Kondismedlem Sponset innhold

RESULTATLISTENE LØP 2017

 
2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010  2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999  1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

AUGUST

18.08. Valestrandsmarka Rundt, 9. løp/Ole Bull-løpet
17.08. Espe Rundt, 18. løp
17.08. Ryggejoggen
17.08. Terrengkarusellen 10, Trondheim
17.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
17.08. Tromsøkarusell, 14.løp
17.08. Ulsrudvann Rundt, 4. løp
17.08. VABIK Terrengkarusell, 13. løp
16.08. Follotrimmen - Langhus skole
16.08. Gå-Joggen, 14.løp
16.08. Holavatnet rundt, 13. løp
16.08. Land Løpskarusell, Sollisvingen Dokka
16.08. Norwegian Grand Prix, Hamar
16.08. Sognsvann Rundt Medsols, 489. løp
16.08. Sørdalskarusellen - Fløymyrløpet
15.08. Agderpostens Terrengkarusell, 10. løp
15.08. Gdansk Marathon
15.08. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 5. løp
15.08. Kongsvingerkarusellen, 7. løp
15.08. Energi Mila
15.08. Stomperudkarusellen, 3. løp
14.08. Stoltzekarusellen, 1. løp
13.08. Beteberget Opp
13.08. Finnskogkarusellen, 5. løp
13.08. Follaheiløpet
13.08. Løbestævne, Fevik stadion
13.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
13.08. Tjømekarusellen, 6. løp
13.08. Åneskøl Opp
12.08. Fanaråken Opp
12.08. Helsinki City Marathon
12.08. Hof Toppers Ultraløp
12.08. Hytteplantesten
12.08. Klauva Opp
12.08. Kongsberg Maraton
12.08. Skeikampen Rundt
12.08. Troda Opp
11-13.08. Junior-NM, Harstad
11.08. Vakkerstadlia Opp
10.08. Espe Rundt, 17. løp
10.08. Ryggejoggen
10.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
09.08. Gå-Joggen, 13. løp
09.08. Haustrimmen, 7. løp
09.08. Sognsvann Rundt Medsols, 488. løp
09.08. Sommerkarusellen i Ålesund, 3. løp
08.08. Seriestevne, Åkrestrømmen
07.08. Sommerkarusellen i Bergen, 4. løp
06.08. Hummelfjelldilten
06.08. Melen Opp
06.08. Stopp Støyen-løpet
06.08. Søndagsløpet, Sarpsborg
06.08. Veteran-EM (halvmaraton), Århus
05-14.08. Lago d'Orta: 10 maraton på 10 dager
05.08. Fyksesundet rundt
05.08. Hadsel Maraton
05.08. Kongsvinger Maraton
05.08. Meråker Mountain Challenge
05.08. Møkster maraton
05.08. Saudehornet rett opp
05.08. Sjusjøløpet
05.08. Skarbotn opp
05.08. Storsylen Opp
05.08. Tromsø Skyrace
04-13.08. VM i Friidrett
04-06.08. Tjalvelekene
04.08. Skyrace - Blåmann Vertical
04.08. Valestrandsmarka Rundt, 8. løp
03.08. Espe Rundt, 16.løp
03.08. Ryggejoggen
03.08. Torsdagsløpet, Sarpsborg
02.08. Gå-Joggen, 12. løp
02.08. Sognsvann Rundt Medsols, 487. løp
01.08. Bèrghem Ultra Gaea Norvegica Trail
01.08. Sellanrå Opp

