellen, 2. løp
09.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 1. løp
09.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
09.05. Stomperudkarusellen, 2.løp
09.05. Tordenskioldløpet
09.05. Tromsøkarusell 7.løp - Håkøya halvmaraton
08.05. Finnskogkarusellen, 2. løp
08.05. Gjerdrumsbakken Opp
08.05. Harstadkarusellen, 3. løp
08.05. Kaland løpskarusell, 2. løp
07.05. Breimstafetten
07.05. Løbestævne, Fevik
07.05. Norwegian Outlet Løpet
07.05. Praha Marathon
07.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
07.05. Tveitafjellet Opp
07.05. Vertical KM Trentapassi
07.05. Wings For Life Run
06.05. Dalgård-stafetten
06.05. Eikenosa Opp
06.05. Halden Byløp
06.05. Hamarstafetten
06.05. Ilsengløpet
06.05. Magni Maraton, mai
06.05. Råskinnet
06.05. Schjongs5ern
06.05. Suten Opp
06.05. Ulriken Opp
05.05. Albyløpet
05.05. Driv-karusellen, 1. løp
05.05. Payton Jordan Invitational
05.05. Strandaløpet
05.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
04.05. Drammenskarusellen, 2. løp
04.05. Espe Rundt, 3.løp
04.05. Linnatrimmen
04.05. Ryggejoggen
04.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
04.05. Terrengkarusellen 3, Trondheim
04.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.05. Tromsøkarusell, 6.løp
04.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp
03.05. Bølerstafetten
03.05. Follotrimmen - Ås
03.05. Gå-Joggen, 4.løp
03.05. Gampen, 2. løp
03.05. Haustrimmen, 2. løp
03.05. Holavatnet rundt, 4. løp
03.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 2. løp
03.05. Land Løpskarusell, Lyngstrand Camping
03.05. Midtåsenløpet
03.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 3. løp
03.05. Sognsvann Rundt Medsols, 474. løp
03.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
03.05. Trønderjogg
02.05. ABIK karusellen, 2. løp
02.05. Agderpostens Terrengkarusell, 4. løp
02.05. Borredalen rundt
02.05. Harstadkarusellen, 2. løp
02.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 2. løp
02.05. K-løp i Telemark, 5. løp
02.05. Nordmørsstafetten
02.05. Oppegård terrengkarusell, 1. løp
02.05. Springkarusellen, 1. løp
02.05. Undheimsløpet
02.05. VABIK - 1000 trapp løpet
01.05. 1.mailøpet
01.05. Askimløpet
01.05. Askstafetten
01.05. Bruvollenstafetten
01.05. Drevsjørunden
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. KM terrengløp, Moelv
01.05. Konradløpet
01.05. SA-løpet 5 km
01.05. Sabbaløpet
01.05. Strandamila/Midtbygdens halvmaraton
01.05. SI stafetten
01.05. Terrengløp 1.mai, Hokksund
01.05. Ulfstindmila
01.05. Växjöloppet
01.05. Vågen Rundt