JULI

30.07. Knubben Rundt
30.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
29.07. Egebergs minneløp
29.07. Fagerhøiløpet
29.07. Jordbærdilten
29.07. Rimstigen Opp
29.07. Swiss Alpine Marathon
29.07. Veierland Rundt
28-30.07. Hardhaus
28.07. Malmvegen Minneløp
27.07. EYOF (3000 m), Györ
27.07. Espe Rundt, 15.løp
27.07. Gressholmen Rundt
27.07. Ryggejoggen
27.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
26.07. Sognsvann Rundt Medsols, 486. løp
24-28.07. Etape Bornholm
24.07. EYOF (1500 m), Györ
23.07. Mefjellet Opp
23.07. Rallarvegsløpet, 2. dag
23.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
22.07. Blefjells Beste
22.07. Dolomites Skyrace
22.07. Hornindalsvatnet Maraton
22.07. Nacht van de Atletiek
22.07. Norges vakreste halvmaraton
22.07. Rallarvegsløpet, 1. dag
22.07. Spangereidløpet
22.07. Vetten Opp
21.07. Diamond League, Monaco
21.07.  Kraftprovet, Trollhättan
20-23.07. U20-EM, Grosseto
20.07. Espe Rundt, 14.løp
20.07. Lindøya Rundt
20.07. Ryggejoggen
20.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
19.07. Sognsvann Rundt Medsols
19.07. Sommerstevne, Bislett
16.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
16.07. U23-EM (1500 m kvinner), Bygdgoszcz
15.07. Kvasshovden Opp/NM motbakkeløp
15.07. Sekken Maraton
15.07. Vatnet Rundt
15.07. U23-EM (5000 m menn), Bygdgoszcz
14.07. U23-EM (10 000 m kvinner), Bygdgoszcz
13.07. Espe Rundt, 13. løp
13.07. Intersportjoggen
13.07. Langøyene Rundt
13.07. Ryggejoggen
13.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
12.07. Banestevne, Joensuu-Finland
12.07. Haustrimmen, 6. løp
12.07. Nexø Gadeløb
12.07. Sognsvann Rundt Medsols, 484. løp
12.07. Sommerkarusellen i Ålesund, 2. løp
09.07. Diamond League, London
09.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
09.07. Tour de Andørja - Årbostadtindløpet
09.07. Vidasete Opp
08.07. Brunlanesløpet
08.07. Hellesyltløpet
08.07. Hestanipen Opp
08.07. Hornindal Rundt
08.07. Motbakke-EM, Slovenia
08.07. Norges raskeste 5 km
08.07. Risberget Rundt
08.07.  Strömstadmilen
08.07. Våttån opp
08.07. Vetenløpet
07.07. Meeting di Nembro. Italia
07.07. Sten Opp
07.07. Tour de Andørja - Harstad Tidende løpet
07.07. Valestrandsmarka Rundt, 7. løp
06.07. Diamond Leauge, Lausanne
06.07. Espe Rundt, 12. løp
06.07. Hovedøya Rundt
06.07. Ryggejoggen
06.07. Torsdagsløpet, Sarpsborg
05.07. Holavatnet rundt, 12. løp
05.07. Sognsvann Rundt Medsols, 483. løp
04.07. Fagervann Opp
04.07. Ibestadløpet
03.07. Sommerkarusellen i Bergen, 3. løp
02.07. Blåfjelløpet
02.07. Jomfrulandsløpet
02.07. Søndagsløpet, Sarpsborg
02.07. Trollenykjen Opp
01.07. Alden Opp
01.07. Atlanterhavsløpet
01.07. Bauhaus Junioren Gala
01.07. Blåhø Opp
01.07. Jølster Maraton
01.07. Kristinaløpet
01.07. Rødtangen Rundt
01.07. Rotevatnet Rundt
01.07. St Olavsloppet, 4. dag | Sammenlagt
01.07. Unionsmarathon
01.07. VM 24 timers, Belfast

JUNI

30.06 -02.07.  Världsungdomsspelen, Göteborg
30.06. Irongirl run
30.06. Nattløp på Dokka
30.06. St Olavsloppet, 3. dag
30.06. Valestrandsmarka Rundt, 6. løp
30.06. Xraid Fjordruta
29.06. Espe Rundt, 11.løp
29.06. Ryggejoggen
29.06. St Olavsloppet, 2. dag
29.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
28.06. Gå-Joggen, 11.løp
28.06. Haustrimmen, 5. løp
28.06. Holavatnet rundt, 11. løp
28.06. Ostrava Golden Spike
28.06. St Olavsloppet, 1. dag
28.06. Sognsvann Rundt Medsols, 482. løp
28.06. VABIK - Sommerskogsløpet
25.06. Esbjerg City Half
25.06. Konsmo-Helle rundt
25.06. Mont Blanc Marathon
25.06. Mont Blanc Duo Ètoilé
25.06. Nonskollen opp
25.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
25.06. Svinestranda Opp
24.06. 3 toppsløpet på Jeløya
24.06. 10 km/23 km du Mont Blanc
24.06. Besseggløpet
24.06. Femundløpet
24.06. Kaptein Dreyers Minneløp
24.06. Lomseggen Upp
24.06. Mensen Ernst Minneløp
24.06. Midtfjellet Halvmaraton
24.06. Nordmarka Halvmaraton
24.06. Romeriksåsen på langs
24.06. Storehesten Opp
24.06. The Big Five Marathon
24.06. Tromsøkarusell, 13. løp
24.06. Vassfjellet Opp
24.06. Ørsta Fjellmaraton
23.06. KM Vertical, Chamonix
23-25.06. Lag-EM i friidrett, Vaasa
23.06. Lavaredo Ultratrail
23.06. Midtsommarløpet
23.06. Myre Street Race
23.06. St. Hansgaloppen
22.06. Espe Rundt, 10.løp
22.06. Langtrampen, 2. løp
22.06. Linnatrimmen
22.06. Ryggejoggen
22.06. Sport 1 Karusellen, 3. løp
22.06. Terrengkarusellen 9, Trondheim
22.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
22.06. VABIK Terrengkarusell, 12. løp
21.06. Gå-Joggen, 10. løp
21.06. Holavatnet rundt, 10. løp
21.06. Land Løpskarusell, Kråkvika
21.06. Oddvar Helleruds Minneløp
21.06. Sognsvann Rundt Medsols, 481. løp
21.06. Sørdalskarusellen - Kanthaugløpet
20.06. ABIK karusellen, 5. løp
20.06. DHL-stafetten, Oslo
20.06. Kongsvingerkarusellen, 6. løp
20.06. Långlöparnas Kväll
20.06. Trønder-Øst løpet
20.06. UKI-karusellen, 4. løp
19.06. Finnskogkarusellen, 4. løp
19.06. Sommerkarusellen i Bergen, 2. løp
18.06. Bruviknipa opp eller halveis
18.06. Ordalsåta Opp
18.06. Sentrumsløpet - Haugesund
18.06. Silsetvatnet Rundt
18.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
18.06. Trælnesfjellet opp
17.06. Bergsdalen Opp
17.06. Blomstermila
17.06. Fjelløpet Varden Opp
17.06. Fra Fjord til Helvete
17.06. Grimstad Maraton
17.06. Gullfjellet opp
17.06. Hvalerløpet
17.06. Karlstad Stadslopp
17.06. Lysefjorden Inn
17.06. Midnight Sun Marathon
17.06. Molden Opp
17.06. Nordmarka Skogsmaraton
17.06. Pinåsløpet
17.06. Portfjelløpet
17.06. Rotevatnet Rundt
17.06. Sentrumsgateløpet
17.06. Sommernattsløpet
17.06. Tysværtrimmen
17.06. Utleiraløpet
17.06. Viking Challenge
17.06. Øyangen Rundt
16-18.06. Tyrvinglekene
16.06. Skagerrakmila 2017
15.06. BDO-Mila, Trondheim
15.06. Diamond League, Bislett
15.06. Espe Rundt, 9.løp
15.06. Linnatrimmen
15.06. Ryggejoggen
15.06. Terrengkarusellen 8, Trondheim
15.06. Torsdagsløpet
15.06. VABIK Terrengkarusell, 11. løp
14.06. Ekholtløpet
14.06. Gå-Joggen, 9. løp
14.06. Gampen, 8. løp
14.06. Haustrimmen, 4. løp
14.06. Holavatnet rundt, 9. løp
14.06. Land Løpskarusell, Rensestasjonen
14.06. Nybrottkarusellen, 3. løp
14.06. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 8. løp
14.06. Røldalsløpet
14.06. Sognsvann Rundt Medsols, 480. løp
14.06. Sommerkarusellen i Ålesund, 1. løp
14.06. Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
13.06. Agderpostens Terrengkarusell, 9. løp
13.06. FRISK 2.0, 5. løp
13.06. K-løp i Telemark, 9. løp
13.06. Kolsåstoppen Opp
13.06. Kongsvingerkarusellen, 5. løp
13.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 6. løp
13.06. Springkarusellen, 4. løp
13.06. Trondheimsløpet
12.06. Harstadkarusellen, 7. løp
12.06. Kollentrappa
12.06. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 3. løp
12.06. Tromsøkarusell, 12. løp
11.06. Bergheim Opp
11.06. Farris Ultra
11.06. Fløyelsløpet på Fløyen
11.06. Skjærgårdsløpet
11.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
11.06. Stemmeseggi opp og over
11.06. Trollheimsløpet
10.06. Alstahaug Maraton
10.06. Birkebeinerløpet
10.06. Birken fjellmaraton
10.06. HalvBirken
10.06. Hovlandsnuten Opp
10.06. Liaåsen opp
10.06. MysenLøpet
10.06. NestenMidtsommerMaraton
10.06. Nibbeløpet
10.06. Niesenlauf
10.06. Raudkleiv upp
10.06. South Downs Way 100
10.06. Stadionmila
10.06. Steinfjellstafetten
10.06. UltraBirken
10.06. UngdomsBirken
10.06. VM terrengultra, Italia
09.06. Valestrandsmarka Rundt, 5. løp
08.06. BDO-mila - Fredrikstad
08.06. BDO-mila Molde
08.06. Bergens Råeste
08.06. Diamond League, Roma
08.06. Espe Rundt, 8.løp
08.06. Jentebølgen - Ålesund
08.06. Gjerdrumsløpet
08.06. Linnatrimmen
08.06. Ogndalsløpet
08.06. Ryggejoggen
08.06. Terrengkarusellen 7, Tronheim
08.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
08.06. Tromsøkarusell, 11.løp
08.06. Ulsrudvann Rundt, 3. løp
08.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp
07.06. BDO-mila - Skien
07.06. BDO-mila Tønsberg
07.06. Follotrimmen - Sofiemyr
07.06. Gampen, 7. løp
07.06. Gå-Joggen, 8.løp
07.06. Halvmaraton / Bruløp
07.06. Haustrimmen, 3. løp
07.06. Holavatnet rundt, 8. løp
07.06. Kruskaløpet
07.06. Norwegian Grand Prix
07.06. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 7. løp
07.06. Postvegløpet (Nordfjordkarusellen, 4. løp)
07.06. Sognsvann Rundt Medsols, 479. løp
07.06. Vardeløpet
06.06. ABIK karusellen, 4. løp
06.06. Agderpostens Terrengkarusell, 8. løp
06.06. FRISK 2.0, 4. løp
06.06. Kongsvingerkarusellen, 4. løp
06.06. OBIKs Terrengløpskarusell, 5. løp
06.06. Rett til værs
06.06. Springkarusellen, 3. løp
05.06. Kleivane Rundt
05.06. Lustraløpet
05.06. Radøyløpet
05.06. Raudvatnet opp
05.06. Rekordmila
05.06. Saldilten (Innlagt KM Halvmaraton)
05.06. Sommerkarusellen i Bergen, 1. løp
05.06. Ølmedal Rundt
04.06. IL Miglio di Roma
04.06. Søndagsløpet, Sarpsborg
03-04.06. 24 timer ved havet
03.06. Blåfelden rett opp
03.06. Brandbukampen opp
03.06. Dokka Opp-Vikersund
03.06. Eidemila
03.06. Fjellmaraton
03.06. Flækøyhøe Upp
03.06. Flåmsdalenløpet
03.06. Gavardi Meeting
03.06. RESULTATER HOVLANDSTØLEN OPP 2017  REPORTASJE:  Hovlandstølen Opp (Eikefjord Løpskarusell, 3. løp)  
03.06. Mandalsløpet
03.06. Mistbergløpet
03.06. Modilten
03.06. Oppegårdmila
03.06. Skredløpet
03.06. Sleirsfjellet Opp
03.06. Spitsbergen Marathon
03.06. Stockholm Marathon
03.06. Torshavn Marathon
03.06. Varhaugmilå
03.06. Åkraløpet
02-04.06. Framolekene
02.05. Atnaløpet
02.05. Global Athletics, Nijmegen
02.06. Hydrostafetten
02.06. Lofoten Ultratrail
01.06. Bergen Fjellmaraton
01.06. Drammenskarusellen, 4. løp
01.06. Espe Rundt, 7.løp
01.06. Hafrsfjordløpet
01.06. Langtrampen, 1. løp
01.06. Linnatrimmen
01.06. Ryggejoggen
01.06. Terrengkarusellen 6, Trondheim
01.06. Torsdagsløpet, Sarpsborg
01.06. UKI-karusellen, 3. løp m/Elitestevne
01.06. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
01.06. VABIK Terrengkarusell, 9. løp