APRIL

30.04  Düsseldorf Marathon
30.04. Hermannslauf
30.04. Krakow Marathon
30.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
30.04. Tjømekarusellen, 4. løp
29-30.04. Cannonball Marathon 2 og 3
29.04. Bergen City Marathon
29.04. Borkenesløpet
29.04. Ertsvatn Opp
29.04. Larviksløpet
29.04. Monolittløpet
29.04. Rotevatnet Rundt
29.04. Sentrumsløpet
29.04. Sentrumssprinten
29.04. Siddisløpet
29.04. Thames Path 100 miles
29.04. Torghatten Maraton
29.04. Viggaløpet
27.04. Espe Rundt, 2.løp
27.04. Linnatrimmen
27.04. Ryggejoggen
27.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
27.04. Terrengkarusellen 2, Trondheim
27.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
27.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp
27.04. Ålgårdstafetten
26.04. Fjellseterløpet
26.04. Gneiststafetten
26.04. Holavatnet rundt, 3. løp
26.04. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 1. løp
26.04. Nybrottkarusellen, 1. løp
26.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 2. løp
26.04. Parkløpet på Ås
26.04. Sognsvann Rundt Medsols, 473. løp
26.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
26.04. Tromsdalen Rundt
25.04. ABIK karusellen, 1. løp
25.04. Agderpostens Terrengkarusell, 3. løp
25.04. Follotrimmen - Ski Idrettspark
25.04. Gampen, 1. løp
25.04. Gledesrunden 2
25.04. K-løp i Telemark, 4. løp
25.04. KM terrengløp, Halden
25.04. Kongsvingerkarusellen, 1. løp
25.04. Sport 1 Karusellen, 1. løp
25.04. Tromsøkarusell, 5. løp
25.04. Ytrebygda Rundt
24.04. Finnskogkarusellen, 1.løp
24.04. Harstadkarusellen, 1. løp
24.04. Henning Olsen-løpet
24.04. Kaland løpskarusell, 1. løp
24.04. Laderunden
23.04. Baksjøløpet
23.04. Bersevatnet rundt
23.04. Hamburg Marathon
23.04. Landsbyløpet
23.04. London Marathon
23.04. Madrid Marathon
23.04. Skjold på tvers
23.04. Straumemila
23.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
23.04. Toftåsen opp
23.04. Tyrvingstafetten
23.04. Wien Marathon
22-23.04. Penyagolosa Trails
22.04. Florø Maraton Rett Vest
22.04. Fevik halvmaraton
22.04. Furumo terrengløp m/KM Buskerud
22.04. Gjørmeløpet
22.04. Hitraløpet
22.04. KRSUltra
22.04. Mortenløpene/KM terrengløp
22.04. Porsgrunnstafetten
22.04. Retiroløpet
22.04. Røyse Ultra
22.04. Svarthopen Rundt (Sør-Helgeland lk2)
22.04. Terrengløp, Ørin
22.04. UKI-karusellen, 1. løp
22.04. Valderløpet
22.04. Veldrestafetten
22.04. Vintarkarusell Eikanger, 10. løp
21.04. Täby Extreme Challenge
21.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
20.04. Drammenskarusellen, 1. løp
20.04. Espe Rundt, 1. løp
20.04. Fjellhamarstafetten
20.04. Linnatrimmen
20.04. Ryggejoggen
20.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
20.04. Skjalgstafetten
20.04. Terrengkarusellen 1, Trondheim
20.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp
20.04. Åsane løpskarusell, 5. løp
19.04. Gå-Joggen, 2. løp
19.04. Haustrimmen, 1. løp
19.04. Holavatnet rundt, 2. løp
19.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 1. løp
19.04. Sognsvann Rundt Medsols, 472. løp
19.04. Ørasprinten
18.04. Agderpostens Terrengkarusell, 2. løp
18.04. K-løp i Telemark, 3. løp
18.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
18.04. Tromsøkarusell, 4. løp - Krokenmila
17.04. Boston Marathon
17.04. Knarvik Baskerløp
17.04. Påskemaraton
16.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
15.04. Ryggejoggen
14.04. Sjutoppsturen
13.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg løp
12.04. Påskemaraton, Harstad
12.04. Sognsvann Rundt Medsols, 471. løp
11.04. PåskeHareMaraton 2017
09.04  Hannover Marathon    Reportasje Hannover Marathon 
09.04. Hedelands Naturtrail
09.04. KM terrengløp, kort løype (Nordfjordkarusellen 2.løp)
09.04. North Pole Marathon
09.04. Paris Marathon
09.04. Rotterdam Marathon
09.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
08.04. Magni Maraton, april
08.04. Piltevarden motbakkeløp
08.04. Ryggejoggen
08.04. Storrinden Opp, 5. løp
08.04. Æresrunden 2017   Reportasje Æresrunden 2017
07.04. Terrengtrimmen Egersund, 1. løp
07.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
06.04. Southeast Volusia Chamber Challenge 5K
06.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
06.04. Tromsøkarusell, 3. løp
06.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp
05.04. Gå-Joggen, 1.løp
05.04. Holavatnet rundt, 1. løp
05.04. Sandtangstafetten
05.04. Sognsvann Rundt Medsols, 470. løp
05.04. Terrengløpskarusellen 3, Haugesund
05.04. Vårdilten
04.04. Agderpostens Terrengkarusell, 1. løp
04.04. Hålandsvannet halvmaraton
04.04. K-løp i Telemark, 2. løp
03.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
02.04. Berlin halvmaraton
02.04. Fredrikstadløpet
02.04. Frostatingløpet
02.04. Milano Marathon
02.04. Roma Marathon
02.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
02.04. Tromsøkarusell, 2.løp
02.04. Trongjo Opp
01-02.04. NM terrengløp, korte løyper
01.04. Vintarkarusell Eikanger, 9. løp
01.04. Eikefjord Løpskarusell, 1. løp
01.04. Holmestrand maraton
01.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra
01.04. Milaneza 100 km
01.03. Praha halvmaraton
01.04. Ryggejoggen
01.04. Sørstranda Rundt (Nordfjordkarusellen, 1. løp)
01.04. Øygaloppen (Sør-Helgeland lk1)