MAI

31.05. Fjelltesten,Trysil
31.05. Follotrimmen - Follo museum
31.05. Fornebuløpet
31.05. Fredrikstad Energi mila
31.05. Gampen, 6. løp
31.05. Gauldalsløpet
31.05. Gå-Joggen 7.løp
31.05. Holavatnet rundt, 7. løp
31.05. Land Løpskarusell, Lands museum
31.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 6. løp
31.05. Sognsvann Rundt Medsols, 478. løp
31.05. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
30.05. Agderpostens Terrengkarusell, 7. løp
30.05. Forbordsfjellet Opp
30.05. FRISK 2.0, 3. løp
30.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 4. løp
30.05. Tromsøkarusell, 10. løp
30.05. K-løp i Telemark, 8. løp
29.05. Harstadkarusellen, 6. løp
29.05. Zegama Vertical KM og Marathon
28.05. Edinburgh Marathon
28.05. Gjesdalmilå
28.05. Linken Opptur
28.05. Postvegløpet halvmaraton
28.05. Romerikslekene
28.05. Skaubygdaløpet
28.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
28.05. Tjømekarusellen, 5. løp
27-28.05. Verical k & Skyrace, Italia
27.05. Diamond League, Eugene
27.05. Farsund Maraton
27.05. Hamarløpet
27.05. Hank Williams Minneløp
27.05. IFAM Outdoor, Flandern
27.05. Iform-løpet
27.05. Molde7topper
27.05. Night Marathon Luxembourg
27.05. Olav Engen 1. ultra 50 km og maraton
27.05. Rotevatnet Rundt
27.05. Skuggenatten Opp
27.05. Soria Moria til Verdens Ende
27.05. Suleskar Maraton
27.05. Veslekamben Upp
26-28.05. Sparebankleikane
26-27.05. Moltustranda mosjonsfestival
26.05. Våttån Opp
25.05. Botn Rundt
25.05. Espe Rundt, 6.løp
25.05. Kjoseløpet
25.05. KM terrengløp, Nesodden
25.05. Knartamarsjen
25.05. Land Løpskarusell, Hov
25.05. Linnatrimmen
24.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 5. løp
25.05. Ryggejoggen
25.05. Storehaugen Opp
25.05. Tjomsevannet Rundt
25.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
25.05. Vest-Telemark karusellen, 2. løp
25.05. Åsen Opp, Florø
24.05. Gampen, 5. løp
24.05. Gå-Joggen, 6. løp
24.05. Hansastafetten
24.05. Holavatnet rundt. 6. løp
24.05. Nybrottkarusellen, 2. løp
23.05. ABIK karusellen, 3. løp
23.05. Agderpostens Terrengkarusell, 6. løp
23.05. Fredrikstenstafetten
23.05. FRISK 2.0, 2. løp
23.05. K-løp i Telemark, 7. løp
23.05. Kongsvingerkarusellen, 3. løp
23.05. Nasjonalt stevne, Bislett
23.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 3. løp
23.05. Ryeløpet
23.05. Springkarusellen, 2. løp
23.05. Tromsøkarusell, 9.løp - Krokenmila
23.05. VABIK - Skau Skau løpet
22.05. Finnskogkarusellen, 3. løp
22.05. Harstadkarusellen, 5. løp
22.05. Kaland løpskarusell, 3. løp
21.05. Bjørkeklubben Over
21.05. Follestaddalen rundt
21.05. Kick-Master Ultra Maraton
21.05. København Marathon
21.05. Lilla Varvet
21.05. Stord Rett Opp
21.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
21.05. Vettisløpet
21.05. Åsaneløpet
20-21.05. NM stafetter, Hamar
20.05. Blømingsmile
20.05. Ecotrail Oslo
20.05. Fløyen Opp
20.05.  GöteborgsVarvet
20.05. Grefsenkollen Opp
20.05. Grenseløpet - Fredriksten
20.05. Haugesund halvmaraton
20.05. Hålogalandstafetten
20.05. Lommedalen Opp
20.05. Måløyløpet (Nordfjordkarusellen, 3. løp)
20.05. Namsosløpet
20.05. Riska Trail Run
20.05. Sandefjordsløpet
20.05. Sandnesløpet
20.05. Solbergvarden Opp
20.05. Sponestafetten
20.05. Stadlandet Rett Vest
20.05. Åndalsnesløpet
19.05. Driv-karusellen, 2. løp
19.05. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp
18.05. 3-vannsløpet - vår
18.05. Drammenskarusellen, 3. løp
18.05. Espe Rundt, 5.løp
18.05. Gampen, 4. løp
18.05. Linnatrimmen
18.05. Ryggejoggen
18.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
18.05. Terrengkarusellen 5, Trondheim
18.05. Torsdagsløpet
18.05. Treningsstevne, Fana stadion
18.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp
17.05. KM langdistanse, Trondheim stadion
17.05. Sognsvann Rundt Medsols, 476. løp
16.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 2. løp
16.05. Skifjelløpet
16.05. Trailvarvet
15.05. Harstadkarusellen, 4. løp
15.05. Tromsøkarusell, 8.løp
14.05. Ekebergstafetten
14.05. Krystallmarsjen
14.05.  Riga Marathon
14.05. Søndagsløpet
14.05. U-Cup del I, Hamar Idrettspark
13.05. Eikefjord Halvmaraton/Eikefjord lk2
13.05. Glommaløpet
13.05. Helsinki City Run
13.05. Holmenkollstafetten
13.05. Løvstakken Opp
13.05. Malvikingen Opp
13.05. Portland Twilight
13.05. Stalheimskleiva Opp
13.05. Transvulcania Ultra
13.05. Ørstastafetten
13.05. Ålesund Maraton
12.05. Tinfosløpet
11.05. BDO-mila, Hamar
11.05. Dalbotn (Sør-Helgeland lk3)
11.05. Espe Rundt, 4.løp
11.05. Hydro Rundt
11.05. Linnatrimmen
11.05. Ryggejoggen
11.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
11.05. Terrengkarusellen 4, Trondheim
11.05. Torsdagsløpet
11.05. UKI-karusellen, 2. løp
11.05. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
11.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp
11.05. Vertical KM Transvulcania
10.05. BDO-mila, Lillestrøm
10.05. Follotrimmen - Finstad skole
10.05. Gampen, 3. løp
10.05. Gå-Joggen, 5.løp
10.05. Holavatnet rundt, 5. løp
10.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 3. løp
10.05. Land Løpskarusell, Dokka stadion
10.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 4. løp
10.05. Sognsvann Rundt Medsols, 475. løp
10.05. Sørdalskarusellen - Strandtorgetløpet
09.05. BDO-mila, Bergen
09.05. Agderpostens Terrengkarusell, 5. løp
09.05. FRISK 2.0, 1. løp
09.05. GT-Karusellen, 1. løp
09.05. K-løp i Telemark, 6. løp
09.05. Kanada Rundt
09.05. Kongsvingerkarusellen, 2. løp
09.05. OBIKs Terrengløpskarusell, 1. løp
09.05. Sport 1 Karusellen, 2. løp
09.05. Stomperudkarusellen, 2.løp
09.05. Tordenskioldløpet
09.05. Tromsøkarusell 7.løp - Håkøya halvmaraton
08.05. Finnskogkarusellen, 2. løp
08.05. Gjerdrumsbakken Opp
08.05. Harstadkarusellen, 3. løp
08.05. Kaland løpskarusell, 2. løp
07.05. Breimstafetten
07.05. Løbestævne, Fevik
07.05. Norwegian Outlet Løpet
07.05. Praha Marathon
07.05. Søndagsløpet, Sarpsborg
07.05. Tveitafjellet Opp
07.05. Vertical KM Trentapassi
07.05. Wings For Life Run
06.05. Dalgård-stafetten
06.05. Eikenosa Opp
06.05. Halden Byløp
06.05. Hamarstafetten
06.05. Ilsengløpet
06.05. Magni Maraton, mai
06.05. Råskinnet
06.05. Schjongs5ern
06.05. Suten Opp
06.05. Ulriken Opp
05.05. Albyløpet
05.05. Driv-karusellen, 1. løp
05.05. Payton Jordan Invitational
05.05. Strandaløpet
05.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
04.05. Drammenskarusellen, 2. løp
04.05. Espe Rundt, 3.løp
04.05. Linnatrimmen
04.05. Ryggejoggen
04.05. Skaubygda terrengkarusell, 3. løp
04.05. Terrengkarusellen 3, Trondheim
04.05. Torsdagsløpet, Sarpsborg
04.05. Tromsøkarusell, 6.løp
04.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp
03.05. Bølerstafetten
03.05. Follotrimmen - Ås
03.05. Gå-Joggen, 4.løp
03.05. Gampen, 2. løp
03.05. Haustrimmen, 2. løp
03.05. Holavatnet rundt, 4. løp
03.05. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 2. løp
03.05. Land Løpskarusell, Lyngstrand Camping
03.05. Midtåsenløpet
03.05. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 3. løp
03.05. Sognsvann Rundt Medsols, 474. løp
03.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
03.05. Trønderjogg
02.05. ABIK karusellen, 2. løp
02.05. Agderpostens Terrengkarusell, 4. løp
02.05. Borredalen rundt
02.05. Harstadkarusellen, 2. løp
02.05. Kongsberg-IF Mosjonskarusellen, 2. løp
02.05. K-løp i Telemark, 5. løp
02.05. Nordmørsstafetten
02.05. Oppegård terrengkarusell, 1. løp
02.05. Springkarusellen, 1. løp
02.05. Undheimsløpet
02.05. VABIK - 1000 trapp løpet
01.05. 1.mailøpet
01.05. Askimløpet
01.05. Askstafetten
01.05. Bruvollenstafetten
01.05. Drevsjørunden
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. KM terrengløp, Moelv
01.05. Konradløpet
01.05. SA-løpet 5 km
01.05. Sabbaløpet
01.05. Strandamila/Midtbygdens halvmaraton
01.05. SI stafetten
01.05. Terrengløp 1.mai, Hokksund
01.05. Ulfstindmila
01.05. Växjöloppet
01.05. Vågen Rundt