MARS

30.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
30.03. Åsane løpskarusell, 4. løp
29.03. Fristafetten
29.03. Terrengløpskarusellen 2, Haugesund
28.03. Borredalen Rundt, 1. løp
28.03. Gledesrunden 1
28.03. K-løp i Telemark, 1. løp
28.03. Tromsøkarusell, 1.løp
28.03. Trøndersk Vinterkarusell, 6. løp
27.03. Kystbykarusellen, 7. løp
26.03. Maraton innendørs, New York
26.03. Terrengstafett på Skansemyren
26.03. VM i terengløp, Uganda
26.03. Venloop
26.03. Warszawa halvmaraton
25.03. Parkløpet, Stord/KM terreng
25.03. Parkløpet, Sandnes
25.03. Rotevatnet Rundt
25.03. Undheim Ultrafestival
24.03. Oslos Råeste Vinterbakkeløp
23.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
23.03. VABIK Terrengkarusell, 1. løp
22.03. Frikarusellen, 6. løp
22.03. Terrengløpskarusellen 1, Haugesund
20-24.03. VM Innendørs for veteraner, Sør-Korea
19.03. Citylauf Dresden
19.03. Gdynia halvmaraton
19.03. Lisboa halvmaraton
19.03. Los Angeles Marathon
19.03. New York halvmaraton
19.03. Tjømekarusellen, 3. løp
19.03. Varvetmilen, Borås
18-19.03. Bamselekene, Stangehallen
18.03. MTG Cannonball Marathon
18.03. Skjergards-karusellen, 4. løp
18.03. Storrinden Opp, 4. løp
18.03. Vårtävligarna, Göteborg
16.03. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet
15.03. Fløyenkarusellen, 5. løp
13.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
12.03. Barcelona Marathon
12.03. Bienwald Marathon
12.03. CPC Loop, Den Haag
12.03. Grenland Halvmaraton
12.03. Roma-Ostia halvmaraton
11.03. Mulismilen
11.03. Vintarkarusell Eikanger, 8. løp
11.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
10-12.03. Nordisk veteranmesterskap innendørs, Huddinge
09.03. Åsane løpskarusell, 3. løp
08.03. Fløyenkarusellen, 4. løp
07.03. Snøkuten - Kaashagarunden
07.03. Strandebarm vinterkarusell, 8. løp
07.03. Torvastad løpskarusell, 6. løp
06.03. Kystbykarusellen, 6. løp
05.03. EM innendørs (3000 m finale menn), Beograd
05.03. Paris halvmaraton
04-05.03. Veteran-NM innendørs, Nes Arena
04.03. Brakvatnet vinterkarusell, 5. løp
04.03. Egersund Halvmaraton
04.03. EM innendørs (1500 m finaler), Beograd
04.03. Magni Maraton, mars
04.03. Skjergards-karusellen, 3. løp
04.03. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 6. løp
04.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
03-05.03. UM innendørs, Bærum
03.03. EM innendørs (3000 m forsøk), Beograd
02.03. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp

FEBRUAR

26.02. Espoo 24-timers
26.02. Tokyo Marathon (Norske resultater)
25-26.02. Disney Princess halvmaraton & 10 km
25.02. Kiel Marathon
25.02. Maratonkarusellen, 2. løp
25.02. Orremila
25.02. Rotevatnet Rundt
25.02. Transgrancanaria
23.02. Innendørsstevne, Sandneshallen
22.02. Frikarusellen, 5. løp
20.02. Marieberg Galleria Marathon
20.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
19.02. Ft. Lauderdale Marathon
19.02. Sevilla Marathon
18-19.02. Aten 24-timers
18.02. Bislett 50 km
18.02. Innendørsstevne, Sollentuna
18.02. Skjergards-karusellen, 2. løp
18.02. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
18.02. Winterrun, Bergen
17.02. IFAM Indoor, Gent
16.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
15.02. Fløyenkarusellen, 3. løp
14.02. Strandebarm vinterkarusell, 7. løp
13.02. Trøndersk Vinterkarusell, 5. løp
12.02. Barcelona halvmaraton
12.02. Tjømekarusellen, 2. løp
11-12.02. Pingvinlekene
11-12.02. Tyrvinglekene
11.02. Grimstadvatnet rundt, 4. løp
11.02. Magni Maraton, februar
11.02. Nordisk innendørslandskamp, Tampere
11.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 5. løp
11.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
10.02. RAK halvmaraton
09.02. Åsane løpskarusell, 2. løp
07.02. Snøkuten - Glestadrunden
07.02. Torvastad Løpskarusell, 5. løp
06.02. Kystbykarusellen, 5. løp
05.02. Europacup for klubblag, Albufeira
04-05.02. NM innendørs, Ulsteinvik
04.02. Brakvatnet vinterkarusell, 4. løp
04.02. Skjergards-karusellen, 1. løp
04.02. Vest-Agder vinterkarusell, 4. løp
04.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
04.02. Winterrun, Oslo
01.02. Fløyenkarusellen, 2. løp

Deltakertall

Løp med fler enn 500 fullførende deltagere  
13.05. Holmenkollstafetten  42990
29.04. Bergen City Marathon 9302
29.04. Sentrumsløpet (#) 9202
06.05. Råskinnet
2203
20.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp 1857
06.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp  1824
13.05. Glommaløpet 1704
23.03. VABIK Terrengkarusell, 1. løp 1660
27.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp 1621
11.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp  1602 1602
07.05. Wings For Life Run (&) 1600
30.03. VABIK Terrengkarusell, 2. løp 1539
04.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp 1509 1509
07.01. Polar Night Halfmarathon 1505
11.05. Hydro Rundt 1454
01.04. Holmestrand maraton (*) 1271
04.02. Winterrun, Oslo  1184
16.03. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet 996
09.05. Tordenskioldløpet 981
30.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp 853
09.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp 740
29.04. Larviksløpet 724
20.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp  723
03.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp  718
13.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp  698
29.04. Siddisløpet (*) 669
10.05. BDO-mila, Lillestrøm (&)
600
29.03. Fristafetten 590
28.03. Tromsøkarusell, 1.løp  586
23.04. Baksjøløpet 575
06.04. Tromsøkarusell, 3. løp  525
25.04. Tromsøkarusell, 5. løp 520
04.04. Agderpostens Terrengkarusell, 1. løp  511
   
(*) Ikke inkludert barneløp  
(#) Inkl. ca. tall for barneløp  
(&) Ca. tall