APRIL

30.04  Düsseldorf Marathon
30.04. Hermannslauf
30.04. Krakow Marathon
30.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
30.04. Tjømekarusellen, 4. løp
29-30.04. Cannonball Marathon 2 og 3
29.04. Bergen City Marathon
29.04. Borkenesløpet
29.04. Ertsvatn Opp
29.04. Larviksløpet
29.04. Monolittløpet
29.04. Rotevatnet Rundt
29.04. Sentrumsløpet
29.04. Sentrumssprinten
29.04. Siddisløpet
29.04. Thames Path 100 miles
29.04. Torghatten Maraton
29.04. Viggaløpet
27.04. Espe Rundt, 2.løp
27.04. Linnatrimmen
27.04. Ryggejoggen
27.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
27.04. Terrengkarusellen 2, Trondheim
27.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
27.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp
27.04. Ålgårdstafetten
26.04. Fjellseterløpet
26.04. Gneiststafetten
26.04. Holavatnet rundt, 3. løp
26.04. Klæbu løpeklubbs mosjonskarusell, 1. løp
26.04. Nybrottkarusellen, 1. løp
26.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 2. løp
26.04. Parkløpet på Ås
26.04. Sognsvann Rundt Medsols, 473. løp
26.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
26.04. Tromsdalen Rundt
25.04. ABIK karusellen, 1. løp
25.04. Agderpostens Terrengkarusell, 3. løp
25.04. Follotrimmen - Ski Idrettspark
25.04. Gampen, 1. løp
25.04. Gledesrunden 2
25.04. K-løp i Telemark, 4. løp
25.04. KM terrengløp, Halden
25.04. Kongsvingerkarusellen, 1. løp
25.04. Sport 1 Karusellen, 1. løp
25.04. Tromsøkarusell, 5. løp
25.04. Ytrebygda Rundt
24.04. Finnskogkarusellen, 1.løp
24.04. Harstadkarusellen, 1. løp
24.04. Henning Olsen-løpet
24.04. Kaland løpskarusell, 1. løp
24.04. Laderunden
23.04. Baksjøløpet
23.04. Bersevatnet rundt
23.04. Hamburg Marathon
23.04. Landsbyløpet
23.04. London Marathon
23.04. Madrid Marathon
23.04. Skjold på tvers
23.04. Straumemila
23.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
23.04. Toftåsen opp
23.04. Tyrvingstafetten
23.04. Wien Marathon
22-23.04. Penyagolosa Trails
22.04. Florø Maraton Rett Vest
22.04. Fevik halvmaraton
22.04. Furumo terrengløp m/KM Buskerud
22.04. Gjørmeløpet
22.04. Hitraløpet
22.04. KRSUltra
22.04. Mortenløpene/KM terrengløp
22.04. Porsgrunnstafetten
22.04. Retiroløpet
22.04. Røyse Ultra
22.04. Svarthopen Rundt (Sør-Helgeland lk2)
22.04. Terrengløp, Ørin
22.04. UKI-karusellen, 1. løp
22.04. Valderløpet
22.04. Veldrestafetten
22.04. Vintarkarusell Eikanger, 10. løp
21.04. Täby Extreme Challenge
21.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
20.04. Drammenskarusellen, 1. løp
20.04. Espe Rundt, 1. løp
20.04. Fjellhamarstafetten
20.04. Linnatrimmen
20.04. Ryggejoggen
20.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
20.04. Skjalgstafetten
20.04. Terrengkarusellen 1, Trondheim
20.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
20.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp
20.04. Åsane løpskarusell, 5. løp
19.04. Gå-Joggen, 2. løp
19.04. Haustrimmen, 1. løp
19.04. Holavatnet rundt, 2. løp
19.04. Olympia Sport ETC Løpskarusell, 1. løp
19.04. Sognsvann Rundt Medsols, 472. løp
19.04. Ørasprinten
18.04. Agderpostens Terrengkarusell, 2. løp
18.04. K-løp i Telemark, 3. løp
18.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
18.04. Tromsøkarusell, 4. løp - Krokenmila
17.04. Boston Marathon
17.04. Knarvik Baskerløp
17.04. Påskemaraton
16.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
15.04. Ryggejoggen
14.04. Sjutoppsturen
13.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg løp
12.04. Påskemaraton, Harstad
12.04. Sognsvann Rundt Medsols, 471. løp
11.04. PåskeHareMaraton 2017
09.04  Hannover Marathon    Reportasje Hannover Marathon 
09.04. Hedelands Naturtrail
09.04. KM terrengløp, kort løype (Nordfjordkarusellen 2.løp)
09.04. North Pole Marathon
09.04. Paris Marathon
09.04. Rotterdam Marathon
09.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
08.04. Magni Maraton, april
08.04. Piltevarden motbakkeløp
08.04. Ryggejoggen
08.04. Storrinden Opp, 5. løp
08.04. Æresrunden 2017   Reportasje Æresrunden 2017
07.04. Terrengtrimmen Egersund, 1. løp
07.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
06.04. Southeast Volusia Chamber Challenge 5K
06.04. Torsdagsløpet, Sarpsborg
06.04. Tromsøkarusell, 3. løp
06.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp
05.04. Gå-Joggen, 1.løp
05.04. Holavatnet rundt, 1. løp
05.04. Sandtangstafetten
05.04. Sognsvann Rundt Medsols, 470. løp
05.04. Terrengløpskarusellen 3, Haugesund
05.04. Vårdilten
04.04. Agderpostens Terrengkarusell, 1. løp
04.04. Hålandsvannet halvmaraton
04.04. K-løp i Telemark, 2. løp
03.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp
02.04. Berlin halvmaraton
02.04. Fredrikstadløpet
02.04. Frostatingløpet
02.04. Milano Marathon
02.04. Roma Marathon
02.04. Søndagsløpet, Sarpsborg
02.04. Tromsøkarusell, 2.løp
02.04. Trongjo Opp
01-02.04. NM terrengløp, korte løyper
01.04. Vintarkarusell Eikanger, 9. løp
01.04. Eikefjord Løpskarusell, 1. løp
01.04. Holmestrand maraton
01.04. Maratonkarusellen, 3. løp/Bergen Ultra
01.04. Milaneza 100 km
01.03. Praha halvmaraton
01.04. Ryggejoggen
01.04. Sørstranda Rundt (Nordfjordkarusellen, 1. løp)
01.04. Øygaloppen (Sør-Helgeland lk1)

MARS

30.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
30.03. Åsane løpskarusell, 4. løp
29.03. Fristafetten
29.03. Terrengløpskarusellen 2, Haugesund
28.03. Borredalen Rundt, 1. løp
28.03. Gledesrunden 1
28.03. K-løp i Telemark, 1. løp
28.03. Tromsøkarusell, 1.løp
28.03. Trøndersk Vinterkarusell, 6. løp
27.03. Kystbykarusellen, 7. løp
26.03. Maraton innendørs, New York
26.03. Terrengstafett på Skansemyren
26.03. VM i terengløp, Uganda
26.03. Venloop
26.03. Warszawa halvmaraton
25.03. Parkløpet, Stord/KM terreng
25.03. Parkløpet, Sandnes
25.03. Rotevatnet Rundt
25.03. Undheim Ultrafestival
24.03. Oslos Råeste Vinterbakkeløp
23.03. Torsdagsløpet, Sarpsborg
23.03. VABIK Terrengkarusell, 1. løp
22.03. Frikarusellen, 6. løp
22.03. Terrengløpskarusellen 1, Haugesund
20-24.03. VM Innendørs for veteraner, Sør-Korea
19.03. Citylauf Dresden
19.03. Gdynia halvmaraton
19.03. Lisboa halvmaraton
19.03. Los Angeles Marathon
19.03. New York halvmaraton
19.03. Tjømekarusellen, 3. løp
19.03. Varvetmilen, Borås
18-19.03. Bamselekene, Stangehallen
18.03. MTG Cannonball Marathon
18.03. Skjergards-karusellen, 4. løp
18.03. Storrinden Opp, 4. løp
18.03. Vårtävligarna, Göteborg
16.03. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet
15.03. Fløyenkarusellen, 5. løp
13.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp
12.03. Barcelona Marathon
12.03. Bienwald Marathon
12.03. CPC Loop, Den Haag
12.03. Grenland Halvmaraton
12.03. Roma-Ostia halvmaraton
11.03. Mulismilen
11.03. Vintarkarusell Eikanger, 8. løp
11.03. Vinterkarusellen på Romerike, 10. løp
10-12.03. Nordisk veteranmesterskap innendørs, Huddinge
09.03. Åsane løpskarusell, 3. løp
08.03. Fløyenkarusellen, 4. løp
07.03. Snøkuten - Kaashagarunden
07.03. Strandebarm vinterkarusell, 8. løp
07.03. Torvastad løpskarusell, 6. løp
06.03. Kystbykarusellen, 6. løp
05.03. EM innendørs (3000 m finale menn), Beograd
05.03. Paris halvmaraton
04-05.03. Veteran-NM innendørs, Nes Arena
04.03. Brakvatnet vinterkarusell, 5. løp
04.03. Egersund Halvmaraton
04.03. EM innendørs (1500 m finaler), Beograd
04.03. Magni Maraton, mars
04.03. Skjergards-karusellen, 3. løp
04.03. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 6. løp
04.03. Vinterkarusellen i Ålesund, 5. løp
03-05.03. UM innendørs, Bærum
03.03. EM innendørs (3000 m forsøk), Beograd
02.03. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp

FEBRUAR

26.02. Espoo 24-timers
28.05. Sahara Marathon
26.02. Tokyo Marathon (Norske resultater)
25-26.02. Disney Princess halvmaraton & 10 km
25.02. Kiel Marathon
25.02. Maratonkarusellen, 2. løp
25.02. Orremila
25.02. Rotevatnet Rundt
25.02. Transgrancanaria
23.02. Innendørsstevne, Sandneshallen
22.02. Frikarusellen, 5. løp
20.02. Marieberg Galleria Marathon
20.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp
19.02. Ft. Lauderdale Marathon
19.02. Sevilla Marathon
18-19.02. Aten 24-timers
18.02. Bislett 50 km
18.02. Innendørsstevne, Sollentuna
18.02. Skjergards-karusellen, 2. løp
18.02. Vintarkarusell Eikanger, 7. løp
18.02. Winterrun, Bergen
17.02. IFAM Indoor, Gent
16.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
15.02. Fløyenkarusellen, 3. løp
14.02. Strandebarm vinterkarusell, 7. løp
13.02. Trøndersk Vinterkarusell, 5. løp
12.02. Barcelona halvmaraton
12.02. Tjømekarusellen, 2. løp
11-12.02. Pingvinlekene
11-12.02. Tyrvinglekene
11.02. Grimstadvatnet rundt, 4. løp
11.02. Magni Maraton, februar
11.02. Nordisk innendørslandskamp, Tampere
11.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 5. løp
11.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
10.02. RAK halvmaraton
09.02. Åsane løpskarusell, 2. løp
07.02. Snøkuten - Glestadrunden
07.02. Torvastad Løpskarusell, 5. løp
06.02. Kystbykarusellen, 5. løp
05.02. Europacup for klubblag, Albufeira
04-05.02. NM innendørs, Ulsteinvik
04.02. Brakvatnet vinterkarusell, 4. løp
04.02. Skjergards-karusellen, 1. løp
04.02. Vest-Agder vinterkarusell, 4. løp
04.02. Vinterkarusellen på Romerike, 7. løp
04.02. Winterrun, Oslo
01.02. Fløyenkarusellen, 2. løp

Deltakertall

Løp med fler enn 500 fullførende deltagere  
13.05. Holmenkollstafetten  42990
29.04. Bergen City Marathon 9302
29.04. Sentrumsløpet (#) 9202
10.06. Birkebeinerløpene 6533
28.06. St Olavsloppet, fire dager  (&) 6000
17.06. Midnight Sun Marathon (#)          4959
31.05. Fornebuløpet 3042
20.05. Ecotrail Oslo    2526
06.05. Råskinnet 2203
20.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp 1857
06.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp  1824
13.05. Glommaløpet 1704
23.03. VABIK Terrengkarusell, 1. løp 1660
27.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp 1621
11.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp  1602 1602
07.05. Wings For Life Run (&) 1600
30.03. VABIK Terrengkarusell, 2. løp 1539
04.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp 1509 1509
07.01. Polar Night Halfmarathon 1505
08.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp 1492
01.06. VABIK Terrengkarusell, 9. løp 1489
11.05. Hydro Rundt 1454
01.06. Bergen Fjellmaraton     1434
18.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp   1334
01.04. Holmestrand maraton (*) 1271
03.06. Fjellmaraton  1217
15.06. VABIK Terrengkarusell, 11. løp 1190
04.02. Winterrun, Oslo  1184
01.07. Kristinaløpet  (*)      1049
16.03. VABIK - Løp for livet/Bystrand løpet 996
09.05. Tordenskioldløpet 981
17.06. Nordmarka Skogsmaraton  877
27.05. Iform-løpet  874
30.01. Vinterkarusellen i Bergen, 5. løp 853
10.06. Hovlandsnuten Opp 815
05.06. Ølmedal Rundt  752
20.06. DHL-stafetten, Oslo  744
09.01. Vinterkarusellen i Bergen, 4. løp 740
29.04. Larviksløpet 724
20.02. Vinterkarusellen i Bergen, 6. løp  723
03.04. Vinterkarusellen i Bergen, 8. løp  718
13.03. Vinterkarusellen i Bergen, 7. løp  698
21.05. Åsaneløpet 693
29.04. Siddisløpet (*) 669
17.06. Sommernattsløpet              643
17.06. Viking Challenge
639
20.05. Namsosløpet  634
20.05. Sandefjordsløpet 616
10.05. BDO-mila, Lillestrøm (#) 600
08.07. Brunlanesløpet 599
29.03. Fristafetten 590
28.03. Tromsøkarusell, 1.løp  586
23.04. Baksjøløpet 575
08.06. Jentebølgen - Ålesund 550
27.05. Molde7topper  544
12.06. Kollentrappa 543
08.06. Bergens Råeste 541
20.05. Grefsenkollen Opp 531
06.04. Tromsøkarusell, 3. løp  525
25.04. Tromsøkarusell, 5. løp 520
04.04. Agderpostens Terrengkarusell, 1. løp  511
28.06. VABIK - Sommerskogsløpet  511
06.08. Stopp Støyen-løpet   
511
05.08. Tromsø Skyrace 
508
27.05. Skuggenatten Opp             500
   
(*) Ikke inkludert barneløp  
(#) Inkl. ca. tall for barneløp  
(&) Ca. tall